Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
MONIA-MAMA

problem z zajściem w drugą ciążę

Polecane posty

Wszystko sie zgadza NUSKA- wogle powiem wam że pamietam że ona pisała że ma synaka i strasznie mnie to wnerwiało bo wkółko zadawała takie dziecinne pytania o ciążę że jak dla mnie dorosłej kobiety to był smiech na sali i jeszcze te jej pytania kurde jak sie ma juz jedno dziecko to sie wie pewne że czy a ona jak 13 latka zadawała glupoty :o ale widzac mało z nia gadałyśmy bo znikła i to na całe szczescie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Iza ja pamiętam jak Ty o tej Klaudii mówiłaś, kurczę wszystko możliwe. Szok normalnie!!! Według mnie to może nie oszustka ale kobieta która potrzebuje pomocy specjalisty. Czyżby to ta sama, która pisała u nas? Mail, który podała na naszym topiku jest ten sam, zgadza się.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mAAm ja też pamiętam dokładnie pytania tej dziewczyny na naszym topiku. Teraz to wszystko do siebie pasuje. Szok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja ją jeszcze zaczerniałam bo podobno nie umiała ale pozera.Nawet ostatnio zastanawiałam się co z nią że może chora bo tak nagle znikła ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
KlaudiaP. pojawiła się na naszym forum na stronie nr 105, właśnie znalazłam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja tez uwazam że jest chora:O gdzies pisała na 28 dni chyba że ma 3 :o normalnie smutna kobitka :O co chwilke cos ktos dokleja o niej :o szok !!! dobrze że juz jej nie ma u nas i niech juz nie wraca :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
15:05 [zgłoś do usunięcia] Klaudia.P Mam a jagdzie jestem w tabelce?? 15:06 [zgłoś do usunięcia] Klaudia.P mam pytanie do pan zaciazonych hehe czy macie sluz??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NUSKA- fakt chyba ja zaczerniłaś :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A teraz z innej beczki :) Przesłałam swój wykres kolezance bo ma kumpele która uczy robic te wykresy wiec mi go zinterpretuje ciekawa jestem co mi napisze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie no ręce opadaja naprawde. :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
11:50 [zgłoś do usunięcia] Klaudia.P hej czy ktos zwraca wogole tutaj na mnie uwage ? 18:54 [zgłoś do usunięcia] Klaudia.P (klaudia13-1987@o2.pl) 18:56 [zgłoś do usunięcia] Klaudia.P (klaudia13-1987@o2.pl) ;( nie umiem ZOBACZCIE DZIEWCZYNY, TO TEN SAM MAIL, CO NA TYCH FORACH, NA KTÓRYCH PISAŁA.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mówiłam wszystko sie zagadza:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Niech juz do nas nie wraca !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Maam - to daj znać co koleżanka powie o Twoim wykresiku :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja właśnie dostałam małą nagrodę pieniężną w pracy :) Odbieram odcinek z wypłatki a tu nagroda :) Niby tylko 200 zł ale zawsze to coś. :) Prezes pewnie mnie pożałował, pomyślał, że wyglądam już jak sierota i dał parę złotych na poród :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Może kwota nie jest najważniejsza lae sam fakt, że dał, a u niego nie często to się zdarza :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja jestem :D musze z mlodym siedziec i zaleglosc nadrabiac bo tydzien w domu siedzi,zapalenie oskrzeli ma i zaległosci gora!!:( A i obiad ugotowac musiałam bo moj wraca na przerwe z pracyzawsze o 13 a na 14 musi byc z powrotem w pracy. Juz poleciał:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gratulacje Evika!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! 200zł to faja sumka. Teraz to kazda sie przydaje :) Cieszę sie!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
EVIKA- gratuluje !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!a szew to podwujna pesyjke powinien ci dac ż etak dzielnie pracujesz z takim balascikiem z przodu:D Jak mi kliknie to odrazu wam wkleje sama jestem bardzo ciekawa co mi napisze :o i wogle ciekawa jestem czy ten monitoring cos pokarze kurcze obym wogle owulke miała :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
15:36 [zgłoś do usunięcia] Klaudia.P hej kochane kobitki pomócie mi! jestem w 10 tyg.c.a(8 zaplodnieniowy) martwi mnie pare rzeczy a mianowicie mam pytania do was wiem, ze kazda ciaza jest inna le moze pomozecie licze na was czy w tych tygodniach chodzi sie czesciej siusiu? ja chyba czesciej to w nocy chodze a wy jak macie albo mialyscie? mam czasem ale rzadko takie kłócia w pochwie i czasem jajnikow brzuszek rzadko boli za to piersi wszystko nadrabiaja bola tak ze masakra no i mdlosci mam od czasu do czasu myslalam ze juz przeszly ale jeszcze bywaja nie wspomne o zapachach ktore strasznie mnie denerwuja wizyte mam w przyszlym tygodniu;( dopiero uwierze ze wszystko ok jak zobacze ze rosnie mi brzuszek!!!! acha! strasznie zepsula mi sie cera! mocz śmierdzi! mam zaparcia! czy ze mna jest wszystko ok??!! i z dzidziusiem? mam nadzieje ze tak piszcie o swoich objawach ok? czekam pozdrawiam cieplutko dodam ze nie mialam i nie mam zadnych plamien!!! 12:07 [zgłoś do usunięcia] Klaudia.P (klaudia13-1987@o2.pl) kiedy przestana bolec mnie piersi!!!?? beda bolaly cala ciaze czy co? 12:21 [zgłoś do usunięcia] Klaudia.P (klaudia13-1987@o2.pl) dzieki kisa ok poslucham sie was a do lekarza nie chce mi sie isc wole to wylezec 11:34 [zgłoś do usunięcia] Klaudia.P hej kobietki! pomozcie mi!! jestesciew starsze i bardziej doswiadczone! nie mam ochoty na sex w ogole mnie to nie kreci jestem w 8 tc moj maz ma juz tego dosyc nie moze dotykac mnie po piersiach bo tak bola nie wiem co robic po prostu nie chce mi sie ! a on tego nie rozumie! co robic!? ja bym chciala zebysmy tak namietnie sie kochali jak jeszcze nie dawno ale nie da rady co jest ze mna? 11:09 [zgłoś do usunięcia] Klaudia.P a ja nadal @ brak piersi tylko bolą no i przeziębiona jestem wiem że tio ciąża ale tak ciężko mi w to uwierzyć w sobote zrobię test a po sylwestrze na usg to jest jaks polowa 5 tygodnia czyli za 3 tyg.powinno juz cos widac na usg na dobrym sprzecie co??/ oczywiscie dopochwowe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny fajnie ze koteczka wam sie pdoba:) Ona na razie jest bardzo malutka,wazy poł kilo, same kości pod tym puszkiem,ale jest przesłodka,wszyscy ją juz kochamy:D:D I je za trzech;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiesz kisa ja też bardzo się cieszę bo teraz każda suma się przyda :) W mojej firmie nie często przyznaje się nagrody, premie, raczej są znikome, dlatego jest mi po prostu miło z samego faktu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bedzie dobrze Maam zobaczysz. Kibicuje Ci wiernie...:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pola kotuś Twój jest śliczny. ja uwielbiam malutkie zwierzaczki a kotki to już w szczególności.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to tym bardziej gratuluje Evika, widzisz humorek masz lepszy. Ciśnienia sie nie obawiaj wieczorem u gina:) Bede myslami z Tobą:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A i jeszcze sobie przypomniałam że ONA pisała że bedzie miała blizniaki chłopa i kobitkę hihii:) POLA- ty to wierz kiedy kliknąc by stronke zgarnac hihihi:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gratuluje premii ja mam dzisiaj wypłatę ale sama czysta bez dodatków i wszystko na rachunki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×