Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
MONIA-MAMA

problem z zajściem w drugą ciążę

Polecane posty

No pare łyczków czerwonego bysmogla ale serek to z główki musisz sobie wybic :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczynki uciekam się wlnąc na pół godzinki moż emi brzucho przejdzie :O👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie kobietki ponownie! Ja w domku, mężuś z córką u laryngologa, siedzę i wcinam loda :) Ale miałam dzisiaj stresujący dzień w pracy szok! Jak nigdy! Jeszcze czuję że jestem poddenerwowana. Jutro też mam podobne spotkanie, muszę być rano koniecznie w pracy, choćby nie wiem co, choćby się waliło :) a wcześniej przed 7.00 lecę na badanie krwi i moczu. Kurczę, żeby tylko maleństwu dziś w nocy nie zachciało się wychodzić z brzuszka, bo będzie problem :) Oby tylko nie dzisiaj :) A później to już mogę rodzić :) Mulan witaj wśród nas :) Z nami będzie Ci raźniej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wszystkie kobitki i nową koleżankę.Widzę remont wiosenny w tabelce tak trzymać!!!Ja wczoraj miałam masakryczny dzień wstałam rano i potworny ból głowy pierwszy raz w zyciu trzymał cały dzień także cały przeleżałam.Na szczęście dzisiaj lepiej.Dzisiaj znowu robiłam krzywą cukrową i piłam ohydną glukozę.Ta pogoda burzowa chyba tak na mnie wpływa...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Iza - a za mną już od miesiąca chodzi zimny owocowy, cytrusowy, kwaśny REDDs. Już momentami mam wrażenie że nie wytrzymam. Chociaż tak z pół szklaneczki bym wypiła. Ale nie biorę całą ciążę alkoholu do ust więc jakoś trzeba wytrzymać. Ale mam takiego smaka na to piwo, że szok :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj nuska - może to pogoda tak na Ciebie wpływa i dlatego boli Cię główka. Trzymaj się,, zrób sobie zimny okładzik na głowę. Powinno troszkę ulżyć. Dobrze, że masz już glukozę za sobą, dla mnie nawet to smakowało :) Myślałam, że będzie gorsze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Evika wyhamuj bo naprawdę poród chwyci Cię nie wiadomo gdzie he he.Ale na pewno to już na dniach.Ja przy dawidzie to tydzien przed porodem miałam tyle energii ze nawet do lasu na borówki poszłam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Podziwiam ze tobie smakowało bo mnie w trakcie picia połowy na wymioty wzięło....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Muszę wyłaczyc komputer bo burza ostra sie zbiera na demną.pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej kobitki ja już po szkole młodego i po sadzeniu kwiatków na tarasie bo sobie nakupiłam zielska na bazarku :) oki czytam co kliknełyście :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NUSKA- bidulko :O a wymieszałas z cytrynka ta glukoze ??? Bo wtedy wchodzi wmiare gładko :) Na główeczkę okładzik chłodny jak najbardziej polecam :) W aptece tez sa takie specjalne plastry chłodzace na główke :) I moim zdaniem bół to przez burze :O u mnie tez wisi w powietrzu :O EVIKA- kotek no chyba zartujesz:O Jak Bartus sie dzisiaj bedzie chcial rodzić to niech sie rodzi :)A w pracy zrozumieja twoja nie obecnosc ;) I jeszcze licze na sms jak się zacznie co bym mogła z toba krzyczeć jak obiecałam :) I napisz koniecznie jak u laryngologa :) Ja siedze przy kompie i udaje że pracuję ;):D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć dziewczyny, dzisiaj byłam u gina, wszystko w porządku, wg USG maleństwo ma 27,1mm (na stojąco ok. 5cm lekarz powiedział hihi), to 9 tc i 6 dni, czyli zaczyna się 10-ty i tak też wynika z obliczeń, czyli książkowo. serducho biło, oj biło :-) tylko termin porodu mi się zmienił, wg obliczeń 13.12 a wg USG: 08.12. taka rozbieżność, szok. dostałam kartę ciążową, skierowanie na wszelkie badania i zaświadczenie że jestem pod opieką lekarską od 6 tc do becikowego - nie wiem czy będzie potrzebne czy nie ale strzeżonego Pan Bóg strzeże ;-) MULAN - witaj! mAAm - to prawda że testy owulacyjne nie potwierdzają na 100% owulki, przynajmniej tak twierdzi mój gin. jak byłam u niego to ja mu mówię że owulki mam na pewno bo wszystko na to wskazuje a on mi na to powiedział, że wcale nie ma takiej pewności. a potem się okazało że bóle które brałam za owulac. wcale nimi nie były no i do tego ja miałam owulkę dwa dni po tym jak test mi wyszedł pozyt. po raz pierwszy. więc mogło też tak być że kochaliśmy się za wcześnie, myśląc że owulka jest a jej jeszcze nie było. po owulce robiliśmy przerwę a mogło być tak że dopiero wtedy była owulka! Iza - dużo zdrówka dla córci i czewgfo tylko sobie życzy! Eviczko - trzymaj się kochana i spróbuj się tak nie stresować, wiem że to trudne bo sama miałam kontrole ISO i ci faceci są beznadziejni, wręcz chamscy, ale pamiętaj że jesteś teraz Ty najważniejsza i Twoja dzidzia!!!! Postaraj się wyluzować... MULAN - odniosłam wrażenie że dziwny ten Twój gin..... mój na pierwszej wizycie już mi wszystko powyjaśniał, wręcz jak poczytasz to mi wskazał na mój wiek i powiedział że tu nie ma co czekać tylko działać, działać, no i podziałaliśmy ;-) może zastanów się nad zmianą gina??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
KROPKA- ale super :) to juz kawał dzidzi z twojego maleństwa❤️:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no, tylko niech te "dolegliwości" delikatnie mówiąc miną to będę się mogła wreszcie tym cieszyć... dzisiaj laptoka użyczyła mi teściowa ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
KROPKA- no mam nadzieje że uda się cos ustalic na tym monitoringu no i ze mam ta owulkę :o troche się boję co mi wyjdzie :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
KROPKA - zmień się w tabeli bo czekam az wszystkie sie pozmieniaja aby aktualna w NK była bysmy co miesiąc nie musiały jej szukac :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mAAm - jestem przekonana że monitoring wszystko wyjaśni, a do tego badaj się dalej sama kochana żebyś potem też wiedziała kiedy masz te owulki, czyli tempka, śluz, ew. szyjka. mi gin tak kazał, poza tym ja brałam jeszcze pamiętacie te tablety nna poprawę śluzu no i miałam badane hormonki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ZACIĄŻONE ********************** NIK ...................DATA PORODU........ WIEK.............. WOJ KISA..................... 22.05.2009...........31................ŚLĄSKIE EVIKA77.................26.05.2009...........31......... .......PODLASKIE JULY.....................25.06.2009..........29......... .. .....W-WA IZA.......................12.08.2009-.........33... . ..........Podkarpackie NUSKA27..................20.08.2009........27.......... . ...MAŁOPOLSKIE KROP.KA.................13.12.2009r.........34.......... .śląskie..... ******************************************************** ****************************** OCZEKUJĄCE ******************* NIK.......................... DATA@ .........WIEK................. WOJ.... MONIA MAMA...........15.01.2009 .........35 ..............POMORSKIE BETA32....... CZEKAMY NA CIEBIE ......POM ORSKIE ******************************************************** ************************** BIGmam.................27.04.2009..........36........... ...ŁÓDZKIE POLA....................10.05.2009.........35........... ...LUBELSKIE.... magdalena28...........14.05.2009..........29........... ..ŁÓDZKIE.. WODNISIA..............16.o5.2009..........36............ ...ZACH_POM MULAN...................03.06.2009.........34........... .....W-wa mAAm....................11.06.2009..........29.......... .....W-wa.... PROPOZYCJE IMION DZIECI( nie na 100% jeszcze wiadomo ) ******************************************************** ***************************** NIK...................DZIEWCZYNKA.....................CH ŁOPIEC.......... ******************************************************* ******************************* mAAm...................MAJA............................. ..OSKAR............... ......................MATYLDA./NELL............ ..CYPRIAN./ALEKSANDER. ........................LUIZA./PAULA...................F ILIP/ŁUKASZ........ ******************************************************* ******************************* EVIKA ...............................................BARTUŚ....... .............. ....................................................... JAKUB ..................... ....................................................... KACPER.................... ******************************************************* ******************************* KISA.............MARTA KATARZYNA............................................. ******************************************************** ****************************** POLA ******************************************************** ****************************** IZA ******************************************************** ****************************** JULY ******************************************************** ****************************** WODNISIA..............LENA............................RE MIGJUSZ......... ...........................DARIA........................ ...DORIAN............. ...........................MARLENA...................... .JAKUB.............. ............................JULIA....................... ..MAKSYMILIAN........ ******************************************************* ******************************* MINI MONIA ******************************************************* ******************************* NUSKA.............DOMINIKA.....................DOMINIK ******************************************************* ****************************** MULAN.............RÓŻA/LUKRECJA...........MIKOŁAJ....... ............. ******************************************************** *******************************

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wpisałam datę wg ost. @ bo pewnie wg USG jeszcze kilka razy się zmieni ;-) zaś mnie bierze... bleeee

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
KROPKA- ja mam wizyte w piatek bo chce aby mi powiedziała sama prosto w oczy że z cyto jest ok :) to uwieżę wtedy :) No i podpytam jeszcze zabiore tempki i wykres z oba moż emi cos powie :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam dziewczyny :) Ale dzisiaj zimno i mokro :( Kropka jak masz długie cykle to rozbieżność jest duża i termin porodu najlepiej wyliczyć z pierwszych usg, ja miałam termin z OM na 03.08 a z USG na 12.08. Z Paulinka też tak miałam. Evika trzymamy kciuki - dasz radę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie dziewuszki Ja ledwo co wstałam przez ten deszcz, okropnie na dworku. Nawe pies mój nie chciał spacerować. Ale już w pracy i czekam na godzinę zero - kiedy pójdę na badania - no zobaczymy jak to będzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć dziewczynki ale zescie napisaly musialam wszystko nadrobic wczoraj szylam posciel mam 11 kompletow do uszycia i nie mialam jak usiąść zeby popisac a wieczorkiem padlam maam kochana teraz to ty bierz sie za ten monitoring ,bo ja niby mialam owulacje i sadze ze testy tez by to potwierdzily ze mam bo pecherzyk rósł i pekal ale lekarz stwierdził ze jest za slaba wiec najlepiej jak to zbadasz :) kropeczko kochana ale ty sie meczysz ale juz blizej niz dalej do trzech miesiecy wytrzymaj kochaniutka :):):) evika bedziemy juz niedlugo pic szampana na topiku trzymaj sie kochana mulan 🖐️ witamy na naszym topiku dobrze ze tu trafiłas dziewczyny super mi tez bardzo pomogły nie jestes teraz sama z problemem :) iza33 🖐️ u nas w łodzi tez zimno mam nadzieje ze sie ociepli:):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
co do tempki to dzisiaj spadla wczoraj byla 37.0 a dzisiaj 36.9 jak dostane dziewczynki to jak bedzie koniec lece do lekarza zobaczymy co ona mi poradzi juz przeciez minelo trzy miesiace od zabiegu moze znowu da mi cos na owulacje :):):):):):):):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a i jeszcze jedno - dziś temperatura 36,4 - :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×