Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
MONIA-MAMA

problem z zajściem w drugą ciążę

Polecane posty

Evika słyszałam o tych liściach tez sie zastanawiałam czy nie pic , jak znajde w zielarskim to kupie a jak nie to nie . Mówisz ze sprzatanie to oznaka zblizajacego się porodu? To moze ja sie zdrzemne :D Juz bym chciała urodzic , ale z drugiej strony fajnie jeszcze pare dni pobyc w ciązy. U mnie nie ma zadnych wyraźnych oznak wiec pewnie bedzie jak w pierwszej ciązy , nagle.... Tyle ze wtedy urodziłam w 39 tc a teraz ten juz mija ... Zobaczymy Iza tak daje drugie imię: Marta Katarzyna :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kisa ładnie :) Martusia :) A jak prezent kupiony?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🌼W🌼I🌼T🌼A🌼M🌼 Już nadrabiam co klikałayscie i piszę :) i capucinko sobie zaleje(\'\'\'\'\'\')o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aaaaa tak tak. Moja córcia ma fiołka na punkcie Hannah Montana. Zna ja juz długo zanim jeszce film i wszystkie gadżety trafiły do Polski. Zna jej piosenki na pamiec , ubiera sie tak jak ona ( z jej podobiznami bluzki itp), włosy rozpuszczone itd.... No i wymysliła sobie gitare susząc nam nią głowe. Wiec kupiłam jej taka \"zabawke\". Wyglada jak prawdziwa akustyczna gitara.Naprawde fajna. Wiem ze to jest to co chce bardzo teraz dostac. Moze nie bedzie umiała na niej grac jak trzeba ale liczy sie ze ma :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cze dziewczynki kochane...Widzę na forum bum rzodkiewkowe ja też się zajadam, ostatnio jak wracałam z miasta to dosłownie w chusteczkę wycierałam i drogą jadłam.A odnośnie tych badań to juz drugi raz zauważyłam ze kobieta z ambulatorium nie zmienia rękawiczek po każdym pacjencie jak zwróciłam jej uwagę to twierdzi ze zmieniała tylko jakim cudem skoro przelewała pobraną krew do próbek na moich oczach a potem brała moja strzykawkę.....Jeszcze jak zmieniała strzykawkę z igłą to nad zaplamiona ligliną...Mam nadzieje że niczym sie nie zaraziłam ale to jakaś paranoja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a odnośnie tej herbatki to od kiedy ją trzeba pić??i czy liście muszą być suszone czy można świeże...Tak robię z pokrzywą zalewam wrzatkiem i pyszny słodki napój bez cukru...W ogóle wszelkie zielska robią super wrażenia w dzbanku z wodą mineralna i cytryną.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Brrr Nuska nie wierzę..co za głupię babsko z tej pielęgniarki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nuska teraz trzeba uważać na wszelkie zioła a liście z malin to dopiero 2 tygodnie przed porodem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nuśka bez komentarza normalnie....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
awięc dziewczynki (''''''''')o,\_/>,>, prosze bardzo kawunie, capuczinka i herbatki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale myslę ze pokrzywa chyba mi nie zaszkodzi..?.A z ta pielegniarka to korciło mnie żeby to gdzieś zgłosić ale nawet nie wiem gdzie i czy nie będe miała z tego powodu jakiś nieprzyjemności....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczynki ja wczoraj miałam i projekt i w szkole w sprawie autokaru na zielona szkołe musiałam być i jeszcze z babcią na badaniach :O normalnie juz mi nogi w tyłek wchodziły :) Ale dzisiaj młody w szkole od 9.30 do 16.00 więc mam troche luzu :) Męzuś go rano do samochodu zapakował i pojechali :)A ja błogie lenistwo :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziekujemy Maam 👄 Wczoraj zrobiłam sobie gakaretkę. Wstawiłam do lodówki w salaterkach i chciałam zjeść. Teraz tak siedze i mysle ze chyba jeszce czyms przyozdobie: bita smietana, owacoami albo sama jeszcze nie wiem czym.... Oczywiscie zapraszam. Dzisiaj jeszce ide na lody kurcze to juz tradycja od kilku tygodni... A normlanie lodów nie jem w ogóle. Ach ta ciąza... Aaaa Evika i dzisiaj to i ja mam smaka na Cole - tez kupie .....mniam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NUSKA- kuźwa pendem do kierownictwa , albo do dyrekcji co sobie ta pinda mysli :O nie mówię tu juz o aids ale głupia żótaczkom może zarazić :O ja bym tego tak nie zostawiła !!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kisa ja poproszę z bitą śmietaną :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
KISA- mi tez się wydaje że ten przypływ nagłej energi to może byc oznaka że poród tuż ,tuz :) Prezęcik dla córci BOMBA:) A co do montany to pewnie miała wcześniej wszystko od ciotki :) z USA no nie ;) EVIKA- rzodkiewkowa kobitko :) a o tej herbatce z lisci malin pierwsze słyszę :) no ale i w ciazy nie jestem więc mnie takie wszystkie nowinki jeszcze nie interesowały :)A co z ta coca-cola możesz pic czy nie co ci gin mówił ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No tak jak ja jestem to wy uciekacie :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Maam , no ciotka z Usa to swoja droga fakt :D, ale my w domu ogladamy niemiecką TV i tam juz jakis czas temu ( sądzęze wczesniej niz jak u nas sie pojawiła Hannah Monyana) leciał serial z jej udziałem i tak sie wciągła:O. To pewnie chwilowe zauroczenie, ale co tam niech sie cieszy. Poźniej sie gusta i idole zminiaja. Wszak ma dopiero 6 lat:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
KISA- w klasie u mojego syna ( 10 lat) wszystkie z klasy w obcisłych bodrówkach chodza jak montana to normalnnie juz jest z góry przesądzone :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o matko ... żartujesz... hehehheee ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moja siostrzenica tez juz np. nie ubierze się w bojówki bo to jest nie modne tylko tak jak montana :D śmieszne jest to troche bo za naszych czsów taki bunt zaczynała się w wieku 15 lat a tu juz mój 10 latek mówi mi że tego to on nie włozy ,lata do łazienki przed wyjsciem do szkoły i włosy układa i patrzy czy mu sie fryz nie schrzanił a;) komedia:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
KISA- oj kochana jeszcze duzo cię czeka hihihih:) mój mąz się smieje i mówi do młodego tylko mi takiej z kolczykami w ustach i z czubem na głowie i złańcuchem od krowy do domu nie przyprowadzaj synu bo wydziedziczę hihi:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczynki uciekam na 10minut pranko na taras wywalic :)i zaraz wracam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×