Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
MONIA-MAMA

problem z zajściem w drugą ciążę

Polecane posty

Maam :) Kochane jeszcze chwilkę i do domku- dzisiaj daje pieniądze niani pierwszy raz hmmmmm ale przynajmniej mam spokój i mało cennych rad od babci :) i powiem Wam, że jestem zadowolona ...oby tak dalej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Właśnie dzwoniła Paulinka muszę jej coś fajnego kupić :) na szczęście dobrze się czuję :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
IZA- super że trafiłas fajna babeczke :) I że nie obawiasz się jej dzieciaczków zostawiać :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mAAm-i tak nadal trzymam kciuki zeby paskuda nie przylazła !!!! pozdrów MULAN !!! :) Ja juz obad naszykowałam Nat bajki oglada ale dzien mi dzis szybko zlatuje...wrrrr Buziaki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak leże tez mnie ćmi więc poklikam :) KIKI- juz ucałowałm MULAN od was wszystkich :D POLA- widziałam te mebelki bo sklep jest kołomnie tylko one są cholernie drogie :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale pusto sie zrobiło :O U mnie bez zmian dziewczynki @ jeszcze nie ma ale raz boli mnie brzuch ,a raz nie :O Już by mogła mnie dopaśc :O a tak to musze czekać i czekać .........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja jestem:) mAAm-wiem ze sie nie da ale staraj sie nie myslec o @,lepiej zająć sie czyms przyjemnym.Ty sie czyms fajnym zajmij a my trzymamy kciuki by zołza nie przylazła:D My siedzimy w pociągu do Poznania,juz załuje ze sie pociągiem wybralisy:(spozniony juz 15 min, a w srodku masakra,bucha mi nam z grzejnika gorące powietrze, podusimy sie tu normalnie przez 2 godz a okna nie idzie otworzyc!:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
POLA- oj witaj :) Kochan współczuję ci telepania się pociagiem :O ale wierz nowe autko :) jest tego warte :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pola wieczorem dziś transakcję zawierasz? Czy dopiero jutro??? Ja właśnie przed minutą sprzedałam swoją lustrzankę. Jej, głupio się czuję, to moja pierwsza i ukochana lustrzanka:( Ech, ale chcę coś lepszego więc jest okazja, to rozglądam się już za nowym:) mAAm - przytulam Cię i mam nadzieję, skoro @ nie ma.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc :) po-la---juz pewnie jest posiadaczna nowego cudeńka :) :) :) Evika-kupisz sobie nowa i lepsza.....a zobaczysz jakie zdjecia bedziesz piękne cykać :) :) mAAm- mam nadzieje ze zołza @@@ nie przyszła jeszcze ?? Natalka własnie sprzata swój pokoim mezulo jeszcze spi ....a Ja ide jakies sniadanko szykowac. miłego dnia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam w sobotni poranek (przedpołudnie) Maam przyszła @ czy nie przyszła @ zołza jedna??? Eviczko na pewno kolejna będzie jeszcze lepsza. Kiki witaj! Pola napisz jak nowy nabytek??? Całuski miłego dzionka!!!!!!!!!! Buziolencje przesyłam!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie! No i jak na złość u mnie! Zepsuł się żyrandol w kuchni, trzeba kupić nowy:( Nie działa światło - trzeba wzywać elektryka! :( W ubikacji poszła kilkuletnia spłuczka trzeba nową! :( Żeby tego wszystkiego było mało nasza 10-letnia pralka dzisiejszego dnia zepsuła się na amen! Trzeba nową, nie opłaca się jej już naprawiać:( No i to jeszcze nie koniec! Komputer też kilka razy odmówił mi dzisiaj posłuszeństwa! :( Trzeba do naprawy! Cholender co za dzień!!!!!!!!!!!! Ale dziś za to poprawiłam sobie humor:) Kupiłam Bartusiowi dwie śliczne nowe koszule i śliczną kurteczkę, oraz świetną integracyjną zabawkę:) a dla Oli cudną bluzę :) A sobie? Nic:( Chyba że nową pralkę:( Najważniejsze że dzieci są szczęśliwe. Ech, co za dzień!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Alez tu cisza dzisiaj :) Evika...to to faktycznie kiepski dzień !! gratuluje stronki :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie:) Wróciliśmy dzis koło 19 juz naszym nowym ferrari:D Evika-załoze sie ze większosc tych zepsutych rzeczy juz jutro bedzie działac:) Najeazniejsze ze usterki nie zepsuły ci humoru:D U mnie w piwnicy stoi 9 letnia pralka Wirpool,prosta,zamykana od gory,dobra,na chodzie- chcesz to przyjezdzaj i bierz. Oddam za darmo:) mAAm- jak sytuacja? mam nadzieje ze @ nie przelezie,trzymam kciuki i zaklinam:) To nasze cacko 2,5 letni ford mondeo titanum combi z przebiegiem 51tys km, sprawdzilismy do w serwisie forda w Poznaniu i powiedzieli ze wszystkie pomiary ma jak nowka sztuka.Jest piękny i sZybki jak błyskawica:)A w srodku jak prosto z salonu,w ogole nie widac ze ktos nim jezdził. Kupilismy go od goscia ktory przez prawie 2 lata trzymał go w garazu bo od firmy dostał słuzbowe auto,jezdził głównie słuzbowym.Mi bardzo podoba sie to ze ma olbrzymi bagaznik:)Jutro moja pierwsza jazda;) Ale sie pochwaliłam!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie dziewczynki, pola - gratuluję zakupu autka, niech sie sprawuje! i miłej jazdy :-) Eviczko - oj, współczuję, ale wiesz, kurczę, zawsze tak jest. u nas tez nigdy się nic nie psuje pojedynczo, wrrrr.mam nadzieję że dzisiaj humorek lepszy... no i gratuluję sprzedaży lustrzanki. takie czasy, że trzeba sprzedać stary sprzęt żeby kupić nowy, ciągle jakieś nowości, coraz lepsze! mAAm - trzymać dalej kciuki??!! u mnie dopiero dzisiaj (po tygodniu) gardło lekko ustąpiło ale wczoraj to jakieś przesilenie było normalnie, koszmar, aż wzięłam na noc paracetamol (czego nie robię ze względu na małego, wolę się sama przemęczyć) bo ani przełykać, tysiąc igieł i wogóle gula w gardle. no szok. jeszcze mnie boli ale teraz już tak normalnie, jak zawsze. a nie że płaczę jak przełykam choćby ślinę... na szczęście więcej razy już gorączki nie miałam. ale w nocy wstałam do małego jakaś podduszona i sie strachu najadłam że na oskrzela mi poszło. ale szybko przeszło i jest ok. tato skończył lampy i będzie miał badania ale badał już PSA i niestety nadal rośnie.... Nie jest dobrze. Jakby ten rak na nic nie reagował. Lekarz powiedział, że jak lampy nie pomogły to chemia..... Bidulek mój najkochańszy... :-( Co on się wycierpi to Wam mówię :-( :-( :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
KOCHANE MOJE 👄 Ja dużo nie klikne bo zdycham :( Krwawa mery mnie dopadła @ choc na całe szczescie nie leje się jak z cebra puki co :) a dala mi o sobie znac wczoraj w ikea na zakupach :o dobrze ż eawaryjnie wsadziłam sobie podpaske bo tak nagle mnie chwyciła .....że w życiu tak szybko przez ikea nie przeleciałam jak to mój mąż stwierdził :) wczoraj miałam w planach układanie na półecji itd. i rodzinny obiado-kolacje bo męzulek wczoraj miał imieniny :) ale wpadła tesciowa mój z moim tata skręca tą półe , jak tesciowa pojechała to sie ucieszyłam że mam czas na układanie :) ale...wpadł cioteczny brat, ciocia (siostra mamy z mezem ) i jak posiedzieli to do 23.00:O wiec wszystko mnie własnie teraz będzie czekać :O co fajniejsze młody powiedział że jemu też się taka półka podoba tylko on by mniejszą chciał :) wiec nie wiem czy dzisiaj tez do ikea nie trzmychniemy hiihih:) to znaczy panowie bo mnie brzucho boli i na nospie jadę więc zostane w domciu :) EVIKA- oj to miałas dzień :( ale mam nadzieję że dzisiaj jest lepiej :) wierz ja czasem podchodze do tego tak jak mi się cos zchrzani :) że moge kupić sobie coś nowego, fajniejszego :) ból z pralką znam bo moja mi wwakacje odmówiła pracy :o ale kupilismy nowa wirpula wkładaną od gory i zyskałam wiecej miejsca w łazience :) bo tez do olbrzymów nie należy :) POLA- kochana gratuluje autka :) I czekam na relację z wojarzy szosowych :) jedno wiem na pewno :D Kubica nie ma u ciebie szans :D KROPKA- cięsze się z ejuz gardziołko lepsze i mniej boli :) i trzymam mocno kciuki za tatę ❤️ dziewczynki całuje wszystkie i uciekam nim ktos mi znów wpadnie :)👄👄👄👄👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kochane dziękuję Wam. Tylko mi własnie ta pralka whirpoola od góry ładowana się popsuła:( Ech :( Pola - dziękuję za pomoc:) gratuluję autka:) Daj znać czy przeszłaś dziś jazdę testową i jak autko się sprawuje:) Kropeczko - super że już zdrowiejesz, kurczę troszkę długo trzyma Cię te przeziębienie. Jej jak szkoda mi Twojego tatusia, biedaczek :( Tak bardzo się męczy, ale może te naświetlania pomogą, tego mu życzę z całego serca. mAAm - współczuję tej wstrętnej @, a już miałam nadzieję że się uda :( Masz rację nie ma to jak zakupy, zawsze poprawiają humor:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny:) Alez ten czas dzis umknął szybko.. mAAm- szkoda ze @ przylazła, kurcze, brak mi juz słów:( W koncu musi dla nas slonce zaswiecic, trzeba miec nadzieje na nastepny raz:) Moja własnie sie konczy i powiem wam ze od dawna nie była taka spokojna, bez zalewania tym razem:)Dni wstrzęmiężliwosci było juz tyle ze jak patzre na mojego to mi slinka cieknie;):D może foteczke półeczki wrzucisz?:) kropka- dobrze ze z gardłem troche lepiej, dużo zdrówka dla taty🌻 Evika- ja serio tą pralke bym oddała,ona stoi tam juz 2 lata,szkoda ze tak daleko mamy.. Ale jak zainwestujecie w nową to znow 10 lat spokoju będzie:) My po sniadaniu pojechalismy 20 km za miasto nad jezioro i chodzilismy po nim na sam srodek,30 cm grubego lodu i mnostwo wędkarzy nad przeręblami, pięknie tam było.Potem zaliczylismy muzeum wojskowe w Drzonowie i obiad w miescie.Godzine temu zawitalismy do domu:)No i to sloneczko dzis ach,cieplutkie było. Miłego popołudnia laseczki:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie kochane moje! Ja już oczywiście w pracy a tak rano wstawać się nie chciało, ech:( Na pocieszenie muszę Wam się pochwalić, że mój Bartunio nauczył się robić "pa pa" i sprawia mu to olbrzymią frajdę. Gdy tylko ktoś z nas dłużej kręci się przy drzwiach wyjściowych, Bartuś od razu zaczyna machać łapką i robić "pa pa". Jej jaki to słodki widok:) Dzisiaj też rano, gdy wychodziliśmy do pracy, już nie spał i gdy nakładaliśmy buty w przedpokoju, synek od razu rozmachał swoją łapkę:) Jej jakie to słodkie:) Pola - kochana dziękuję, wiesz ja w życiu od nikogo nic nie wzięłam, po prostu nie potrafię, jakoś potem głupio bym się czuła, takie mam wrażenie. Gratuluję Ci udanej niedzieli:) JA również z mężusiem wybraliśmy się nad jeziorko i dużo chodziliśmy po lesie. O ile można nazwać t chodzeniem, bo śniegu prawie wszędzie po kolana a miejsca i nawet i więcej:) Dzieciaki zostawiliśmy z babcią, bo Bartunio za mały na tak długi spacer (potem mu to wynagrodziliśmy spacerkiem na sankach), a Ola coś skarży się od wczoraj na ból gardła, więc została w domku. Dziewczyny wstawajcie kawką częstuję od rana, i herbatką owocową do wyboru:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień nam minoł wczoraj bardzo milutko po obiadku pomyłam naczynia i później mój mezulo zrobił seans filmowy z chipsami i soczkiem...a nawed lampką wina dla mnie i na tym to seansie gdzieś w 20 minucie filmu zasnoł i obudził sie jakies 3 minutki przed końcem...no ale cóż.... Dotego to mamy nowego członka rodziny którego zakupiła sobie moja siostra i jest to Pan fredka imieniem WAFEL jest przekochana i nawed odziwo bardzo nie smierdzi bo jest to Pan kastrat Pozatym ide dzis na 14 do pracy a nie musze chyba ukrywac jak strasznie nei chcie mi sie tam siedziec do 22 buuu ale coż jak mus to mus, a do tego boli mnie gardło . Evika-gratulacje dla Bartusia :) teraz bedzie umiał coraz wiecej... miłego dnia :) mAAm- przykro mi ze ta gadzina zaś przylazła wrrrrrr !!!!!! kiedys sie nam uda napewno !!!!! pola-gratulacje autko musi byc bomba !! i to nowy miesiac staranek dla Was :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiatam kochane znów poniedziałek :( Pola musiałam zobaczyć nowe autko na necie - i powiem Ci że mi tez się podoba :) ale najważniejszego nie wiemy ...jaki kolor :) Evika ależ ja CI zazdroszczę Twojej pasji ...ciekawa jestem czy oglądasz nowy serial na tvn - Majka bo teraz ona mi się z Tobą kojarzy :) Ale słodko jak taki misiek mały czegoś nowego się nauczy..a ja dzisiaj jak wychodziłam i popatrzyłam na Norberta to...aż mi się wyjść nie chciało.... Kropka dużżżżżżżżżżżżżżżżżżżżżżżżo zdówka dla taty...musicie być silni.....mój tata jutro idzie do szpitala na pulmonologię ...i już się zastanawia jak tam będzie palić .....;( Maam kochana my ciągle czekamy na Twoje dwie kreski :) Kiki - fajna musi być ta fredka :) Kisa a Ty gdzie kochana ???????????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzien dobry dziewczynki:) wstałam dzis o 7,wysłałam chłopakow do szkoły i drugiego do urzedu komunikacji(rejestracja auta),sprzatam,piorę,zmieniam posciel i jeszcze obiad i kilka spraw w miescie musze załatwic bo jutro dzien pracuję. Evikap gratulacje dla Bartusia za papa:) nim sie obejrzysz bedzie biegał,jeszcze chwilka:) zdrówka dla Oli. Nasz dzis od rana narzekal na bardzo silny bol brzucha trzymając sie demonstracyjnie za brzuch.Ja bym to łyknęła i połozyła go do wyra ale tata nie dał sie nabrac i kiedy młody zobaczył,że nic z tego nie bedzie w mig wyzdrowiał.Niezle. kikiki- gratuluję zwierzaka w domu. Ja za gryzoniami nie przepadam,jakis kontakt mozna nawiązac z fredką?:D my mamy 2 koty, Tita i Titek pseudo "Cienki" :) Iza:)grafitowy metalik,ja tez zawsze o kolor najpierw pytam:)jeszcze nie jezdziłam, moj mi nie dał,wstrętne chłpoisko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewczyny i ja sie witam od samego rana wszystko mi sie wali jestem zła wstałam z katarem i bólem gardła do tego rano z nosa leciała mi krew mało tego chyba miałam hemoroida i dzis mi pękł ale szczegułów wam oszczedze i oczywiscie autko do naprawy wymiana uszczelki pod głowica psaek i uszczelka pod misa olejowa jestem zła juz rano moim zaznaczyłam ze dzis to mnie omijac bo gryze ale sie wygadałam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc leczki !!! 🖐️ pamietacie mnie? :P Spróbuje Was doczytac dokąłndie narazie przeleciałam szybko. Mam chwilke przerwy w pracy wiec czytam i pisze. U mnie wsyztsko gra , zdrowi jetsesmy dzieki Bogu. marta robi postepy. Evika heheheh , moja Martka tez juz od jakiegos czasu robi papap , siwtnie to wyglada no i przybija piatke ! a i przykłada sobie dłon do usta i spwia aaaaaaaaaaaaaaa , wiec wiecie co wychodzi hihihi Całuski dla Bartusia. Niebawem dziciaczki bedą biegac. Moja stoi jak sie trzyma oczywiscie , raczkowac ani huhu.. Trudno, Pola gratuluje samochodu! Bedziesz zadwolona. Ja tez jeżdze Fordem MOndeo. Tyle ze mam Hatchbacka i ciut starszego. jestem zadowolona bardzo. A mówią ze ford gówno wort ..... heheheh Nie zanaja sie :P Iza a jestem jestem :P Faktycznie znowu poniedziałek , znowu .... :/ Anetko zycze poprawy nastroju i juz czekam czekam az oznajmisz ze juz po.... zleci ajk nie wiem:) Kikiki wytrzymaj jakos w pracy:) łacze sie z Tobą , tez mi sie nie chce dzisiaj tu byc. Taki zapieprz ostatnio wrrrrr Kurde zimno mi .....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×