Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
MONIA-MAMA

problem z zajściem w drugą ciążę

Polecane posty

EVIKA- witaj :) jak miło się ciebie czyta:) brakowało tu ciebie :) Wielkie buziolki dla królewicza Bartusia :)👄👄👄Piękniusi słodziusi jest !!!!!!!!!!!!:D:D:D:D:D a u mnie wielka burza z piorunami :( leje jak scebra:( że dupowato :( powiem wam ż etak padłam po 14.00 spać że obudziłam się dopiero o 16.00 i jak bym nie musiała to bym dalej chrapała A co tam u was dziewczynki ???????????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć dziewczynki! witaj Evika!!!! Najważniejsze że już wszystko w porządku! Bartuś jest śliczny! Jutro druga operacja mojego taty, cesarka mojej bratowej i pogrzeb naszej sąsiadki która odeszła na raka ;-(. Wszystko na raz. Smutne to wszystko. Trzymajcie się kochane!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
KROPKA- trzymam kciuki za tatę i bratową :) faktycznie wszystko naraz ci się złozyło :o👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam jestem muszę nadrobić zaległości...Pogoda na polu to się działa na ogródku...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Evika Bartus jest sliczny ja tez wstałam ale ciagle boli mnie dół brzucha i tak sie zastanawiam czy nie po tych tabletkach moze u mnie rosna te pecherzyki i niepekaja i dlatego mnie boli moze powinnam byc monitorowana ,a sluzu cały czas brak

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
anetka pecherzyki napewno juz popekaly te leki dzialaja tak zeby bylo wiecej tych pecherzyków takze napewno jeast wszystko dobrze kropeczko to dobrze ze synus juz powolutku zdrowieje i ze z tatą jest oki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie kochane dziś wstałam z bólem głowy - jakoś nie mogę spać w ogóle. Niby w dzień śpiąca a budzę się nad ranem i nie mogę spać - nie wiem co sie dzieje ????? Jeśli jestem w ciąży to powinnam raczej chrapać a nie mieć problemy ze spaniem. ja o 14 będę wiedzieć na 100% czy jestem w ciąży i napisze na pewno wam. Boże znowu nerwy !!!!! no ale nic trzeba czekać. Buziaczki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie dziewczyny :) Evika - Bartuś prześliczny ...teraz kochana nie myśl co było...bo masz przekochaną rodzinkę :) Napisz jaka reakcja Twojej córci na brata ? Bardzo jestem ciekawa :) U mnie gorąco- i nadal puchną mi kostki- trzeci dzień...a wczoraj dokonałam cudu- sama zrobiłam sobie stópki i nawet pasek do francusa namalowałam - wprawdzie na jednej nóżce troszkę grubszy niz na drugiej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Właśnie zobaczyłam zdjęcie Bartusia - jest naprawdę śliczny !!!!! - i pościel piękna :-))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Evika właśnie - mi też pościel się podoba :) Gdzie kupiłaś ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie kobietki! Malutki leży sobie spokojnie więc klikam do Was. Iza - córcia bardzo dobrze zaakceptowała brata, jest już duża i chyba naprawdę rozumie że większość czasu musze poświęcić właśnie jemu. Czasem wieczorem jak malutki już zaśnie a córcia ogląda Animal Planet - zawsze ogląda wieczorami ten program, to wtedy kładę się od niej i ją przytulam i troszkę sobie rozmawiamy. Myślę że uwielbia te chwile i są dla niej bardzo ważne. Staram się często powtarzać jej że ją kocham, że jest moją ukochaną córeczką itp. Wiem, że dla niej i tak pojawienie się takiego maleństwa na świecie to ogromny stres, ale jak narazie jakoś sobie radzę. Narazie też jest mój mąż na urlopie, więc bardzo mi pomaga. Za tydzień córcia będzie miała już wakacje, więc myślę że będzie lepiej. Maluszek jest bardzo grzeczny, wstaje w nocy 2 razy na karmienie a później od razu zasypia. Moja córcia jak była mała to dużo płakała, miała kolki i pamiętam jak krzyczała tak bolał ją brzuszek. Mam nadzieję że u Bartusia to się nie powtórzy, bo narazie jest grzecznym, spokojnym i śpiącym noworodkiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale powiem Wam, ze jest różnica jak rodzi się 4 kilowe dzieciątko a 2 - Bartuś to już taki kawaler duży :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kobietki pościel jest z firmy ferettii. Podaję Wam link tej stronki http://www.feretti.pl/, kupiłam ją w Białymstoku, bo w moim mieście takich rzeczy nie uświadczysz. Wzór pościeli oczywiście wybierała córeczka, ale musze Wam powiedzieć, że trafiła w "10", bo kolory są bardzo ciepłe i takie przyjemne dla wzroku. Pościel tej firmy jest bardzo dobra jakościowo jest antyalergiczna, antybakteryjna i naprawdę slicznie się prezentuje. Naprawdę polecam. Jest to koszt ponad 200 złotych (zależy od ilości i długości ochraniaczy itp), ale naprawdę polecam. Podobno jest niezniszczalna, no ale o tym to dopiero będę mogła się przekonać. Wiem też że wiele sprzedających na allegro wystawia tę pościel, jednak ja nie bardzo jestem przekonana co do zakupów drogą internetową, dlatego wolałam pojechać do większego sklepu i pooglądać ją osobiście.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gdy byłam wczoraj u pediatry to mówiła mi że Bartuś wygląda jak miesięczny niemowlak, bo jest taki duży. Ale dla mnie to taka malutka bezbronna kruszynka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Evika dzięki za namiary..muszę poszukać u mnie w sklepach :) Wychodzicie już na spacerki ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Izuś dzisiaj synek kończy tydzień i od jutra będę go już pomalutku przyzwyczajała do podwórka, najpierw werandowanie a w niedzielę może jak będzie ciepło zafundujemy sobie może pierwszy króciutki spacer.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Evik ja już się zakochałam w tej pościeli !!!!! - tez taka będę mieć ! :-))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam kobitki :) To ja zaczne tak :) Mi tez ta posciel się bardzo podoba :D pogoda dzisiaj ładna , słoneczna, cieplutka, ja mam 33dc i pozarłam się z chłopem :O bo nie zgadalismy się co do jazdy na mazury :O on by wolał jutro ja dzisiaj wieczorem :o a szkoda gadać :o Dziesiaj synek ma ten egzamin z 3 klas i bardzo ciekawa jestem jak zaliczy :o i jeszcze ma test z religi :( zupełnie nie wiem po co tak ich katyje modlitwami że szok normalnie całą wiare obrzydza :( MULAN - JESTEŚ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!:D EVIKA- bartus miodzio :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale numer :D Ja mam tą posciel w sklepie 2 bloki dalej :D wiedziałm że tam jest sklep dla dzieci ale nigdy na posciel nie patrzyłam :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mAAm- nie przejmuj się mężusiem, uspokoi się i Ty uspokoisz się ,wyciszysz i będzie ok. Własnie mAAm jak Twoja @??? Kiedy niby ma przyjść? Mulan - pościel jest sliczna, polecam :) Moja córcia mimo iż jest w pierwszej klasie to ma dziś już trzeci dzień z rzędu roczne sprawdziany, normalnie szok. Pierwsza klasa a wymagają z przesadą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Maam ja myślę że Wy się zaraz pogodzicie na tych Mazurach ;) Evika ale dobrze, ze wakację ...mnie czeka od września I klasa :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczynki już się pogodzilismy :D jedziemy dzisiaj o 17.00 chlopina w wannie przemyslał:) co do @ to mam 34dc więc jutro wieczorkiem pewnie jak zwykle mnie nawiedzi dzisiaj tempka spadła na 36.25 a wczoraj było 36.50 . Noc miałam dupowata bo długo nie mogłam zasnąć a i budziłam sie co rano . Brzuch narazie nie boli ale cyce jak balony wiec to kwestja czasu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Maam czyli stanęło na Twoim ;) Kurczę ja jestem za miękka - jakoś zawsze mój mąż ma rację ;) Ale jakoś nie lubię niepotrzebnych kłótni, ani zgrzytów i nie uznaję cichych dni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
IZA- my sie tak nie kłucimyże mamy ciche dni u nas to jest taka inteligentna wymiana zdań hihihihi:) wpierw każde powie co mysli a za 5 minut już sie kochamy hihihih:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I tak powinno być :) Najlepiej ma brat mojego męża- jego żona jest tak zawzięta, ze parę dni się nie odzywa aż on musi kupwać..róże, wino - nieważne kogo była wina ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×