Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
MONIA-MAMA

problem z zajściem w drugą ciążę

Polecane posty

EVIKA❤️ trzymam cie za słowo !!!! ale tak serio to boje się czy ja wogle tą owulke mam :O A odpisała mi ta dziewczyna i jej zdaniem miałam owulke 20dc ( bo był spadek tempki i sluz przezroczysty ciagnacy) ale było bara bara i dupa nic fakt że póxno to moze nie trafilismy :( a sama juz nie wiem w piatek ide do ginki bo chce aby zobaczyła czarno na białym mój wynik cyto , i może zabiore wykres i niech mi powie :oco sądzi :o 22 .05 mam monitoring chyba

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny ja chcę już do domku....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Iza idę w piątek 15.05 aby zobaczyła ten wynik cyto naocznie :D i mnie uspokoiła że jest ok A 22.05 mam się zgłosic na monitoring bo to bedzie mój 15dc i zobaczymy :) a co fajniejsze mój chłopinek ma 21.05 urodzinki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
!!!!!!!!!!!!!!!!!!STARACZKI UZUPEŁNIJCIE TABELKE @ !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! ZACIĄŻONE ********************** NIK ...................DATA PORODU........ WIEK.............. WOJ KISA..................... 22.05.2009...........31................ŚLĄSKIE BETA32................. 23.05.2009...........32................POM ORSKIE EVIKA77.................26.05.2009...........31......... .......PODLASKIE JULY.....................25.06.2009..........29......... .. .....W-WA IZA.......................12.08.2009-.........33... . ..........Podkarpackie KOTECZEK..............13.08.2009.........25......... .....DOLNOSLASKIE NUSKA27..................20.08.2009........27.......... . ...MAŁOPOLSKIE MALINIA.................--------------..........26...... .... ...LUBUSKIE... Klaudia.P................30.08.2009r............21.... ....dolnośląskie KROP.KA.................14.12.2009r.........34.......... .śląskie..... MARTADIABLICA........____________......32...........W-WA ........ ******************************************************** ****************************** OCZEKUJĄCE ******************* NIK.......................... DATA@ .........WIEK................. WOJ.... MONIA MAMA...........15.01.2009 .........35 ..............POMORSKIE ******************************************************** ************************** BIGmam.................27.04.2009..........36........... ...ŁÓDZKIE POLA....................10.05.2009.........35........... ...LUBELSKIE.... magdalena28...........14.05.2009..........29........... ..ŁÓDZKIE.. WODNISIA..............16.o5.2009..........36............ ...ZACH_POM mAAm....................11.06.2009..........29...............W-wa.... PROPOZYCJE IMION DZIECI( nie na 100% jeszcze wiadomo ) ******************************************************** ***************************** NIK...................DZIEWCZYNKA.....................CH ŁOPIEC.......... ******************************************************* ******************************* mAAm...................MAJA............................. ..OSKAR............... ......................MATYLDA./NELL............ ..CYPRIAN./ALEKSANDER. ........................LUIZA./PAULA...................F ILIP/ŁUKASZ........ ******************************************************* ******************************* EVIKA ...............................................BARTUŚ....... .............. ....................................................... JAKUB ..................... ....................................................... KACPER.................... ******************************************************* ******************************* KISA.............MARTA KATARZYNA............................................. ******************************************************** ****************************** POLA ******************************************************** ****************************** IZA ******************************************************** ****************************** KLAUDI P............DAGMARA........................OKTAWIAN........ ..... ******************************************************** ****************************** JULY ******************************************************** ****************************** WODNISIA..............LENA............................RE MIGJUSZ......... ...........................DARIA........................ ...DORIAN............. ...........................MARLENA...................... .JAKUB.............. ............................JULIA....................... ..MAKSYMILIAN........ ******************************************************* ******************************* MINI MONIA ******************************************************* ******************************* MARTUNIADIABLICA....MILKAvelEMILIA...........PIOTR ******************************************************* ******************************* NUSKA.............DOMINIKA.....................DOMINIK ******************************************************* ******************************

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczzynki mam pytanko bo jest w naszej tabeli pare dziewczyn które wogle juz nic nie klikaja co z nimi robimy? Powiem wam że koteczek gada na innym topiku bo kiedys na poczatku tez klikałm i na tym i tamtym , mało tego jest w moich znajomych na NK i pisałam jej ż emamy klase itd by się dopisała ale nawet nie odpisała :O i co robimy??? Tez z pania MARTADIABLICA, MALINA itd????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No mysle Maam ze pokasujemy. Jakby wróciły to sie wpiszą. Ale to moje zdanie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A juz na pewno Klaudie P wykasowac:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
KISA- o patrz przeleciała mi ta pinda juz to robie hihihi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I dziewczynki mam propozycje :D WKLEJĘ TĄ TABELKE W NK , BY CO MIESIAC NIE TRZEBAJEJ BYŁO SZUKAĆ :D tylko zawsze można z tamtat ją zeskanować :) Ale wkleje dopiero jak juz wszsytkie pozmieniaja :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No masz łepek na karku Maam :D 👄 Dobra propozycja:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
!!!!!!!!!!!!!!!!!!STARACZKI UZUPEŁNIJCIE TABELKE @ !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! ZACIĄŻONE ********************** NIK ...................DATA PORODU........ WIEK.............. WOJ KISA..................... 22.05.2009...........31................ŚLĄSKIE BETA32................. 23.05.2009...........32................POM ORSKIE EVIKA77.................26.05.2009...........31......... .......PODLASKIE JULY.....................25.06.2009..........29......... .. .....W-WA IZA.......................12.08.2009-.........33... . ..........Podkarpackie NUSKA27..................20.08.2009........27.......... . ...MAŁOPOLSKIE KROP.KA.................14.12.2009r.........34.......... .śląskie..... ******************************************************** ****************************** OCZEKUJĄCE ******************* NIK.......................... DATA@ .........WIEK................. WOJ.... MONIA MAMA...........15.01.2009 .........35 ..............POMORSKIE BETA32.🌼 CZEKAMY NA CIEBIE🌼.........POM ORSKIE ******************************************************** ************************** BIGmam.................27.04.2009..........36........... ...ŁÓDZKIE POLA....................10.05.2009.........35........... ...LUBELSKIE.... magdalena28...........14.05.2009..........29........... ..ŁÓDZKIE.. WODNISIA..............16.o5.2009..........36............ ...ZACH_POM mAAm....................11.06.2009..........29.......... .....W-wa.... PROPOZYCJE IMION DZIECI( nie na 100% jeszcze wiadomo ) ******************************************************** ***************************** NIK...................DZIEWCZYNKA.....................CH ŁOPIEC.......... ******************************************************* ******************************* mAAm...................MAJA............................. ..OSKAR............... ......................MATYLDA./NELL............ ..CYPRIAN./ALEKSANDER. ........................LUIZA./PAULA...................F ILIP/ŁUKASZ........ ******************************************************* ******************************* EVIKA ...............................................BARTUŚ....... .............. ....................................................... JAKUB ..................... ....................................................... KACPER.................... ******************************************************* ******************************* KISA.............MARTA KATARZYNA............................................. ******************************************************** ****************************** POLA ******************************************************** ****************************** IZA ******************************************************** ****************************** JULY ******************************************************** ****************************** WODNISIA..............LENA............................RE MIGJUSZ......... ...........................DARIA........................ ...DORIAN............. ...........................MARLENA...................... .JAKUB.............. ............................JULIA....................... ..MAKSYMILIAN........ ******************************************************* ******************************* MINI MONIA ******************************************************* ******************************* MARTUNIADIABLICA....MILKAvelEMILIA...........PIOTR ******************************************************* ******************************* NUSKA.............DOMINIKA.....................DOMINIK ******************************************************* ****************************** JUŻ zmieniłam troche i Klaudi P podziekowałam hihihi:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
!!!!!!!!!!!!!!!!!!STARACZKI UZUPEŁNIJCIE TABELKE @ !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! ZACIĄŻONE ********************** NIK ...................DATA PORODU........ WIEK.............. WOJ KISA..................... 22.05.2009...........31................ŚLĄSKIE BETA32................. 23.05.2009...........32................POM ORSKIE EVIKA77.................26.05.2009...........31......... .......PODLASKIE JULY.....................25.06.2009..........29......... .. .....W-WA IZA.......................12.08.2009-.........33... . ..........Podkarpackie NUSKA27..................20.08.2009........27.......... . ...MAŁOPOLSKIE KROP.KA.................14.12.2009r.........34.......... .śląskie..... ******************************************************** ****************************** OCZEKUJĄCE ******************* NIK.......................... DATA@ .........WIEK................. WOJ.... MONIA MAMA...........15.01.2009 .........35 ..............POMORSKIE BETA32.......🌼CZEKAMY NA CIEBIE 🌼......POM ORSKIE ******************************************************** ************************** BIGmam.................27.04.2009..........36........... ...ŁÓDZKIE POLA....................10.05.2009.........35........... ...LUBELSKIE.... magdalena28...........14.05.2009..........29........... ..ŁÓDZKIE.. WODNISIA..............16.o5.2009..........36............ ...ZACH_POM mAAm....................11.06.2009..........29.......... .....W-wa.... PROPOZYCJE IMION DZIECI( nie na 100% jeszcze wiadomo ) ******************************************************** ***************************** NIK...................DZIEWCZYNKA.....................CH ŁOPIEC.......... ******************************************************* ******************************* mAAm...................MAJA............................. ..OSKAR............... ......................MATYLDA./NELL............ ..CYPRIAN./ALEKSANDER. ........................LUIZA./PAULA...................F ILIP/ŁUKASZ........ ******************************************************* ******************************* EVIKA ...............................................BARTUŚ....... .............. ....................................................... JAKUB ..................... ....................................................... KACPER.................... ******************************************************* ******************************* KISA.............MARTA KATARZYNA............................................. ******************************************************** ****************************** POLA ******************************************************** ****************************** IZA ******************************************************** ****************************** JULY ******************************************************** ****************************** WODNISIA..............LENA............................RE MIGJUSZ......... ...........................DARIA........................ ...DORIAN............. ...........................MARLENA...................... .JAKUB.............. ............................JULIA....................... ..MAKSYMILIAN........ ******************************************************* ******************************* MINI MONIA ******************************************************* ******************************* NUSKA.............DOMINIKA.....................DOMINIK ******************************************************* ****************************** JUŻ zmieniłam troche i Klaudi P podziekowałam hihihi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
KISA- bo tak jej szukałam że do 286 str sie dokopałam nim ja znalazłam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mulan witamy :) Napisz nam troszkę o sobie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jestem z Warszawy, mam 34 lata, od 5 miesięcy staramy się z mężem o drugie dziecko. Mamy synka Boryska 10 lat. Zdołowana czekaniem, tą cholerną temperaturą, testami, śluzem, wiesiołkiem. Wszystkie myśli podporządkowane jednemu - kiedy wreszcie zobaczę dwie kreski.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mulan Fajnie ze tu trafiłas:) Razem rażniej. Głowa do góry. Na pewno zobaczysz swoje II kresunie:) Juz my tu pozaciskamy kciuki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mulan to zostań z nami :) My już niedługo będziemy świetować pierwsze maleństwo z naszego topiku :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MALUN - witaj u nas :) Większosc z nas ma ten sam problem ale twarde jestesmy i sie nie poddajemy :) Ponoc topik nasz jest szczęsliwy bo juz mamy kilka mamusiek na swoim kącie które lada moment będą mamami :)Zapraszamy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MULAN- ja tez z Wawy :D to w sumie jest nas juz 3 na tym topiku :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wybaczcie, że nie przeszłam wszystkich 331 stron, ale będę nadrabiać codziennie. Cieszę sie, że można razem pomarudzić, bo mam dość słuchania wyluzuj się !!!!! A jak tu się wyluzować jak w piątek dostałam @ i znowu odliczanie od początku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Maam jak to podobno - nasz topik jest szczęsliwy na 100% :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mulan nie przejmuj sie nie sposób teraz przeleciec przez 331 stron. I nie poddawaj sie . W koncu bedziesz miała swój dzien.🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mulan oczywiscie nie poddawaj sie w staranich zeby jasne było :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MULAN- o tak nie ma co się załamywac mnie tez nawiedziła ta czerwona cholera@ w sobotę WRRRRRRRRRRRRRRRRRRale co tam jak by cos to dzieci urodzone w luteym tez sa SUPER!!!! nie ma się co łamac :) tylko tzreba działac dopisz sie do naszej tabeli i wpisz termin nastepnej @ której i tak pewnie nie bedzie bo juz my tu ją zaczarujemy :) I spokojnie nie lec odrazu przez wszystkie 331 stron:) IZA- o tak chyle czoła źle napisałam ON JEST SZCZĘSLIWY W 100000% PROCETACH :D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A gdzie dzisiaj POLA-BIGMAM I MAGDALENKA ZNIKŁY ?????I KROPECZKA HALO!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!HALO!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mam nadzieję, że niedługo wszystkie będziemy szczęśliwymi podwójnymi mamami a jak dojdą następne dziewczyny to będziemy podtrzymywać na duchu :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×