Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
MONIA-MAMA

problem z zajściem w drugą ciążę

Polecane posty

Witam dziewczyny ...Musztuka sama wiesz jak patrzysz na swojego synka , że warto ...Moja córcia przeżywa dzisiaj dzień babci w przedszkolu - mam nadzieję że wszystko się im uda :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie kobietki! Iza33 + kochana dzień babci napewno uda się Twojej córci. Powiedz jak fryzurka małej trzyma się? mAAm kochana a Ty przyzwyczajaj się do malutkich bobasków jak najbardziej bo niedługo Tobie też się przyda. Witaj msztuka. Posłuchaj kochana! Ja całkowicie zgadzam się z Iza33, masz już synka i wiesz jaką ogromną radość sprawia macierzyństwo. Także nie poddawaj się. Na drugie maleństwo napewno starczy Ci sił. Nawet jeśli znowu potrwa to dwa lata sama najlepiej wiesz, że warto walczyć. Kiedyś Twój synek napewno będzie Tobie wdzięczny za to, że Ty i jego tata daliście mu rodzeństwo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Evika jak dzisiaj się czujesz? Wiecie ja dzisiaj jakoś nie szczególnie, jakaś słabość mnie nachodzi oby do 15...- oby nie choroba kysz kysz....Moja córcia zażyczyła sobie proste włosy, loki dopiero na zabawę choinkową ale ma dwa francuzy zrobione z przodu z przedziałkiem- wygladają jak opaska- ślicznie wygląda :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Iza czuję się dzisiaj lepiej, chociaż rano jak wstałam to w gardle czułam taką straszną suchość i myślałam że znów mocno mnie boli. Jednak teraz wszystko przeszło i jest chyba lepiej. Jeszcze mam duży katar ale to akurat wiem że minie. To jakieś sina grypa czy co. Cieszę się teraz że wzięłam ten antybiotyk, bo bez jego pomocy mogłoby być jeszcze gorzej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc Rybki moje ! Witam sie i kazdą przytulam ❤️ Napisze poźniej , bo zaspałam do pracy musze troche nadrobic:D Ciesze sie ze u Was wszystko dobrze , u mnie tez :) Witaj Msztuka 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam kobitki :) Mnie dzisiaj bedzie jak na lekarstwo :o bo jadę do mojej 83 letniej babci i jeszcze obiadek musze pichcic ale u mnie wszystko ok tylko bolą mnie troche kości tak jak by biodrowe ( nie wiem jak się nazywają sa z przodu)i tak juz od 2 dni i nie wiem czemu zawiało mnie czy co :o BUZIAKI👄👄❤️❤️🌼🌼👄👄👄👄❤️❤️🌼🌼👄👄👄👄❤️❤️🌼🌼👄👄👄👄❤️❤️🌼🌼👄👄👄👄❤️❤️🌼🌼👄👄👄👄❤️❤️🌼🌼👄👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny jak macie chwilke to kliknijcie dostałam to od koleżanki :) Pokażmy na co nas stać http://www.pajacyk.pl/ - 5gr http://www.polskieserce.pl/ - 5gr http://www.zmilosciserc.pl/donate.php - 5gr http://www.okruszek.org.pl/ - 5gr http://www.habitat.pl/domek.aspx?noban=1 - 1zł http://www.sadzimynadzieje.pl/index.php ... ola_zasadz - 1zł [MALUTKA INSTRUKCJA CO I JAK I DLACZEGO] Podane są linki do stron, które są sponsorowane przez różne firmy .. w zamian za reklamę, firmy te przekazują podaną kwotę na konta tych fundacji, których linki są zamieszczone powyżej.. Chciałbym dodać, że my nie ponosimy ŻADNYCH kosztów za to klikanie wszystko co mamy zrobić to tylko pofatygować się raz dziennie , otworzyć w nowym okienku czy nowej zakładce link (najlepiej wszystkie po kolei) i kliknąć w odpowiednie miejsce. Dla przykładu; Link 1 Klikamy na zielony guziczek na brzuszku pajacyka (jak najedziemy tam myszką to pajacyk zaczyna się uśmiechać) 1 klik i 5 gr przekazane na fundację pajacyk. Link 2 No już lepiej nie mogli oznaczyć gdzie kliknąć .. klik i 5 groszy leci do serducha Link 3 Też fajnie oznaczone. Link 4 Klikamy w chlebek (bardzo podoba mi się ta stronka) Link 5 Uoo no tu gorzej .. klikamy u góry po prawej stronie [ klik aż za 1 złoty] Link 6 Troszkę kombinacji .. ale fajne .. klikamy jakiego żonkila chcemy posadzić , na mapce klikamy województwo, i wpisujemy swoje imię lub nick . klikamy na wyślij i .. gotowe [ jak klikniemy wszystkie 6 linków to przekazujemy az 2,20 na cele charytatywne nie tracąc nic oprócz tej odrobiny czasu, którą nam to klikanie zajęło]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam się z wami dziewczynki\\:) dopiero wstałam,a rano swoich mężczzn odprawiałam w swiat i probuję się pozbierać. Unas pogoda do bani,mgła taka wisi,że nic nie widać.My tez dzis do babci lecimy i tez szybko obiad musze robić:) Lecę włosy suszyc bo do sklepu wyleżć muszę:) buziaki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pomozcie!! jestem przeziebiona raz mi zimno raz ciplo mam katar i szczypia mnie oczy no i kosci i miesnie bola tak jak to przy przeziebieniu poradzcie mi jaki lek moge wziazc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hmmm ale mnie zdziwił dyrektor...byłam teraz u niego żeby jechać na szkolenie, chciałam wziąć ze sobą kadrową a on mi powiedział że dobrze żeby jechała bo jak ja bedę na urlopie macierzyńskim ...i się uśmiechnął...może to i dobrze że się domyśla...no i 4 jadę do Krakowa na szkolenie...powiem Wam ze bardzo lubię takie spotkania :) zwłaszcza jak się jedzie w 2 osoby z pracy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Iza super:) Fajbnie ze szef sie domysla i fajnie ze miło spędzisz czas w Krakowie na spotkaniu :) Klaudia Ty jestes w pierwszych tygodniach ciązy no nie wiele mozesz wziasc jesli chodzi o leki wzasadzie wszytsko konsultowac z lekarzem. Najlepiej łózko , cytrynki, sok z z bzu, z lipy tez jest dobry, miód z mlekiem. Tylko sie nie martw! Będzie dobrze!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Klaudia kisa ma rację do łóżka i czosnek z mlekiem - będzie dobrze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a moge wziazc lipomal to jest syrop dla dzieci z malina i lipa bo mam tylko to w domku a nie wychodze nigdzie a maz bedzie gdzies po 15 00 a lekarz przepisywal mi leki w poprzedniej ciazy a na ulotce pisalo ze kobiety w ciazy nie moga tego leku zazywac i co wy na to mnostwo jest lekow ktorych kobieta w ciazy nie powinna przyjmowac ale lekarze jednak je przepisuja dodam jeszcze ze znow mnie boli przy siusianiu przy pierwszej ciazy tez tak mialam i bralam furagin prawie przez cala ciaze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To prawda ze niektóre leki kobiety moga tylko brac pod okiem lekarza i za jego zgoda , ale musisz wziaśc pod uwage ze jestes Klaudia I trymestrze ciązy. W II i III to troche inna sytuacja. Słuchaj ja proponuje wybierz sie do lekarza. My na topiku mozemy Ci cos tam sugerowac ale lekarzami nie jestesmy ( no oprócz Poli) lepiej jak doradzi Ci lekarz. Poki co lepiej naturalne rzeczy tj cytryna miód itd... wyzej pisałam :) POzdrawiam Cie ciepło!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Iza33 - fajnie że szef się domyśla. Chyba powinnaś mu już powiedzieć skoro i tak to wyczuł. KlaudiaP. - według mnie nie powinnaś brać żadnych leków bez uzyskania zgody lekarza, nawet syropków, tym bardziej jeśli jest wyraźnie napisane na ulotce że nie powinnaś. Może wtedy gdy chorowałaś w poprzedniej ciąży było to troszkę w późniejszym okresie i dlatego brałaś ten syropek? Nie wiem. Nie martw się, połóż się, wygrzej i jak najszybciej skontaktuj z lekarzem. Zastosuj domowe kuracje i jak nie będzie poprawy to proponuję wizytę u lekarza. Według mnie tak będzie najbezpieczniej. To dopiero początek ciąży, więc tym bardziej bądź ostrożna. A co do bólu przy siusianiu, to powinnaś pójść jak najszybciej do ginekologa i zrobić badanie moczu. Napewno to nic poważnego, nie denerwuj się, ale ja nie polecam brania na własną rękę leków. To zbyt ryzykowne. Nie martw się będzie dobrze zobaczysz. Witaj kisa jak się czujesz? Jak przeziębienie? mAAM kochana - Ty też wygrzej te swoje kości, poleż troszkę odpocznij. Po-la mAAM, słoneczka moje - życzę udanych wizyt u babci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Evika ❤️ U mnie ok, jeszcze katar , ale to wiadomo ciągnie sie zawsze....u mnie przynajmniej . A jak tam u Ciebie - synuś ostro kopie? Wiesz co moja mała daje czadu w brzuchu , nie wiem ona jakies akrobacje alpejskie wyczynia tam. Ostatnio moja starsza córunia przyłozyła rączke do mojego brzucha i az jej ręka podskoczyła tak jej przysadziła. Taki miałysmy ubaw. Codziennie sie pyta jak tam siostrzyczka czy teraz spi czy sie rusza , caluje mi ten brzuch. No nie moze sie doczekac i wiesz ja chyba juz tez . Chcę maj! ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kisa - moja córeczka również położyła wczoraj rączkę na brzuszku i oczywiście dostała małego \"kopniaka\" od młodszego braciszka. Właściwie to udało się jej pierwszy raz dopiero uchwycić ten moment pod swoją rączką. Była zachwycona i myślę że o wiele łatwiej jej jest zrozumieć że tam naprawdę siedzi malutki człowiek. Moje maleństwo jest aktywne najbardziej popołudniami, może wtedy też mam więcej czasu, by położyć się i wyciszyć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Iza33 - obiecaj że jak zajdziesz do domku to położysz się choć na trochę ok?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Uff,dopiero usiadłam dziewczyny, poczytałam co wy tu gadu,gadu:) i pewnie was juz tu nie ma:(:( Fajnie że nasz cały topik już zdrowieje, chociaz Klaudię cos bierze...Klaudia-podzielam zdanie dziewczyn- do łóżka na 3 dni,malinki,miodek,czosnek,mleczko i po chorobie będzie:) A mnie brzuch dzis boli jak na okres ciągnie,a do @ jeszcze 7 dni!!jakies plamienie dzis rano delikatne było, zaczynam głupieć kobitki,pewnie skonczy się to mega @ za 2 dni:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Po_la nie załamuj się zbyt wcześnie. Mnie też bolał brzuch przed terminem @ i byłam pewna że @ tuż tuż, a jednak nie przyszła. I całe szczęście! Także głowa do góry, póki @ nie ma ma być u Ciebie uśmiech na buzi :) A ja jestem dla odmiany smutna. Córka poszła właśnie z mężem na choinkę do szkoły a mi płakać się chce :( że musiałam zostać w domu. :( A tak chciałam być przy niej tego dnia :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzięki Evika za słowa otuchy;) w sumie to takiej schizy na szczęście nie mam;) Nie bądz smutna,głowa do gory,jeszcze nie raz pojdziecie na choinkę,mnostwo przed wami, w dodatku będziecie chodzic w większym gronie bo razem z nowym braciszkiem:) usmiechnij się!!:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Klaudia moze delikatny masaz ukochanego;) by ci ulżył:) no nie mam pomysłu, mnie tez bolą w drugiej fazie cyklu...my to się mamy...jesli nie ma zadnej patologii w nich,stanu zapalnego, wycieku, zaczerwinienia,tworów wyczuwalnych w zwykłym dotyku to znaczy ze wszystko ok,piersi przygotowują się do laktacji:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiecie co? własnie siedzę z moją siostrzenicą i uczę ją ułamków od wczoraj,jutro ma sprawdzian a jej staruszkowie nie mają cierpliwosci do nauczania;), ona była chora jak mieli ułamki i teraz ma tyły, ciekawe jak jej jutro pojdzie,trzymajcie kciuki kobietki, bo to wazny sprawdzian brrrr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×