Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
MONIA-MAMA

problem z zajściem w drugą ciążę

Polecane posty

Dziewczynki ja uciekam bo syn o 16 konczy a jeszcze muszę mu lotka odebrac bo 2 trójki trafił :) kliknę wieczorkiem BUZIAKI👄❤️🌼❤️🌼❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mAAm,normalnie cos mi tu zalatuje..... hmmmm...stanem odmiennym u ciebie:),no nie zapeszam juz....a kysz a kysz@@

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ok:) ja tez żarło małemu grzeję bo zaraz wpadnie wygłodzony:)pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Halo🌼Halo[kwiatek jest tu kto ?????? bo ja juz jestem najedzona że ho ,ho jak to mawiaśw. Mikołaj bo i posturą zaczynam jego przypominać :D oczywiscie nie mam na mysli brody, ani wachów :)Kobitki gdzie jestescie ????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
------------------------------------------------------------------------------------------------❤️❤️❤️🌼❤️❤️❤️------------ ---------❤️❤️❤️🌼❤️❤️❤️------------ ---------❤️❤️❤️🌼❤️❤️❤️------------ ---------❤️❤️❤️🌼❤️❤️❤️------------ ---------❤️❤️❤️🌼❤️❤️❤️------------ ---------❤️❤️❤️🌼❤️❤️❤️------------ ---------❤️❤️❤️🌼❤️❤️❤️------------ ---------❤️❤️❤️🌼❤️❤️❤️------------ ---------❤️❤️❤️🌼❤️❤️❤️------------ ---------❤️❤️❤️🌼❤️❤️❤️------------ ---------❤️❤️❤️🌼❤️❤️❤️------------ ---------❤️❤️❤️🌼❤️❤️❤️------------ ---------❤️❤️❤️🌼❤️❤️❤️------------ ---------❤️❤️❤️🌼❤️❤️❤️------------ ---------❤️❤️❤️🌼❤️❤️❤️------------ ---------❤️❤️❤️🌼❤️❤️❤️------------ ---------❤️❤️❤️🌼❤️❤️❤️------------ ---------❤️❤️❤️🌼❤️❤️❤️------------ ---------❤️❤️❤️🌼❤️❤️❤️------------ ---------❤️❤️❤️🌼❤️❤️❤️------------ ---------❤️❤️❤️🌼❤️❤️❤️------------ ---------❤️❤️❤️🌼❤️❤️❤️------------ EVIKA,KISA,IZA,POLA,WODNISIA,JULY,KLAUDIA,MONIA MAMA uwielbiam was kobitki :D:D👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczynki kochane widzę że zostałam sama :( tak z nudów latałam po topikach i natknełam sie na stronkę gdzie dziewczynki robia stopki takie z dzidziusiem w brzuszku zobaczcie sobie tu jest link :) http://babystrology.com/tickers/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie moje słoneczka :) Jak samopoczucie? U mnie nie najlepiej, coś znowu zaczyna boleć mi gardło, normalnie mam dosyć. Ubieram się ciepło, dbam o siebie jak mogę a tu znowu budzę się dzisiaj z bólem gardła. Już sama nie rozumiem co jest :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam dziewczyny...Evika mi na szczęście choróbsko przeszło po mleku z czoskiem ...mam nadzieję że i Ciebie choróbsko opuści :) U mnie dzisiaj ciepło ...może już wiosna :) czekam na słoneczko :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj iza 33 - a u mnie mróz, śnieg pada całym niebem :) Tylko słoneczka brak :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Evika to pewnie jeszcze nie koniec zimy :( a szkoda....Hmm ciekawe czy Kisa jeszcze śpi ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Iza - ja nie liczę na koniec zimy, bo mieszkam na północy, a tu zawsze prawdziwa wiosna zaczyna się najszybciej w kwietniu :( Zawsze jest tu najzimniej :( Kisa! Śpiochu wstawaj!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kurczę dopiero początek a mi już ciężko z brzuszkiem :) Faktycznie w drugiej ciązy widać szybciej brzuszek :) ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Izuniu planuję chodzić do pracy do samego końca, czyli nie planuję L4. Oczywiście jeśli wszystko będzie w porządku ze mną i z dzieckiem. Pracę mam bardzo dobrą (choć niestety zarobki cienkie :( ) , siedzącą, siedzę 8 godzin przy biurku, Prezes jest w porządku, nie stresuje, kiedy chcę mogę zrobić sobie przerwę, przejść się, odpocząć itp, nie mam powodów do narzekań. Dlatego postanowiłam nie iść na L4, jeśli będę dobrze się czuła. Brzuszek mam już duży, chyba nawet większy niż w pierwszej ciąży, ale czuję się dobrze. Najgorzej jest z porannym wstawaniem około 5.30 :( Tylko to mi przeszkadza. Ja z reguły to jestem taki durnowaty pracuś, który bez pracy nie wyobraża sobie życia, także nie spieszy mi się do L4. A Ty Iza powiedz wybierasz się na L4? Planuję tydzień przed porodem wziąść małe zwolnienie aby móc wszystko dokładniej zaplanować, poukładać, przygotować się itp. A jak będzie w rzeczywistości? Zobaczymy. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:P Czesc Lasencje :) Ja juz na nogach od 6.00 rano :P przez te tablety :D U mnie ciepło jakos tak. Tez chyba wiosne widac. Evika wiesz co a moze Ty miałas w domu lezec z tym antybiotykiem a nie biegac do pracy wiesz. Moze nie dokładnie to wyleczyłas ? Mam nadzieje ze sie myle. Duzo zdrówka i nie daj bedzie dobrze:) Iza fajnie ze u Ciebie lepiej:). A brzusio faktycznie w drugiej ciazy jakos szybciej rosnie , a i dobrze , mozna sie wczesniej pocieszyc. Przy koncu pewnie bedzie nam cięzko , ale co tam damy rade!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Miało byc: Evika duzo zdrówka i nie daj sie ! bedzie dobrze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Też evika chciałabym popracować - ale zobaczymy , jak ktoś przyjdzie na zastepstwo to go przyuczę i zmykam do domku a jak nie to ewentualnie raz na jakiś czas żeby odpocząc wziełabym krótkie l-4 ...na razie musze zamknąć rok i zrobić bilans a to jeszcze z 2 miesiące ...w kwietniu święta...zobaczymy ale mi też rano nie chce się wstawać :( Pracowałam na początku od 8-16 - rano fajnie ale wracałało się póżno, teraz zmieniłam godziny pracy od 7-15 i mam dłuszy dzień :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj kisa. Też kochana zastanawiam się czy abym dokładnie wyleczyła tamte przeziębienie skoro tak szybko znowu mnie bierze następne. :( No cóż, zobaczę jak będzie dalej. Narazie piję gorące herbatki z miodem i cytrynką, wieczorem dziś zrobię mleko z czosnkiem i zobaczymy jutro rano. Mam nadzieję że będzie o wiele lepiej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Iza33 - ja też pracuję od 7 do 15. Wcześniej wstawałam rano bez problemu a teraz zauważyłam że z dnia na dzień jest coraz ciężej i trudniej się obudzić. :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jadę jutro do Krakowa na szkolenie a dzisiaj ide podciąć włosy- dziewczyny mam takie odrosty że szok...ale jakoś nie moge się przełamac żeby zafarbować - poczekam jeszcze...tak jak nie moge się przełamac w sprawie noszenia czegoś na szyi...zabobony ale jak tylko człowiek jest w ciązy to od razu 100 dobrych rad...brrr ...chociaż teraz mam spokojniej, mieszkamy sami i dużo lepiej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pewnie Evika ze bedzie dobrze. Pij to mleczko i malinki cytrynki. A musze sie Wam przyznac dziewczyny ze ja pracuje w domu normalnie. Nie umiem jakos bez pracy. Wydaje mi sie ze dobrze sie czuje i siadam do kompa i daje czadu :P Ale ciiiiiiii

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No jasne Iza poczekaj z farbowaniem az bedzie II trymestr i poźniej moze taka bez amoniaku sobie farbnąć. Jak podetniesz na pewno bedziesz slicznie wygladac :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Iza33 - masz rację poczekaj z farbowaniem włosów do drugiego trymestru, lepiej dmuchać na zimne. Ja też miałam już takie odrosty że nie mogłam na siebie patrzeć. Ale te tygodnie szybko minął, zobaczysz :) Kisa - Ty pracusiu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Poczekam dziewczyny ...napewno przed porodem pójdę zafarbować włosy bo już wiem jak człowiek pózniej podchodzi do wszystkiego a tłumy gości...i chciałbym wygladać normalnie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny czym smarujecie brzuszki- bo mnie każdy zapach jeszcze odpycha jedynie oliwka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja tez na poczatku Iza tylko oliwka a teraz smaruje takim kremem w aptece kupuje z firmy Pharmaceris( chyba tak sie pisze). Nie wiem na ile mi zadziała , ale jak maja wyjsc rozstepy top i tak wyjda , mnie bardziej chodzi o to zeby była nawilzona bo miałam juz bardzo suchą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×