Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
MONIA-MAMA

problem z zajściem w drugą ciążę

Polecane posty

Witajcie kochane :) Ale naklikałyście wczoraj wieczorkiem :) Aż miło się czyta. U mnie dzisiaj nic nowego :( Żadnych zmian :( A humor mam do d.... :( Jutro mojej córci urodziny, a jej matka w jakiejś depresji :( Ech, szkoda gadać :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczynki:) ja na krociutko bo koło 13 jedziemy do poznania i obiad jeszcze musze zrobic. Aneta:) sorki,że cie nakrzyczałam wczoraj, nie twoja wina,wiem ze to nie tłumaczy niegrzecznego zachowania ale miałam ciężki dzien i ten pms ktory mnie już męczy wrrr... wybacz Pozdrawiam wszystkie i miłego weekendziku buziaki ,papa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
EVIKA- ale ty uparta jestes :o ja ci juz mówiłam niech cie meżulek tryknie :0 to radził gin mojej kumpeli i tak zrobiła 4 dni po terminie i urodziła córę Kisa tez robiła bara bara i wody odeszły i POLA nasza medyczna duszyczka tez ci tak radziła :) WIĘC DO DZIEŁA KOBITKO KOCHANA!!!!! POLA- a ty co bóg cię opuścił że przed wypadem jeszcze obiadek gotujesz :D jedx w poznaniu do knajpy i bedzie ok a nie w garach się męczysz :DMIŁEJ ZABAWY CI ŻYCZĘ !!!!! A u mnie bez zmian dupkowato z humorkiem po wczorajszym ale już się zmotywowałam na ten monitoring tylko mi powiedzcie od KTÓREGO DNIA MAM ZACZĄĆ?????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tak szybciutko bo na rynek lece na zakupki pogoda w lodzi to taka sobie oby do srody sie poprawilo bo jade z klasa mojego malego na wycieczke wiec dobrze by bylo zeby mialy sloneczko:) zapomnialam wam napisac mialam imieninki wczoraj i przyszedl brat mojej mamy z żoną i wiecie co od nich dostalam oni dopiero wrocili z wycieczki bo byli w egipcie dostalam afrodyte to jest bogini plodnośći a oni nie wiedza ze ja sie staram wiec powiem wam ze bardzo sie ucieszylam i zaraz zalożylam na szyje tylko zeby pomoglo:):) maam pewnie poszukaj jakiegoś tanszego ja jeszcze dam ci znac i jakis namiar bo kuzyka mojego meza tez sie leczy w warszawie miala martwą ciąze i za zadne badania nie płacila jak napisze do niej to ci dam namiary ale podobnież klinika super :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mi sie wydaje zebys poszla zaraz jak sie skonczy @ tylko teraz juz niewiem jak on ci kazal przyjśc wczesniej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MAGDALENKA- ale super prezęcik :D Napewno zadziała w 1000 %:D dzieki za namiary :) ten lekarz to jakis nawiedzony był bo ja mu tłumaczyłam że ja mam @ 9 dni a ten no ze ja pani powiedziałem jak ma pani przyjśc ja hyba polecę w 11 albo 12dc bo 9dc pewnie mi sie skończy a 13dc mam wizyte u mojej ginki to może ona mi jeszcze zrobi jak będę uniej na wizycie @ sama juz nie wim podłamałm sie i mam ochotę zakończyc staranka :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mAAm-masz racjez tym obiadem ale juz zaczełam:( mAAm-ja mysleze od A do Z powinnas to u jednego gina załatwic,idz zaraz po @ (a kysz a kysz:) zołzo!! i on ci powie kiedy masz przyjsc po raz drugi ,policzy ci pewnie za cały monitoring a nie za jedną wizytę.Zresztą zawsze warto pojsc i oobiscie sie dogadac co o ceny.mAAm- pojdziemy razem,ja tez tym razem uderzam i juz na poważnie bez ściem;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć wszystkim, mAAm - ja też mam podobne cykle a raczej miałam i mi gin kazał przyjść na monitoring od 10-12dc bodajże a owilkę miałam chyba w 18. i łaziłam do niego dokładnie co dwa dni. wziął ode mnie kaskę na końcu jak za jedną wizytę. nie łam sie tylko porządnie się weź do roboty i zrób to u jednego gina niech cię już poprowadzi - pola ma zupełną rację. evika - bardzo mi smutno że masz taki chumorek kierpski ostatnio, nie wiem jak cię pocieszyć, ale naprawdę może się to stać nagle, raz dwa... wogóle ostatnio tu tak smutno..... no i ta pogoda za oknem do tego.... magdalenka - supe prezencik dostałaś, teraz masz opiekunkę i na pewno się uda ;-) Zaczynam się okropnie martwić o BIGmam - tyle czasu się nie odzywa! Oby wszystko było ok! Kisa - tak się cieszę że poród był znośny i mała pięknie rośnie! Napisz jak starsza siostra zareagowała na młodszą? Pomaga? Idę się troszkę położyć bo coś mnie brzucho pobolewa wrrr....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I jeszcze tort mi dla córki nie wyszedł, bo zważyła się cała masa :( Pierwszy raz w życiu masa wyszła taka paskudna :( Cała robota na marne, jestem już po prostu do niczego :( Jestem taka wściekła że normalnie sama z sobą nie wytrzymam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Evika kochana bo jeszcze w jaką depresje wpadniesz- zrób masę jeszcze raz - najlepiej truskawkową mniam mniam :) Będzie dobrze ...jeszcze będziesz tęsknić za brzuszkiem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Naczytałam sie wczoraj o ćwiczeniach żeby dziecko się odwróciło ale boję się - wolę już cc niż męczyć moje maleństwo - ale zaczęłam spać na lewym boku ale i tak ciągle budzę się na plecach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
EVIKA- kotuś bidulko ty moja kochana nie smutkuj tak bo i Bartuś smutny będzie a wolał by tak jak córa radosna szczęsliwa mamę :D A co do tortu to daj go chłopu niech zje a ty kup córci pyszny tort lodowy :D zrób jej naszyjnik z pianek i zelków misków i bedzie szczęsliwą małą królewną :D i niech cie chłop wkońcu bzyknie :D hihihihihihi:)👄 IZA- spokojnie jeszcze ma syncio troche czasu by sie przekrecic :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kropka ja chyba własnie polece na monitoring do prywatnego gina kosztuje tam 150zł , a kazde kolejne 50zł Ja u mojej państwowej ginki mam wizytę 23.06 a to będzie mój 13dc więc jak bym była 11dc albo w 12 dc to może juz jakies pecherze bedą no chyba że to jeszcze zawcześnie:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewczyny dopiero przyszlam z pracy po 12nastu godzinach i jestem padnieta Magdalena28 ja tez popalam i tez zastanawiam sie jaki to ma wpływ mAAm ja testuje caly czas nieodpuszczam po_la_ jast ok

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Magdalena28 a co sadzisz na temat tego leku czy mógł sie przyczynic ze ciaza byla martwa ja bardziej sie obawialam ciazy mnogiej teraz to sie wystraszyłam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Co tam u ciebie dzisiaj ANETKA??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mAAm nic nowego pobolewa troche brzuch mam 10dc jak w tym miesiacu przyjdzie ta znienawidzona to juz niewiem siły mi brak jeszcze troche to mi sie seksiku odechce zastanawia mnie jedno dlaczego tak jest ze my chcemy miec dzidzie i nic a ci co niechca to maja u mnie na ulicy jest dziewczyna która teraz jast w 3 ciazy kazde z innym rodzina nieciekawa a juz chyba wiecej niepisz mam doła

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie kochane! U mnie bez zmian :( Jeszcze żyję :( Dzisiaj moja córcia ma urodziny :) Od rana zaczyna się stroić i świętować :) Dokładnie 8 lat temu urodziło się moje szczęście :) Życzę Wam wszystkim miłej i rodzinnej niedzieli :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
EVIKA- 100lat, dla niuni niech jej się spełnią wszystkie marzezia i niech usmiech nigdy nie znika Jej z buzi:D niech zawsze bedzie Szczęsliwa i spotyka samych zyczliwych jej ludzi❤️🌼👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
❤️MAGDALENKA- ja tak skromnie ale z całego serducha II KRESECZEK CI ŻYCZĘ❤️👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja mam dzisiaj temp 36.35 więc spadła i wogle dupowato się czuje jestem zmęczona bo około 3 h usnełam a tempka o 7.00 mierzona jakas wypluta , podłamana i do d u p y sie czuje dobrze że chociasz slonko za oknem świeci :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
KROPKA- a w którym dniu cyklu robiłas chormonki bo ten mi wypisał że w 4 ale i w 4dc kazał mi przyjsc na usg wogle nie słuchał że ja wtedy mam jeszcze@ :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Evika kochanie dla Twojej córci... Serdeczne życzonka uśmiechów i słonka. Szczęścia ogromnego - wszystkiego dobrego! Słońca i radości, dużo pomyślności. Na te urodzinki życzę zawsze słodkiej minki. Zdrowia, czasu dużo na zabawy i podróże. Moc uścisków, uśmiechów wiele w dni powszechne i niedziele.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Maam a u mnie nadal zimno i mokro brrrr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
IZA - to ja ci dużo słoneczka wysyłam :D:D:D:D:D:D::D:D:D:D:D:D:D:D A dzisiaj tez urodzinki MAGDALENKI :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×