Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
MONIA-MAMA

problem z zajściem w drugą ciążę

Polecane posty

NUSKA- 🌼 zdrówka szczęścia i słodyczy w dniu urodzin mAAm Ci życzy ,a do tego pomarańczy niech Ci męzuś co noc nago tańczy :)👄❤️🌼 A u mnie dzisiaj @ :o byłam na nia przygotowana więc spokojnie jakos cięższko ostatnio zgrać się z starankami :O ale czasem powiem wam ż echyba to jakies moje przekleństwo że napisałam kiedyś że jako ostatnia zaskoczę z tego topiku bo wszystko wskazuje że tak właśnie będzie :o więc POLA❤️ działaj działj bo ja po tobie hihihi👄 IZA- fajnie że urlopik się udał :D KIKI-pochwal się imionkami :) KROPKA- moje znajome wszystkie leca na tej białkowej i 5 dni jedza same miecho a przez nastempne 5 miecho z warzywami i chudną elegancko:)po tem wkleje ci linka bo teraz juz musze się walnac bo brzucho daje znać :O kochane uciekam przywitac się z nospa bo brzucho boliiiiiiiiiiiiiiii:O 👄❤️👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
iza - i tak dzień w dzień?? to samo jedzenie? mAAm - to my na 1 wózku jedziemy. ja tez od wczoraj mam @ - pierwszą od prawie półtorej roku... na razie nie jest źle, chociaż strasznie szkoda, że już przyszła. no ale gdzieś od dwóch tygodni wiedziałam, że przyjdzie, bo jajniki zaczęły pracować (czułam) i miałam TAAAAAAAKĄ OWULKĘ jak nigdy i jak życzę takiej Wam dziewczyny - mAAm i pola! Oszczędzę Wam szczegółów ale szok normalnie. nuska - DUŻO DUŻO CIEPŁA, SAMYCH POGODNYCH DNI, DUŻO MIŁOŚCI I SPEŁNIENIA MARZEŃ! Co do siedzenia w domu to troszkę Ci zazdroszczę..... ja akurat uwielbiałam siedzieć w domu z dzieciaczkami, ale wiem, że nie każda kobieta potrafi. Wróciłam do pracy tylko ze względu na brak kaski.. Co do myszek to ja stalę z nimi walczę, wchodzą przez garaże, bo jak jest ciepło to garaże otwieramy na oścież, bo inaczej się sauna w nich robi :-( Ni kotka oczywiście też mamy. Ostatnio na naszych oczach pobawił się myszką po czym ją wypuścił. No idiota. My jej nie goniliśmy (chociaż mieliśmy okazję ją zabić) bo byliśmy przekonani, że on się nią pobawi i ją w końcu ubije. Iza - ja już swoje 35 urodziny przeżyłam ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nuśka kochana samych radosnych dni, morza miłości i spełnienia się w każdej dziedzinie :) Kropka to może 3 dzieciątko ? :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej laski:) nuśka- aleś bilans życiowych sukcesów odstrzelila!!! jestem pod wrażeniem twych umiejętności pisarskich:) i ty nie wiesz co z życiem zrobic?? Ja radzę: pisz książkę,może bajki dla dzieci albo jakies opowiadania,eseje,felietony..;) Masz talent, piszesz super:) bardzo humorystycznie,na temat,masz trafne uwagi .Pewnie z polskiego miałas 6:) Myslę ze reszta sie ze mną zgodzi:) A teraz Wszystkiego najlepszego z okazji urodzin smarkulo!!;) Spelnienia wszystkich marzen🌻👄 Uważam ze nie ma sie co zastanawiac nad przeszłoscią ale cieszyc sie z tego co mamy i z radością w sercu patrzec do przodu. kikiki- gratulacje!!!:D:D pochwal sie ,napisz cos więcej na temat zajścia ;) co ,jak,gdzie i kiedy:);) Iza-witamy z powrotem:) Super ze wypoczęłas:) W ktorym miejscu byliscie? mAAm- ty kochana na mnie nie patrz tylko sama zaskakuj jak najszybciej;) Nastepny cykl twoj czarujemy by sie udało! Ja w nastepne płodne bede w swinoujsciu wiec ten cykl na straty spisuje.Chlop nie jedzie,a za daleko by dojechał kropka- witamy twoją @;) powinna byc impreza:D! no to teraz trzecie ,szkoda by takie owulki mogły sie marnowac:) Siedzę w robocie:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam was moje kochane kwiatki:) nuska wszystkiego naj naj spełnienia marzen pociechy z dzieciaczków 🌻🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hello No więc było tak : 13 czerwca miałam ostatni okres potem 8 lipca mialam dostac i nie dostałam...robiłam test i nic 1 krecha...wiec koło 15 brałam luteine zeby dostac okres odstawiłam i dalej nic....szok i tak czekałam ...24 w sobote rano było mi nie dobrze i strasznie mnie piersi bolały...wiec powiedziałam mamie zeby mi tesciora kupiła no i wraca do domu godz 14 ja robie test a tu BUM 2 krechy.Łooo szok i szczescie :) w poniedziałek powtórzyłam i tez był pozytywny a we wtorek juz oglądalam na USG :) tak wiec całkiem nie spodziewanie :) CIESZE SIE ALE I STRASZNIE BOJE ...KOLEJNA WIZYTA 17 SIERPNIA :) Imiona : mm chce Dawida i Wiktorie A Ja chce : Oliwie ,Marte lub Mikołaj ,Dominik Ale na 70 % jak bedzie dziewuszka bedzie Marta :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam. Dziękuje kochane za życzenia ;)) W tym roku nie obchodziłam urodzin ale w przyszłym to sobie nie odpuszczę i trzydziestkę huczną wyprawię. Z takim tortem ... http://www.wielkiezarcie.com/recipe37893.html Ale bez masy cukrowej he he ;)) Iza co do mojego powrotu do pracy do raczej mało realne. Na prawdę nie ma mi kto małej pilnować a jeszcze syn do szkoły. Nie wykluczam i bardzo bym chciała , ale zobaczymy co czas przyniesie. Ja w ogóle chce jakiegoś ducha życia wprowadzić w siebie ;) Ostatnio to nawet na kawkę nigdzie nie wychodzę do kumpeli. Tak się zapuściłam że cho cho ..... Odrost 4 cm. Ostatnio to nawet ze zdziwieniem stwierdziłam po 16 że się rano nie czesałam. Wstyd na maksa. Szybka toaleta była bo jeszcze by chłop uciekł. Ale prawda jest taka niestety że kobitki to ja ostatnio nie przypominam.Poplamione pory z grysiku , bluza byle jaka i jeszcze teraz patrze dziura w skarpecie!!! Dlatego taka ważna jest dla mnie mobilizacja do zmian nawyków. Mam taką znajomą , babka po 60 ale ona zawsze rano makijaż , nie naganne ubranko ..... Oj zapuściłam się. strasznie. Zresztą w ogóle dzisiaj mam lenia , pada i pada pogoda nie do życia. Kiki Marta ładne imię siora ma takie a Dawid jeszcze ładniejsze ;)Kiki czyli z zaskoczenia.Jeszcze raz gratuluje!!! Kropka no tym kotom coś się porąbało. Pola ja to z tych zdolnych ale leniwych he he. Maam i na Ciebie przyjdzie czas kochana.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam kochane :) Moje małe szczęście dzisiaj kończy roczek :) Impreza dopiero w przyszłym tygodniu i tort urodzinowy, chce wszystko przygotować na 5 :D Pola my bylismy w Pakostane było super :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej kochane :) Ja kompletnie nie miałam kiedy kliknąć :o o 10.00 rano wyciagneła mnie koleżanka do ciuchlandów a ż etroche ich jest w okolicy to do 17.00 nam się zeszło ale obkupiła dzieciaczki :) po tem u mnie zjadłysmy napiłaysmy się winka i plotkowałysmy :) U mnie dlaej @ leje sie jak ..... i kochane ja to normalnie porypana jestem ostatnio rozmawiałam z koleznka i powiedziałam ż ejak bym chciała córe ale tak na prawdę to instynktownie chyba wolała bym drugiego chłopaka iiiiiiiiiiiiii dzisiaj w nocy normalnie sniło mi się że RODZĘ:O i to tak naturalnie ( dotam że ja miałam CC przy młodym)rany ale się darłam :) mało tego byłyscie Wy wszystkie w poczekalni i co się okazło miałam Synka :D i takie fajne włosy miał hihihihi:) ja to normalnie porypana jestem :p NUSKA- kochana twoja 30 to na 100% bedzie chuczna bo my wszystkie się u ciebie zjawimy :p:D i kochana ja tez czasem tak mam ż enic mi sie nie chce i w tedy sie zmuszm i robię sobie dzień pieknosci to pomaga :D IZA- wszystkiego, naj, najdla Norberta :) KROPKA- jak tam dietke zaczynasz??? MAGDALENKA- głaszczemy się po brzusiu od ciotki :D❤️ KIKI- super ze tak się wam udało :) mieliscie cudną niespodziankę :) to jak będzie Marta to juz druga na topiczku bo pierwsza ma KISA :) pisz koniecznie jak po wizycie :) POLA- działaj , działj kochana!!!!:) bo ja czekam na ciebie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie, dzisiaj miałam tyle pracy że wyszłam godzinę później. mAAm - spełnienia snów!! szczególnie tego, że my jesteśmy wszystkie za drzwiami sali porodowej ;-) co do dietki to..... jutro zaczynam. trzymajcie poslady :-) dzisiaj byłam w sklepie, zrobiłam zakupy, podchodzę do kasy a kasjerka mówi: o widzę, że pani też na tej diecie proteinowej. hahaha mAAm, pola - proszę mi się tu nie licytować tylko prędziutko zachodzić!! :-) oj, dziewczynki, jak ja Wam dopinguję. Jestem przekonana, że Wam obu się uda i nie mogę się tego wprost doczekać! a moja owulka to myślę że była ta pierwsza taka dziwna a kolejne będą normalne. kikikiki - super niespodzianka!! to który to już tydzień? nuska - no jak będziesz miała TAAAKI tort urodzinowy to my wszystkie się zwalimy do Ciebie!! :-D poza tym normalnie nie wierzę w to, że jestes leniwa! śmiem wątpić ;-) iza - STO LAT STO LAT NIECH ŻYJE ŻYJE NAM!!!!! TYSIĄC BUZIACZKÓW I UŚCISKÓW DLA MAŁEGO SZCZĘŚCIA!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mzebr
hej dziewczyny:) Mam już mętlik w głowie. Cykle mam 35 dniowe test ciążowy zrobiłam tydzień po spodziewanym terminie @ i w dwóch testach wyszły dwie kreski. Poszłam na USG a lekarz miał problem ze znalezieniem czego kolwiek, ale znalazł. Małą główkę od szpilki. Według kalkulatora powinien byc wtedy 7 tydzień a on stwierdził, że max 3 tydzień :(((( Nic nie rozumiem. Proszę wyjaśnijcie mi to.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej;) a ja czaję sie na stronke...;)hihihi Dziewczyny- dzięki ze mAAm i mi dopingujecie, z wami razniej;D kikiki- jeszcze raz gratulacje i dbaj o siebie i o dzidzie:) Tak sobie myślę- zostalysmy przez te 2 lata z mAAm same na placu boju.jak ten czas zapieprza,szok jakis.. Jakos tak ostatnio to nawet nie pisze o objawach ciążowych,@@,czekaniu, bzykaniu i tych wszystkich rzeczach.Chciałam nie myslec,zapomniec,cieszyc sie z tego co jest,nie nakręcac.mAAm nadzieje mAAm ze nie masz mi tego za złe.. Gdzies to wszystko i tak we mnie tkwi. Nie przestałam jednak myslec o tobie i trzymac za ciebie kciuki,mocno,bardzo mocno.Wiem ze w koncu ci sie uda i po raz drugi zostaniesz mamą.I sen sie spełni i my tam będziemy:);) wszystkie:D Optymistyczne jest to ze powoli powoli kolejna dziewczyna zachodzi w ciążę więc i nam sie mAAm uda:) Mimo ze czas nie jest naszym sprzymierzencem ja coraz bardziej wierzę ze w koncu nadejdzie nasz szczesliwy dzien:) Iza- wszystkiego najlepszego dla Norbercika:) radosci i zdrówka:) A na osimnastke to mysle ze ciotki zaprosi;)?🌻👄 kropka❤️ magdalena❤️ nuska❤️ mzebr= moze ty policzyłas od 1 dnia ostatniej miesiączki a lekarz podał ci wiek wg usg:) pozdrawiam i gratuluję:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kochane ja własnie uciekam na ślub więc pewnie odezwe sie jutro lekko z kacowana ;) POLA- kochana zawszystko co napisałaś ❤️👄❤️ ja mam podobnie jak ty juz mi sie pisacnie chce czasem :O i wogle starać mi sie nie chce i moze z tąd brak maleństwa ale jakos juz mnie to przeroslo :O w sumie stwierdzam że mam cudnego męza kochanego syna jestem szczęśliwa i chyba tak naprawde juz nic więcej m i do życia nie potrzeba :)A w tym miesiacu to chyba wałasnie dołuje mnie fakt że ja zawsze chciałam w sierpniu zaskoczyc z drugą dzidzia by była majowa jak mój mąż bo syncio lipcowy jak ja :) BUZIAKI DLA WSZYSTKICH 👄❤️👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kropeczko 6 tydzień-więc dopiero jestem na starcie :) ogólnie czuje się super :) ale gdzie nie usiąde tam zaraz śpie :D nie mam apetytu ale nei wymiotuje...a dzis coś mnie pachwina lewa pobolewa... Powiem Wam szczerze ze boje sie strasznie.....jak pojde 17 do ginka. mam nadzieje ze powie mi same dobre wieści i ze wszystko bedzie oki. Biore luteine 2x2 tabletki i kwasik foliowy. Miłej niedzieli

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie, korzystam, że malutki śpi. ostatnio daje mi strasznie popalić! mAAm, pola - dziewczynki, jasne że nakręcanie się nie jest dobre, ale proszę: nie poddajcie się!! NIE POZWALAM!! kikikiki - na pewno wszystko będzie w porządku! Bo przecież dlaczego miałoby być inaczej?? I koniecznie czekamy na wieści z wizyty!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie, widzę że tym razem ja - wczoraj zamykałam dzień a dzisiaj otwieram :-) zapraszam na pyszną kawkę chociaż z chudym mleczkiem z powodu diety..... ale jest mnie 3 kilo mniej :-) tak się cieszę!! nawet głodówki wagi nie ruszyły, już byłam mocno zdesperowana ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam kochane :) ja już w pracy na dobre buuuuuuuuuuuuuuuuu a tak cudnie było ;) Kropka trzymam kciuki za dietę .. ja do Ciebie dołączę ale nie teraz bo najpierw roczek misia a później moje urodziny :P Mój Norbert też niespokojnie śpi teraz ale wybija mu sie druga jedynka może dlatego.... Dzisiaj niania przysżła po miesięcznej pzrerwie najpierw poszedł do niej ale później ryk za mamą... mam nadzieję że pomalutku pzryzwyczai się do niej znowu.... Maam, Pola nie ma takiej opcji żebyś cie kochane odpuściły ....wszystkim się uda

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc:) kropka;) ja na kawke sie piszę:D Gratulacje !! waga idzie pięknie w dół:) U mnie 2 kg do góry poszla;) I jak widzimy :nic w przyrodzie nie ginie:) kiki- nie martw sie bo wszystko jest i bedzie dobrze:) po co bez powodu sie zamartwiac,to nie służy ani tobie ani malenstwu. Ciesz sie zamiast myslec :) Ja siedzę w pracy dzis i w piątek,reszta tygodnia wolna:D U mnie koniec cyklu ,29 d, i czekam na @, wszystkie ciążowe objawy są,jak zwykle;) trzymac kciuki!:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Iza:) ja tez w pracy,mozemy sobie podac ręce;) ciężko ciężko.. Nie moglam dzis spac,od 3 40 juz tylko leżałam,teraz jestem jak zombi.Moze mi tez jakis zębol rosnie;) 5 razy siku latalam ,horror Norberta rozumiem: jakas obca baba zamiast mamy...:);) tez by mi sie nie podobalo;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pola gratuluje stronki :) Też się nie dziwię misiowi :D Ależ ciężko bedzie do 15 wytrzymać :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam i ja po weekendzie. U mnie już druga kawka leci. Jakoś nie mam weny dzisiaj do pisania chociaż poczytałam sobie co u Was słychać... Zmartwiłam się bo od wczoraj wieczór mam jakieś dziwne objawy...znaczy się dlatego dziwne że są łudząco podobne do @ - tępy aczkolwiek delikatny ból brzucha i lekkie plamienie. A dodam że od ostatniej @ minęło zaledwie 12 dni :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
July... może jakieś zapalenie ci się przyplatało teraz o to tak łatwo. Klepię wyciągi .... tak trudno wrócić po urlopie w rytm pracy....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie kochane! Ja tylko na chwilkę, bo pracy ogrom i jutro mam audyt zewnętrzny i umieram ze strachu:( U nas wszystko po staremu, Bartunio rośnie jak na drożdżach, jest taki pocieszny, taki mądry:) Sama radość:) Córcia też już duża panienka i taka pomocna:) July - może rzeczywiście to jakieś zapalenie.... Iza - ja wiem jak to jest wracać po urlopie do pracy, współczuję, ale im szybciej wejdziesz w rytm, tym lepiej:) Ale dziś wrzuć sobie na luz :) Pola - kochana - ja tam życze Ci z całego serca by Twoje objawy ciążowe zamienilły się w te prawdziwe:) kropeczko kochana gratuluję spadku wagi:) Ja również przymierzam się do dietki. Jakoś trudno mi się zmobilizować, ale muszę!!! 59 kg żywej agi to dla mnie o 7 - 8 kg za dużo!!!! Ja jeszcze sobie tydzień lub dwa odpuszczę, bo nie mogę żyć bez lodów, ale później biorę się za siebie!!! kikiki - moje gratulacje kochana! nuska - 100 lat z okazji urodzin!! Iza -dla Norbercika dużo radości, zdrówka, słodyczy i uśmiechu na buziaczku:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziękuje Wam kochane za życzenia dla Norberta :) Evika trzymamy kciuki za kontrolę - bedzie dobrze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam was dziewczynki maam pola uda sie wam dziewczyny ja wierze bardzo mocno czasami tak jest ze nie ma kiedy tego bardzo chcemy a przychodzi to z zaskoczenia :) wiem bo u mnie tez tak było czasami musimy na coś poczekac :):)wiem ze czasami macie juz dosyc i ja was rozumiem i to bardzo bo ja tez miałam dosyc odechciewało mi sie a zarazem znowu chciałam człowiek ma takie mysli i czasami juz nie daje rady ale zobaczycie jak w koncu przyjdzie ten opczekiwany upragniony dzien:):)👄👄 ja ostatnio jakos dziewnie sie czuje wczoraj mialam rozwolnienie dzisiaj tez jakos w nocy z piatku na sobote pobolewał mnie brzuch ach szkoda gadac dzisiaj ide do lekarza mam nadzieje ze jakos poradzi i wczoraj wieczorem znowu miałam tą galarete jak sie podcierałam jak wroce napisze co i jak :) buziaki dziewczynki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🌼Hej kochane kwiatuszki 🌼 ja Wam powiem że normalnie poniedziałake mam na warjackich papierach hihihi:) dzisiaj rano 2 sasiadów wymyśliło sobie że od 6.30 trawe trzeba kosić wrrrrrrrrrr:O jak poduche na głowę walnelismy to pietro niżej :O sasiatka od 7.00 kotlety schabowe zaczeła ubijać:O więc już i kołderka na glowę była wzięta :o istna sałna:O jak wkońcu koszenie i ubijanie ustało to sasiadka zaczeła sobie hip-hopu słuchac na całyregulator wrrrrrrr:O normalnie szlak mnie trafiła ;O po tem stwierdziałam że zrobie przelewy bankowe i.....mam jedn kredyt na 6 tyś brałam dla brata na wesele ( juz mi całośc oddał ale ż eakuracik potrzebowałam kaski to stwierdziłam ze wezme sobie a po 200pare złoty mogę sobie spłacać )i mam malejace raty 200 pare złoty i co widze charmonogram spłat inny z konta sobie biora jeszcze co innego tak sie wkurwiłam że przeleciałam wszystkie wpłaty od początku i tylko pierwsza suma była pobrana tak jak powinna więc poleciałam do banku trafiłam na babe której nie cierpie i.........na noże z nia poszłam już ....i mam reklamację wyobrascie sobie że juz m am 520zł zwrotu od banku no normalnie kurwica mnie trafiła juz normalnie :O I jak by tego było mało poszłam po tem do sklepu i...tu bez niespodzianek się nie obyło :) bo kupiłam wino za 30 zł i 2 kefiry i 2 jogurty naturalne i wode mineralna a ta 89 zł płaciłam kartą ale dochodze do klatki i tak sobie mysle kurde moż eja jakies drogie wino wziełam a nie to co chciałam bo taki rachunek a tu...2 kefiry kosztowałay mnie 44zł więc w pendy do sklepu babka mnie przepraszała odrazu kaske oddała ( osiedłowy zaprzyjaźniony sklepik) ale jak by nie patrzec 5 zł juz jestem w plecy bo opłata karta po wyrzej 50 zł to 5zł prowizji wrrw:O ale już jestem w domciu :) sprzątam i piore :) bo jutro moje dziecie wraca :D:D:D Juz się tak steskniłam za nim ze szok :) POLA- ja normalnie poślady zaciskam by ci sie udało :D i by te obiawy ciażowe były :D:D:D:D JULY- a moż epoprostu wszystko ci sie jeszcze reguluję z cyklami i dla tego tak jest :O choc mi to bardziej wyglada u ciebie na OWULKĘ :D kochana bo przy owulce czuc jajniki i może byc plamienie no i dzień jakby tez się zgadzał ( 12dc cyklu):D więc może działaj i rodzeństwo kolejne dla Antosia i Zosi :)by sie przydało :) IZA- leniuchuj dzisiaj w robocie :) a co trzeba się zaklimatyzować;) i pisz jak przygotowania do urodzinek Norberta :) EVIKA- faknie że dzieciaczki takie wesoło i super rosną :) tylko gratulować :)A jak tam siostra? KIKI- wszystko bedzie na 10000000000000000000% ok :) pisz koniecznie jak bedziesz po wizycie ja bede akuracik nad morzem ale net mam więc bedę sledzic :)co i jak :) MAGDALENKA- czekam kochana na wieści co i jak ale wiem że jest wszystko ok bo i bedzie wszystko ok :)i oczywiscie obstawiam psitke :) NUSKA- jak tam dzień pieknosci zrobiłas sobie ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Maam ale mialaś dzień :P Co do urodzin to robie w piątek- każdemu pasuję inny dzień wrrrrrrr mam nadzieję że nie bedzie padać. Teściowa już mi oznajmniła że jest zmeczona hmmmmmm ciekawe czym ...i torta nie da rady upieć ... moja siostra mi zamowiła u znajomej kuchary i ma być na piatek w kształcie samochodu :) No i mam teraz mobilizację żeby nauczyć się piec bo zawsze teściowa nam piękła ciacha a teraz ....aż mi ciśnienie podniosła, a ostatnio mi mówiła że mam dystans do niej i dziecka nie chcę zostawiać żeby mi pomogła no i prosze jaka pomoc :P A mam to w... biorę wolne w piątek i sama sobie poradze najlepsze że wszyscy na weekend mają zjechac i znowu zrobi sie 20 osób na imprezie :P Dawać kochane przepisy na dania z grilla - szukam czegoś nowego :D i sałatki ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wszystkie ciążowe objawy zanikają,@ nadchodzi wielkimi krokami..:( Jedynie co mi po tym cyklu zostało to apetyt, mogłabym na okrągło. Musimy zrobic jeszcze raz nasienie,bo ten cykl miałam wyhodowane 3 pęcherzyki na clo, błone macicy przygotowaną na estradiolu i gówno z tego wyszlo:( Inseminacja jak nic bedzie.:(Ale jak juz to we wrzesniu,bo skoro dzidzi nie ma to zamierzam cały sierpien wysokoprocentowo balowac:);) mAAm- ale,ty to masz przygody!! z bankami to tak jest,powiem ci ze ja tez kiedys i z karty kredytowej korzystalam i jakis tam debet na koncie robilam.Jak policzyłam ile oni kasy na mnie kroili to chryste panie, za debecik co miech sobie odciągali 201 zł,za karte 240 zł (karta na 4000 jedynie) masakra.On kuszą ofertami, dzwonią,życ nie dają byli człowiekowi wcisnąć jakis szmelc a jak podpiszesz z nimi jakis kredycik to cie tak skroją ze bajka:( Od 2 lat mam tylko rachunek i na nic mnie nie namowią:( july mAAm ma racje,to moze owulacja,objawy mogą takie byc a i czas sie zgadza;) Iza- cukiernie robią tak pyszne i ładne torty ze bez sensu samemu sie babrac;) ja nawet bym sie bala zabierac bo pewnie tylko składniki by sie zmarnowaly hihih

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×