Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
MONIA-MAMA

problem z zajściem w drugą ciążę

Polecane posty

Czesc :) Ja po pracy....wykąpana i spac mi sie chce ale napisze Wam co w usg wyszło no wiec : Pani stwierdziła ze troche niepodoba sie jej trzustka Natalki...wygląda na to jakby gorzej trawiła tłuste pokarmy...np.wczoraj jadła kaszanke,a dzis an sniadanie parówke....i trzustka jest troche zmieniona...trzeba obserwowac i za jakis czas po 2-3 dniowej bardzo lekkiej diecie zrobic to usg jeszcze raz :roll: Wystraszyła mnie troche ale powiedziała zeby uwazac i zauwazyc czy np własnie po tłustym jej ten brzuszek nie boli..... No to tyle i do jutra dobranoc :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie kochane! Nie mogę dzisiaj się obudzić:( Normalnie śpię jeszcze w pracy. Na noc wzięłam tabletkę Clemastin, bo dostałam nie wiadomo z kąd jakiegoś uczulenia na szyi, no i spałam jak zabita a dziś rano nie mogłam się obudzić. I teraz siedzę jak jakaś nieprzytomna:( Lecę chyba po drugą kawę, bo naprawdę nie dam rady pracować:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam kochane :) U mnie dzisiaj zawieje ......brrrrrrrrrrrrrr najchętniej to zostałabym w domku :) Kiki nie martw się napewno wszystko bedzie dobrze...troszkę zastosujcie dietę lekkostrawną. Wstawać kobitki bo kawka stygnię :) Kochane kto oglądał wczoraj Rozmowy w toku ? Ja byłam w szoku jak dziewwczyna opowiadała o aborcji ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I ja się witam... i mam pytanko do mam - jakie macie wózki? Konkretnie chodzi mi o spacerówki? Zastanawiam się nad kupnem drugiego dla mamy żeby nie wozić...no zanim Zosiula przesiądzie się w parasolkę to jeszcze troszke potrwa i może na teraz bym jakiś fajny zakupiła....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie! July ja miałam x Landera x3 i sprzedałam, bo nie używam już ani fol=telika ani gondoli. Narazie mam wózek po córce - olbrzymi na pompowanych kołach Chicco i polecam z całego serca. Jedyny minut to taki, że nie mieści się do auta, trzeba zdejmować koła:( Ale poza tym polecam:) Wytrzymały, ładny i bardzo funkcjonalny. Na wiosnę zaś przymierzam się do kupna leciutkiej i malutkiej spacerówki. I też zastanawiam się jaka spacerówka?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No właśnie właśnie Evika - my teraz mamy Mutsy cały komplet razem z fotelikiem...i od niedzieli mała jeździ już w spacerówce...ale chciałam zakupić coś równie dobrego a nie za bardzo ciężekiego dla mamy - na lato mam Maclarena po Antku więc luz...sprawdzam na allegro czy jest coś fajnego... Mutsiaka też będziemy sprzedawać ale dopiero jak Zośka wyjdzie ze spacerówki bo chyba nie opłaca nam się oddzielnie samej gondoli... A w jakim Bartuś teraz jeździ foteliku? Już tym "następnym"?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
July w tej chwili Bartuś jeździ w foteliku naszego kolegi, to jest fotelik 7-letni i jest przeznaczony dla dziecka od 0 do 13 kg, jednak wiedzę, że ten fotelik robi się ciasny, więc rozglądam się właśnie za nowym fotelikiem od 9 do 25 kg. Narazie czytam i analizuję a mniej więcej za miesiąc dokonamy zakupu:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
July nie wiem sama co Ci doradzić...... Może nie ma sensu teraz kupować wózka, skoro i tak tylko duże wózki radzą sobie na takim śniegu. Wiadomo też że w większym wózku dziecku jest cieplej. Może poczekaj do wiosny i wtedy już przejdziesz na malutką spacerówkę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No dobra a gdzie reszta dziewczyn - zasypało czy co? teraz ja mykam na herbatkę... pisać!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
HEJ KOCHANE :) W wawce pada:( pada:( i pada :( Rany jak ja nie nawidze tej zimy wrrrrrrrrrrrja juz chce 🌼W🌼I🌼O🌼S🌼N🌼Y🌼 :) U mnie bez zmian :) @ się skończyła :D:D:D:D więc w tym miesiącu luz, bluz:D w piatek planowalismy jechac na mazurki no ale jeszcze zobaczę jak to bedzie bo takie zamiecie są że troche się cykam ......no ale zobaczymy :) Młody twierdzi że dobrze mu w domku i on moze nigdzie nie jechać :) Ale ja bym chciał by odpoczol choc ciutke od tych smrodów w wawce :O EVIKA-JULY- co do spacerówki to my kupowaliśmy teraz w prezęcie dla bratanicy taką http://aukcja.onet.pl/show_item.php?item=896839328 wyglada może kosmicznie :) ale jest lekusieńka i do maleństwa się składa :) a im własnie chodziło o to by wsadzic do samochodu wyjąc jak trzeba i na zakupy :) powiem wam że całkiem fajna jest :) IZA- dziekuje za kawcie :) POLA- no to my chyba tez zmienimy samochodzik :) na golfa albo 4-albo 5 z starego golfika 3 dzrzwiówki :) bo mój cos tam brzdakał :) wczoraj bo turanem to nie wszędzie mozna sie wcisnac choc jak na mini vana jest całkiem całkiem lecz wpierw musze opylic starego :)I kochana ja ciebie ajlowiu i do bólu ❤️ i apsolutnie w zyciu mi się źle nie będziesz kojarzyc dla tego z emasz mondeo :O no coty kotek :)👄 a gdzie pozostałe panie ??????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To ja młodemu kompa wyrywam :o a wy gdzie :(:(:( cisza...............cisza....................cisza.............. NUSKA- sorki kotek zapomniałam do ciebie dzisiaj napisać :O👄 kurcze nie ciekawie ten szef zagrał :O z praca twojego chłopiny :O ale wierz co do zagranicznego wyjazdu to wcale nie jest tak halo wierz ja mieszkałam za granicą w paryzu i angli tyle ż eja byłam z chłopem na placowce więc to wygladało troche inaczej powiem ci ż emy mielismy to szczęscie że bylismy razem a i tak bardzo tesknilismy do rodziny.Nie wiem gdzie planujesz ewentualny wyjazd ale mam duzo znajomych w angli i irlandi i jest z pracą cholernie cięzko :( praktycznie w angli w tej chwili bez jezyka to nie ma co marzyc o pracy nawet w fabryce w której sortujesz np. ciastka czy pakujesz kokardki do paczek :o mamy znajomych po studiach znajacych angielski i jest trudno gdzie kolwiek sie zaczepic wracaja z kwitkiem :O jesli nawet gdzies sie zaczepisz to i tak opłata za wynajety pokuj zazwyczaj gdzies gdzie mieszka w domu kilku polaków na kupie nie jest niczym komfortowym , a miesięcznie w angli to np. 60 funtów z czego za prace w fabryce zarabia sie około 350 funtów ( wliczjac w to nadgodziny ( 1 godzina dzienie dlużej) tygodniowo z czego jak odliczysz na pokoj, wodę gaz ( bo oplaty tez idą ) i jedzenie dojazdy to w sumie zostają smieszne grosze i nie bardzo jest z czego odkładac by do domu cos wysłać :( może to jest nie miłe co pisze ale wiem jak to wyglada bo i mielismy takich znajomych i mamy nadal i w wiekszosci są to ludzie po studiach , znajacy język :( ja naszczeście nie miałam takich problemów bo maz byl derektorem marketingu i reklamy działu miedzynarodowego mielismy duży dom dla siebie a i tak tesknota była olbrzymia :( Wiec nie powiem tak nie wyobrazam sobie że zostawiasz dzieciaki i jedziesz :( Ja bym chyba męza zostawiła w domu i na twoim miejscu wróciła do pracy lub poszukała w polsce...a mąz moż eniech dorywczo cos łapie ......Nie wiem strasznie mi przykro że tak się u was stało :( i przepraszam jesli cie uraziłam ale napisałam to raczej z troski o ciebie 👄❤️usta] IZA- bo zapomniałam w tropikalnej nie zaleznie od pory roku jest ta sama temperatura :) bylismy już tam w zime tylko sami bez młodego a teraz chcieli bysmy pojechac z nim no ale te targi wrrrrrrrrrr Dziewczynki na onecie jest artykuł o imionach dla dzieci usmiałam sie jak go czytałam :) jak macie chwilke to luknijcie sobie :) Ja wklejam wam tylko imiona Oto lista najbardziej popularnych imion nadawanych w Warszawie w roku 2009: Dziewczynki: Maja, Julia, Zuzanna, Natalia, Zofia, Aleksandra, Oliwia, Amelia, Wiktoria, Gabriela Chłopcy: Jakub, Mateusz, Jan, Bartek, Antoni, Michał, Filip, Kacper, Piotr, Franciszek Statystki przedstawiane na podstawie http://gorny.edu.pl/imiona/index.php?rok=2009

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NUSKA- źle ci napisałam 60 funtów za tydzień (opłata za pokuj ) dom to w granicach 590 funtuf miesięcznie + do tego opałaty wszystkie i jeszcze trzeba mieć na zapłacenie cłcji zazwyczaj za 2-3 miesiące z góry :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc kobietki:) ja dzis cierpie na ogromniasty bol głowy, az oczy mnie pieką:( rano musiałam zasuwac z małym do optyka odebrac okulary bo połamał a chciałam by miał dzis w szkole bo bez okularów nic nie widzi z tablicy.Potem obiad gotowałam i wszystko t tym bolem głowy.ibuprom nic nie pomogł.Mały wraca za 1,5 h, duzego nakarmiłam i polecial dalej zasuwac a ja wskoczyłam do wyra,zasłonilam okna i siedze w ciemnym ze swoją wielką łepetyną. Na 16 20 musze jeszcze z małym na szczepienie pojechac i po drodze jakies przebranie wypożyczyc bo bal w piątek mają. Buziaki👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
coś ten mój mały się rozregulował po tym szczepieniu. iza - dzięki za pocieszenie co do szczepienia. mam nadzieję że u nas też już drugie będzie ok. Co do Rozmów w Toku to nie oglądam... pola - mam nadzieję że humorek masz już lepszy.... Co do gardła to znów mnie jeden migdałek bardziej bolał. Nie krzycz na mnie prosze ale ja totalnie nie mam mozliwości jechać do lekarza i zostawić małego na pół dnia (bo tyle się czeka) a brać go ze sobą? Wykluczone. dlatego tak czekam że mi przejdzie. Druga sprawa to chciałabym jednak antybiotyku uniknąć.... mAAm - super prezent kupiła Twoja koleżanka, uśmiałam się. A wózeczek śliczny. kikikiki - to niefajnie z tym USG chociaz może lepiej wiedzieć co małej jest... july - ja miałam spacerówkę parasolkę Coneco przy 1. synku i byłam b. zadowolona. Nie pisałam Wam chyba że mały waży 5750 i lekarka ze zdziwieniem do mnie: ON PRZYTYŁ 2 KILO W PÓŁTOREJ MIESIĄCA! Ale zaraz się poprawiła: to bardzo dobrze! ;-) Bo co ja mam zrobić? On na samym cycu tylko przecież... takiego mam głodomorka ;-) A i wczoraj byliśmy na USG bioderek i też OK. ale mamy się w razie wiosny pieluchować. A czytałam negatywne opinie o tym pieluchowaniu. Że to wcale dobre nie jest. Na kręgosłup, bo się dziecku wygina, na jakieś mięśnie itd... I nie wiem czy go pieluchować skoro wszystko ok czy odpuścić sobie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam :) Ja nadal zieloną herbatkę piję ;( ale już 1,30 spadło :) U mnie wczoraj były takie sniezyce że wracałam do domu ponad godzinę zamiast 20 minut ale dobrze, że autobusy jeżdziły, dzisiaj o niebo lepiej :) Nuśka daj znać co u Was.... Kropka ja zakładałam pieluchę Norbertowi bo jedno biodro miał lepiej wykształcone ale teraz jest już ok, ale jak u Was wszystko dobrze to bo co kazał pieluchować ? Maam co kupiłaś na prezent z rocznicy ślubu ? My mamy w tym roku 10 rocznicę i bardzo chciałabym gdzieś na weekend pojechać ...może się uda zrobić mi niespodziankę - zbiorę "lewę " pieniądze i coś zarezerwuję może Zakopane...tylko jak z takim maleństwem bo chcę żebyś my wszyscy pojechali :) może na Węgry jak nie pojedziemy w maju .. A prezent na Walentynki bomba :) widziałam też takie fajne bokserki z napisem ...Ten Walenty jest zajęty :) a Wy kochane co kupujecie na Walentynki ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam sie z wami u nas w łodzi dzisiaj jakos pogodnie nawet gdzie niegdzie swieci słoneczko oby tak bylo dalej iza gdzie widzialas takie bokserki napisz koniecznie buziolki dla was

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc :) Ja sie witam i uciekam...dzis pracuje od 12 do 22 MASAKRA ! A do tego paskudne przeziębienie mnie dopadło....gardło mnie boli głowe rozsadza i katar ropny mam buuu znów sie zatoti odzywaja....do tego kaszel...jak Ja dzis wytrzymie w pracy tyle godzin to niewiem... Miłego dnia :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie. Maam nic mnie nie uraziłaś. Wiem jak wygląda teraz praca za granicą. Co do mojego wyjazdu to akurat kumpela jeździ do Szwecji.Ma prace nagrana zawsze na koniec roku.Gdzieś koło dwóch miesięcy.I tam tylko praca praca i jeszcze raz praca ale sensowna kasę się przywozi. Rozważam taką możliwość ale wszystko zależy od tego czy będzie tam miejsce i czy w ogóle się zdecyduje. Już to raz przerabiałam jak syn był mały i mój M całkiem sobie poradził. Tylko dwa miesiące ale tęsknota była straszna. Co do mojego powrotu do pracy to nie takie proste. W moim miejscu zamieszkania i w moim zawodzie nie zarobie więcej niż 800 zeta. Jak M znajdzie prace wyjdzie na pewno więcej. W końcu znajdzie nawet na budowie. Wczoraj nawet rozmawiałam ze szwagierka co dla niej taki oczywisty i łatwy jest mój powrót do pracy.Tłumacząc że możemy się zamieniać z moim M. zmianami. Jasne tylko na czas zamiany nie ma nam nawet kto na chwile małej przypilnować. Nasza babcia całkiem zdezerterowała.Czyli wszędzie muszę mała zabierać. Teściowa pilnuje pozostałych wnuków to tez nie ma na kogo liczyć. Odnośnie niańki to był by fajny pomysł ale nikt za darmo nie będzie robił.Czyli jak nic poszło by mi pewnie pół mojej wypłaty. Teraz mogę dorobić do wychowawczego na pół etatu. Ale same wiecie że w moim miejscu pracy poszli mi tylko na rękę,(umowa wygasa po wychowawczym)chociaż powiem wam że jak m znajdzie już coś stałego i będzie wiadomo w jakich godz. pracuje to planuje przejść się na rozmowę z panią prezes i prosić o angaż w którymś ze sklepów. no to tyle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a dodam jeszcze kwestie prowadzenia i odprowadzania małego z zerówki. Kropka ja na początku małej ubierałam pampersa a potem na to jedną pieluchę. Na początku spoko bo niemowlak mało się kręci a potem już mi się wydawało że jej jest nie wygodnie i zakładałam sporadycznie. Zresztą pomiędzy moimi dwoma wizytami u chirurga miałam zakładać, nie zakładałam i wszystko było ok. Dużo na brzuszku kładłam. Poczytaj w necie w innych krajach w ogóle nie ma czegoś takiego. Zresztą moim zdaniem to jakiś stary wymysł nie reformowany. Kiedyś nie było pampersów tylko zwykłe pieluchy.Pampers jak jest pełny sam wygląda jak podwójna pielucha.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
HEJ KOCHANE :) W Wawce dzisiaj piekniusie słoneczko świeci :) wiec z młodym na sanki ruszamy :) bo na brak śniegu nie stękamy hihihi:D co do mnie to bluz luz w tym miesiącu :D EVIKA- oj dziekuje za kawke pyszniutka :) mniam mniam 👄 IZA- ja własnie jeszcze sie nie zdecydowałam na prezecik dla mojego z zwiąsku z rocznicą :o mielismy leciec na wekendzik do budapesztu ale niestety ...z wiązku z targami mojego M trzeba to przełozyć :O nie bardzo wiem co mu kupic :) bo u nas to tak gwizsdka po tem na koniec stycznia ma imieniny po tygodniu rocznica a potem walentynki hihihi:) więc wkońcu koncepcji brak :) ale może jakąs fajna koszule ze spinkami,albo fajne halówki bo mój w piłke gra co niedzielę :) jeszcze nie wiem jutro bede mysleć :)GRATULUJĘ :) utraty wagi :) trzymam kciuki za dalsze efekty :) NUSKA- Ja trzymam kciuki by Ci się w Polsce z robotką udało i twojemu M :) a co z filcowaniem ??? moja koleżanka nieźle na tym wychodzi :)dobrze że jak bys jechała do szwecji to do znajomej i byś miała pewna paracę bo to duży plus:) KIKI- bidulko :O zdróweczka ci dużo życzę ❤️ i by dzień w pracy szybciorkiem ci zleciał :) MADZIOREK- te bokserki to na alegro jak cofniesz się strone -dwie to wklejała IZA linka i ja też więc możesz sobie zobaczyć :) Trzymam kciuki za 10 :) ok uciekam na godzinke na sanki bo mi słoneczka żal :)👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
maam jest tylko ten co ty wysyłałas izy nie moge znalezsc jak ty masz to wyslij linka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MAGDALENKA wkocu jak sie zwracac do ciebie magdalenka czy madziorek bo raz tak raz tak piszesz :) ja osobiście wolę madziorek bo juz się przyzwyczaiłam hihihi:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
UPS. hihihi:D oczywiście wole MAGDALENKA A nie madziorek bo do Magdalenki się przyzwyczaiłam :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×