Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
MONIA-MAMA

problem z zajściem w drugą ciążę

Polecane posty

po_la - oj jak ja Cię rozumiem... Tyle że ja mam często taki nastrój, łażę i łażę z kąta w kąt. Z kilku powodów. Może kiedyś wam opowiem, bo to nie tylko to że problem jest... Zjedź jakiegoś czekoladowego smakołyka, utulaj męża i potomka i nic więcej dziś nie rób. Nie musisz...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oki:) Łepetynka juz umyta zaraz będe suszyc ale jeszcze szybciorkiem kliknę:) MARTADJABLICA- to ja drugi koniec wawki :) POLA- kotek nie smutkuj mi tutaj bo i mi sie smutno robi na pocieszenie mogę ci napisac ze niebawem tak jak ty będę starac sie ponownie wiec ...zreszta sama wierz jak jest to co ja ci tu pisać będę:oA co do mojego podejscia to sama wierz że juz tyle razy mi sie nie udało ze juz wogle staram sie nie nakrecać i nie myslec o tym bo te rozczarownia i tak co miesiac tak samo bolą jak nie bardziej nawet :ODzisiaj mnie tez juz brzucho kuje z prawej strony i do kibelka gna mnie cochwilke i snieta chodze więc wiem że bedzie@ grunt to kochana sie nie załamywac a mocno wierzę w to ze nastempnym razem nam sie uda bo jak nie to pamietarz że do św.Mikołaja zajaczek wielkanocny dołaczy i obaj będa tak dyndac za jajca do góry nogami :)👄❤️👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mAAm - ja trzymam kciuki bys nie dostała i tyle,a brzuch to przeciez moze bolec:)A ja zebrałam sie by odkurzyc i zmyc wszystkie podłogi,nie jest zle ,będę życ;) jestescie kochane:):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej mnie bolal dzis brzuch no i miala klocie w pochwie mam tak co pare tygodni wzielam nospe i przeszlo teraz nie dawno znow bolal samo przeszlo teraz mnie kluje w pochwie troche no i mam pytanie troche nie pokoje bo... mam na bieliznie taki sluz jasny berzowy bardzo jasny ale inny jak zawsze taki suchy to jest normalne??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
co jest z wami co ??? ;) kiedy powinien twardniec mi brzuszek bo u mnie przy pierwszej ciazy bylo widac na koniec 3 miesiaca ale po dziecku strasznie mi sie brzuch rozciagnal i moze byc widac pózniej co o ty myslicie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aska.asia
Klaudio,u mnie widoczne powiększenie brzucha było w 5miesiącu ciaży.Ale to może przez wysoki wzrost-180cm?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aska.asia
Dodam,ze to moja 2ciąża.Przy pierwszej(17lat temu ) było podobnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aska.asia
Dziewczyny Jestem więc przykładem na to że 2ciaża może przytrafić się po wielu latach starań.Mam 35 lat i nie czuję się jeszcze staruszką ale boję się czy dam radę ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć! Mój mężuś dziś nad ranem wyjechał i nie mam najlepszego nastroju.. mAAm - u mnie już pojutrze wieczorem się okaże, czy ta @ nadejdzie czy nie :) od kilku dni mrowią mnie piersi po bokach (pod pachami boli przy dotyku), a kręgosłup to mi już wysiada.. martuniadiablica, bea.w - witajcie na naszym zaczarowanym topiku :D aska.asia - dasz radę, najważniejsze, że już nosisz pod sercem małą kruszynkę :D Klaudia.P - ależ Ty niecierpliwa jesteś :) ciekawe jaka ja będę jak w końcu zajdę :O Pozdrawiam wszystkie 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiecie co robilam sobie zdjecia brzuszka i wida troche ale jak sie poloze to jest plaski dlaczego??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość greenangel007
Witam:) ?Nareszcie sie udało bardzo sie ciesze teraz tylko do lekarza zeby sprawdzil jak daleko jestem w ciazy :) jeju szczesliwa jestem jak nie wiem co teraz to juz moj maly 3 letni szkrabik nie bedzie sam tylko z rodzenstwem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kolejny cud :) Nie ma nic piękniejszego :) Greenangel007 gratulację i pisz do nas co i jak ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość greenangel007
Dziekuje :) napewno sie odezwe ale mam pytanko jeszcze bo ostatnią @ mialam w listopadzie a lekarz jeszcze tydzien temu powiedzial mi ze z moczu negatywny test wyszedl a wczoraj zrobilam 2 i oba pozytywne jak to jest mozliwe? no i z okresyu wychodzi na 2,5 miesiaca hmmm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam kobietki w poniedziałkowy senny poranek. Jak samopoczucie po weekendzie? greenangel007 - gratuluje, to wspaniała wiadomość, że Tobie się udało! Przesyłam buziaczki dla każdej z was.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam i ja w poniedziałek :-( Znowu 5 dni wyczekiwania do weeekendu :-) Witam nową kolejną warszawiankę :-) Mykam na kawkę i zaraz nadrobie zaległości w czytaniu bo w weekenda nie chciało mi się siąść do kompa!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam dziewczyny... znowu poniedziałek :( Oby do piątku...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Się melduję :D Cześć i czołem pracy! U mnie lepiej z brzuchem, nie stawia sie juz, no moze raz na dzien:). Tabletki łykam grzecznie:) W domu prziębieni: mąz i mała, jakos sie trzymam i mam nadzieje nie zaraże. Cos mi sie spac chce jeszce. Troche sie nie wysypiam przez te pory brania tabletek: 6.00, 6.30, 12.00, 12.30, 18.00, 18.30 i teraz najgorzej : 24.00, nie cierpie sie wyrywac ze snu :( buuu. Ale dam rade wszak to nie pierwszy raz :P Całuje wszytskie ! Greenangel007 wielkie gratulacje i usciski! Znowu komuś sie udało. Dla takich chwil warto tu byc :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bea.w
ja w tym tygodniu biorę wolne, chociaż jeden dzień w środku tygodnia, lenia mam :) na weselu było milutko, choc nieco zimno, jedzonko pyszne, fajne towarzystwo, oczywiście połowa znajomych wie, że bardzo z mężem sie staramy o drugą dzidzię, i po co komentarze: odpuście sobie, nie myślcie, a jak tu nie myslec kiedy liczyc do 14 umiem, śluz płodny mam i jak przytulam sie zmężem to mam nadzieje że to tym razem, ach.... nic to, trzeba do pracy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
HEJ:D Ja dziswczynki pdam na ryj :o Mielismy z starym kupić tylko komodę do młodego a skonczyło sie na szafach, komodach i innych duperelach stwierdzam ze powinnam miec zakaz wstepu do ikea:) i tak mam od wczoraj jeden wielki kocioł ciuchy walajace sie w salonie bo gdzies trzeba było je wynieśc :Oczęsc juz jest skrecona ale jeszcze troche nam zostało :)Ale w sumie sumarów wiecie że umnie to zboczenie zawodowe :)i tak w sumie to bardzo lubię :)Co do mojej osoby to czuję sie dobrze nic mnie nie boli puki co :)Całuję was wszystkie i wracam do układania ale obiecuję że tak z doskoku będę klikac dzisiaj 👄👄👄 GREENANGEL007-🌼G🌼R🌼A🌼T🌼U🌼L🌼U🌼J🌼Ę🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć. U mnie też nieciekawie, temp. dziś spadła, @ tuż, tuż.. i tylko czekam aż się rozkręci.. Tak więc następne starania dopiero w maju.. ech.. mAAm - jak u Ciebie sytuacja?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ależ humorki dzisiaj wszyscy mają :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzisiaj małą mam w domu , bo jak pisałam wczensiej przeziębiona musiałam ją czyms zajać to zrobiłysmy ciasteczka z chrupkami czekoladowymi:D przepis z bajki , czytanki dokładnie hehhe nawet wyszly :) Przesyłam Wam po jednym. Kurcze ale fajnie pachnie w domu:D A tak wogóle to co takie nosy pozwieszane dzisiaj dziewczyny halooo! Łepki do góry ! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej!1 no dzien dzis straszny i senny od rana tak starsznie boli mnie glowa ze masakra jakas normalnie!! w srode na wizyte ide do ginekologa ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość greenangel007
Hej dziewczyny a bralyscie juz cos na gardło i kaszel w ciązy bo ja to juz nie pamietam?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To ja wpadam na chwilke odpoczynku :) Dziewczynki normalnie zawiedziona jestem :( nastawilam sie na kupę czytania a tu co ...puchy ...puchy...i jeszcze raz puchy...ja dalej w tym co robiłam;) a wkurwiona jestem że ....szkoda pisać , pamietacie jak wam pisałam że mam pralke zrypana i że był majster który fajami na kilometr walił :o no więc wysiadla po raz 2 WRRRRRRRRRRRRR i chyba jak stary z pracy za raz dojedzie to musze po pralke smigać :o normalnie czysta krew mnie zalewa i jak by tego było mało zbliza mi się @ więc domyslacie się jaki mam stopień wkurwienia:D bez batona sie do mnie nie zblizaćhihihih:D Ale tak serio to jeszcze wymysliłam sobie przewieszenie zdjęc na ścianie :) więc juz widze mine slubnego jak mu to oznajmię :) jak mnie wzrokiem nie zabije to bedzie super:) dodam tylko że ja tak mu karze wiercic kołki w scianie sredno 2 razy w miesiacu więc ....przemilczę ....i bałagam niech juz będzie wtorek bo ja tez poniedziałki mam w dupie:D!!!!! KOCHAM WSZYSTKIE I CAŁUJĘ< TULĘ 👄❤️👄❤️ WODNISIA- mmnie pobolewa z prawej strony więc tylko czekam kiedy chlusnie@ GREENANGEL007- cofnij się o pare stron tam dziewuszki chorowały i pisały co brały na 100% mozesz tamtum verde:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No i przyszła @ i to o jeden dzień za wcześnie. Ten cykl miałam 24 dni, pewnie przez ten stres. No, ale teraz przez 3 miesiące odpocznę od tych wszystkich objawów ciążowych i @-kowych i w maju będę wyluzowana i się uda! Pozdrawiam wszystkie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czołem dziewczęta:)! Ja niedawno wrociłam z pracy i patrzę,że tak tu jakos drętwawo od jakiegos czasu;)Normalnie co jest????? smuty!!trzeba to zmienic i to szybko:):)! Wodnisia,wyrazy głębokiego współczucia z powodu nadejscia wstrętnej@... ale masz rację wyluzujesz,odstresujesz i maj będzie wasz:):) mAAm- jak tam imprezka imieninowa??:) ostro było? :):;)gratuluję udanych zakupów w Ikei:) Chylę czoła..my juz pol roku wybieramy sie po szafke na buty i nam cos nie wychodzi...hmm..co dzien mowimy \"może jutro?\"....;) A co do twojej @ to zaklinam i nie przyjdze,mowię Ci:):) Buziaczki dla wszystkich:):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×