Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
MONIA-MAMA

problem z zajściem w drugą ciążę

Polecane posty

czesc dziewczynki i ja sie witam młody ma ferie wiec dostep do kompa ograniczony kroka -szybkiego powrotu do zdrowia zycze Evika ja mysle ze córcia juz swoje wie mAAm zaklinam twoja @ mam nadzieje ze niedostaniesz bo ja zostałam ostatnia teraz ktos musi ogłosic nowine po-la łazienka sliczna ja mogie tylko pomazyc mieszkam w bloku a łazienka jest tak mała ze nawet pralka niewejdzie twoja @ twz zaklinam dzis byłam u lekarza potwierdził ze dziewczynka 29 tydzien wazy 1300 ja czuje sie dobrze tylko mam od jakiegos czasu straszna zgage

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzis byłam kompletowac wyprawke niewiem czy niezawczesnie kiedy wy zaczełyscie kompletowac kupiłam juz pieluchy tetrowe kremy butelk a takie tam kołdre poduszkie do wózka i wydałam tyle pieniedzy z szok a gdzie reszta az strach pomyslec

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Evika-w tamtym cyklu dostałam 25 dnia,ale owulke miałam 11dc,w tym cyklu owu miała 11 dc wiec od wczoraj czekam na @ bo to 16 dni po owu, sama nie wiem.Trzeba czekac i juz. moze w nocy mnie nawiedzi albo jutro.. Czesc Aneta:) dawno cie nie było:) a dzidzia juz wielka, a ty jak sie czujesz? Rany,ale ci fajnie, kupowanie rzeczy dla malenstwa to zarombiaste uczucie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
albo jeszcze dzis dostane bo głowa juz mnie boli jak zawsze tuz przed ech. Ide cos robic,kolacyjke klecic i potem jak zwykle w golfa pogramy na ps, potem do wyrka i jutro do robotki:) pa kobitki,dodrej nocki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pola a może jutro zaopatrz się w teścik??? U mnie ciągle miewam bóle brzucha, a to już 8 tydzień prawie... Byłam niemal 100% pewna, że dostanę @ a tu niespodzianka, także miałam podwyższoną temperaturkę no i napady raz gorąca potem zimna... Wspominałaś o brązowawych upławach u mnie nie było ale moja przyjaciółka właśnie w dniu spodziewanej @ miała tylko brązowawe upławy..przemyśl to ciągle jest nadzieja :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aneta - o ile sobie przypominam to wyprawkę robiliśmy jakoś w 6-8 miesiącu ciąży. Teraz mamy problem z głowy bo wszystko gromadziliśmy dla młodszego bobasa więc teraz jedynie będzie trzeba kupić pieluchy i buteleczki, może jeszcze kupię nową pościel ale się zobaczy, i pare nowych ciuszków może tym razem dla dziewczynki, kto to wie..hehehe... A póki co to właśnie objadam się lodami...znowu..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc .... pola i maam macie madre dzieci:))) anetka ja wyprawke kompetowaam szybko bo juz od 12-13 tygodnia, a od 19 kupowalam sukienki:))) moj michas mi mowi ze on by brata jeszcze chcia miec, ze by mial dwa dzidziusie w domu...a on mowi zeby dostac dzidzusia musza mamie rozciac brzuch:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to dziewczynki koniec czekania,łeb jak bania,brzuch boli jak cholera ,na dole juz bez złudzen,2 nospy poszły i nastepny cykl przed nami,ble:( dzięki za ciepłe słowa:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pola- nie przejmuj się następnym razem się już ta wstrętna, obrzydliwa @ nie pojawi, trzymam kciuki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
po-la--- przykro mi :( :( :( :( Mam nadzieję ze to juz ostatnie takie nasze okresy i niech tata czesto wkłada tego siusiaka ha ha ha ha mAAm- buziaki śle :* dziękuje za informacje....takie krwawienia podobno tez wystepuje przy cyklach bezowulacyjnych :( Evika- teraz dzieci sa madre i szybko dorastaja.....echh aneta :) Gratulacje :) super bedziesz miała duza i piękna córeczke :) mi na zgage lekarz chyba alugastrin czasem pomagał...jak juz nie mogłam wytrzymac...czasem sie zdarzało ze az wymiotowałam żółcią.A wyprawke jakos od 6 miesiaca chyba :) Koteczek ....co za problem...trza sie o 3 starac hi hi DOBRANOC :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
CZESC I CZOŁEM :) :) U nas za okne dzis tak pskudnie ze szkoda gadac.....szaro wieje i sypie jak niewiem buuuuuuuuuuu Ide zaraz z Natalka robic sniadanko :) ale dzis juz nie nalesniki dzis normalne kanapeczki z wedlinka i pomidorkiem :) Jestem w szoku bo wczoraj @@@ taki mocny a dzis nawed jednej kropki przez noc :) wiec juz sie zapewne kończy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc kobity:) Ja juz w pracy. Nas tez dzis zasypało,na szczescie taxi przyjechała i czekałam tylko 10 min.Wszyscy narzekają na snieg a jak latami go nie było to narzekali ze nie ma, ja sie ciesze jak pada:) Ranek był ciezki bo tak mi było zle rano,nie dosc ze brzuch bolał,to jeszcze głowa i mdło i horror.Teraz po Ibupromie lepiej,dobrze ze mam ciepło w dyzurce,herbatke,podusie,kocyk,łóżeczko i na razie spokój,bo kiepsko dzis by w pracy było;(. Jutro wieczorem mielismy razem jechac za Poznan po nasz nowy wóz,ale bedzie taki wodospad jutro,że chłopców chyba samych wyślę.Bo mnie zalewa na max w drugi dzien..Wreszcie bede miała czym jezdzic, to tak na pocieszenie . Serwuję ciepłe napoje:) kawka,herbatk normalna lub malinowa..wstawac spiochy!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dybry... Pola przykro mi że @ Cię nawiedziła. Trzymam kciuki żeby to już ostatni raz było! I super że możesz sobie siedzieć w pracy pod kocykiem i z pyszną herbatką... mAAm teraz trzymam po cichutku kciuki u Ciebie.... Evika, śliczne zdjęcie Bartusia dałaś na n-k - Zosizna zachwycona :-) A mój małż szanowny wczoraj przypakował w inny samochód - maska i chłodnica do wymiany...buuuu. Oczywiście jako dobra kochająca żona podzwiozłam go dzisiaj do pracy żeby nie marzł...ja to jednak mam dobre serce :) a tak poza tym to sama nie wiem - doła chyba jakiegoś łapie...może z powodu pogody i mało optymistycznych wiadomości że taka zima ma być do końca marca :-( - nic tylko usiąść i płakać!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie! U mnie drugi dzień laby:) Pola - nadal tulę Cię z całej siły. July - no ja kochana myślę że Zosia zachwycona zdjęciem:) No i współczuję rozbitego samochodu:( A co do pogody to u nas sypie i sypie, a wiosny nie widać. Acha no i jest jeszcze dobra nowinka:) Mamy dzisiaj u Bartunia drugiego ząbka:) :) :) :) :) :) :) Tym razem górna jedynka:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Evika, gratuluję ząbka - u nas idą kolejne bo mamy mega ślinę w dzień i w nocy :-) no i ten uśmiech zajączka mojego - bezcenny! Chociaż nie powiem, odczuwam ząbkowanie córy podczas konsumpcji mleka ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
July - dziękuję :) Wiesz july u mnie Bartunio dziś w nocy źle spał i teraz wiem dlaczego:) Po tej nocy przebiłasię górna jedynka. Nasze ząbki narazie malutkie więc uśmiechu zajączka jeszcze nie ma. No i co dziwne, na dole jest jeden ząbek i na górze jeden. Myslałam że tak jak u córci najpierw wyjdą na dole a potem na górze. Ale widzę że dolna druga jedynka też pojawi się lada chwila:) Zazdroszczę Ci pozytywnie usmiechu zajączka:) Muszę zmykać bo teraz synek zrobił grubszą sprawę, aż czuć ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam kochane :) Kropka - film rewewlacja :) Pola kochana działajcie, działajcie .... Evika - gratulację - Bartuś musi fajnie wyglądać z tymi ząbkami :) u nas na razie zębów brak :) Anetka ja odwlekałam z zakupem wyprawki a później nie zdążyłam :) July życzę lepszego humorku ....chyba każda z nas czasami ma napady gorszych dni.... U mnie dzisiaj wieję okropnie brrrrrr Norbert dzisiaj od 3 nie spał na szczęście mąż go wziął i oglądali razem telewizję do rana a ja troszkę się wyspałam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ech,już jestem:) jak nie padaczka to sraczka:);) żartuję oczywiscie hihihi Evika- zapomniałam do pracy hasła do nk bo tez chętnie popatrzyłabym na cos ładnego:D. No i gratulacje zębolków dla Bartusia:) Iza- horror, tv o 3 w nocy oglądali,rany,odsypiają chyba teraz mam nadzieje;) july-całe szczescie,że małż cały i zdrów, no i szczescie ze drugi woz jest w domu. Da sie wyklepac? A od Bartusia zdala, prosze go tam Zosi nie podsuwac bo on zarezerwowany dla nas ( trzeba planowac dużo do przodu,a co!):D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O Pola bardzo mi przykro ale spóźniałaś się z tym planowaniem bo Bartuś już dawno temu u Zosi zaklepany a i Zosia u Bartusia - więc nic z tego - kawaler już jest zajęty ;-) Samochód na szczęście da się naprawić ale potrwa to kilka dni...i szanowny małżonek będzie zdany na komunikację miejską (współczuje) bo codziennie nie dam rady go podwozić.... U nas w wawce masakra - sypie że hej!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
KIKIKI moze kiedys bedzie trzecie ale na obecna chwile nawet nie moge, jestem po cc evika gratuluje zabka u nas czwarty nie moze sie przebic i majka 2 dni jest mega niespokojna, juz nawet wolne z pracy wzielam... maam i inne staraczki trzymam kciukasy zeby udało , w koncu wasze dzieciaki ( maam i poli) wiedza z czym to sie je:)))) a co u nas , powoli zaczynam byc slomiana wdowa, zaczely sie przygotowania na misje , m w domu jak na lekarstwo , a w pazdzierniku wyjazd do afganistanu na 6 miesiecy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Kochane 👄 Ja dzisiaj śnieta jestem bo w nocy spac nie mogłam wogle :o kreciłam sie z boku nabok :O i nic :O wkońcu o 6.00 rano udało mi sie zasnac ale tylko na godzinke bo o 7 luteinke brałam wiec ssałam ją dzisiaj z oczami na zapłkach :O i padałam dalej W wawce tak jak July pisałam pada,padai pada i końca nie widać :O Ja dzisiaj mam 21dc i ostatni dzień luteiny :O wiec jutro lub pojutrze mnie nawiedzi @ :O POLA- tule cie mocno kochana ❤️ i pamietaj że jak ty to i ja więc lada dzień bedę cierpiec z tobą :( wierz łapię sie już na tym że ogulnie mam w dupie staranka i co ma byc to bedzie nawet jak ta czerwona cholerna króela demon sie pojawi to juz nie ma takiego rozczarowania jak kiedyś :) Kotek juz niebawem wiosna więc i dla nas słoneczko zaswieci dla wszystkich staraczek :D👄 🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼 EVIKA- gratuluje zebolka nr.2 Bartusia :D to teraz juz ma czym kawaler siostrę czym gryść :) 🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼 JULY- współczuję stłuczki :(:O:( ja dzisiaj tez mam nadzieje z eautko odpali bo chcę do janek jechac do ikea po tą półke a nie wiem czy szanowny samochodzik ruszy bo maż od 2 dni go nawet nie odpalał tylko metrem jeździl bo ma do pracy 2 stacje wiec czasem szybciej jest metrem niż ten kawałek samochodem :) 🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼 KIKI-to ja juz piąchy zaciskam za staranka :D i zaklinam twoja @@@@@@@@@@ :D by juz sie nie pojawiała przez najblizsze 9 miesiecy :D 🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼 ANETKA- gratuluje córci :D kawał juz kobitki z niej :D a jak syn reaguję ż ebedzie siostra a nie brat ?:) 🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼 IZA- to z Norberta sie mały kinoman robi hihihih:D 🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼 KOTECZEK- ja jestem pełna podziwu dla ciebie i twojego M :) Ja kwicze jak mój do innego miasata , albo kraju jedzie w delegacje na 3 dni :O a ty az na pół roku i to na wojnę :O wielki szacunek dla twojego meża kochana :) Choc ja i tak uwazam że udział Polaków jest tam całkowicie nie potrzebny :O 🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼 Madziorek - ty kończ kochana z tymi grami w necie :p tylko klikaj co u ciebie ?????????????????????????? 🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼 MULAN- czekam na focie Bruna i klikaj nam co i jak 👄 dla Was👄 🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼 NUSKA- co tam u was nowego jak dzieciaczki ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja tu wracam a tu cisza jak makiem....:( co jest? mAAm-a ty gdzie sie podziewasz?? july- planuj sobie planuj, ale my i tak się przyczaimy na Bartunia hihihi Gdyby moj rozbił woz (tfu tfu) to pewnie mi moj by probował zabrac ale u was widze jest jak powinno byc:) koteczek- wcale nie fajnie z tym Afganistanem,bałabym sie puszczac chłopa:( No ale rozkaz to rozkaz,nic nie zrobisz. U nas akcja szufla (to moj wymysł). Po prostu faceci ktorzy nic fizycznie nie robią cały rok oprócz hodowli swych brzuchów zabierają sie za odsnieżanie swoich posesji i konczy sie to często tragicznie:(*+

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
POLA- okularki sie kłaniaja hihihi:D własnie na kafe siedze hihihi:p👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie kochane! Muszę Wam powiedzieć że Bartunio Was wszystkie mocno mocno kofa :D Pola- akcja szufla - nieźle :) ale się uśmiałam :D :D :D mAAM - w końcu jesteś:) kawką częstuję co by te Twoje śliczne oczka szybko się otworzyły:) Czekamy tu na Ciebie:) Acha no i dziękuję w imieniu Bartusia za wszelkie pochwały, miłe słowa i gratulacje :) Aż Bartusiek przez sen do Was śle uśmiechy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mAAm- to my podobnie dzis miałysmy:( ja tez sie kręciłam z boku na bok a od 4 w ogole juz nie spałam:( a o 5 30 poszłam sie kąpac i do pracy, jestem padnięta tez. Co macie dzis w feriowych planach?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
HIHIHIHIIIHIHI:D ja własnie po kawe poleciałam Evika hihihi:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×