Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
MONIA-MAMA

problem z zajściem w drugą ciążę

Polecane posty

KISA- jeszcze 5 minut jestem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak sie ciesze :) Ale moze lec lec bo sie spoźnicie do tej szkoły tylko poźniej zajrzyj do nas :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Co do mojej @ to nie chcodzi o krakanie znam juz troche moje cielsko i wiem czego sie spodziewac po nim grunt to sie niezałamywac i działac w sypialni dalej hihihihi:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
KISA OK bedę tak o 13 :) i mam nadzieję że bedziecie i nie będę klikac sama do siebie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam kobitki :) ale t ruch od rana:)!Tak trzymac:):) Ja tylko na chwilke ,wstałam niedawno i musze obiadek przygotowac chłopakom na 13:) Eviko- na to swoje gardło -mysle ze powinnas sie wygrzac i kuracje cebulowo-czosnkowa zastosowac,nie dopuszczając by infekcja sie nasiliła, moze septolete lub tandum verde sobie wez. AAAA,moja temp dzis rano 36,6,wiec norma:):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mAAm nie będzie żadnej @@@@@ Nawet tak nie mów, bo ja się zdenerwuję :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej hej ja na zwolnieniu - wczoraj urwałam się z pracy bo już nie dawałam rady - i kolejny już raz - jestem przeziębiona. Zwolnienie do końca tygodnia, leżenie i takie tam...na dodatek małż też wczoraj wybył do lekarza i ma zapalenie oskrzeli...dostał ochrzan od lekarza bo to już nie źle zaawansowane zapalenie i oczywiście antybiotyk. Młody od poniedziałku u moich rodziców bo chociaż jego chcemy oszczędzić. Tęsknimy za nim bardzo :-( mAAm ja napiszę tylko tyle że jak z młodym byłam w ciąży to budziłam się w nocy bo tak mnie bolało - i tak było noc w noc dopóki nie poszłam do lekarza i nie kazał mi zrobić testu :-) Także trzymam kciuki i jestem dobrej myśli! Kisa, Pola, Evika, Iza - pozdrawiam z wyrka....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Po-la witaj kochana. Dbam o siebie, ciepło się ubieram, nie marznę, codziennie chodzę w golfach i moje gardełko ma cały czas ciepło. Masz rację zacznę psikać tantum verde aby nie było gorzej. Dzisiaj po pracy chcę wypłukać gardło szałwią a wieczorem może jeszcze płukanką z soli. Zobaczymy co będzie jutro. A co do Twojej temperaturki, to dobrze że już jest ok. Można zacząć nowe staranka na córeczkę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mAAm,nie kracz,puki nie ma to moze nie bedzie jeszcze bbbbbbbbardzo barrrrdzo długo,czyli tak około rok:):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj july. Leż i wygrzewaj się cieplutko. Lekarz przepisał Ci jakieś leki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moje cielsko tez jakies dziwne,dzs rano zalała mnie jakias wydzielina,biaława,szkista.. czyzby owulacja w 9 dc? trochę wczesnie...a ja dzis nocke mam :(:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Po-la jeśli wydzielina jest szklista i ciągnąca się jak białko jaja kurzego to na bank masz dni płodne!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to sie na pewo nie ciagnie Evika...jak jajo kurze, ale mimo to z ranca jutro o 7 00 przepuszcze atak na mego supermencia:) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lece do sklepu po żarełko,bede troszke poznej...buziaczki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak tak mam leki ale jak wiadomo same lekkie - jakiś syrop, coś na gardło i w razie czego jakby gorączka była to mam brać paracetamol... najgorsze są noce - bo ciężko oddychać - wspomagam się jeszcze maścią majerankową i Oilbasem...do piątku mam nadzieję już wydobrzeć!! Muszę!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Trzymaj się july. Mnie też choróbska nie opuszczają :( Człowiek tylko nie ma humoru bo boi się żeby maleństwu nie zaszkodzić :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jestem,obiadek sie pichci a ja mam chwilkę:) Dziweczynki,nie bojcie sie o swe malenstwa! Infekcja drog oddecowych nie jest w stanie im zaszkodzic:):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny,wczoraj zasypiałam cały dzien,dzis tez jestem spiaca masakrycznie, moze ja powinnam wczesniej wstawac, no dzis wstałam10 30ale zsypiałam po polnocy,no spac mi sie che i juz:) Dzis lce z malym po stroj Harry Potter,w piątek w szkole ma bal i ja tez pojdę by go nakręcic;);)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Teraz na balach u dzieci to takie cudne stroje mają , jak sobie przypomne jak korony z tektury i zbitych baniek jako brokat człowiek nosił :) Dobrze, że nasze dzieci zyją w lepszych czasach ...chociaż kolonie...pierwsze zauroczenia hmm dzieciństwo jest cudowne :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Po-la ale Twój kawaler będzie ślicznie wyglądał w takim stroju. Fajnie jest patrzeć na własne dzieciątka które tak chętnie udzielają się w różnych przedstawieniach, balach itp. A u nas w pracy wszyscy chorzy, każdy chodzi kaszle, ma katar i jeden od drugiego się zaraża. Już nie mogę się doczekać kiedy pójdę do domku wypiję mleko z czosnkiem, położę się i mam nadzieję że będzie lepiej. Póki co nie jest źle ale czuję że coś mnie bierze, bo trzęsie mnie zimno i drapie w gardle :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Iza33 - ja też pamiętam czasy jak człowiek bił bombki żeby mieć ten śliczny brokacik, ech to były czasy....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pola - No fajnie ze cos innego niz Spider-Man( chyba tak sie to pisze ? ja tylko po germansku gadam ...:D) bo u mojej małej w przedskzolu to w grupie chyba ze trzy sztuki były hehhe. Harry Poter ... ciekawy strój . Życzę udanego balu !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
On w tamtym roku tez był Harrym Potterem:) Uwielbia, czytamy ksiazki Harrego, ma wszystkie odcinki na dvd, wszystkie gry na komp., no maniak;) Rok temu tata przywiozł mu z Las Vegas różdżkę,okulary i szalik z logo Hogwartu:):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Juz jestem szybko czytam i klikam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×