Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
MONIA-MAMA

problem z zajściem w drugą ciążę

Polecane posty

POLa- normalnie jestes kobitka zagadka :D w pozytywnym tego słowa znaczeniu :D moze ty kup jeszcze jeden test i zobacz czy tych II krech nie ma :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mAm Ty mi kochana coś podejrzanie wyglądasz...... Po-la napewno mierzyłaś tempkę też w innych wcześniejszych miesiącach, napewno masz porównanie czy też były podobne skoki temperaturki? Czy to zdarzyło się pierwszy raz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mAAm - kochana Tobie tam nic się nie przesuwa :) Tylko dwie kreseczki wiszą w powietrzu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
EVIKA- a czemu podejrzanie :O??? kurnia z marsa chyba nie jestem hihii;) jesli to moze z Wenus hihihi:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Evika, mam nadzeję,że mężuś szybko wyzdrowieje :) rzeczywicie ciekawe,że on ma ropnie kiedy ty jestes w ciazy:):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Po-la za pierwszym razem jak byłam w ciąży to w dziewiątym miesiącu mężuś obciął sobie 1/3 palca u ręki. A w biurze pracuje, także to było strasznie dziwne. Dzwoni do mnie biedak ze szpitala i mówi, że tylko delikatnie się skaleczył i leży w szpitalu. Chyba biedak bał się że zacznę rodzić :) A teraz to ropień za uchem i to olbrzymi nie wiadomo od czego. mAAm - dlaczego podejrzanie? @ nie ma, opuchnięcia, zmęczenie, nerwowość, drażliwość te sprawy.... Oj dwie kreseczki nad Tobą fruwają :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A moze EVIKA ty chłopa czarujesz tymi ropniami aby na inne baby nie zerkał ;) hihiihżartuje oczywiscie nie gniewaj się :)👄 JA CHCĘ WIOSNY !!!!🌼❤️🌼❤️🌼❤️❤️🌼❤️🌼❤️❤️🌼❤️🌼❤️❤️🌼❤️🌼❤️❤️🌼❤️🌼❤️❤️🌼❤️🌼❤️❤️🌼❤️🌼❤️❤️🌼❤️🌼❤️❤️🌼❤️🌼❤️ Juz mi na szare kom.w głowie pada hihihihi:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
EVIKA- oj łobuzico kochana robisz mi nadzieji tymi II krecham :D ale te opuchniecia to chyba dziwny obiaw bo powinny sie pojawic dopiero w 4 miesiacu no nie ???Zreszta ja nie wiem bo w pierwszej ciazy miałam zatrucie ciazowe więc byłam jednym wielkim balonem:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Evika-ja temp przedtem doraznie mierzyłam,nigdy systematycznie a to dlatego ze zawsze moje temp były b niskie,ledwo 36 36,2. Nie mam porownania, zobaczę jak bedzie w następnych dniach i cyklach..i tyle mAAm- ja nie kupię testu,nie bede sie nakręcać,po o mi to, i tak trochę fisiuję bo pobolewa mnie od czasu do czasu pobrzusze, czasem mi mdło ale to zupełnie nieobiektywne jest. Okres jaki był taki był-dziwny i krotki ale był. Jesli nastepny nie przyjdzie (a daj Boże;)) to wtedy zrobię test:):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
POLA- a ty dzisiaj masz wolne ??? I pytałas sie czy jest jakas ksiązka z testami do twojego szkraba podrecznika ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
POLA- to ja już ci zaklinam ten następny @@@@@i wiem ż ego nie bedzie :D Mnie tez kuje co jakis czas z prawej strony więc czekam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Po-la zmierz jeszcze kilak dni tempkę i zobaczysz. Jeśli będzie dalej tak wysoko to kto wie...... mAAm - tak bym chciała aby Tobie i Po-li i Wodnisi szybko się udało. To jest normalnie moje marzenie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mAAm- mnie tez sie wydaje że bedziemy świętowac:) a opuchlizna to prawdpodobnie wynik wzrostu estrogenów,ktore zatrzymują wodę w organizmie :) MAAm, kiedy tescik zrobisz?:)?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak mAAm mam dzs wolne:) pracowałam całą niedzielę i poniedziałek, jutro mam nockę i potem znow wolne więc będę z wami:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
EVIKA- myslę że to nie tylko twoje marzenie ;) Ale ja sie naprawde nie nastawiam tak jak ci pisałam jesli do 6 sie nie pojawi to 7 testuje :) i wszystko sie wyjasni :) i albo będe swiętować mlekiem \\_/ Albo malibu;) \\_/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
POLA- ja jestem alergikiem więc może to od kuzu te opuchnięcie tak mi się wydaje :) Ale jak by co ;) to stawiam mleczko albo malibu :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
POLA- a patrzyłas tą ksiazkę ???bo jak nie to ja jutro ide na bazarek to sie moge spytac to jak bedzie to ci najwyzej na adres domowy wyslę jak chcesz:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mAAm -ja tez bede szczesliwa jak 2 kreseczki zobaczysz:) bardzo bardzo bardzo:):) A pisałam wam ze hormonki 1 fazy cyklu sobie zrobiłam?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mAAm- ne patrzyłam, bo do centrum mi jakos ciezk dojechec:) zresztą nie lubię tam jezdzic bo zaparkowac nie ma gdzie a kupiłam mu dyktanda dla 2 klasisty, i nawet chetnie pisze o dziwo. Nie będę cie fatygowac mAAm,cos ty,dziekuję,nie rob sobie klopotu:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
POLA- to nie klopot bo bazarek mam po drodze a i tak bede w ksiegarni bo mam ksiazke o francji do odbioru :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
robiłam LH,FSH, estradiol no i wszystko wyszło super,jeszcze progesteron w 2 fazie zrobie by juz dokonczyc:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no i w poniedziałek powinnam jeszcze estradiol dorobic bo 14 dc bedzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
POLA- to super że wszystko ok wyszło :) myslę ż eta 2 to juz czysta formalnosc :D kochana więc chlopinkę biez w obroty i działaj :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mAAm- ja do tek ksiegarni tak musze sie wyrac,to duza ksiegarnia z podrecznikami, jesli nie bedzie to wtedy cie poprosze,ok?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
POLA- to ja już tam paciorki w twojej intencji odmawiam :) by się udało :) Ja tak jak pisałam czekam do 6 jak sie nie pojawi to 7 tescik :) ja miałam dziwnie @ w tym miesiacu bo dostałam 29 .12 i miałam ja 1 dzień i 30/31/1/2/nic czysto nawet rózowego nie było na papierze dupnym a 3 był juz normalny okres wiec cieszko tak wyliczyć stat te moje czekanie do 6 :) bo mowia że za okres uznaje sie 3 pełne dni krwawienia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chłop moj juz od 2 dni coreczkę majstruje:):):)woli zacząć wczesniej bynic nie przegapic;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
POLA - ok :) jak nie dostaniesz to ja sprawdzę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hiii:D to niech struga , struga :) oj kochana zobaczysz uda sie tym razem na 100% jesteś po badankach odstresowana to napewno bedzie córunia:) A zmieniłas tabelkę :) Co bym wiedziała kiedy ci kibicować przy testowaniu :D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×