Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
MONIA-MAMA

problem z zajściem w drugą ciążę

Polecane posty

A ja dzisiaj jakaś zmarźnięta jestem spac mi się chce :o brzucho boli i sikam co chwilkę choc wcale dużo nie piję :o chyba się podziębiłam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MULAN- ja to bym chyba nie wytrzymała do rana jak ty i do kibla co chwilke z testem latała hihiihihihihi:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Maam - nie podpuszczaj mnie !!! Gdyby nie skandaliczne warunki toaletowe w mojej pracy to pewnie byłabym już po następnym teście. Ale już niedługo - i przylecę do domu i może zrobię ;-)) ale jak mi się nie chce pracować ????????????????????????? ło matko !!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MULAN- to jak przylecisz do domku to koniecznie kliknij jak zrobisz test :) a mnie brzucho boli jak na @ :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Evika:) ja trzymam za ciebie kciuki,trzymaj sie kochana, głowa do góry,jeszcze tylko kilka dni i będziesz to miała wszystko za sobą . Zamartwianie się niczego dobrego ci nie przyniesie,niczego nie zmieni. I choć to nie jest łatwe postaraj sie uśmiechnąć do tej całej sytuacji. Buziaczki👄.I wielkie buzi dla córci z okazji wczorajszych urodzin🌻 magdalena- wszystkiego naj naj i II kreseczek jak naszybciej:D mulan:) myślę ze można ci już gratulować🌻 ,jutro kreska bedzie jeszcze grubsza:D:D ale fajnie!!;) mAAm a ja tez mam 24dc i czuję ze jutro @ juz u mnie bedzie wiec sie nie podniecam:):) za ciebie trzymam kciukasy:):):D wszystkim dzieciaczkom topikowych mam zyczę słoneczka,szczęścia,radości,spełnienia wszyskich dzieciecych marzen no i mnostwa prezentów dzis od staruszków:):):)🌻usta] Lecę do roboty,buziaki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczynki :oto ja już nic nie rozumię :( Badałam szyjke i jest w półmięka sluz biało przezroczysty i ciągniesię na 6-7 cm( ale sluz jest głębiej przy szyjce) ostatni stosunek był 4dni temu wiec plemniory to nie są :o brzuch boli na dole jak na @ kupiłam w aptece testy acorn i zrobiłam i sa 2 krechy ale jedna jest jasniejsza :o kuźwa czy to oznacza że jest po owulce czy przed kuźwa sama juz nie wim :O mam mentlik w głowie :Owczoraj ten sluz był ale tak na 2cm :o dzisiaj jest go więcej :o Kurcze juz nic nie wiem :omoże ja nie miałam jeszcze owulki a ten dziadyga nic mi nie powiedziała :o oj to wszystko jest pogmatwane :o A jak wy myslicie ?????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mAAm- ja też nie rozumiem:( moze rzeczywiście nie miałas jeszcze owulki... ale przecież musiałas miec bo takich ugich cykli nie masz... chyba jedak miałas owulke.. mAAm- lubisz makaron penne ze szpinakiem ,cebulka,dużo czosnku?,wszystko smazone na mesełku o rany ale pycha...własnie gotuje i juz mi slinka cieknie strumieniem;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mAAm - Ty pewnie jeszcze nie miałaś owulki, tak mi się wydaje z tego co piszesz. POla- dziękuję za słowa otuchy :) Nie rozumiem tylko jednego, po co oni mają mnie trzymać aż tydzień czasu na jakiejś obserwacji skoro jestem zdrowa??? Dla mnie to jakieś chore :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej to ja na dzieńdobry powiem ż esyncio dryndnoł :0 i jest szczęsliwy wszystko ok papu tez super :) maja problem z zasiegiem ery,plusa,ornge tylko działa :) A co do mnie POLA EVIKA to kochane jestes cie jedna mówi ż eto na owulke , a druga ż enie to nie owulka hihihihi:D i skat ja mam wiedzieć ?! hihii:D POLA- bardzo ubie możesz mi podesłac troszke szpinaczku bo juz mi slinka leci :D Ja mam cykle co 34 dc a owu jest naoguł 14 dni od końca więc moz eja mam teraz :o bo do @ mam jeszcze 11dc sama juz nie wiem :0 Ale chłopa zbałamucę hihihi:D👄 EVIKA- trykni sie z chłopinka to jeszcze dzisiaj na porodówke pojedziesz :)A co do trzymania tydzień w szpitalu to watpie by cie tyle trzymali :)👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mAAm - też mi się wydaje że owulki jeszcze nie miałaś, a w tym cyklu w którym ja zaszłam to ten śluz jak białko jaja miałam też tylko raz i przy szyjce i widzisz - starczyło, tak że działaj działaj kochana nie odpuszczaj bo może w tym tkwi problem - że myślisz że już jesteś po a tu owulki wcale jeszcze nie było???? a z tym śluzem to miałam go tylko troszeczkę i to tylko w środku a na zewnątrz miałam samą wodę. mAAm - cieszę się że synek ok i że mu się podoba, będziesz spokojniejsza ;-) syncia nie ma w domu więc do roboty ;-) eviczko kochana nie zadręczaj się. widać chcą cię mieć na obserwacji żeby nic złego się nie wydarzyło bo oni prawdę mówiąc dopuszczają duże błędy w obliczeniach porodu więc się na pewno boją że może się okazać że już dawno np. termin minął, że się łożysko odklei i takie tam. na pewno tak nie będzie i będzie wszystko ok, ale może cię to pocieszy jakoś, że oni to robią z myślą o was obojgu, dla waszego dobra... myśl pozytywnie kochana.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
KROPKA- 👄 dzięki za link do wykresu podtrzymałas mnie na duchu :D ja tez zawsze miłam co 32 dc a od 6 miesięcy co 34dc i terz okres trwa koło 9dni :O no ja juz walnełam na luz :) i dzisiaj zadzaiałam ale napewno spontanicznie na luziku bez ciśnienia :D i zobaczymy :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mAAm - męskie nasienie mężusia nie działa na mój rychły poród niestety, próbowałam. :( kropeczko dziękuję za miłe słowa. Nie mogę spać, to wszystko mnie przeraża :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie kochane - pogoda taka, ze psa bym nie wygoniła z domu ;-)) Ledwo co wstałam, ale szybciutko zrobiłam test i wyszła bardzo blada kreska (właściwie to cień) ale kupiłam nie taki czuły jak w poniedziałek robiłam (10ml) a dziś robiłam 25ml - nie mam pojęcia o co chodzi z tymi testami ale coś chodzi o czułość. Wiec ta kreska miała prawo wyjść jeszcze bardziej bledsza - ale wyszła. Dziś tempka - 36,9 czyli podwyższa powolutku. Objawów ciążowych nie mam żadnych - oprócz gazów niesamowitych hihihihihihihihihhi ;-))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam dziewczyny :) Paulinka na szczęście zdrowa - ale na wszelki wypadek została z babacią w domu- jutro pójdzie do przedszkola- rany jeszcze tylko 3 tygodnie i po przedszkolu- a chodziła 4 lata....pamiętam jak ją odprowadzalam pierwszy raz - miała 3 latka i nie bardzo wiedziała co się dzieję - ona poszła a ja płakałam....pewnie w szkole bedzie to samo... Evika kochana pamietaj, ze jesteśmy z Tobą ...dasz radę :) Mulan ...napewno II kreski :) prawda ? Maam fajnie, że synio zadowolony :) Działaj kochana działaj ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moja strona :) Kropka a jak Ty się dzisiaj czujesz ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Trzymajcie się kochane, wpadłam tylko na sekundkę pożegnać się. Już jadę do szpitala, nie wiem kiedy teraz będę z powrotem i w jakim stanie. Trzymajcie się cieplutko, pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Evika - trzymaj się - jesteśmy z tobą, daj którejś znać jak już będzie sie zaczynać - to będziemy duchem cię wspierać :-))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam z rana 🖐️ evika wszystko bedzie oki :) iza 🖐️ mulan jak jest druga kreska nawet i słaba to jest ciąża napewno :) ja wczoraj tez zaatakowałam mojego meza a co mi tam co ma byc to bedzie juz teraz napewno pojde do lekarza albo w tym tygodniu albo w przyszłym jestem ciekawa co mi powie maam wstawać pobudka dziewczynki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no ja dziewuszki zaczynam się denerwować - zęby wszystko było w porządku !!!! Jutro dzień @ i naprawdę mam takiego stresa - sama nie wiem jak to będzie :-(( Wierzę że w ciąży jestem (choć żadnych oznak) ale czy to wszystko się utrzyma ?????? to nie wiem. Parę lat temu poroniłam w 8 tygodniu - więc teraz się naprawdę boję!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
iza narazie nie mam dobrze bo byłam tak zmeczona i na nic nie miałam czasu mulan wiem ze teraz sie boisz ale mysl pozytywnie :) a wiesz jaka mogla byc przyczyna bo ja teraz w marcu miałam ciaze 9 tygodni i obumarla co ci mowil lekarz czy wogole cos mowił

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mówił, ze widocznie musiały być jakieś duże wady genetyczne i organizm sam wydalił jako złe dla organizmu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aha ja mam wyniki histopatologiczne plodu dopiero jak pojde do lekarza to bede wiedziala chyba ze nie bedzie nic takiego opisane bo jest wszystko po lacinie i lekarz powiedzial ze tak moze byc ze moze byc tylko opisane ze obumarlo ale nie bedzie przyczyny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zobaczcie co znalazłam: Pewnego razu było dziecko gotowe, żeby się urodzić. Więc któregoś dnia zapytało Boga: - Mówią, że chcesz mnie jutro posłać na ziemię, ale jak ja mam tam żyć, skoro jestem takie małe i bezbronne? - Spomiędzy wielu aniołów wybiorę jednego dla ciebie. On będzie na ciebie czekał i zaopiekuje się tobą. - Ale powiedz mi, tu w Niebie nie robiłem nic innego tylko śpiewałem i uśmiechałem się, to mi wystarczało, by być szczęśliwym? - Twój anioł będzie ci śpiewał i będzie się także uśmiechał do ciebie każdego dnia. I będziesz czuł jego anielską miłość i będziesz szczęśliwy. - A jak będę rozumiał, kiedy ludzie będą do mnie mówić, jeśli nie znam języka, którym posługują się ludzie? - Twój anioł powie ci więcej pięknych i słodkich słów niż kiedykolwiek słyszałeś, i z wielką cierpliwością i troską będzie uczył Cię mówić. - A co będę miał zrobić, kiedy będę chciał porozmawiać z Tobą? - Twój anioł złoży twoje ręce i nauczy cię jak się modlić. - Słyszałem, że na ziemi są też źli ludzie. Kto mnie ochroni? - Twój anioł będzie cię chronić, nawet jeśli miałby ryzykować własnym życiem. - Ale będę zawsze smutny, ponieważ nie będę Cię więcej widział. - Twój anioł będzie wciąż mówił tobie o Mnie i nauczy cię, jak do mnie wrócić, chociaż ja i tak będę zawsze najbliżej ciebie. W tym czasie w Niebie panował duży spokój, ale już dochodziły głosy z ziemi i Dziecię w pośpiechu cicho zapytało: - O, Boże, jeśli już zaraz mam tam podążyć powiedz mi, proszę, imię mojego anioła. - Imię twojego anioła nie ma znaczenia, będziesz do niego wołał: "MAMUSIU".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×