Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
MONIA-MAMA

problem z zajściem w drugą ciążę

Polecane posty

hej! w poniedziałek mam mieć usg czym sie rozni usg 3D od usg 4D??? miala ktoras z was??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pola już bym poszła...jeszcze chwilkę ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pol_a pewnie ty bedziesz wiedzial czym sie rozni takie usg i jak ono wyglada ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u mnie od 11dc był skok temp do 36,7 czyli o 0,2 -0,3st, a 12dc wieczorem miałam taki bol po prawej stronie ze myslę ze jajeczko się uwolniło więc może tym razem się uda;):) To były bardzo milutkie staranka,ach..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jeszcze troszkę i do domku dziewczyny idziecie, na kanapkę pod kocyk odpoczywac:)życzę wam aby te ostatnie minty w pracy szybciorkiem wam zleciały:) Klaudia-ja nie powiem Ci nic o tych usg,po prostu sie na tym nie znam,poszukaj w necie,na pewno coś znajdziesz :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mAAm-gdzie się podziewasz?? jak się czujesz?? puk,puk:):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pola życzę Ci z całego serca :) Maam wstawaj :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Iza, nie dziękuję by nie zapeszać:):);) owu była tak wyrazna ze pewnie była:),tempka,śluz,bol brzucha,no wszystko.Staranka były o czasie więc wszystko co moglismy zrobic zrobilismy z przyjemnoscią,reszta w rękach Boga:) dowiem się 23.02:),to termin @

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej ;) Ja dziewczynki padam dzisiaj na przysłowiowy pysk :o Praca, praca i jeszcze raz praca :O Co do wczorajszego dnia i wieczorku to bylo bardzo milusio :) kolacyjka knajpeczka prezeciki itd miodzio jednym słowem co do riki tiki to nic z tego bo mam jeszcze @ bo mnie to trzyma zawsze 7 dni więc :o odbiję sobie później:D z zdwojona siłą :D Nie wiem jak będzie jutro bo mam kupę do załatwienia:) bo młody ma bal karnawałowy więc jak przystało na przewodniczacą musze załatwiac soki paczki i takie tam .jeszcze wieczorem sale mam dekorować wiec ...chyba nie dam rady popisać :O 👄👄👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jednak nie będę czekac,nie będę myslec,liczyc,obserwowac,co ma byc to bedzie i juz:):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Najgorsze to czekanie ...ale dzień za dniem tak ucieka że szybko zleci :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Maam baw się dobrze na balu :) My cierpliwie poczekamy ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
POLA- trzymam kciukasy :D zobaczysz uda sie tym razem:D!!!! ja to wiem i już:D IZA- juz nie spię od 7.00 rano :D tylko nie miałam kiedy kliknać :O KISA- milunich zakupkow juz ci zazdroszczę oczywiscie pozytywnie :D EVIKA- buziolki kochana 👄 KLAUDIA- wiem że te tylno zgiecie nie jest grozne kiedys miała to moja kolezanka i lekarz jej mówil ze to sie wszystko samo "uformuje" wiem że kazał jej na poczatku lezec na brzuchu :o a dzidzie urodziła 62cm 4200Kg więc kawał chlopa byl :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O mAAm,czesc kochana:) super ze imprezka się udała:) działaczko- ta sala to dopiero będzie wystrzałowo wyglądać!:) za kogo się twoj mały przebiera? Ty -mAAm-się przebirzesz? No głupie pytanie...wiadomo,że tak;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
POLA- u nas w szkole jest zwyczaj że salę gimnastyczna na bal dekoruja nauczyciele i rada rodziców plus trójki klasowe więc musze to robić :) Co do przebrania to miał byc indiana jons ,ale nie jest do końca wiadomo kto sie przebieze a kto nie to mój sobie wymyslił ze bedzie hiphopowcem i jak by co to bedzie w bojówkach i duzej koszulce , a jak beda przebrani to wkłada w nos kolczyk , na szyję łańcuchy okulary przeciw słoneczne czapkę i td. wiec zobacze co z tego bedzie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no moj synus tez byl duzy 4,280 i 59 cm dl w piatek mam pierwsze usg zwykle dopochwowe na 3D szkoda teraz kaski bo to 10 tc;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no tak mAAm- to juz powazny wiek,10 lat w tym roku ,przebranie to obciach:);) U nas jeszcze były księżniczki, jakies pluszowe miśki, ninja, piraci,wilkołaki;) ale w przyszłym roku to już pewnie będzie własnie obciach:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pisałas wczesniej ze chciał byc Indiana,sorki,chyba po lecytynę polecę;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
POLA- zgadza sie bo chciał bo za patrona maja tony halika i przebranie mialo byc zwiazane z podrózami ale ich klasa sie wyłamała bo to własnie obchach hihihihihihih KLAUDIA- to kawalo dzieciaczka urodziłaś :) mój był wczesniakiem i miał 49cm i 1950 kg :) a co do 3d/4d to tez mi się wydaje ze w 10tc żal kaski na nie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kludia- urodziłas kawał chłopa:) pewnie lekko nie było..Moj miał 59 cm a wazył 2950

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
polua- ano maleńki był ale w ciagu jednego miesiaca wszystko nadrobił :) Jak to wczesniaczek :) Ja mialam zatrucie ciazowe i lekarka go nierozpoznała u mnie i młody nie pobieral całego pokarmu od emnie :O wiem że te zatrucie bede miała tez przy drugiej ciazy na 30 % ale od poczatku bede dostawac leki i ponoc jest wtedy ok :) między innymi dla tego czekałam tak długo z 2 ciazą:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny...dobrze, że do porodu jeszcze chwila :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziołchy..ja zza światów bo zalatana ze względu na przeprowadzkę...mamy zamiar na dobre osiąść w najbliższy weekend tylko nie wiem kiedy net będziemy mieli - narazie nadaje z pracy :-) Wpadam na chwilkę żeby poczytać co u Was i pochwalić się że od wczoraj wiemy że ..............będziemy mieć dziewuszkę :-) Byliśmy na usg - wszystko jest w porządalu, jest zdrowa i śliczna - na zdjęciach jest taka delikatna..już nie mogę się doczekać jak ją przytulę! Poczytam teraz co u Was i jeścio się odezwę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
July gratuluję :) Nie przemęczej się ..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc kobiety! JULY GRATULACJE ! Czyli to juz trzecia dziewuszka na topiku :) Iza niby do porodu jeszce chwila ale a juz jakos o tym mysle coraz wiecej .....:) U mnie okej , spac mi sie chce mocno!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej kobitki :D Ja ekspresowo bo za raz ma przyjsc chlopina do okna mam nadzieje że sie zjawi bo jak nie to tak dziada zjade przez telefon że nie tylko ruski miesiac popamieta ale i wszystkie mozliwe ogólem od rana chodzę nabuzowana że szok wszystko mnie wk**wia a jeszcze czeka mnie dzisiaj dekorowanie sali na jutrzejszy bal i zakupy dla dzieciaków wrrrrrrrrrrr Ogólem chodzę dzisiaj nabuzowana jak bomba atomowa :O bez tarczy do mnie nie podchodzic :D ale moze to zasługa kończacej sie @:D JULY-🌼 GRATULUJĘ DZIEWUNI 🌼 cieszęsię że wszystko ok i kochana nadawaj z pracy jak tylko możesz :)👄 IZA-kochana powiem ci że az ciekawa jestem co tam nosisz pod serduszkiem czyż by kolejna dziewczynka ??Kiedy mozemy sie spodziewac jakis wiesci od ciebie ?:)👄 KISA- kochana leniuchuj, śpij bo bezzsenne noce dopiero przed toba :) 👄 a katalog wysle ci osobiscie :) EVIKA- pracusiu kochany co u ciebie ?👄 POLA- moja ty powiernico starankowa piachy zaciskam cały czas :D👄 WODNISIA- 👄 KLAUDIA- halo , gdzie sie podziewasz?👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×