Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
MONIA-MAMA

problem z zajściem w drugą ciążę

Polecane posty

Kropeczko jakie Ty miałaś romantyczne zaręczyny. A odnośnie basenu to mamy taki spory rozkładany kupiony na raty w ramach braku środków finansowych na wakacje. Nie jest to cudo wkopane w ziemię ale sprawdza się rewelacyjnie. Zupa na obiad poszła. Oczywiście gadka że nie będzie jadł. Ja mu że musi bo musi organizmowi dostarczyć wszystkich składników. Powiedziałam że jak nie zje nie będzie oglądał telewizji. Potem zaczął marudzić że go brzuch boli. Nie nabrałam się. Następnie że ma zimne. Ze stoickim spokojem zaproponowałam mu odgrzanie. Potem już mu brakło argumentów i zjadł wszystko. Po południu robimy razem deser stonogę. Czyli badan i mandarynki ułożone na talerzu jak stonoga. A jutro ma być kogut sam wymyślił. Zobaczymy jak z jedzeniem tego pójdzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiecie co mam normalnie sluz płodny...taki ciagnacy sie i przeźroczysty...i jest go duuuzo...wiec moze jeszcze w tym cyklu nie wszystko stracone :) dzis bedzie 5 dzień z rzedu przytulanki z mm moze sie uda akurat...jajniki tez troszke pobolewaja..... Luteine wezme nie jutro a pojutrze co by nie zblokowac owulacji jezeli takowa jest co o tym myślicie ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
uu,pobiegałam po miescie ,pare rzeczy do wyjazdu dokupic,polarek dla małego i tusz do rzęs bo mi sie skonczył;) KROPKA ale super zareczyny:) bosko,do konca życia są wspomnienia:) lece cos wmłucic i pakowanko bo jutro po sniadaniu jedziemy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to dziewczynki do zobaczenia za tydzien:) tam pewnie nie bede miała połączenia na blueconnect więc nic nie napiszę wam:( a jak bedzie to napiszę:) papapap👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam sobotnio :) Jak ja uwielbiam jak mój mezulo ma wolna sobote...sprzatamy wtedy razem wszystko na tip top :) Natalka nam super pomaga :) i jest tak fajnie :) Własnie skończylismy a na obiad zamawiamy pizze :) :) a wieczorem jakiegoś drineczka mamy w planie :) tz męzulo bo ja w 2 połowie cyklu nigdy nie pije....choc mam redsa to moze go wypije :) To pa pa :)miłej soboty :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No tak jak zwykle pisze sama do siebie tralalalalal :) DZIEWUCHY GDZIE WY SIE PODZIEWACIE ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Weekend czyli puściutko na topiku. A my dzisiaj mamy równe 5 miesięcy. Jak ten czas szybko zleciał. Evika jak Bartuś???? Całuski dla Wszystkich i miłej niedzieli życzę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej kobitki :) Ja wczoraj byłam u znajomych wiec nie miałam kiedy was poczytac :( Dzisiaj tez jade za raz do teściów bo teściunio dzisiaj ma urodzinki :) więc obiadek pyszny zjemy :) Co do staranek to dzisiaj 10dc ( 11 miałam 2 krotnie peknięty pecherzyk ) i zrobiłam o 9.00 rano test owu i I krecha :( ja już nic z tego nie rozumięm :ODziewczynki powiedzcie mi czy jak np. peknie pecherzyk to ile dni po peknieciu może go jeszcze być widac na USG?? bo może u mnie jest to wczesniej niż w tym 11dc bo w sumie zawsze 11dc wypadał mi na poniedziałek więc w 9-10dc nie było mowy by cos zobaczyć :o już sama nie wiem co mam mysleć o tym wszystkim :O Ale tak sobie pomyslałam że może jak ja ten progesteron mam brac od 12 dc a on mi peka np. w 9 to kurcze to za późno no ale sama nie wiem co mam myslec o tym :O NUSKA- sto lat!!!sto lat !!! dla DONI :D❤️🌼👄 :D i napisz jak tam jedzonko Dawida ??Bo strasznie jestem ciekawa jak gasienica i kanapeczki ? Zjadl cos wkońcu ?? KIKI- jak Natalka dzisiaj ?? Mam nadzieje że już jest zdrowa jak ryba :) No i jak tam redsik wypity hihihi;) Dziewczynki klikajcie co u was ??? 👄👄👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie kochane! Ja bez humoru, pokłóciłam się z teściową :( Już tak mnie wkurzyła, że szok:( Z Bartusiem wszystko dobrze. nuska - wszystkiego naj dla DONI!!! kikiki - jak czuje się Natalka? mAAm - może za wczesnie na ten test owu??? Może tym razem cykl u ciebie będzie dłuższy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie! To ja znowu z Wami się żegnam wieczorem i witam z rana:) Ja już w pracy a Wy kochane jak zwykle śpicie prawda??????? Zapraszam na kawkę Espresso świeżo parzoną, ze spienionym mleczkiem pychotka:) Właśnie piję i zapraszam do towarzystwa:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
CZESC :) mAAm-testy owu czasem moga wjsc źle wiec nic sie nei przejmuj i kopuluj z mm a za 2 tyg zró sobie test i trzymam kciukasy zeby wyszedł pozytywnie !!!! Evika-a co tesciowa przeszkrobała ?? Ja poprosze kawusie ;) napewno jest pyszna :) Z Natalka juz lepiej a w sumie nawed lepiej niz lepiej :) jutro śmiga do przedszkola a Ja do pracy :) Miłego dnia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam kochane i znowu poniedziałek brrrrrrrrrrrrrrr Dzisiaj mam duuuuuuuuuuuuuuuuuuużo pracy ale kawkę poranną muszę wypić :) Byłam wczoraj na sankach z Paulinką było fajowo- czekam do feri a tu jeszcze 4 tygodnie :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej kobietki ukochane :D JA własnie w grach siedze i ogórkowa pichce a na drugie to dzisiaj z naleśnikami pojadę :) bo mi koncepcji brak :D A że młody dzisiaj ma lekcje krucej bo o 11.20 juz w domciu bedzie to bedzie jak znalazł :) Dzisiaj kochane mam 11dc ( teoretycznie 2 razy jak miałam monitoring pecherzyk był pekniety ) no ale jak juz pisałam nie wiedomo jak to w tym miesiacu :o Co do testów owu to ❤️ KIKI❤️ masz chyba racje bo pamietam że jak miałam monitoring i robiłam testy ( wiedziałam ż ejejst pecherzyk i że pekł ) a była I krecha:O no chyba ż eja mam za małe LH to może od tego :O nie wiem zobaczymy co bedzie jak sie nie uda to swiat sie nie zawali bedę działac dalej :) i może wkońcu uda mi sie w przyszłym miesiącu zrobic monitoring tak by mieć pewnośc że owu jest w 11dc a nie w 9 dc np.:O Dziewczynki mam jeszcze jedno pytanko :) w zwiąsku z weselem mojego rodzonego brata :) jak wiecie mam nadwage i wogle gabarty mam takie sobie bo w pasie to 38-40 ale w cyckach to 46 :o więc może mi byc kiecke trudno dostać :o zastanawiałam sie czy może nie ubrać czarnych spodni( jak garniturowe w marynarskim stylu chodzi mi o kroj) i do tego jakas fajną tunikową bluzke może z cekinami :O poszukam czegos w necie to wam wkleje :) A może wy byłyscie teraz gdzies w sklepach i coś fajnego widziałyscie :D czekam na wasze propozycje :)A i zapomniałam wam napisac że wczoraj wypilismy z moim M 1,5 l winka wytrawnego :O cholercia ale kaca nie mamy :) i nawet sie nie wstawilismy tylko taki humorek mielismy no i staranka były :D EVIKA- kawcia mniamnuśna :D:D:D:D KIKI- ciesze się że link ci sie podoba :) wysłałam go nam staraczka by naszych mamus juz nie zanudzać :D No i ciesze sie że Natalka już zdrowa :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mAAm- mi ginek powiedział ze testom owu nie ma co wierzyc za bardzo niewiem dlaczego ale odradził mi robienie ich. A myśle ze tunika bedzie jak najbardziej ok !!!! napewno znajdziesz cos fajnego :) :) :) a co przytulanek to Ja bym od 8 do 12 dnia codziennie sie przytulała :) hi hi iza-a co Ty dzis bedziesz robic ze taka zawalona robota ?? Ja musze dzis tylko poodkurzac i kuchnie posprzatac...bo w sumie posprzatane od soboty mam :) A na obiad dzis kotlety mielone i ziemniaczki i buraczki :) BUZIAKI

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
KIKI- ja słyszałm ze jak LH jest mniejsze to że ponoc też nie zawsze wychodzą :) Więc zobaczymy a przytulańce były:) w 7dc wieczorem( na USG był zawsze duzy pęcherzyk) w 9dc rano i w 10dc wieczorem myślę że dzisiaj wieczorkiem jeszcze poprawimy :) bo rano dzisiaj bylismy śnieci :) No ale zobaczymybyłam teraz w kibelku i na papierku sluz przezroczysty i ciagnie sie na jakies 3 cm :) no ale nie mam pewnosci czy to nie pozostałosc mojego M hiihi:D Iza- zachachmec cos w kompie tpo przymusowe wolne bedziesz miała :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cze. Maam gratuluje stronki!!! Oby staranka były owocne. Właśnie Evika czym ta teściowa zalazła ci za skórę.???? Ale mam dni.... normalnie jestem załamana. Myje wczoraj po kolacji ząbki i wypadła mi plomba z jedynki a buuuuuuuu Nie mam szpary bo ta blomba była od środka,ale za to czuje ból i wielką dziurę....Boję się że mi cała wypadnie.Oczywiście zasuwam dzisiaj do dentysty którego w budżecie nie przewidziałam. Już nawet studiowałam fora o sztucznych szczękach takie te zęby mam słabe a mój tylko w czoło się popukał. Buziolencje dla pozostałych kobietek ***

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A Dawid zjada w miarę. Podaje mu jeszcze apetizer. Teraz ma labę bo ferie zaczął.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny np . cos takiego tylko by ta góra np. z cekinów była :) http://aukcja.onet.pl/show_item.php?item=875307657 http://www.allegro.pl/item883814408.html http://aukcja.onet.pl/show_item.php?item=882991563 http://aukcja.onet.pl/show_item.php?item=880295837 Tej podoba mi się głównie kolor http://aukcja.onet.pl/show_item.php?item=883681762 Własciwie ta jest taka o co mi chodzi tylko chciała bym by była srebna albo niebieska jak ta u gory bo mam i szare i habrowe szpilki:) http://aukcja.onet.pl/show_item.php?item=860157747 http://aukcja.onet.pl/show_item.php?item=889515511

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiesz mi jakoś żadna do serca nie przypadła. Masz być najpiękniejszą kobietą na weselu oczywiście po pannie młodej. Jak już uparłaś się na spodnie to może u krawcowej uszyłabyś sobie cały komplet.Spodnie, tunika i na to żakiet.Wtedy możesz sama dobrać materiał i fason najlepiej ci pasujący. A z drugiej strony jest taki teraz wybór w sklepach że na pewno coś znajdziesz..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A chabrowe szpilki.....marzenie . Zresztą nie posiadam żadnych szpilek jedna para butów na obcasie i kozaki w których prawie nie chodzę. Mój małżonek był mojego wzrostu, i dlatego unikałam obcasów. A teraz po ciąży to już w ogóle ja chyba się wyprostowałam a on przygarbił i teraz jest nawet niższy. Zawsze zazdrościłam dziewczyną które mają wysokich facetów i śmiało w szpilach chodzą, ja niestety zawsze trafiałam na liliputów. No cóż taki mój los...he he

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nuska- spodnie mam akuracik bardzo eleganckie :) a co do tuniki to lece do paru galeri handlowych a na alegro to tak tylko patrze co jest bo takiej o jaka mi chodzi to znalesc nie moge by wam pokazac :O a co do spodni to jeszcze oficjalana decyzja nie zapadła :) ale raczej trudno bedzie mi kiecke znalesc mam jakies tam wieczorowe ale sama nie wiem :o Mam jedna czekoladowa w sumie fajną no ale nie wiem sama zrobie po tem fotę i wam wkleje :) Współczuje bólu zebolka kocha a co do szczeki TO MASZ JESZCZE CZAS !!!!!! EVIKA- no własnie pisz co tam z tesciowa ?? pewnie jak wybuchłas na nią to za wszystkie czasy , i za akcje z Bartuniem też :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NUSKA- hihihih:) ja własnie liliput jestem :) 152,5 w kapeluszu mam :D a mój chłop 172 wiec my obydwoje z metra cieci :D no a co do szpilek to .....mam z 40 par lekko nie liczac klapek kozaczków itd:O Bo buty i torebki i korale , kolczyki to moje zboczenie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Już to widzę lecą kobitki z topiku otwierasz garderobę a my w pisk z wrażenia he he

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NUSKA- no prawie hiihi:D powiem tak mam specjalną szafę na buty tylko dla siebie :) ale nie taką ogromną jak w reklamie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A nie których butów wogle jeszcze nie nosiłam poza przymierzeniem i kupieniem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam dziewczynki, mAAm - mnie się najbardziej podoba pierwsza, druga i ostatnia :-) ale musisz koniecznie przejśc do sklepu i poprzymierzać bo z doświadczenia wiem że na wieszaku to wszystko ładnie wygląda :-) I popieram spodnie, ja sama kiecki to rzadko kiedy wkładam, najlepiej się czuję w spodniach! :-) Eviczko - z teściową już lepiej? nuska - oj, współczuję zęba i dentysty, nie spominając o kosztach.... kikikiki - ciesze się że z córcią już ok! Mój też już dzisiaj zasuwał do przedszkola :-) A ja mam wzrostu 160 w kapeluszu a mój m 180 :-) lecę bo mały kwili zaraz będzie wrzask. pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiecie co przymierzyłam tą brazowa i odpada bo jak baba w ciazy wygladam :O chyba powinnam kiecki ciążowej szukac :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×