Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
MONIA-MAMA

problem z zajściem w drugą ciążę

Polecane posty

Witaj kisa - powiedz kochana ile wkropiłaś cytrynki do tej glukozy???? Ja muszę wypić 75 g glukozy i badania będę miała po godzinie a potem jeszcze po dwóch :( Powiedz, straszne to tak jak mówią? :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość BIGmam
Witam jestem tu nowa więc kilka słów o mnie.Otóż mam 35 lat i od jakiegoś czasu staramy się z mężem o drugie dziecko.Niestety bez skutku.Ponieważ zaczynam już łapac doła więc postanowiłam poszukac osób w podobnej sytuacji i pogadac.Itak znalazłam Was.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj BIGmam, w gromadce zawsze raźniej :) Zaglądaj do nas jak najczęściej. Ile Twoje pierwsze dzieciątko ma lat???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
BIGmam witaj ! Rzem damy rade 🌼 Evika nic sie nie bój, dasz rade. Mnie najpeirw rano pobrano krew i poszłam na pietrko do labolatorium, panie rozrobiły mi glukoze i pozwoliły wycisnac poł cytryny. Takze cisłąm ile wlezie, a poźniej wypiłam na dwa razy bo duszkiem sie nie dało za duzo jak dla mnie. I za godizne miałam przyjsc z powrotem do labolatorium zeby pani znowu poprała mi krew. W czasie oczekiwania na drugie popranie krwi nie mozna sie ruszac w sensie zadnego wysiłku. Nie chodzic. Najlepiej siedziec i czekac. Kup sobie gazetke :) Ja byłam o tyle w fajnej sytuacji , ze moja mama pracuje w szpitalu wiec sobie z nią posiedziałam i pogadałam. generalnie Evika nie taki diabeł straszny jak go malują. Fakt chciało mi sie jesc bardzo , bo wszytsko jest na czczo i troche było mi niedobrze ale dałam rade . Jak tylko mi pobrali krew za drugim razem odrazu wciełam dwie bułki :D Bedzie dobrze zobaczysz. POźniej poiwesz ze to pikuś dla Ciebie :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość BIGmam
Mam syna 14 lat (długa przerwa ).Za pierwszym razem zaciążyłam w pierwszym cyklu starań.A teraz IDZIE KIEPSKO.Mierze temp.itd.Niby wszystko jest o.k. ale fasolki nie ma.Lekarz kazał zrobic USG z ocena owulacji.Czy któraś z was ty robiła ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
* pobranie krwi, a nie popranie. Co mi sie to napisało :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość BIGmam
czas ucieka mijają miesiące i boję się że niestety jest za późno.Teraz żałuję że czekałam tak długo.Syn bardzo chce rodzeństa.Mąż także wspiera mnie w staraniach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kisa - podtrzymałaś mnie na duchu. Mam nadzieję że będzie ok. :) Trzymam też kciuki za Twoje wyniki. Daj znać jak już je odbierzesz. BIGmam - napewno nie jest za późno, nawet tak nie myśl!!! Po prostu musisz być cierpliwa. Jeśli lekarz zaleca zrobić usg z oceną owulacji, to nie czekaj ani chwili, zrób to.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość BIGmam
Ciesze się że Was znalazłam .Przynajmniej będę mogła z kims pogadac o moich watpliwosciach.Razem jest raźniej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny cos mi sie pomyliło albo mojemu koledze ze razem do pracy przyszlismy:( Zaczął płakac ze chce zostac i żebym na noc przyszła,że on nie da rady bo juz tydzien bez przerwy w pracy siedzi ze sie zgodziłam.Jestem więc w domku i szykuję obiadek:) U nas zima na całego,od 2 dni pruszy snieg,jest pięknie:):)Aż chce się życ:):) mAAm-on rzeczywiscie zle trzymał termometr za pirwszym razem:) Evika:) - jak wyeżdżał to musiałam sie powstrzymywc by sie ni rozryczec,jak tylko autobus znikną za rogiem oczywiscie sie poryczałam;) Dzwoni do nas ,opowiada ze jest fajnie,jest zachwycony,radosny,przysyła mmsy swoich kolegów:) mówi,że ma trzech;).Ogolnie jest super i jestesmy szczesliwi że mu się tam podoba:) W srodę przerwa w nartach i jadą do Liberca na cały dzien do Babilonu:)Evika- wczoraj zn 20 dc miałam duży spadek temp , z 37 spadła do 36,5 a dzis rano znow 37,znawcznio monioringu temp napisz co o tym myslisz;) Witamy bigmam:) ja tez mam 35,staramy sie od ponad pół roku i co miesiąc wierzymy ze sie w koncu uda:) Będzie dobrze:)Pisz z nami:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość BIGmam
w czwartek ide na pierwsze usg.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość BIGmam
po_la_ jakie robiłas badania do tej pory ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Po-la wiesz kochana ja bym Ci radziła oprócz mierzenia temperaturki stosować testy owulacyjne i wprowadzić obserwację śluzu. Taki spadek to może też świadczyć o owulacji a jeśli nie ma śluzu płodnego i testy wykazałyby że nie ma owulacji tzn że była wcześniej (przy regularnych cyklach około 14 d.c.). Kurczę nie wiem to dziwna sytuacja, a jak mierzyłaś tempkę w środku cyklu, to był charakterystyczny skok do góry?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
BIGmam - nic się nie martw, posłuchaj rad ginekologa i oczywiście koniecznie napisz jak wypadło usg.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Evika-ta glukoza to nic strasznego,nie ma się czym denerwowac:)są gorsze rzeczy. Toż to sama słodycz;) Kisa-jestem pewna ze wyniki będą super:) mAAm-a ty jak sie czujesz? nie przekreslaj tego cyklu,a noż widelec wyjazd mężusia nie wpłynie na zafasolkowanie.. jajeczko w desperacji poczeka, gdzies się przyczai i w odpowiednim momencie przepuści atak;):)wszystko jest mozliwe!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Evika-był piękny skok 12 dc do 36,8, ostatnie 2 dni było 37 a tu nagle wczoraj 36,5 i dzis znow 37.hmmm;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiesz Po-la ja bym tak się nie stresowała tą glukozą, tylko najgorsze jest to że mnie rano mocno mdli, choć już nie wymiotuję. Zanim wstanę z łóżka to muszę coś zjeść, wypić, bo inaczej ciąga mnie na wymioty i to mnie najbardziej przeraża że muszę iść tam na czczo i siedzieć 2 godziny bez jedzenia. Boję się że zwyczajnie zacznę wymiotować. Na środę prawdopodobnie wezmę sobie wolny dzień w pracy i pójdę zrobić to badanie :( Po-la dobrze że nie płakałaś przy synku, ja chyba bym nie wytrzymała i płakałabym przy dziecku. Napewno synek jest tam szczęśliwy i super wypocznie a ten tydzień zleci tak szybko że nawet nie zauważysz jak będzie z powrotem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
HEJ:) BIGMAM- witaj u nas :) POLA- on termometr źle trzymał za drugim razem bo za pierwszym mierzył i elektro. i rtęc. i temp była taka sama 35.3:o okazało sie że od piątku sie nie załatwiał i wszystko wskazuje że się zakorkował bo napchal się tyle slodyczy że szok :O wypil juz wodę z cytryna , zjadł sliwek i zobaczymy bo jak na razie pruka i steka troche na brzuch ktory faktycznie jest twardy :o nie wiem co mogę mu dać jeszcze by go pognało :OMęzus powiedział by go dzisiaj zostawic bo po za angielskim ma muzyke ,Wf, polski , i plastykę wiec przetrzymam gadzinkę bo jesli chodzi o angielski to nie ma problemu bo jest dzieckiem dwu języcznym:)A jak tam syncio odzywała sie już ? IZA- mi też się udziela leń pracowniczy :) chyba taka kolej poniedziałków że nic nam się nie chce:) KISA- daj znac jak wyniki :) choc wiem że są ok:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość BIGmam
ciesze sie że zostałam przez Was miło przyjęta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Po-la a Twoje niższe temperaturki w jakich są granicach? Może są o wiele niższe niż 36,5 (np. około 36,0) i wtedy ten spadek nie oznaczałby że weszłaś w dolną granicę. Może to u Ciebie norma? Po-la podaję Tobie link do mego wykresiku w którym udało mi się zaciążyć. http://28dni.pl/cycles/72466 Popatrz, ja w 23 dniu cyklu miałam temperaturkę 36,55 - podobną do Twojej - więc bardzo niską jak na ciążę. Ale moje przedowulacyjne są bardzo niskie (około 36.0 - 36.1). Może Ty masz tak samo??? Także główka do góry :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
EVIKa- link się nie otwiera :O POLA- kochana a kiedy powinna @ sie nie pojawić:) pytam bo na TWOJE II krechy czekam :) Zapomniałam sie wam pochwalic że we wrzesniu mam weselicho rodzonego brata juz jest pewne na 100% i powiem wam że tak najchętniej chciała bym zaskoczyc w maju :) to bym jeszcze wielkiego brzuchalka nie miała :) A co do staranek to w tym miesiacu u mnie bedzie lipa tak jak pisałam bo mam męza w te dni na targach :O:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Evika-ja mam raczej niskie wartosci 36, 36,4 normalnie. Dzięki za lin a musze sie tam zalogowac najpierw. A to był twoj ckl w ktorym zaszłas ciążę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mAAm a kiedy ężus wraca? moze jeszcze zdąży posiać???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sory,pisanie na laptopie jest ble bo nie wszystkie literki mi wyskakują:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Po-la dałam jeszcze jeden link, teraz jest chyba ok. Tak, to jest ten cykl, w którym zaszłam w ciążę. Także sama możesz zobaczyć, że tempka też kilka dni w drugiej fazie była niska i przez to miałam doła że się nie udało :( A ponadto skok w dniu owulacji też nie był za duży i jakiś wątpliwy. Sama widzisz kochana. Także nie wszystko stracone. Głowa do góry i się nie martw!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mAAm - to super wybawisz się na weselichu że ho ho! mAAm nie poddawaj się, bo za to następny miesiąc będzie Twój! Wiesz mAAm a ja mam wesele ciotecznego braciszka 30 kwietnia. Czyli będę w 9-tym miesiącu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
POLA - mój jedzie w środę i wraca w piatek i na przyszły tydzien tak samo więc marnie z tymi starankami :O u mnie dzisiaj 11 dc więc kiepskawo w tym miesiacu staram sie wogle nie mysleć o tym i zobaczymy :) ale raczej spisuje ten miesiac na straty za to trzymam kciukasy za twoje II krechy:D APELUJE DO PAŃ Z POMARAŃCZOWYMI NIKAMI ZACZERNIJCIE SIE ABY SIE NIE PODSZYWALI POD WAS :)A I WPISZCIE SIE DO TABELI :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×