Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
MONIA-MAMA

problem z zajściem w drugą ciążę

Polecane posty

Evika- a ty gdzie ucieklas z tą kawką?:) mAAm- jak na Mazurkach? pisz cos kochana bo nam brakuje tu ciebie:D Udanego wypoczynku:) Plomba tydzien temu wypadła mi i z wielką dziurą łaże a moj mąż miejsca dla mnie nie ma:(wrrr widzicie jak to jest..szewc bez butów chodzi, tak to własnie jest wrr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kropka też musze dokupić wózek spacerowy - parasolkę...taki do samochodu a Ty już kochana masz :) Pola zapraszam Cię do mojej dentystki :) polecam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kochane to ja ekspresem kozystam z chwili że dzieciaki bałwana lepia chłopy na zakupach a kumpela się kompie :) bo tak przy niej to głupio mi w necie siedzieć :) A więc u mnie ok :) Jutro uciekajaa nasi męzowie bo mój jedzie do krakowa :(ale po kolei :) Na mazurkach super :D:D:D w kominku się iskrzy sączymy winko :) dzieciaki szlejai jest ogółem ok :) Mój męzulek zrobił mi niespodzianke w sobote bo mielismy rocznice ślubu i mówi ż ejedziemy do knajpki po pize dla dzieciaków znajomi zostali z dzieciakami ( z góry było wszystko ukartowane ) więc ja niczego nie świadoma pojechałm do osrodka ( gdzie jest ta knajpeczka ) a tam mąż zapakował mnie w sanie i miałam kulik z pochodniami po lesie po tem do knajpeczki ale nie po pizze a na pyszna kolacujke dostałam kwiaty i piekny wisiorek :D normalnie kochane łzy mi z zaskoczenia napłyneły do oczu :D żałowałam tylko ze aparatu nie zabraliśmy :( no ale jak mąż tłumaczył pewnie bym się domysliła czekoś ;) jak wracalismy to oczywiście przywieźliśmy pizze :) dla znajomych i dzieciaków choc już padly jak betki :) wypilismy winko z znajomymi i ....reszta wiadoma noc poslubna hiihihih:D no i niedziela już upłyneła nam pod błogim lenistwem :) dzisiaj tez juz obiadek mamy gotowy to z dzieciakami na ten kulik chcemy jechać :) Kochane całuje Was mmocno i przepraszam ze nie odpisuje każdej z was ale na wet nie mam jak Was dokładnie poczytać 👄👄👄👄👄👄👄👄👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczynki :) Witam was i uciekam po małego bo wczoraj sobie wymyślił, że będzie nocował u dziadków...ale mieliśmy luz z mężulkiem...:P U nas za tydzień także ferie więc nie będę musiała się nigdzie z domu ruszać wreszcie...tylko kaski mniej bo mi płacą za godzinę..hmmm... Jak wrócę to się odezwę..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mAAm to super mezulek ci zrobil niespodzianke postaral sie naprawde widac poprostu jak cie mocno kocha :)::):):):):):):):):):) 🌻ODE MNIE TEŻ🌻 🌻WSZYSTKIEGO NAJLEPSZEGO 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moj synus miał bal karnawałowy w sobote bo odrabiali wtedy co mieli trzy dni wolnego przebrał sie za harrego pottera pozniej wrzuca zdjecia na nk to sobie zobaczycie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie! Ja dzisiaj tylko z doskoku, nasza firma wyjeżdża na targi więc pracy mam co niemiara. Na zakrętach się nie wyrabiam:( A co aparatu, to szczere mówiąc nawet za bardzo nie maiłam czasu, by go wypróbować. W weekend byłam w gościach u rodziców, mąż z kolegą naprawiali pralkę, ja z dzieciakami i tak minął szybciutko czas. Ale obiecuję, jak tylko dorwę się do tego mego cudeńka i znajdę chwilkę to prześlę Wam efekty:) Ale ten tydzień już wiem, że będzie bardzo ciężki:( Codziennie mam kurs do 19.00 i w tym tygodniu już jest koniec. I obecność obowiązkowa :( Doczytam was później kochane. Lecę pa pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka. Całuski dla Was. Ja z deczko przeziębiona, katar ból gardła. Syna tez coś dopadło.Mała ok. Teraz jest coraz bardziej zabawna ćwiczy różne dźwięki i cudownie jej to wychodzi. Oczywiście muszę się pochwalić że co dziennie z jej usteczek słyszę mama i am.(nieświadome jeszcze ale cieszą) Maam gratuluje super rocznicy.Romantyk z Twojego M. Korzystaj i odpoczywaj. A odnośnie filcy to z chęcią już bym sobie pozamawiała sprzęty tzn ten przyrząd z igłami pióro i oczywiście wełnę, bigle i reszta czarów. Ale muszę mieć na to przynajmniej 150 zeta a ja niestety groszem dodatkowym nie śmierdzę.Moje zaskórniaki topnieją w zastraszającym tempie.Tu znowu opłaty w szkole tu pieluchy kupić no normalnie już nie mam na czym zaoszczędzić. Pozostanie mi czekać na lepsze czasy.I wtedy zacznę działać. Evika gratuluje nowego sprzętu. Na pewno cieszy. Może masz konto na Picasie ze swoimi dziełami??? Jak masz i masz ochotę się pochwalić to wklej linka na nk. Pola normalnie musisz chyba w bieliźnie wparować do gabinetu swojego M.Na pewno nie odmówi.Przy okazji załatwicie dwa w jednym ząbka i ...... Kropka ciesz się spacerki będą pierwsza klasa. Ja jeszcze używam wozu po małym.Na wiosnę miałam kupić fajną spacerówkę ale na razie to czarno widzę. Iza całuski dla Ciebie!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A u nas bez zmian odnośnie pracy. Nawet na czarno nic nie ma budowy stoją. Wszyscy obiecują na wiosnę. Znamy to teraz nic a potem wszyscy zaczną dzwonić i nie będzie wiadomo co wybrać he he.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień Dobry! Kawką częstuję :) Nuska - kochana nie mam konta na Picasie, własnie jestem na etapie tworzenia fotobloga, ale do jego pełnego utworzenia, czeka mnie jeszcze dłuuuga droga. Oczywiście pochwalę się Wam jak już stworzę swoje dzieło:) Nuska - ja też mam już dość tej zimy i liczę na to, że szybko odejdzie:) Życzę Twojemu mężusiowi aby szybko znalazł pracę. A jak dzisiaj sięczujesz? Jak przeziębienie? U nas w pracy też wszyscy dookoła chorzy i martwię się aby się nie zarazić :( Magdalenka - zdjęcia cudne:) mAAm -ale romantyk z Twego męzusia. Super:) NIke - dobrze, że u Was już ferie za tydzień. U nas niestety już po feriach i znowu więcej obowiązków:( Wolny czas naszym dzieciakom tak szybko mija.... Iza, kropka - ja też właśnie przymierzam się do zakupu lekkiej spacerówki, takiej do samochodu. Pola - to ja również zapraszam Cię do mojego dentysty - wredny jak cholera, silny, gburowaty, wiecznie naburmuszony, ale za to zęby leczy wyśmienicie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny przesyłam wam gorące pozdrowienia i buziaki od mAAm!!!! Tęskni za nami, a my za nią :) ❤️ 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Szkoda, że od rana jestem tu sama jedna:( Nawet kawki nikt nie chce:( Miłego dnia kochane:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej kochane :D Udało mi sie do was wpaść :) bo od wczoraj cos internet kiepsko działa starasznieeeeeeeeeeeeeeeeeeee wolnoooooooooooo chodziiiiii:O można swira z nim dostać :O Dzisiaj mój misio juz jedzie odemnie 😭 EVIKA- dziękojuje kochana że pozdrowionka przekazałas łobuzicą❤️👄❤️ Dziewczynki u mnie dzisiaj 11dc brzucho od godziny napierdziela ze cho cho od jutra powinnam brac luteinke bo to 12dc ale nie wiem czy dzisiaj na wieczór juz nie wziaść bo wiecie ż emam ten niski progesteron i jajko moż eprzeleciec i sie nie zagnieździć :( A kurcze jakos tak wyluzowalismy że sex na sexiku był :) Chyba nam był taki wyjazd potrzebny :) zero myslenia tylko my :) wiecie że się nie nastawiam no ale może .............wiem że wy za mnie trzymacie kciuki :D a ja za was :D MAGDALENKA- powiedziałam chłopu że ci sie rocznica nasza podobała to mi w piórka obrosł :) Kochane uciekam do chłopinki puki jeszcze mi nie uciek i obiadek z psiapsiułką gotowac :) postaram sie włazic wieczorkiem bo lepiej net chodzi :) i jak dzieciaki poleca spac to laptopika przechwyce :) Buziaki 👄 i pisac bym miała co czytac :p Ja was wszystkie ajlowiuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuu❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc :) mAAm-ale ci mąż rocznicę zrobił,fiu fiu:D wow:D i tak co rok z niespodzianką, tylko pozazdroscic:) No i oczywiscie - moje wielkie gratulacje z okazji rocznicy i gorące buziaki i następnych pięknych rocznic:D🌻🌻🌻 Evika-kochana ja rano tę kawkę z tobą w myslach piłam bo cie widziałam ale nie miałam czasu zahaczyc,a kawka pychotka:) Ja dzis siedze w pracy od 7 rano.Probowałam cos skrobnąć ale co sie zabierałam to mi przerywali. Potem chwyciłam ksiazke i tak sie zaczytałam ze az ją skonczyłam;) Dzis na 20 lezę z siostrą na spinning wiec wieczorkiem bede detka a jutro spanko do 10,nareszcie:) mAAm my rowno idziemy bo u mnie tez jakos 12,13 dc:) brzucho juz mnie nie boli ale ostatnie 3 dni dawał o sobie znac,czasu oczywiscie nie tracilismy;)Jakos nie chce myslec o zagniezdzeniach,liczyc dni i w ogole odganiam te mysli i staram sie zyc normalnie:)co ma byc to bedzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej kochane u mnie w pracy - meksyk.... Maam zazdroszczę romantyzmu u męża :) i życzę wieeeele lat w miłości :) Pola działajcie ..działajcie Evika daj znać jaką spacerówkę kupujesz. Nuśka może mąż szybciej znajdzie pracę :) lecę bo dzieciątka wzywają :) duże i małe - jutro bal :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam moje kwiatki widze ze ja dzisiaj pierwsza jestem hhhhhhhhhhhhhaaaaaaaaaaaalllllllllllllllllllllllllooooooooooooooo pobudka a wiec tak dzisiaj ide do lekarza androloga i tak jakos sie boje mam nerwa tez niewiem czy jakis fajna i mila bo mam nadzieje ze to kobitka bedzie bo cos do faceta niue chce isc lekarz przyjmuje od 13.30 takze jak wroce to wam napisze co i jak a wy trzymajcie za mnie kciuki :):):):):):):):):):):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie magdalena - trzymam kciuki i daj znać! mAAm - wooooooow!!!! ależ ci mąż niespodzinakę zrobił! suuuper! no i wszystkiego co najlepsze z okazji rocznicy! pola - no i już mąz dał ci się karnąć nowym autkiem?? ;-) i czy mąż znalazł dla Ciebie w końcu chwilkę (zawodową)? evika - czy już zdołałaś wypróbowac swój nowy sprzęt? smutno mi że nie częstujesz dzisiaj kawką.... sama musiałam sobie zrobić i wypić ;-) nuska - a co u Was? Już zdrowi? Jak sytuacja z pracą? Są jakieś widoki? iza - powodzenia na balu! daj znać czy był udany :-) u nas mały coś niespokojny, hmmmm. obserwuję go. a w poniedziałek jesteśmy umówieni na zabieg przeczyszczenia kanalików łzowych :-( :-( :-( już to przechodziłam ze starszym synkiem i wiem że bolesne to bardzo... a co do spacerówki to ona właśnie nie jest taka lekka jak parasolka. ale składa się jednym ruchem i robi się maleńka przynajmniej tyle, w aucie mało miejsca zajmie. no i też kółka ma większe. fajna jest ale jakoś ciężko mi się nią cieszyć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
HEJ KOBITKI :D A co tu tak niemarwo :( Pusto i cicho :( U mnie bez zmaian ciche lenistwo :D lenistwo i jeszcze raz lenistwo :D:D:D:D Za raz z kolezanka winko otwieramy i filmik będziemy ogladać bo dzieciaki warjuja grając w drafty :) MAGDALENKA- i jak u lekarza ??????????????????????????????????????? KROPKA- gratuluje stronki :D A spacerówką się ciesz :D jak by nie chcieli to by ci takiej nie kupili :D i trzymam kciuki by małego nic nie bolało jutro :) Pisać babki bo ja dzisiaj laptopa rekwiruje i jak narazie necik szybciorkiem chodzi :D ok uciekam bo mezuś drynda na skeypie :)👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczynki... Niestety ja tylko na chwilkę bo mój mężulek przygotowuje się do wykładu który ma poprowadzić w niedzielę i okupuje komputer...wziął sobie urlop w robocie i do soboty mam przechlapane...hehehe... mAAm- tylko pozazdrościć takiej niespodzianki :) Mój mężulek mimo iż jest cudny to chyba by nie wpadł na coś takiego :) pola- jak ząbek dalej boli, a może mężulek już coś na to zaradził? :)) evika- no i jak tam sprzęcik ? kropka- a o co chodzi z czyszczeniem kanalików łzowych???? Pierwszy raz słyszę o takim zabiegu? Co do spacerówki to chyba jest kwestia przyzwyczajenia :) Jak się podoba to się przyzwyczaisz :) A mój synio wczoraj połknął kulkę metalową o 1cm średnicy i teraz karmimy go mlekiem co by szybciej wydalił, byłam dzisiaj u lekarki bo znowu mu gluty gęste z nosa lecą, no i spytałam co robić z kulką to dała mu skierowanie do szpitala na prześwietlenie... Nie bardzo wiem co robić, ale chyba poczekam dwa dni jak nie wyjdzie z kupką to pojedziemy. Najlepsze, że już nocnika nie mamy więc chodziłam po sąsiadach pożyczałam. Ach ten bobas tak się przejęłam tym połknięciem, że aż śniło mi się to wszystko...hehehe...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nikogo nie ma... jak w weekend... to ja mówię dzień dobry i kawką częstuję!! Eviczka chyba się obraziła że nikt ostatnio kawki nie chciał... ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nike - oj, to miałaś przeżycia z metalową kulką... wyszła? ja z moją paniką już dawno bym na pogotowiu wylądowała na pewno ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej:) hej:) ale zaszalałyscie;) mAAm wyjechała i juz nie ma komu klikac..;) kropka-kawke chetnie z tobą wypije, choc od 5 30 jestem na nogach to kawki jeszcze nie piłam. ja dzis w pracy od 7. Rano byłam tak niewyspana ze w pracy pod kocykwlazłam i obudzili mnie dopiero przed 10:) U nas zimno i wieje wiatr i zawiewa sniegiem,nic mi sie ostatnio nie chce,normalnie lenia mam na max,mam dosc juz zimy i chciałabym by była wiosna.cieplutko,słonce, młode zielone listki na drzewach..ech..rozmarzyłam sie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kropka- niestety jeszcze nie wyszła ta kulka, znajomych dziecko połknęło monetę to za wa dni wyszła, więc mam cichą nadzieję, że dzisiaj się uda. A ja się na kawkę piszę :) pola- ten leń i zmęczenie jest podejrzane...hehehe... a może w końcu coś się wykluje ???? Trzymam kciuki :) A ja korzystam, że mój mężulek ogląda aferę hazardową..hehehe... i mam chwilkę aby pobyć przed komputerkiem... Ciekawe kiedy mu się znudzi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to tyle, już się znudziło mojej połóweczce oglądanie i wygania mnie z przed kompa. Miłego dnia wam życzę kochane. papa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczynki ja Was cmokam 👄👄👄 i na sanki z dzieciakami smigam :) wpadnę wieczorem tylko klikac mi a nie tak jak wczoraj :O oki uciekam bo dzieciaki czekają 👄 KROPKA 👄 POLA 👄 IZA 👄 EVIKA 👄 MAGDALENKA 👄 KISA 👄 NUSKA 👄 NIKEM 👄 KOTECZEK👄 DONIA 👄 MULAN 👄 KIKI 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nike-m- mi sie czesto nic nie chce wiec dla mnie to jest zupełnie niepodejrzane:) ale kciuki trzymaj trzymaj nie zaszkodzi:) A kulke to do tygodnia mozna spokojnie obserwowac. Jak po tyg jej nie ma jeszcze to trzeba sie udac do chirurga na konsultacje jesli dobrze pamiętam;) hihi niedawno zdawałam egzamin a juz znow musze poczytywac bo moja pamiec dobra ale krotka;) Z bateryjkami jest inaczej bo bateryjke od razu juz z żołądka trzeba wydobyc gastroskopem,ale kulki zwykłe czy monety to nie. kropka autkiem juz jechałam i fajnie jest, wygoda niesamowita, przyspieszenie, grzane fotele,doswietlanie zakretów super sprawa . W swojej tojocie tez mam podgrzewane fotele i powiem wam(choc pewnie tez macie) ze to jest rewelacja,bo auto moje mam na dworze i zanim sie nagrzeje w srodku to ja juz pod dupcią i pleckami czuje przyjemne ciepełko:) A dziura w zebie jak była tak jest.To był niedobry tydzien bo 3 x 12 godzin miałam w pracy,jutro mam wolne wiec moze jutro dziury juz nie bedzie:D mAAm alez ci dobrze musi byc z lampką wina przy kominku mmmmmmm:) wypoczywaj kochana na max:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej mAAm- alez szalejecie z tymi sankami!:) wspaniałej zabawy! i kliknij wieczorkiem:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam kochane.... Bal się udał...i nawet podobała mi się sukienka jaką wybrała Paulinka sobie sama - ślicznie wyglądałą :) Ledwo patrzę na oczy- mamy nowy program i musimy wszystko nadrobić :( ale damy radę :) lecę dalej pracować ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×