Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
MONIA-MAMA

problem z zajściem w drugą ciążę

Polecane posty

Mulan szefem sie nieprzejmuj szkoda nerwów jutro napewno napiszesz nam potwierdzona nowine

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ Babolki Drogie! Wcinam juz sniadanie, bo zaraz Myszka sie obudzi. Jedna juz wyprawiłam do przedszkola:) Pogoda sie zapowiada słoneczna jupi jupi:) Iza jak to nie mamy Cie w znajomych?? Kurcze to juz Cie wpycham miedzy szergi lece:P Mulan ciesze sie strasznie z Twojego szczescia i prosze pozytywnie myslec. Jestes w ciązy i juz! Anetka masz racje silne babki to podstawa , a my takie jestesmy!!! Evika czekamy ... Całuski dla Was i śpiochów:P Wstawac.....!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam dziewczynki u mnie sloneczko z rana az milo sie wstało iza kuruj sie kochana mulan 🖐️ szefem sie nie przejmuj a co do wizyty jutro u lekarza jak mi sie udało to bylam u lekarza 5 dni po terminie @ i na usg dopochwowym jeszcze nic nie bylo i kazała zrobic mi bete i przyjsc za tydzien to jak poszłam okolo 2 tygodni po termninie @ to wtedy było juz widac a beta mi wyszła na 5 tc. anetka🖐️ kisa witaj 🖐️jedz jedz musisz sie odzywiac bo karmisz niunie mała maam pola bigmam i reszte kobitek odzywac sie tutaj bo sie marwimy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
HEJ KOBITKI🌼:D🌼 ja mam dzisiaj 31dc i powiem wam że jakos tak dziwnie :o:) jak nie czekam na II kreski bo wiem że ich nie bedzie w tym miesiącu :o Ale nie wiem jak wam to opisać jakoś tak zawsze co miesiac czekałam że może jednak może juz ,własnie się udało :O A w tym spokojnie czekam na @ kurcze takie dziwne uczucie mam :o Pogoda tez dzisiaj dupowata więc tak sobie :o ANETKA- nie wiem jak inne dziewczyny ale ja mniej więcej wiem który wózek, jakie łóżeczko myślę że większosc osób starajacych sie tak ma :) KISA- kochana jak ty masz czas na spokojne sniadanko to Tusia daje ci pospac :)SUPER!!! MULAN- witam mamusia :) Napisz koniecznie jak bedziesz po wizycie u gina i szefem sie nie przejmuj bo jak bedzie taki zawistny to mu myszy wszystko zjedzą :) fajnie że już jestes bo smutno było bez ciebie :) MAGDALENKA- to my ostro do roboty w tym miesiącu :) IZA- zdróweczka życzę !!!!!!!!!!!!! POLA- kotek co tam u ciebie bo milczysz ostatnio ??? EVIKA- juz wdomciu???jak tak to skrobnij i wklej nam cesarza:) KROPKA- jak sie czujesz i jak synek mam nadzieję że juz zdrowy :) BIGMAM - poszukiwana!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny...jakoś nie mogę sobie przetłumaczyć, zeby się nie denerwować...ale teraz mam bardzo dużo dodatkowej pracy i nie potrzebnie się stresuję :( Pewnie dlatego jestem przemęczona :( a do tego chcę końcem czerwca pojśc na tydzień zwolnienia i chce podgonić z pracą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
IZA- widzę że z ciebie pracus niczym z EVIKI :) Napisałm do BIGMAM na NK bo martwię się co u niej bo się wogle nie odzywa :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
iza wyslałam ci zaproszenie dolączylas do nas ale nie masz nikogo w znajomych dziewczynki wysylajcie izuni zaproszenia na nk maam ja tez sie nie moge doczekac jak dostane@ bo wtedy bede działać na całego tylko czy nasi m wytrzymaja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale pustki dzisiaj :O MAGDALENKA- a pewnie że wytrzymaja juz my im zaserwujemy krewetek, kopru w bulwie :) i coli bo ponoć u faceta szklaneczka coli przed orzywia bardziej plemniory( tak powiedziała lekarz kumpeli której chłop miał wolne plemniory) mój ma szybkie ale co tam nie zaszkodzi hihihihih:D kurde jeszcze 3 dni i będzie @ czekam na nia jak głupia :D mam nadzieję że mi gin 15.06 nic nowego nie wymysli tylko da jakiś specyfik:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kisa śliczne te Twoje córy aż łza się w oku kręci...śliczne to zdjęcie Matusi z KIngą :) A po Tobie to wogóle nie widac że urodziłąś -ale szczęściara z Ciebie :) Dziewczyny wpiszcie mnie do znajomych bo nie widzę waszych zdjęć a ja konto fikcyjne...hmm i nie moge wysłac zaproszeń do wszystkich :( Maam czekamy z Tobą najpierw na @ a później na wizytę a później to II kreski murowane :) Cikawe czy Evika w domku ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Idę do banku i troszkę odechu złapać na deptak :) Coś brzuszek mnie boli :( Maleństwo nadal kopię po bokach - nie przekręcił się...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
IZA- to czekamy obie na @ i II krechy moje oczywiscie hihihi:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
IZA- młody ma jeszcze troche czasu i napewno fiknie koziołka i bedzie główka do dołu zobaczysz :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
iza- ja tez ci wysłałam zaproszenie, może wstawisz jakies foto na nk swoje nie musisz ustawiac go jako zdjęcia głównego to nikt poza nami go niebędzie widział :) Nie bądz taka tajemnicza bo ani imienia , ani nic nie chcesz nam zdradzić :p:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🌼 Wiesci od EVIKI- jest juz dzisiaj w domku ale jutro jedzie z niuniem do szpitala bo maja kontrole bo Bartus ma jakies zasinienie w koło usteczek i chcą zobaczyc czy wszystko z serduszkiem ok . Eviczka jest załamana :(choc jak lekarze badali niunia to twierdzili że jest wszystko ok . wiec to raczej rutynowe badanie no ale chce aby go jeszcze zobaczył kardiolok CAŁUJE WAS MOCNO I JUTRO POSTARA SIE ODEZWAC👄🌼 EVIKA- ja trzymam za was mocno kciukasy i wierzę ż ewszystko jest ok❤️👄❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja też witam cię Evika :-)) i też trzymam kciuki i nie zamartwiaj się. Może to zasinienie po porodowe - czasem u dzieci wyskakują takie siniaki. Mój miał takie limka jakbym mu podbiła je zaraz po porodzie ;-)) no nie wspomnę o sobie !!!!!! Bo ja wyglądałam w ogóle jak zmora ;-)) Ucałowania dla was !!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MULAN- napisał Evice co napisałaś :) mam nadzieje ż epodtrzyma ja to na duchu :) A jak ty się czujesz kochana ????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Evika z Bartusiem napewno wszystko dobrze a zasinione ma bo pewnie zamocno ciagnoł cycusia tez była bym zainteresowana zobaczyc zdiecia o ile mozna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Evika jestesmy z Tobą i Bartusiem , na pewno jest wszystko dobrze. Musi byc! Moja Marta urodziła sie cała sina na buzi, nawet po porodzie mi jej nie dali od razu, tez sie martwiłam. Lekarz zbadał i poiwedzieli ze jest okej a \"siność\" sama zejdzie. Miała nawet białka oczek całe zaszłe krwią , tak mi było jej zal. Teraz wszystko jest juz w normie , ale zanim to zeszło to troche trwało. Mam nadzieje ze u Bartusia tez wszystko zejdzie i ze z serduszkiem OKEJ ❤️. Wiem jednak co to znaczy sie zamartwiac. Kazda z nas jest mama i dała by sie pociąc za dziecko. Evika przytulam mocno!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Evika kochana ...wszystko będzie dobrze... Ale lepiej pojechac na konsultację dla spokoju...alez się odenerwujesz kochana.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
EVIKA ❤️ z tobą 👄 EVIKA👄EVIKA ❤️ z tobą 👄 EVIKA👄EVIKA ❤️ z tobą 👄 EVIKA👄EVIKA ❤️ z tobą 👄 EVIKA👄EVIKA ❤️ z tobą 👄 EVIKA👄EVIKA ❤️ z tobą 👄 EVIKA👄EVIKA ❤️ z tobą 👄 EVIKA👄EVIKA ❤️ z tobą 👄 EVIKA👄EVIKA ❤️ z tobą 👄 EVIKA👄EVIKA ❤️ z tobą 👄 EVIKA👄EVIKA ❤️ z tobą 👄 EVIKA👄EVIKA ❤️ z tobą 👄 EVIKA👄EVIKA ❤️ z tobą 👄 EVIKA👄EVIKA ❤️ z tobą 👄 EVIKA👄EVIKA ❤️ z tobą 👄 EVIKA👄EVIKA ❤️ z tobą 👄 EVIKA👄EVIKA ❤️ z tobą 👄 EVIKA👄EVIKA ❤️ z tobą 👄 EVIKA👄EVIKA ❤️ z tobą 👄 EVIKA👄EVIKA ❤️ z tobą 👄 EVIKA👄EVIKA ❤️ z tobą 👄 EVIKA👄EVIKA ❤️ z tobą 👄 EVIKA👄EVIKA ❤️ z tobą 👄 EVIKA👄EVIKA ❤️ z tobą 👄 EVIKA👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczynki zmykam po młodego będę za godzinke 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej to ja juz a tu takie puchy :( 🌼ANETKA- jesli chodzi o zdjecia :) to my mamy załozona prywatną klasę na nK Piszesz juz z nami troszkę więc jak chcesz to podamy ci namiar i się dopiszesz. Nie gniewaj się że nic wczesniej ci nie pisałyśmy ż emamy taka klasę ale umówiłśmy się że będziemy dawac namiar osobą które będa z nami troche klikały ( przez jakis czas) bo miałysmy juz przypatki osób które klikały tydzień i były w Nk i okazywałosie ż epotem znikały a tam są nasze prywatne zdjecia telefony i takie tam .:) Więc czekam na odp od ciebie :)👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mAAm niezamierzam opuszczac tego forum przynajmniej jest gdzie pogadac było by miło gdybym mogła dołaczyc do was ale nienalegam mogie poczekac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ANETKA- jak masz konto na NK to prześlij mi dane na mkithe@o2.pl to wyslę ci zaproszenie i dopiszesz sie do nas bo my mamy profil zastrzzony - prywatny:)Zapraszamy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×