Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
MONIA-MAMA

problem z zajściem w drugą ciążę

Polecane posty

maam dziekuja za zyczonka evika wszystkiego naj dla corci ja dzisiaj mam 15dc i tempka pokazala 36.3 a wczoraj byla 36.5 wczoraj byl seksik i dzisiaj tez bedzie bo zaatakuje mojego meza a co mi tam anetka wydaje mi sie ze te leki tego nie spowodowaly raczej pomogly biorac je moze byc ciaza blizniacza a dlaczego tak sie stalo to niewiem juz sie wybieram do lekarza to bede wszystko wiedziala

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a pewnie MAGDALENKA ATAKUJ :) wkońcu masz urodzinki hihihih:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wybieramy sie dzisiaj do lunaparku z malym bo duza atrakcji dla dzieci na dzien dziecka jeszcze dzisiaj mamy gosci bo beda nas prosic na wesele ale wieczorkiem zajrze dziewczynki miłego dzionka zycze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć dziewczyny! eviczko dla córci - wszystkiego co najlepsze, dużo uśmiechu, samych radosnych dni i mnóstwa prezentów! magdalenka - Tobie również wszystkiego co najlepsze a przede wszystkim spełnienia marzeń, szczególnie tego jednego ;-) mAAm ja miałam hormonki w 4-tym dc badane dzisiaj mamy maratonik mały, jedziemy zaraz do mojej mamy, potem do taty do szpitala a na koniec na urodziny mojego siostrzeńca. Pewnie padnę wieczorkiem. mAAm - ty idź do lekarza prywatnie bo ta twoja gin państwowa to widzę że do tego monitoringu to się za bardzo przyłożyć nie przykłada.... to raczej ten lekarz-gbur u którego byłaś miał rację, monitoring przecież polega właśnie na tym że łazisz co jakiś czas (krótki) na usg aż do po owulacji i sprawdzają czy wszystko gra a nie że pójdziesz raz i już... dziewczynki lecę, miłego dnia, papapap!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
magdalena28 najlepszego zycze 2 kreseczek evika najlepsze zyczenia dla córci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny mam pytanko czy któras z was wie cos o konflikcie krwi ja mam 0 rh + a maz A rh+ zawsze myslalam ze konflikt jest przy minusie ale przypomina mi sie ze jak chodziam w ciazy z synem to gin mówiła ze z kolejna ciaza powinnam poczekac pare lat dodam ze niemialam robionych przeciwcial robi sie je w ósmym miesiacu ja niezdazyłam moze ty po_la_ bedziesz mogla mi odpowiedziec

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ANETKA- ja nie wiem jak jest z tym konfliktem u ciebie ja mam Arh- a mój mąz ma Arh+ więc u nas konflikt jest :) Ale robili mi przeciwciała i przy porodzie byli przygotowani wrazie czego na podanie przeciw ciał ale synek ma taką samą krew jak ja więc się obyło bez tego :)Ale jesśli chodzi o ciebie to z tego co wiem twoja krew możesz dac każdemu ale tobie chyba można podać tylko krew 0 więc może faktycznie masz jakis konflikt :o myśle że POLA jutro ci powie :) KROPKA- mojej gin raczj chodziło o sprawdzenie jajników a że owu miała być około 20 dc to ja miałm się zgłosić 17dc aby zobaczyć te pecherzyki , ale jak to u państwowego udało mi się dopiero byc w 21dc ale ten dupek nic mi już nie powiedział :o A ja dzisiaj mam bardzo dużo białegosluzu ciągnie sie troche i jest lkko lepkawy chyba szuja znów wysoko że ledwo ją dosatłam i mięka iboli mnie brzucho jak na @ i co ja mam o tym mysleć ?!?!?!?!:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A zapomniałam KROPKA- a co ile ty miałaś cykle??? czyli ja FSH,LH To Na E ..I P..robie w 3-4dc potem w 13-14dc LH i w 21dc-progresteronn::o A i powiem wam że patrzyłam wczoraj w tym linku od NUSKI ginów i ani tego chuja, ani tej mojej państwowej nie było , ale zato była ta prywatna z której taka zadowolona byłam , tylko się zraziłam że mi nie powiedziała wtedy że bym ten wynik powtórzyła:oale ma bardzo dobre opinie w necie :o Myślałam że by do niej pujśc na ten monitoring no ale sama juz nie wiem może wcale nie jest taka jak mi sie wydaje tylko zniecheciłam się po tamtej sprawie :o sama juz nie wiem:o co mam robic :o ONA nazywa sie HANNA PIECHOCKA może cie ja luknąc w tym linku od NUSKI tu wam wklejam te opinie o niej http://www.znanylekarz.pl/lekarz-26856-dr-med-hanna-piechocka-ginekolog-polozna-warszawa.php

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej 🖐️ Evika wszystkiego NAJ dla córci duuuuuze bużi 👄. Niech spełniają sie wszystkie jej marzenia!!!! Magdalena dla Ciebie 100 lat! 100 lat! Bądź szczęsliwa!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziękuję kochane w imieniu córci za życzenia urodzinowe :) Właśnie córcia poszła z dziadkami na spacerek a ja mam chwilkę dla siebie :) Magdalenka - ja również w tym dniu wspaniałym życzę Tobie przede wszystkim spełnienia marzeń, Twoich najskrytszych marzeń :) I niech los jak najszybciej obdarzy Cię dwoma kreseczkami :) mAAm - ta tempka rzeczywiście troszkę Ci spadła. mAAm - nie przejmuj się jeśli w trakcie badania będziesz miała @, wiem że to krępujące, ale uprzedź wcześniej gina, przecież to jego praca i skoro on ma Tobie pomóc w ten sposób, to naprawdę nie stresuj się. Przecież robisz to wszystko dla cudownego nowego malutkiego życia. Powodzenia :) Iza, mAAm - wysyłam wam dużo słoneczka, bo u mnie pięknie, słonecznie, cieplutko, aż żyć się chce :) Magdalenka - atakuj męża ile tylko się da, a może właśnie w dniu Twoich urodzin uda się? Życzę Ci tego z całego serca kochana :) kropeczko - napisz wieczorem jak czuje się Twój tata? Anetko - z tego co ja wiem, (ale może się mylę) konflikt jest wtedy gdy jedno z rodziców ma Rh- a drugie RH+ i to nie zawsze. Poczytaj w internecie. U mnie i u męża też może wystąpić konflikt bo mamy Rh+ i Rh-, to zależy jaką krew ma dziecko. mAAm bardzo ładnie to opisała :) mAAm - ja mam podobnie z tym konfliktem jak i Ty. też mam Rh-, mąż Rh+ a córcia ma moją krew Rh - , a teraz nie wiem jak będzie.... Kisa - fajnie że się odezwałaś :) Jak malutka Martusia? Jak Ty się czujesz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Magdalenka...dużo dużo słońca, spełnienia wszystkich marzeń, wszystkiego co naj... :) i najważniejsze dwóch kreseczek :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Evika ależ zazdroszczę Ci tego słoneczka :) U mnie pada...ale Paulinka i tak chora to siedzimy sobie w domku. Kisa jak się czujecie dziewczynki ? Jak starsza siostra zareagowała ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zazdroszcze słoneczka u mnie pada i jest burza \\straszna\\ a ja sie boje a zostawili mnie sama

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej kochane! Właśnie wróciłam ze spacerku. U mnie cisza :( Maleństwo wcale nie spieszy się na świat :( Szkoda :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam dziewczyny...poniedziałek, zimno pada deszcz i jeszcze wróciłam do pracy...Ale mi się nie chciało rano wstać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie moje kochane !!!! napisałbym wcześniej ale miałam problem z serwerem. U mnie temperatura cały czas 36,8 - od soboty do dziś) No wiec spawa jest niejasna ale piszę :-)) Dziś zrobiłam test - wyszły dwie kreski - ale druga słaba ale widoczna :-)) W środę mam dostać @ wiec i tak do środy nie mam co sie cieszyć (chyba) Na razie podchodzę do tego z rezerwą - bo różne rzeczy się słyszy, zę test wychodzi, że niby doszło do zapłodnienia a jednak @ przychodzi i wszystko wylatuje :-(( wiec nie wiem jak to będzie ale dziś szczęśliwa jestem chociaż nie czuję się w ciąży :-)) Maam - czytałam troszkę o owulacje twojej i tym konowale !!!!! Przykro mi cholera !!!!! tak czekałaś na to i zobacz dupa !!!! No ale seksik był w odpowiednim czasie wiec nie ma mowy zęby coś nie wyszło - zresztą obiecywałyśmy że będziemy w tym miesięcy zaciążone :-)) Evika - słodka ciężarówko ;-)) będzie dobrze - zobaczysz, to wszystko tak musi być !!!! kochaniutkie trzymam kciuki za was mocno i za siebie też. buziaki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam kwiatuszki z rana \'mulan napewno jest ciąża kochaniutka trzymam kciuki zeby bylo to o czym tak marzysz dziekuje za zyczonka 👄 dzis mam 16 dc i tempka pokazala tak jak wczoraj 36.3 dzisiaj tez musze chyba zaatakowac :):):) kochanuitkie dla wszystkich naszych dzieciaczkow i tych w brzuszku zycze zdrówka i spelnienia najskrytszych marzen :):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie jestem tu nowa ale trochę Was poczytałam i oczywiście mam takie same problemy z zajściem w ciąże mam synka 10 lat i poroniłam 5 lat temu od tego czasu cały czas staraliśmy sie o dzidzie ale nie aż tak intensywnie tzn bez żadnych zabezpieczeń,jednak od roku już zaczęłam badać owul.testami owulacyjnymi i wcale mi nie wychodziły,więc poszłam w końcu do gin prywatnie i od trzech miesięcy jestem na pełnym monitoringu z clostilbegyt,okazało sie ze pęcherzyki były małe i nie pękały więc w tym cyklu dostałam pregnyl w 16 dc.zrobiłam test owul.i w koncu wyszedł pozytywnie a i śluz był prawidłowy,więc staranka były przez 4 dni tak jak zaleciła gin. więc poszłam na sprawdzenie i okazało sie ze pecherzyki ładnie popękały i stwierdziła że mam powiększona śluzówkę ,i ze jest nadzieja.@ mam dostać 5 czerwca więc będe czekać bo ponoc po pregnylu nie wychodzą prawidłowo testy co o tym myślicie? a i jeszcze jedno pytanie mam przepisany duphaston jeżeli nie dostane 5 czerwca @ i zastrzyki co 3 dni jeden a nazwy nie mogę z recepty odczytać coś na KAPA..... gin mówiła mi ale ja tego nie zapamiętałam , moze któraś z was wie cos na temat tych zastrzyków??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mulan....kochana u mnie tez tak był...slaba kreska ...zrób test za 2-3 dni ale ja już Ci dzisiaj gratuluję :) Ależ cudnie, że kolejna mama bedzie na naszym topiku :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej 🖐️ Łaaał ale wiadomość Mulan. Ja tez juz Ci gratuluje! Moja kreska tez była ledwie widoczna i co ... dzisiaj mała Martula spi w łóżeczku:) Ooo własnie sie wierci :D Bede poźniej. Monita witam:) Dla reszty dziewczyn 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mulan - kochana Ty normalnie jesteś w ciąży!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Ja już Tobie gratuluję!!!! :) Monita 30 - witaj :) życzę powodzenia :) Niestety nie umiem odpowiedzieć na Twoje pytania, po prostu nie znam się na tym sorki :) Może inne dziewczyny będą coś więcej wiedziały na ten temat. A u mnie żadnych zmian. Dzisiaj rano moja córcia pojechała z całą klasą na wycieczkę. A ja stałam pod tym autokarem i ryczałam jak jakaś głupia :( Chyba hormony dają mi już o sobie znać, bo normalnie sama z sobą nie umiem już wytrzymać. Jutro idę do szpitala i siedzę i też beczę z tego powodu, odbija mi już po prostu i o porządnie. Od jutra kochane już nie będę do Was pisać :( Nie wiem ile to potrwa, jeśli zostanę w szpitalu do rozwiązania, to może potrwać nawet do dwóch tygodni. Mam jednak nadzieję że będzie o wiele szybciej, bo ja po prostu tego nie wytrzymam. Tak bardzo nie chcę iść do tego szpitala i leżeć tam na obserwacji przez tydzień. Dla mnie to wieczność. W domu to przynajmniej chodzę itp a tam? Tylko leżeć i leżeć, ja tego nie wytrzymam :( I dlatego mój humor dzisiaj jest po porostu do d.......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Evika - kochana - będzie dobrze - słuchaj lekarze też wiedzą co jest dobre. Przecież to dla twojego dobra- musisz iść już do szpitala. A jak wyjdziesz to już z synciem - i zobaczysz że nawet nie zauważysz jak czas minie!!!! A dwa tygodnie to nie będziesz czekać - spokojnie !!!!!!!!!! A jeśli chodzi o mnie to zobaczymy - za pierwszym razem też tak było :-)) słabiutka druga kreseczka a po terminie @ już dwie ładne - no nie wiem może do lekarza sie zapiszę ????? no zobaczę kiedy będzie można iść. Boże ale mówię wam jak sie cieszę !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mulan mówiłaś już mężowi ? Evika napisz sms jak się zacznię bo my bedziemy czekać na informacje i krzyczeć razem z Tobą kochana :) Pomyśl, że wrócisz do domku z synkiem :) Weź dobrą książkę...wytrzymasz kochana :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Izunia - no oczywiście że go obudziłam i kazałam patrzeć na test - czy aby na pewno widzi dwie kreseczki- zaspany powiedział ze widzi - a potem mówił - tylko spokojnie kochana !!!!!!! - a jak tu spokojnie siedzieć ????????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jestem juz , mała dalej spi. Matko Mulan ale ja sie ciesze ze az sobie z tej okazji kawe zrobiłam -INKE oczywiscie:) Evika tulę Cie mocno. Dasz rade w szpitalu to juz gładko pojdzie i tez czekam na smska:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie mam humoru dzisiaj kobietki, przepraszam :( Oczywiście że dam Wam znać jakby coś zaczęło się dziać, jednak jestem już tym wszystkim tak zrezygnowana, i wiem, że prędko nie urodzę. Już to widzę... :( Tak naprawdę to już nawet w lusterko nie mogę na siebie patrzeć czuję się taka brzydka, jakaś nieswoja na buzi że szok :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A jeszcze w tym moim szpitalu to są takie okropne warunki, że szok :( Każdy narzeka :( Tam jest wszystko na jednym piętrze: i porodówka i patologia ciąży i położniczy. I jak to wytrzymać ???? Nie chcę was dołować dziewczyny swoimi dzisiejszymi tekstami, przepraszam za mój humor :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×