Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
MONIA-MAMA

problem z zajściem w drugą ciążę

Polecane posty

Hej panienki :) Wczoraj wieczorkiem juz nie zagladalm bo byliśmy z gamdziem u weterynarza bo cos nam jesc nie chciał , okazało się że witaminy które zmienilismy nie maja wapna a on je potrzebuje :o i teraz go leczymy :O wet. powiedziała że jest to CHŁOPAK więc mamy samca :) co do wyniku to tak jak pisałam wczoraj dzwoniłam i jeszcze go nie było !!!!!!! normalnie roztawiam wszystkich po kontach juz mi psychika siada normalnie :O chyba się wykończę:O Co domnie to juz jest sluz okresowy więc jutro @ się pojawi bo i juz całe brzucho mnie bardzo boli:O A przy okazji wszystko swędzioli od tych cholernych pyłków :o Dziewczynki dzieki za pocieszanie z tym wynikiem ale ja juz na serio chodzę gorzej niż wkurwiona JA POPROSTU SCHIZUJĘ JUŻ!!!!😭 kotki uciekam młodemu matme sprawdzic bo ma dzisiaj test:O wpadne potem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cze ale miałam dzisiaj koszmar, że rodziłam pełno krwi wszędzie ochyda.Albo spać nie mogę albo koszmary.Wygrzebałam pudła z ubraniami po Dawidzie połowa okazała się totalnym dziadostwem tak że je delete.A w sumie i dobrze bo na co tyle tego i tak dzieci szybko rosną .Z nowego wózka tez zrezygnowałam bo ten co mam i tak był nowy i jakoś zimę obejdę a na wiosnę jak już dzidzi będzie siedziało to w tedy zainwestuje w fajna spaceróweczkę.W ogóle mi się zmienia chyba ten syndrom tworzenia gniazda bo już plan gotowy na malowanie.Mąż tylko za głowę się trzyma bo wszystko na niego spadnie he he ja ograniczę się do wyboru koloru he.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ach te koszmary... A wiecie dziewczyny że moja córcia wczoraj była z przedszkolem w muzeum na bajkach i pan im opowiadał bajke ....o dziewczynce co nie miała ręki a bogat ojciec zrobił jej rekę ze złota a jak umarła to jej chłopak ukradł rekę a potem ona szukła po nocy i straszyła go - KOSZMAR ....6 letnie dzieci Skończyło się na tym, że mała spała ze mna a mąż u córci w pokoju - co za skończony idiota żeby tak dzieci straszyć ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mAAm - tyle facetów w domu??? :) To jak nic potrzebna płeć żeńska, bo Ty tam kochana jesteś normalnie \"jedynym rodzynkiem\" :) nuska - ale sen szok. Jak się czujesz? Iza - rzeczywiście taka bajka dla sześciolatka to jakiś koszmar. Czego to ludzie nie wymyślą? Jak można tak straszyć takie małe dziecko???? Mam nadzieję, że dziś jest już lepiej i córcia szybko zapomni i tej opowieści.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Evika też mam taką nadzieję...kurczę coraz gorzej wytrzymuje te 8 h w pracy ...Evika jak Ty dajesz radę - dzielna kobitka z Ciebie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Iza - sama nie wiem jak to się dzieje że mam tyle siły i energii. Gdyby nie brzuszek i dziwne zachcianki to nie czułabym się w ogóle jak w ciąży. Na szczęście nic mi nie boli, bo inaczej bym napewno nie wytrzymała 8 godzin. A Ty Iza jak się czujesz ogólnie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jakby co to u mnie w pracy już koledzy zadeklarowali się, że poród odbiorą w firmie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Evika już to widzę ;) Chyba wszyscy by uciekli...jakoś nie moge dojść do siebie...czuję się zmęczona i brzuszek coraz większy...jeszcze tylko jutro i może w weekend uda mi się wypocząć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Z ta bajka to przegięcie, mojemu Dawidowi babcia powiedziała jak jej nie słuchał że w naszej piwnicy mieszka diabeł.było to ponad rok temu a ja do dzisiaj muszę mu tłumaczyć że diabłów nie ma.On w pewnym momencie tak w to uwierzył że opowiadał iż go nawet widział i oczy mu świeciły.Do dzisiaj mam problem bo strasznie boi się ciemności.Obserwuj córę a gostka takiego to za jaja powiesić a zresztą przedszkolanki powinny wiedzieć na co biorą dzieci...Paranoja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Iza jeszcze jutro i weekend. Odpocznij sobie, poleż dwa dni w łóżeczku, poleniuchuj, niech mąż zajmie się córcią a zobaczysz że odrazu poczujesz się lepiej. JA mimo, że cały czas pracuję, to jednak w każdy weekend naprawdę leniuchuję, dużo leżę, odpoczywam, śpię, jeżdżę z rodzinką nad jeziorka i w poniedziałek czuję się jak nowo narodzona. Może to jest u mnie właśnie to lekarstwo na energię i chęć do pracy? Sama nie wiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Evika jak przychodzi sobota to sam nie potrafię leżeć w łóżku...sprzątanie, gotowanie a później ledwo dycham ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A nie wiem czy wam mówiłam ostro pracuje nad swoim nad porodem rodzinnym.Sama na pewno rodzic nie pójdę po pierwszych doświadczeniach.I powiem wam moje przekonywanie mężusia daje efekty wytłumaczyłam mu tylko dokładnie w czym mi będzie potrzebny i ze żadnej pępowiny odcinać nie będzie i ze nawet nie będzie zaglądał w tamte miejsce .Przede wszystkim chodzi o wsparcie psychiczne oczywiście teściowa jak się o tym dowiedziała to tak nie można on jest za delikatny itp na szczęście była tam jeszcze ciocia męża której syn towarzyszył przy porodzie żony i przedstawiła to jako coś naturalnego i że podobno przyspiesza poród i w ogóle daje kobiecie duży komfort.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nuska sam jestem zła ..a mówią że telewizji dzieci nie powiny ogladać...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A odnośnie sprzątania to warto do porządków resztę domowników zaciągnąć i nie dać się zwariować.Co z nas kobietek zostaje po całym dniu gonienia ze szmata odkurzaczem i między grami....Od czasu do czasu warto wyznać sobie głośno zasadę: DOM JEST DO MIESZKANIA A NIE DO SPRZĄTANIA!!! I po prostu zająć się sobą i zrobić coś miłego tylko dla siebie....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie kochane !!!! dawno nie pisałam bo było sporo różnych rzeczy i totalny brak czasu ale od czasu do czasu poczytywałam co piszecie . muszę sie Wam pochwalic że kupiliśmy sobie z mężem samochód ( moje TICO jest już bardzo wysłużone ) no i było z tym troche załatwiania .jeśli chodzi o starania to wrzuciłam na luz i zobaczymy co będzie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To ja się witam i uprzejmie informuje że mam juz wynik cytologi!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mAAm no powiedz wreszcie kochana bo czekam z niecierpliwością!!! Wszystko ok, jestem pewna :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Maam no mów kobieto ;P napewno wszystko ok

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mAAm pisz kochana co i jak bo umieram z ciekawości

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie kochaniutkie od rana sie wzielam za sprzatanie i tak mi zeszło jak skonczylam to musialam leciec po malego ale czytalam wszystko pola moze beda dwie kreseczki :):):) jak tak sie czujesz moze jednak bedziemy pic tego szampana:):) maam wszystko bedzie dobrze kochana nuska to bardzo dobry pomyśł na porod rodzinny wcale nie sluchaj co gada tesciowa :)ty masz inne zdanie ! bigmam witaj kochana to fajnie ze zmienilas autko pewnie od razu humorek lepsze maam odezwij sie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
!!!!PROSZĘ WAS O INTERPRETACJE BO JEST OPISOWY A WIZYTE MAM DOPIERO W PIĄTEK ZA TYDZIEŃ :o :O!!! cyto. Szanowna Pani uprzejmie zawiadamiamy że,wykonany rozmaz jest odpowiedni do oceny . Nie stwierdzono zmian śródnabłonkowych i procesu złośliwego. Szczegółowy opis: Inne zmiany nie nowotworowe (odczynowe i naprawcze): zmiany odczynowe związane z zapaleniem ( łącznie z typową regeneracją). Zalecenia: postępowanie według wskazań lekarza prowadzącego. Pokazałam ten wynik jakiejś lekarce rodzinnej bo połoznej nie było ona mi powiedziała że jest ok a te zapalenie to może byc to że mi się mogła troche błona zaczynac łuszczyc no ale to był 17 dc , a ja 20 dc miałam miec dopiero owulke zdaniem gin 17dc miałam sluz około owulacyjny :o Kuźwa juz nic nie rozumie z tego :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak na moje oko to wszystko jest dobrze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Maam poprostu jesteś zdrowa :) Tylko jakiś stan zapalny .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mAAm a widzisz :D :D :D Mówiłam że wszystko jest ok. Ale super :D Ale się cieszę :D :D :D :D :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiecie zastanawiam sie czy ten stan zapalny nie mógł sie pokazac po tym że mi bardzo ja z głeboka pobierała bo mówiłam wam że az krwawiłam :o No i tak sobie tłumacze że położna jak ten wynik dostaje to ona drukuje i mi mówiła że jak coś bedzie nie tak to zadzwoni bo dzwonia więc chyba wszystko faktycznie ok :) Powiem wam że normalnie trudno mi jest w to uwierzyć :D Wiec w piatek za tydzień lecę do gina i jak mi potwierdzi że jest ok to normalnie zawijam kiece i na monitoring lecę :)I w sypialni szaleję :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
EVIKA- kochana może zamiast coli ty sie na lizaki chupa-chupsy o smaku coli przezuć :) A swoja droga cola ma kofeinke więc może od tego masz pałera:) Bo normalnie tak jak POLA podziwiam cie za twoją pracowitośc normalnie medal powinnas dostać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×