Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
MONIA-MAMA

problem z zajściem w drugą ciążę

Polecane posty

🌼 SMS- Lerzę na obserwacji robią mi tylko KTG i kaza liczyc ruchy jestem i tak przez tydzieńzdołowana i bez zycia i tylko beczeć mi się chce bezprzerwy🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Maam dzięki ...kurczę trzeba do Eviki napisać jeszcze w depresję wpadnię :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Własnie napisałam :) że ja mocno całujemy i wogle takie tam :) jeszcze wieczorkiem dryndne do niej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
SMS OD EVIKI- pozdrów goraco dziewczynki odemnie i ucałuj je mocno 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja jestem w domku i dziasiaj zrobiłam sobi e dzień wolny od pracy :p A co :D ja to z racji tego ż w wiekszosc w domku pracuje to potrafie i w sobote i w niedziele cos tam skrobnac co nie jest dobre:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MULAN- usypiasz hihhihii:D pierwszy symptom ciązy :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Też o tym pomyślałam..Mulan najlepiej połóżsię w domku na drzemke :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
IZA-wczoraj z młodym gadałam i jest bardzo zadowolony I jedzonko mu smakuje poniewaz ma tel w erze a niestety era i plus cięzko maja tam z zasiegiem to sie umówiłam że jak bedzie chciał pogadac to może iśc do wujka Pawła ( tata kolegi z klasy pojechał jako opieka nasz znajomy dobry) i że by puscił sygnał to ja oddzwonię rozmawiałam tez z tym pawłem powiedział że nie ma problemu i potwierdził slowa syna że jest fajnie papu dobre wiec jestem spokojna i szczesliwa że mu się podoba tam tez są obozy to jak bedzie chciał to go wysle w przyszłym roku :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Maam to super że zadowolony a Ty nie chciałaś jechac z nim jako opiekun ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewuszki oby to był objaw ciąży :-)) położyć się raczej nie mogę bo muszę z synem lekcje zrobić więc pewnie zajdzie mi trochę. Ale powiem wam że mam wrażenie cały czas że mam mokro - niby majtki suche ale ja czuję jakby mi miało coś wylatywać. Ciekawe co to może być ????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mulan ...jesteś w ciąży...i wszystko będzie dobrze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
IZA- nie nie chciałam z racji że to je jego pierwszy samodzielny wyjazd bez nikogo z rodziny więc chciałam by chrzest bojowy przebył :D i udało sie :) MULAN- kotek to :D CIĄŻA❤️:D🌼:D CIĄŻA❤️:D:D CIĄŻA❤️:D🌼🌼:D CIĄŻA❤️:D🌼:D CIĄŻA❤️:D🌼:D CIĄŻA❤️:D🌼:D CIĄŻA❤️:D:D CIĄŻA❤️:D🌼🌼:D CIĄŻA❤️:D🌼:D CIĄŻA❤️:D🌼:D CIĄŻA❤️:D🌼:D CIĄŻA❤️:D:D CIĄŻA❤️:D🌼🌼:D CIĄŻA❤️:D🌼:D CIĄŻA❤️:D🌼:D CIĄŻA❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj kochane jesteście :-)) dziękuję wam bardzo za wsparcie :-))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MULAN- kotek my się cieszymy razem z tobą :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mulan to napeno ciaze niema innej mozliwosci gdyby jej niebyło to niebtło by 2 kreski

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
WKLEJAM TABELKĘ BO MULAN PEWNIE JUTRO WPISZE AWANSIK DO TABELI GÓRNEJ HIHIHIHIHI:D ZACIĄŻONE ********************** NIK ...................DATA PORODU........ WIEK.............. WOJ EVIKA77.................26.05.2009...........31......... .......PODLASKIE JULY.....................25.06.2009..........29......... .. .....W-WA IZA.......................12.08.2009-.........33... . ..........Podkarpackie NUSKA27..................20.08.2009........27.......... . ...MAŁOPOLSKIE KROP.KA.................13.12.2009r.........34.......... .śląskie..... ******************************************************** ****************************** OCZEKUJĄCE ******************* NIK.......................... DATA@ .........WIEK................. WOJ.... MONIA MAMA...........15.01.2009 .........35 ..............POMORSKIE BETA32....... CZEKAMY NA CIEBIE ......POM ORSKIE ******************************************************** ************************** BIGmam.................27.04.2009..........36........... ...ŁÓDZKIE POLA....................10.05.2009.........35........... ...LUBELSKIE.... magdalena28...........14.05.2009..........29........... ..ŁÓDZKIE.. WODNISIA..............16.05.2009..........36............ ...ZACH_POM MULAN...................03.06.2009.........34........... .....W-wa mAAm....................11.06.2009..........29.......... .....W-wa NASZE MAMUSIE ************************ NIK.......UR........IMIĘ........WAGA......CM.....WIEk......MIAST...... KISA---..........MARTA-KASIA............---......---31.......Sląskie PROPOZYCJE IMION DZIECI( nie na 100% jeszcze wiadomo ) ******************************************************** ***************************** NIK...................DZIEWCZYNKA.....................CH ŁOPIEC.......... ******************************************************* ******************************* mAAm...................MAJA............................. ..OSKAR............... ......................MATYLDA./NELL............ ..CYPRIAN./ALEKSANDER. ........................LUIZA./PAULA...................F ILIP/ŁUKASZ........ ******************************************************* ******************************* EVIKA ...............................................BARTUŚ....... .............. ....................................................... JAKUB ..................... ....................................................... KACPER.................... ******************************************************* ******************************* KISA.............MARTA KATARZYNA............................................. ******************************************************** ****************************** POLA ******************************************************** ****************************** IZA ******************************************************** ****************************** JULY ******************************************************** ****************************** WODNISIA..............LENA............................RE MIGJUSZ......... ...........................DARIA........................ ...DORIAN............. ...........................MARLENA...................... .JAKUB.............. ******************************************************* ******************************* MINI MONIA ******************************************************* ******************************* NUSKA.............DOMINIKA.....................DOMINIK ******************************************************* ****************************** MULAN.............RÓŻA/LUKRECJA...........MIKOŁAJ....... ............. ***************************************************************************************

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
KISA- uzupełnij tabelkę :) ANETKA- dopisz się wpisujemy spodziewany termin @ ( zeby byo wiadomo kiedy tescik)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No jutro robię już ostatni test ;-)) bo to nie ma sensu tak codziennie powtarzać. Ale w tabelkę się wpiszę dopiero 9 czerwca. Mam na 9 wizytę więc jak wrócę to napiszę co i jak.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MULAN- my tu wszystkie wiemy że BEDĄ II KRECHY

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja za pół godz test owu robię :) ciekawa jestem co mi pokarze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej🖐️ Uzupełniam tabelkę:) WKLEJAM TABELKĘ BO MULAN PEWNIE JUTRO WPISZE AWANSIK DO TABELI GÓRNEJ HIHIHIHIHI ZACIĄŻONE ********************** NIK ...................DATA PORODU........ WIEK.............. WOJ EVIKA77.................26.05.2009...........31......... .......PODLASKIE JULY.....................25.06.2009..........29......... .. .....W-WA IZA.......................12.08.2009-.........33... . ..........Podkarpackie NUSKA27..................20.08.2009........27.......... . ...MAŁOPOLSKIE KROP.KA.................13.12.2009r.........34.......... .śląskie..... ******************************************************** ****************************** OCZEKUJĄCE ******************* NIK.......................... DATA@ .........WIEK................. WOJ.... MONIA MAMA...........15.01.2009 .........35 ..............POMORSKIE BETA32....... CZEKAMY NA CIEBIE ......POM ORSKIE ******************************************************** ************************** BIGmam.................27.04.2009..........36........... ...ŁÓDZKIE POLA....................10.05.2009.........35........... ...LUBELSKIE.... magdalena28...........14.05.2009..........29........... ..ŁÓDZKIE.. WODNISIA..............16.05.2009..........36............ ...ZACH_POM MULAN...................03.06.2009.........34........... .....W-wa mAAm....................11.06.2009..........29.......... .....W-wa NASZE MAMUSIE ************************ NIK.......UR........IMIĘ..........WAGA......CM.....WIEk... ...MIAST...... KISA--21.05.09---MARTA-KASIA- 3730 kg---56cm--- 32---------Sląskie PROPOZYCJE IMION DZIECI( nie na 100% jeszcze wiadomo ) ******************************************************** ***************************** NIK...................DZIEWCZYNKA.....................CH ŁOPIEC.......... ******************************************************* ******************************* mAAm...................MAJA............................. ..OSKAR............... ......................MATYLDA./NELL............ ..CYPRIAN./ALEKSANDER. ........................LUIZA./PAULA...................F ILIP/ŁUKASZ........ ******************************************************* ******************************* EVIKA ...............................................BARTUŚ....... .............. ....................................................... JAKUB ..................... ....................................................... KACPER.................... ******************************************************* ******************************* KISA.............MARTA KATARZYNA............................................. ******************************************************** ****************************** POLA ******************************************************** ****************************** IZA ******************************************************** ****************************** JULY ******************************************************** ****************************** WODNISIA..............LENA............................RE MIGJUSZ......... ...........................DARIA........................ ...DORIAN............. ...........................MARLENA...................... .JAKUB.............. ******************************************************* ******************************* MINI MONIA ******************************************************* ******************************* NUSKA.............DOMINIKA.....................DOMINIK ******************************************************* ****************************** MULAN.............RÓŻA/LUKRECJA...........MIKOŁAJ....... .............

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
KISA:D pisz jak córcia na gitarę zareagowała :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mAAm przykro mi ale niepotrafie sie dopisac niejestem taka obcykana jak wy od niedawna dopiero korzystam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cały czas mysle o Evice. Rano pisałam do niej. Biedna taka zdołowana. Najgorsze ze nie wiadomo jak jej pomóc. Ale trzymam za nią mocno kciuki. U nas dobrze, malutka jest słodka bardzo. Mała blondyneczka ;) Po mamusi :P choc moich blond dawno juz nie widziałam, bo farbuję ;) Starsza moja latorośl jest siostrą zachwycona. Pomaga i w ogóle w domu teraz jakos tak cudnie jest. Gitarka to był strzał w dziesiątke. na maxa zadowolona. Chodzi po domu i brzękoli, ze niby Hannah Montana jest hehehe. Kurcze dziewczyny walcze z dieta. Tzn. zupełnie nie wiem co mam jesc. Zwyczajnie sie boje, bo zaraz mysle ze mała bedzie bolał brzuszek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ANETKA - to kliknij dane to cię wkleję w tabelkę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×