Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
MONIA-MAMA

problem z zajściem w drugą ciążę

Polecane posty

Dziewczyny wszystkim się uda :) Idę robić cappucinko..komu ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ANETKA- mi tez już minie 10 miesiac staranek z miejszym lub wiekszym zaangażowaniem :) Ale podłamanie tez juz jakies jest a w tym cyklu to juz wogle poryczałam sie jak głupia :o jak mi gin po usg nic nie powiedział :o I jeszcze te 2 kreski na tescie owu w 23dc juz nic nie rozumie z tego :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
IZA- ja proszę :D::D:D:D::D:D:D:D:D:D('''''''')o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tez juz nic niewiem tak jak pisałm sluzu brak ale ja jestem na tabletkach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja nierobie testów niemierze temperatury poprostu seksik codziennie lub co 2 dzien

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Anetka no ja jakos zaczełam mierzyć i narazie nic ale tak sumienie o tej samej porze to 2 cykl dopiero :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć dziewczynki! Eviczko!! Powodzenia i mocno, mocno trzymam kciuki!!!!!!!!!!! Daj kochana znać jak będzie po wszystkim! Dziewczynki mnie też jak możecie to powiadamiajcie, moje dane też zamieściłam w NK. Dzięki z góry serdeczne! Mulan - świetna wiadomość! Jeszcze raz G R A T U L A C J E !!! Maam - wieczorem zawsze dzieci mają takie lekkie załamania przed snem. Jak poszłam do szpitala to mój synek cały dzień nie miał czasu nawet zamienić ze mną słówka a kazał tatusiowi dzwonić do mnie wieczorem przed snem bo mu się ckniło ;-) Macie już pierwsze koty za płoty, nocka minęła :-) Iza - nic sie nie martw. Jeszcze nie trzeba się martwić. W ósmym miesiącu mojej siostrze mój siostrzeniec się obrócił główką do góry i też ją straszyli CC a on w dziewiątym znów obrót i znów był główką w dół.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Iza i chyba teraz tak bede robic zastanawiam sie gdzie ja bylam wczesniej mój syn ma 13 lat mogłam sie starac wczesniej moze szybciej by sie udało

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kropka a Jak Ty się czujesz? A jak tata już po operacji?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aneta nie przesadzaj masz dopiero 31 lat...ja mam 34 i co proszę bedę rodzić, moja bratowa po 35 roku urodziła dwoje zdrowych dzieci :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U mnie młody dostał wczoraj strasznej gorączki, ponad 40 stopni, to my w te pędy do lekarza no i mamy anginę ropną cholera.... Dostał antybiotyk. Ciekawe czy ja podłapię.... jak nie urok to sraczka. A jadłam jeszcze wczoraj rano kanapki po nim.... Więc chyba nieuniknione :-o Kupiłam sobie len i piję - może to coś pomoże... Mój tato po operacji, siedziałam wczoraj u niego pół dnia dopóki mąż nie zadzwonił że z małym tak źle. Tato czuje się coraz lepiej na szczęście. Jeszcze tylko brakuje żeby bratowa pojechała rodzić to wogóle będzie cyrk, a ma termin na piątek więc wszystko bardzo możliwe. Trzymajcie się kochane jakby co dajcie znać bardzo Was proszę, ja muszę uciekać do młodego!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
KROPK- damy damy :D👄 Duzo zdróweczka dla małego ❤️ EVIKA- krzyczymy AAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA AAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAApuf,puf,puf,AAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sikłam teraz na test i pokazała się 2 krecha ale słabiteńka prawie niewidoczna: wczoraj też nie dzialaliśmy więc będzie dupa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny a jak to jest jak test owu pokazuje 2 krechy ż eniby jest owu to moz ejej nie byc a test i tak 2 krechy pokazuje ????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No ciekawe jak nasza Evika ... Ale mi się dostało...robiłam premię z dyrektorem i chciałam, zeby dał ludzią większą premię bo zostały pieniądze to mnie opierdzielił, że charytatywną działaność prowadzę...ale sobie to jak największą daję wrrrrr wrrr może mu myszy coś zjedzą dzisiaj ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
maam mi sie wydaje tak ja miałam ta owulke slaba to i tak test by wychodzil pozytywny tak mi to moja doktorowa mowila i dlatego kochana lec na ten monitoring w nastepnym cyklu chyba ze bys zaszla teraz i juz sie nie pojawi ale najlepiej to sprawdzic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
maam jak masz ten moj wykres na poczcie to wyslij mi bo ja nie mam musialam usunąc a chcialam jutro pokazac lekarzowi wyslij na poczte albo na kafe bede bardzo wdzieczna:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
maam jak masz ten moj wykres na poczcie to wyslij mi bo ja nie mam musialam usunąc a chcialam jutro pokazac lekarzowi wyslij na poczte albo na kafe bede bardzo wdzieczna:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MAGDALENKA - szukałam ale na meilu nie mam ale znajc na kafe u nas bo wklejałysmy i sobie bedziesz mogła go wydrukować :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiec wyniki mam złe :( rozmawiałm z położną i az i się łzy zakręciły:( PROGESTERON mam 1,61 nmol/l a normy mam wypisane faza folikularna 0,9-2,3 faza owulacyjna 2,1-5,2 faza luteinowa 15,0-57,0 A miała robiony w 21 dc :( Powiedział mi że jak bym zaszła to i tak ciałko nie utrzyma sie i z @ poronie :( Pocieszaace jest to że ten facet u którego byłam to ponoc facet który nic nie widzi nigdy i sama połozna powiedziała ż echcial forse wyciagnac odemnie :( kurde 😭 ja juz nie wiem co mam robic chyba sięmusze pogodzic z tym że juz dziecka nie będę mieć 😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Maam kobieto dzwoń do tej prywatnej gin...i umów się na wizytę i to już teraz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×