Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
MONIA-MAMA

problem z zajściem w drugą ciążę

Polecane posty

Ja tez lubię Harrego:) Przeczytałam 5 części:):) Hej mAAm:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej :) więc kochane moje zacznę od tego że dzidzi nie ma :O Byłam w tesko i robiłam zakupy i kupiłam pro test strumieniowy i pokazał mi jedna kreche więc nie ma sie co załamywac tylko trzeba staranka w czyn uruchomić :) tylko niech ta cholera mnie juz nawiedzi a jak znam zycie bedzie mnie tak rypało przez 2 dni i pojawi się 6 .2 wiec kolejny cykl 35dc. no chyba że by go nie było co jest bardzo mało prawdopodobne to wiadomo zrobie jeszcze jeden :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mój syn ma bal 12.2 i u nich temat przewodni zwiedzanie swiata bo ich patronem jest tony halik wiec mój wymyslil sobie indiana jonsa :o i zobaczymy cos trzeba wykombinować :) a kiedys w przedszkolu jak miał 3 lata przebrałam go za cezara uszyłam mu płachte i miał wieniec z sztucznych lisci pomalowanych na złoto normalnie furrorę robił jak zeskanuje zdjecie to wkleje wam w nk :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam POLA:) Powiedz mi kochana jak jest z tym monitoringiem cyklu ? co ile trzeba chodzic ? bo ja nigdy tego nie robiłam a zastanawiam sie czy sie nie wybrać :) bo jak miałam cykle co 32 dni to wiem ze 14 dnia zaszłam z synem a teraz to nawet nie wiem kiedy działac:o moja kumpela ma cykle co 28 dni i własnie córę spłodziła 9dc wiec DZIAŁAJ KOCHANA:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Młody robi lekcje,musimy skoczyc po ten stroj i jeszcze do fryzjera z nim polecę i do fotografa na zdjęcie:) U nas za tydzien ferie dopiero sie zaczynają,wysyłamy go w gory na narty na oboz,bardzo się cieszy,ze jedzie, bardzo chce jechac. Mam nadzieje ze sobie poradzi,jedzie pierwszy raz sam:):)O rany,ja juz sie denerwuję, pewnie bede ryczec pod tym autobusem..;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mAAm- test ujemny to nic,czeso są fałszywie ujemne, nie trac nadziei, nie masz jeszcze @@ więc moze nie przylezie...my dalej trzymamy piąchy by do ciebie nie przyszła:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Monitoring prowadzi się w ciągu kilku dni przypuszczalnej owulacji, ja przy cyklach 28 dniowych miałam przychodzic 8d,10dc,12dc,14 dc-co drugi dzien

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja drugi raz nie poszłam,chciałam wyluzowac, nie myslec o tym wszystkim..Na razie w tym cyklu robię hormonki, wychodzą super,zobaczymy dalej...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Już miałam telefon:) POLA- ani mi się waż ryczec bo tylko dzieciaka zestresujesz :) a jak jest taki dzielny że chce jechac to nie bądz mataka panikara tylko się ciesz że masz takiego super chłopaka :) A wracajac do twojego 28 dc to sama widzisz moja psiapsiułka tez tak miala i własnie 9dc zaskoczyła:) i wie ze napewno w tedy bo po tem jej chłop w delegacje jechal i w domu był dzień przezd spodziewana @ więc działaj raneczkiem a moze szeszcze chlopa przed pracą zbałamuć np. w lazience hihiihi:D A wracajac do monitoringu to jak zgłoszę się do lekarza to ona mi ustala kiedy ja mam przychodzić tak ? i ile to kosztuje ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mAAm- gdzie się podziałas???:( Dziewczyny gdzie jestescie???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja chormony robiłam 6 miesięcy temu i były ok :) miałam usg i jajniki były czysciutkie jak u nastolatki wszystko bylo ok :)A tego monitoringu własnie nigdy nie robiłam i zastanawiam się czy nie zrobic bo bym w przyblizeniu znała datę owulki . bo mam teraz cykle co 35dni a jak miałam co 32 to miałam na bank 14 dc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
POLA- jestem kotek i macham do ciebie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mAAm,własnie,jesli pojdziesz po @@@ (a kysz!!!;) to powie ci gin kiedy zaczac monitorowanie. Ja nie wiem ile sie płaci, poszłam na kasę do przychodni:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dlaczeg masz płacic? Płacisz zus więc sprubuj na kasą- moniting cyklu jest procedurą refundowaną!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja moze zadzwonię do mojej gin i sie dowiem bo tak w przychodni to około 14 dni na wizyte się czeka to po ptakach juz może byc :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kurcze może zadzwonię do przychodni i się dowiem :o może jakos szybciej pujdzie ja w sumie zawsze chodze prywatnie bo mam bardzo fajna babeczkę :) a przychodnię mam blok obok to może faktycznie dryndnę do nich :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mAAm- no wiem,wiem,od rana spac nie dam chłopince:);) Dzis to niewykonalne bo ja mam na 19 aon przed 20 wraca,ale powiedział,że jesli mu sie uda przełzyc jakiegos pacjenta o w te pędy do domu bedzie jechał:):);)hihihi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
KUŹWA WYWALIŁO MNIE Z KAFE:o:o:o:o:o:o POLA- to niech wyperswaduje pacjetowi z lekka wizyte hihihi:) ja trzymam kciukulce za twoje staranka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
DZIEWCZYNKI TO JA TROCHĘ NIE NA TEMAT ALE... DZIEWCZYNKI POTRZEBUJE WASZEJ POMOCY WIEM ŻE WAS ZANUDZAM MOJA ROCZNICA SLUBU ALE WIECIE ŻE PRZEŁOZYLISMY IMPRĘ NA MARZEC I MOJ SLUBNY WYMYSLIŁ ABYSMY DALI SOBIE COŚ W PREZECIE CO SAMI ZROBIMY I TAK KOMBINUJĘ JAK NA RAZIE WYMYSLIŁAM ŻE ZROBIE MU KOSZULKE Z TEKSTEM NASZEJ SLUBNEJ PIOSENKI OCZYWISCIE PO POLSKU BO TO CHYBA WYRAŻA WSZYSTKO CO CZUJE DO NIEGO druga propozycją JET ALBUM KUPIŁAM TAKI ŁADNY Z KARTKAMI Z PAPIERU CZERPANEGO Z ZATOPIONYMI PŁATKAMI KWIATÓW I MYSLAŁAM ZE MOZE WYBIORĘ KILKA TAKICH NAJFAJNIEJSZYCH ZDJEĆ Z OKRESU 10 LAT NASZEGO MAŁZENSTWA I ŻE WKLEJĘ JE METODĄ SCROBINGU( COS SIE DOMALOWUJE DOKLEJA NP. WSTASZKI, KORONKI, PŁATKI KWIATÓW PISZE ITD.) I DO KAZDEGO ZDJECIA BEDZIE DOPISANY TEKST JAKIEJS NASZEJ PIOSENKI, FRAGMET WIERSZ, JAKAS ANEGDOTA ZWIAZANA Z NAMI CO MYSLICIE O TYM PORACIE !!!!BŁAGAM Bo boję sie że mnie czyms fajnym zaskoczy mój stary to taki romantyk pisałam wam kiedyś o lili wodnej w słojku która dostałam w lodówce turystycznej przewiazanej kokardą jak był na rybach z kolega albo na 3 rocznice slubu zrobił mi 3 z betonu ( 50 cm) wysokosci pomalował na złoto i przyczepił czerwone drewniane serduszka A TO JEST TEKST PO POLSKU NASZEJ PIOSENKI Z WESELA PIERWSZEGO TAŃCA tekst: Miłość jest wszędzie dookoła Czuję ją w palcach Czuję ją w stopach Miłość, która jest wszędzie dookoła mnie I uczucia, które dojrzewają To jest zapisane we wietrze Jest wszędzie, gdzie idę Więc jeśli naprawdę mnie kochasz Chodź i pokaż to Wiesz, że cię kocham, zawsze będę Moje myśli podporządkowane są uczuciom Nie ma początku, nie będzie zakończenia Bo na mojej miłości możesz polegać Widzę cię naprzeciw mnie Kiedy leżę w łóżku Nie mogę myśleć o tym, Co mi powiedziałaś Dałaś mi swoje słowo, ja dałem ci moje Że potrzebuję kogoś przy mnie we wszystkim, co robię Wiesz, że cię kocham, zawsze będę Moje myśli podporządkowane są uczuciom Nie ma początku, nie będzie zakończenia Bo na mojej miłości możesz polegać I LINK DO POSŁUCHANIA ZNACIE NA 100% http://www.youtube.com/watch?v=u5VmJZyvqy8 same widzicie że mysze cos wykombinowac WYMYSLCIE MI COŚ

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mAAm a ja w tym samym czasie straciłam łącznosc z netem:( cos sie stało u nich..ale juz jestem i czytam co napisłas:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mAAm,pomysły są super,obydwa:) Myslę,że fajnie byłoby z tą koszulką ale tekst mozna by jakos fajnie skrocic. Album tez est swietnym pomysłem:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Maam dzięki Tobie włąsnie ja wlaczyłam poraz któys , bo z mala tanczymy :D hihii no ja leciutko, a moja mala strzela popisy z kursu tanca woow. Piosenka cudna!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A Wasz pomysł na prezent slubny równiez super! Bardzo oryginalny! Trzymam kciuki zeby Ci to wyszło. Tak mnie jakos zmotywowałas ze juz zaczynam myslec o swojej rocznicy, ale moja dekada dopiero za rok. Ja sobie obmysliłam dłuższy weekend niespodzianka w Paryzu :P. Musze juz kaske składac na boku :D hihi Pozdrowionki dla wszystkich :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej! bylam dzis u ginekologa ;) wyniki badan mam wszystkie ok to 11 tydzień mam tylko ten maly problem ze mam tylozgiecie macicy ale lekarz mowil ze po 3 miesiacy ciazy zacznie sie macica wyprostowywac i rosnac w gore ;) czy ktoras z was ma tylozgiecie? teraz jem sobie pyszne oliwki no i mam strasznie uporczywe bole glowy ale lekarz nic na to nie poradzi powiedzial ze jesli chce urodzic zdrowe dziecko to nie moge brac zadnych lekow a moze wy znacie jakis lek na glowe??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie kobietki! Ale miło Was się czyta :) mAAm - oba pomysły na rocznicę ślubu są rewelacyjne. Ja jestem też romantyczką i szczerze mówiąc gdybym miała wybierać to wybrałabym tę drugą propozycję, czyli album ze zdjęciami. Ale pierwszy pomysł też jest ekstra. A co do monitoringu cyklu to niestety nie umiem Wam pomóc, nigdy tego nie robiłam, nie wiem na czym to dokładnie polega, trzeba zapytać lekarza i troszkę może poczytać w internecie. Po-la, mAAm super że hormony macie w porządku. To bardzo ważne. Będzie dobrze zobaczycie kochane, uda się :) KlaudiaP. - myślę że lekarz wie co mówi i jeśli zabronił Ci brania leków od bólu głowy to niestety musisz go posłuchać i przecierpieć ten okres. Spróbuj jak najczęściej kłaść się , spróbuj zrelaksować się wyłącz telewizor, komputer, poleż w ciszy w spokoju, zrób sobie jakiś okład na główkę. A jeśli to nic nie da to przejdź się po świeżym powietrzu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kobietki a Wy gdzie? To ja już zdążyłam i popracować i zjeść drugie śniadanie i skoczyć do sklepu i kupić śliczną bluzeczkę dla malutkiego synka :) - tak mnie coś naszło :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczynki co do @ to bedzie jutro na 100% bo jak się podcieralam tu juz papier był zarózowiony :) Co do roczynicy to tez zdecydowałam się na album :) i dostanie 2h na sali z naturalna nawierzchnia do grania w nogę :) Powiam wam że mnie mój kochany męzus juz dzisiaj zaskoczył zadzwonił rano budzik dostałam buziaka i tradycyjnie poszłam spac zgrabnie przekręcajac się na drugi boczek wstałam godzinkę temu a na stoliku stoi wazon i 10 wielgachnych róż w koloże czerwonego wina w bukiet na takich duzych patyczkach były wbite 3 czerwone serduszka ,obok stała kartka że mnie bardzo kocha że kazde serduszko symbolizuje naszą rodzinkę mnie jego i syncia :) i że to pierwszy podarek z 10 jak przystało na 10 rocznice slubu i jak tu takiego nie kochać?:D ❤️ normalnie łzy mi ciurkiem poleciałychwyciłam za telefon i co mu powiedziałam to zostanie słotka tajemnica hihihiihi:) i teraz juz wiecie czemu tak się spinam co tu wymysleć :o KISA- jesli chodzi o Paryż to przeslij mi na nk adres domowy to wyślę ci katalog bo mój mąż jest derektorem w firmie która jest najlepszym specjalistą od francji maja swoje biuro i w polsce i francji więc chetnie ci pomoże :) POLA- to co kochana stramy się od nowa :) EVIKA- cieszę się że ci sie moja propozycja z albumem podoba :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×