Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
MONIA-MAMA

problem z zajściem w drugą ciążę

Polecane posty

KIKI- dokaładnie jak MI :D tez 1-2-0statnia :) dzisiaj podjade do galeri mokotów i zrobie maratonik mały :) mam tylko nadzieje z ez butami nie wroce bo mnie męzulek wydziedziczy hihihi:D Ciesze sie że niunio już dobrze się czuje i przeziebienie znikło :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc Wam dziewczyny ! Jestem tu raczej nowa.Mam 38 lat i udalo mi sie zajsc w druga ciaze ( po 8 letniej przerwia.Pozdrawiam serdecznie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No mam po starankach kto to wie, czy ciążowe nie będą potrzebne. Nic się nie przejmuj ja wiem że znajdziesz cos ekstra. O 14.30 trzymać za mnie w kciuki bede siedziała na fotelu dentystycznym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
WEKAM- to może nam seret zdradzisz jak ci się udało zajśc w ciążę :) Bo paru z nas się nie udaje :( NUSKA- ja juz piąchy zaciskam :D i nawet poslady :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NUSKA- :D co do ciażowej kiecki to miałm na mysli moje aktualne teraźniejsze brzuszysko które wyglada jak w 5 miesiącu jak zjem tylko cos co rozsadza :O a co do aktualnych staranek to jakos mam przeczucie że jednak nic z tego nie bedzie :o nie wiem czemu ale jakiś taki mnie luz ogarnoł i takie przekonanie :) I własnie mnie tak brzucho boli jak bym miała @ dostac :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
maam kup sobie lek na trawienie nasza babcia miała brzuch jak balon po jedzeniu a teraz elegancko po tych lekach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
uciekam kochane bo musze po młodego leciec bo ochrona nie wypuszcza dzieci samych wczesniej ze szkoły przy skruconych lekcjach kurwa mać :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tylko sie z wami witam bo mam dzisiaj duzo rzeczy na glowie po poludniu do dentysty z malym i ksiedza i trening i nie wiem czy sie wyrobie a teraz latalam po bankach maam jak sie podoba gra napisz koniecznie uciekam dziewczynki pozniej do was zajrze 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Juz 2 raz pisze jak mi znowu zje posta to sie wkurze........... mAAm- Ja w zeszłym roku duzo przytyłam i tez mam duzy brzuchol ;/;/ ale stwierdziłam ze jak sie uda to po urodzeniu 2 dziecka sie wezme za siebie i schudne :) przynajmniej taka mam nadzieje :) Ja juz posprzatałam na zakupach byłam,obiad naszykowałam,dziecko sobie spi...wiec mam luzik jakies półtora godzinki....w domku cisza i tylko pralka chodzi :) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej kobitki :D Ale zamieszania w szkole tłum wsciekłych rodziców :) że osobiscie po dzieci musieli z pracy jechac a szkoda gadac :o KIKI- :D ja dokładnie tak samo myślę :) że jak 2 urodze to schudnę :) Zresztą mam kolezanke która była zawsze otyła i jak zaszła w ciązę to przytyła 6kg a po ciazy schudła 18kg :) i jest śliczna lilija teraz :) a jest 2 miesiace po porodzie i tak jej samo zjechało :) zresztą mi ginka też zabroniła się odchudzać :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Halo ,Halo!!!!!!!!!!gdzie zwiałyście ???? NUSKA ja juz kciuki trzymam :)MOCNO!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MADZIOREK- jeszcze nie grał :o własnie się rejestruje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczynki to ja wam kafcię leje i ciachem czestuje :) a własciwie rurkami z karmelem i bitą smietana w srodeczku :)('''''')o ####### :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wszystkie dla was ('''''''')o #######(''''''''')o ('''''''')o #######(''''''''')o ('''''''')o #######(''''''''')o ('''''''')o #######(''''''''')o ('''''''')o #######(''''''''')o ('''''''')o #######(''''''''')o ('''''''')o #######(''''''''')o ('''''''')o #######(''''''''')o ('''''''')o #######(''''''''')o ('''''''')o #######(''''''''')o :D:D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Proszę jeść pić i klikac :D bo jak nie to wam wszystkie styronki zgarne z przed nocha :D ooooooo:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mAAm-ty łobuzie :) ale kawa pycha i rureczki tez :) Mi tez sie ginek zakazal odchudzac...a i wiesz co jeszcze powiedział zeby nie jadła czy piła codziennie witamin bo Ja pije te rozpuszczalne w wodzie..powiedział ze raz czy 2 w tygodniu nei zaszkodzi ale lepiej zeby unikac...za to magnez mozna pic :) ile sie chce tylko :) powiedział ze w pierwszych tygodniach ciazy takie multiwitaminy moga bardziej zaszkodzic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
KIKI- o tego o witaminkach to nie wiedziałam :o ja nie łykam nic poza folikiem :) bo w sumie jejm bardzo dużo owoców i warzyw to innych nie łykam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A no folik to podstawa :) ale Ja czasem lubie te rozpuszczane ale teraz nei pije jak sie dowiedziałam...a magnez to musze bo dzień bez magnezu to skurcze w nocy jak nic...niewiem dlaczego bo kawy mało pije a jak juz to cappucino..ale tak mi zostalo po ciazy z Natka ze byłam wypłukana z magnezu lekarze sie zastanawiali jak ja funkcjonuje bez magnezu...i ładowali ile wlezie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
KIKI- orzechów ,migdałów i czekolady musisz jesc duzo :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja to i tak diete bede mieć jak zaskocze bo przy młodym miałm zatrucie ciażowe czyli gestoze inaczej:O i by jej uniknac w 2 ciazy bede musiała miec dietkę:OAle mam nadzieję z emi to na zdrowie wyjdzie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No własnie jem duzo orzechów....słonecznika czy owoców suszonych i świezych...ale niestety nie bardzo ni to pomaga.... Mam nadzieje ze jednak nie bedziesz miała z 2 takich problemów ;) :) Ja w 25 dniu mam zrobic test i jak mi wyjdzie jedna kreska to LUTEINE odstawiam a jak 2 to mam zadzwonic ale raczej bede nadal brała....a Ty łykasz jeszcze LUTEINE czy juz nie ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
uciekam obiad kończyc bo małzowina za 20 minut wraca a Ja jeszcze kotlety musze usmazyc ;) pa !!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i po dentyście!!!!! Rewelacja.Zero bólu. Pierwszy raz w życiu. Znieczulenie komputerowe 20 zeta. Nic a nic nie bolało (no jak ugryzienie komara) Plomba 70 dych.Też wiercenie nic nie bolało. Ząbek ładnie wygląda. Reszta już nie brzmi tak optymistycznie. Moja dwójka bardzo brzydka zaproponował mi że owszem można leczyć ale ona już nigdy ładna nie będzie.Zaproponował mi koronkę porcelanowa ale 350 zł////// Do tego mam kanałówkę czyli koło 300. Oprócz tego prześwietlenie zębów zaplombowanych w ośrodku i tam pewnie tez horror. No i jeszcze jedynka jedna druga dwójka . Normalnie chyba z d.... wyczasnę tyle kasy........ Kochane jak macie jakieś namiary na chałupnictwo to proszę o info. Dawałam ogłoszenia ale nic.A te z ogłoszeń to jakaś pomyłka. Maam gratuluje kolejnej stronki.!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kiedy decydujesz się na dziecko, zgadzasz się, że od tej chwili Twoje serce będzie przebywało poza Twoim ciałem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nuska-Ty dzielna kobito !!! a znieczulenie komputerowe ?? pierwszy raz słysząłam o takim czyms ?? kropeczka-a cóz to za sentencja ?? mam nadzieje ze u Ciebie wszystko ok !!! My juz po obiadku najedzeni :) ide sie kawulki z mm napic tz cappucino :) a mm kawulca z mlekiem...buziaki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NUSKA- :D bradzo się ciesze ż enic nie bolało :D a jeszcze bardziej że kciukasy mogę puścic ;) bo juz kostki były białe :0 i dupsko mnie bolało od zaciskania posladów hihih:D Napisz coś o tym znieczulanku komputerowym :o bo pierwszy raz o takim słyszę :) Co do chałupnictwa to jak cos bede wiedziec to dam ci znac :) moja kolezanka kupiła na alegro za grosze włóczke filcowa i gle i robi korale kolczyki i nawet nie źle na alegro jej się to sprzedaje może tak pokombinuj zawsze jakaś kaska wpadnie :) KIKI- ja mam brac luteinke od 12dc przez 10 dni jak sie @ nie pojawi to testowac jak beda II krechy to mam odrazu łykac i tak pewnie bedzie do 20 tyg. bo cos mi tak ginka wspominała :O Ja z luteinką startuje jutro bo mam 12dc i oczywiscie mam nadzieje że dzisiaj była owu bo jak nie to trudno ale pewnie luteina mi zablokuje owu :( Mnie własnie boli brzuch i jajniki i cyce straszne jak balony tez mnie bola mam nadzieje że juz jest po bo ostatnio jak czułam się tak jak teraz to o 11 rano było już po owulce:O W tamtym miesiącu jak odstawiłam luteinke to na drugi dzień nie dostałam @ i testu nie robiłam i w na nastepny dzień dostałam @ :O jak bedzie teraz to zobacze ale jakos wyluzowana jestem i kompletnie się nie nastawiam na II krechy :) sama nie wiem czemu :o może to wynika z tego że już sie tyle stram i i tak dupa z tego wychodzi :o ja biore2 x po 2 tabletki dzienie pod jezyk . KROPKA- a cóż to za ładna sentecja ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jejku dziewczynki tak mnie boli jak na @ że chyba się połozę na chwilke :O Mam nadzieję ż eto owu a nie cos innego:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×