Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
MONIA-MAMA

problem z zajściem w drugą ciążę

Polecane posty

witajcie dziewczynki i zapraszam na kawk,ę. Eviczko - u nas też dwa jeziorka, dwa kąpieliska i też się człowiek nie dopcha. więc nie jeżdżę. nienawidzę takiego ścisku i tłoku :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej kochane :) Dziękuję bardzo za życzonka 👄❤️👄 u mnie bez zmian ,wczoraj na zastrzyk nie leciałam bo stwierdziłam ze przy urodzinach kuć się nie będę :) więc chyba dziasiaj polece choć już troche lepiej to wyglada jeden palec mam większy o 5mm :O no ale zobacze jak to bedzie bo zastrzyków się nie boje tylko ten to cholernie boli :O bo domięśniowyjest z clemastilum i wolno go wpuszczają chyba z 15 minut i szczypie :O:O:O EVIKA- dzięki za życzonka ❤️ może do gip nad jeziorko podjecie jedno te co jest przy drodze z tego co pamietam jest płytkie ale ludzi tam ful a drugie jest kawałek w lesie jak by na przeciwko wchodzi sie w las gdzie są domki jednorodzinne idzie kawałek prosto i jest piekne jeziorko o minimalnym spadeczku , cisza kawałeczek plaży i puściutko :D KROPKA- dziękuje kochana za zyczonka❤️ mi tez się wydaje ze może to byc kaszka bo te nie które to jakieś jak by perfumowane są z tego co pamietam bo moje dziecie choc 11 letnie czasem sobie kupuje kaszkę bo lubi :) zreszta ja tez milupka nie pogardze hihihi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mAAm - oj, biedna. może samo zejdzie?? co do kaszek to ja też lubię :-) teraz kupiłam z Bobovity, czyli te co jadł przed uczuleniem. ale jestem dzisiaj niewyspana, oczy mnie pieką,. malutki całą noc się budził, może wreszcie zobaczymy pierwszą perełkę. mam nadzieję że innego powodu tych pobudek nie ma. bo wstał rano zadowolony, nie marudny. więc przypuszczam, że to ząbki. natomiast nie mogę się doczekać kiedy zacznie chociaż siadać bo jak na razie jest ruchliwy ale w jednym miejscu... ech

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nuska27
Witam i ja... Maam spóźnione ale szczere STO LAT !!!! SPEŁNIENIA MARZEŃ, NAJBARDZIEJ O MAŁEJ FASOLCE!!! I ABY WSZYSTKO UKŁADAŁO SIĘ JAK NAJLEPIEJ!!! Evika to rzeczywiście kaplica z tym miejscem na odpoczynek. U nas jest nowo otwarty basen to tez masa ludzi, nad rzeką wody brak chyba ze nad tymi większymi rzeczkami. Jeszcze Międzybrodzie jest blisko ale dojazd ciężki bo korki i tez tłumy. Zresztą teraz to co ogródek to wszędzie baseny rozkładają. Przynajmniej bez tłumów i spokojnie. Pola czy ty dalej w tych krzakach z komarami siedzisz ???? Kropka dobrze że wysypka schodzi.Moja miał uczulenie ale na zwykłe truskawki kaszki spoko.Teraz to już tylko grysik gotuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A jestem pomarańczowa !!! Chciałam zmienić końcówkę nicka i się pogubiłam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny macie kontakt z Kisą , Monia Mama , Wodnisia , July , Kiki??? Tak znikły z topiku...... Anetka Ty tez gdzie jesteś? Iza na wakacjach.... Skromnie nas zostało: Maam Pola Iza Kropka Evika Ja Jak kogoś pominęłam to z góry przepraszam ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witaj nuska. ja mam wciąż nadzieję że kisa jednak się zdecyduje do nas dołączyć, dawała znać mAAm kiedyś, że żyje. mam nadzieję że zawirowania u niej minęły.. co do reszty dziewczyn to też mam nadzieję, że się odezwą. NUSKA - GRYSIK CZYLI KASZĘ MANNĘ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie kochane! mAAm- współczuję tego zastrzyku, będ mocno trzymała kciuki, by nie bolało ani trochę. Rzeczywiście mnie też bardzo niepokoi fakt, że kisa nagle nie wiadomo dlaczego zerwała z nami kontakt. Martwię się o nią:( Reszta dziewczyn, które wymieniła nuska też się nie odzywa... Ech... szkoda:( kropeczko - u nas tych jezior dookoła nie przesadzając może z 15 - 20 ale wszędzie to samo, ogromny tłok, korki itp. Ja podobnie jak i Ty nie lubię tłoków i lubię mieć więcej przestrzeni, a tu niestety człowiek prawie lezy na człowieku. A wiadomo z dziećmi to człowiek chciałby troszkę więcej przestrzeni:( NO nic, nie ma co narzekać. Kto lubi wygodę ten siedzi w domu:) więc już nie narzekam. Jestem dziś w pracy ale zaraz zwalniam się na chwilkę i lecę po rodzinkę do pociągu, bo przyjeżdża do nas na wczasy:) Będzie wesoło:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej kochane :) Jeszcze raz dzięki za zyczonka 👄❤️👄 Kochane co do kontaktów to mam z KISĄ własnie jest pierwszy dzień w pracy po urlopie :) dziewczynki maja się dobrze ,a co do nie obecnosci ... to nie zapomnienie , ....myśle że się nie pogniewa jak wam troszke kliknę :) KISA Z GÓRY PRZEPRASZAM ALE DZIEWCZYNY SIĘ MARTWIĄ ❤️ niedawno mąż miał góza( rak ) w głowie miał operację i tak dalej ...chyba nie muszę pisać ....wam co i jak...JUŻ JEST WSZYSTKO OK :D więc się cieszą sobą jak mogą :) niebawem pewnie napisze co u niej :) wiem że jak może to zawsze nas szybciorem podczytuje w pracy bo nie bardzo może tam klikać :O Co do MULAN- to siedzi z małym w domku z net ma bardzo sporadycznie więc najczęściej przysyła mi mms z fotkami chłopaków ale jest ok .JULY to chyba na wakacjach siedzi :) a co do MONI MAMY to wogle z nią kontaktu nie mam :Owięc nie wiem co i jak :O KOCHANE ja już po zastrzyku ...nad dupskiem boli że ho ho ...a jeszcze jutro mnie to samo czeka :O więc uciekam chcwilke leżec na brzuchu by odpoczać bo troszke śnieta jestem po tym leku :o 👄❤️👄 dla wszystkich

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mAAm - dzięki za informacje. to straszne, ale dobrze że już w porządku. odpocznij, biedna. współczuję zastrzyków! kisa - nie gniewaj się na mAAm i wracaj do nas!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam i ja kochane ale przez te upały to koszmar poprostu nawet nie odpalałam kompa bo u mnie cały czas słonce w okanach od 9 rano do 16 wiec skwar niesamowity takze wybaczcie ogolnie dobrze sie czuje powoli zaczełam zmniejszec dawke luteiny po 3 tabletki potem po 2 i po1 lekarz powiedział ze juz jest łożysko i wszystkie potrzebne hormony produkuje ale nie chce zebym odstawiła od razu tylko po trochu tez sie wziełam za szycie bo w zadne spodnie sie nie mieszcze ani blzki nie mialam jakiej załozyc wiec uszylam sobie 2 tuniki tej drugiej jeszcze nie skonczyłam mysle ze jutro i tez jedna tunike kupiła mi tesciowa :) wiec jest teraz co załorzyć synuś nic mi nie daje robic tylko mowi ze nie moge sie nadwyrężać bo jestem w ciąży :)jest tak opiekunczy :):)w srode jedziemy do kolumny do meza siostry z małym i tesciowa bo co bedziemy tutaj siedziec moj m pracuje wiec pojade na troche maam kochana wszystkiego naj naj naj TO O CZYM TAK MARZYSZ BY SIE SPEŁNIŁO A TO CO KOCHASZ BY TWOJE BYŁO :):):)pociechy z męża i synusia NUSKA EVIKA KIKIKI MAAM POLA KROPKA IZA DONIA napisz co tam u ciebie pamietamy o tobie BIGMAM cały czas mysle o tobie daj znać :) NATALIJKA witam nowa kolezanke całuje was mocno dziewczynki:):):):):):):):):):) jesli kogos nie wymieniłam to wybaczcie :):):):) ❤️3.03. mój kwiatek 9 tc ❤️ 🌼Wierzmy, że będzie dobrze i dążmy do tego... Wiele możemy zdziałać... Bo najważniejsza jest wiara... My musimy chcieć... A potem żyć aby tak było...🌼 ❤️3.03. mój kwiatek 9 tc ❤️ 🌼Wierzmy, że będzie dobrze i dążmy do tego... Wiele możemy zdziałać... Bo najważniejsza jest wiara... My musimy chcieć... A potem żyć aby tak było...🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc:) mAAm-spoznione ale szczere życzenia,spełnienia wszystkich marzen i dużo dużo zdrówka🌻 Ja dzis zajechałam na 12 godz do roboty.Nad jeziorkiem zostawiłam moją siostre z dziecmi:) wieczorem do nich wracam i siedzimy tam do piątku:) net mi tam nie chodzi wiec sie raczej nie odezwe,ale mysle o was cały czas:) buziaki i miłego dnia:D kisa- mnostwa zdrówka dla mężusia:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzień dobry dziewczynki, zapraszam na pyszną kawusię. magdalena - super, strasznie się cieszę, że wszystko w porządku! napisz proszę na kiedy masz termin? bo może pisałaś ale ja mam taką złą pamięć.... pola - ojej, ale Ci dobrze! super, miłego wypoczynku Ci życzę!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kochane ja dzisiaj kolejny zastrzyk juz mnie nad dupskiem boli i własnie oczy mi sie po nim zamykaja więc lece przytulic sie do poduchy i sapaćććććććć Młody dzisiaj na mazurki pojechał :) Cmokam Was wszystkie mocno 👄❤️👄 JESZCZE RAZ DZIĘKUJE ZA ZYCZONKA POLA, MAGDALENKA, NUSKA ,KROPKA, EVIKA, KISA❤️👄❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mAAm - oj, połóż się, odpocznij. to już był ostatni? schodzi coś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no i znów sama :-( nawet nie ma kogo na kawusię zaprosić :-( :-( :-( a mam naprawdę pyyyyszną (_)>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kropeczko - o ja się piszę na kawusię:) Pracy dużo, zaległości też ale kawki chętnie się z Tobą napiję:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no dziewczynki moje u mnie juz lepiej :D alergia schodzi :D więc darowałam sobie dzisiaejszy zastrzyk w dupala bo już boli lekko :) od dzisiaj znów luteinka i tak przez kolejne 10 dni :) nie mam na dzisiaj koncepcji na obiadek może mi któraś coś podpowie ????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mAAm a znasz zupę-chłodnik ze świeżych ogórków? rewelka! potrzeba dużo ogórków, obieramy, kroimy i gotujemy (wody tyle by przykryć ogórki. dodajemy 2 serki topione, kostkę rosołową albo lepiej ziarenko smaku ziołowe, jak wystygnie miksujemy i tyle. mi najbardziej smakuje z groszkiem ptysiowym ale można zjeść z czym się chce. chyba dzisiaj zrobię :-) sama sobie smaka zrobiłam! acha a zupka mi najbardziej smakuje taka letnia, nie gorąca ale też nie całkiem zimna :-) mój mąż też ją uwielbia. i jedna dziewczyna też ją zrobiła to na drugi dzień mi zaraz opowiadała, że do tej pory miała zupę na dwa dni, a teraz na jeden ledwo starczyło, tak wszystkim smakowała, łącznie z bardzo wybredną nastolatką. i chyba dlatego była tak zachwycona bo ta jej córka nawet zajadała :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
KROPECZKO- dzięki 👄 może zrobie ją jutro bo dzisiaj juz mielone machnełam z fasolką szparagową i ziemniaczkami , a 2 dni temu miałam normalny chłodnik więc dam chcilke odczekać :D A gdzie reszta PANIENECZEK?????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mAAm - polecam kurczę zupełnie się gubię na tym FB. Wogóle do mnie nie przemawia:-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
KROPKA- prosty jest powiedz czego nie kapujesz to postaram się wytłumaczyć :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie! mAAm - to dużo miałabym pytań! dla mnie jest totalnie nieczytelny. jakieś tablice, a tyle tych wiadomości. nie wiem. to musiałoby być dłuższe szkolenie... nic tam nie umiem znaleźć. jakoś nie umiem się do niego normalnie przekonać. a jak Twoja alergia? mam nadzieję, że już przeszła całkowicie! powiedz co cię tak uczula, że dłonie Ci tak puchną? wiesz? współczuję. dzisiaj chyba będzie ciężki dzień, wczoraj była laba. no ale zobaczymy. tymczasem na kawkę zapraszam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie kochane! Za kawkę serdecznie dziękuje. Przyda się:) Gości mam pełen dom i te niewyspanie z tego powodu........ Wieczory bardzo intensywne na wycieczkach, wypadach, jeziorach, lasach, imprezach itp........ Dzieciaki przeszcześliwe, nawet Bartusio zachwycony:) Wczoraj mój synek bardzo mnie zadziwił, często czytam mu książki, bo Bartuś bardzo lubi, gdy mu się czyta.. No i wczoraj idziemy wieczorkiem przez miasto i szedł chłopczyk około 7 - 8 lat - murzynek. No i gdy mój Bartuś go zobaczył zaczął na całe miasto z wózka drzeć się i krzyczeć "Bambo"! "Bambo". Chłopak chyba zrozumiał, bo śmiał się głośno do Bartusia, a ja? Nie wiedziałam co robić???? Głupio mi troszkę się zrobiło, normalnie z moim synkiem to wstyd do ludzi wychodzić:)))))) Jutro zabieram dziewczyny na sesję fotograficzną 50 km za moją miejscowość, ale będzie się działo. A póki co jestem w pracy i jakoś nie mogę z niczym się wyrobić. Idę chyba walnąć drugą kawkę, bo oczka się kleją:) Kropeczko - ja też na FB, mimo, iż nie mam konta, to kilka razy widziałam, jak koleżanka korzystała z tego portalu i dla mnie też jest to jakieś pokręcone. Jakoś bez entuzjazmu, nie potrafiłam odnaleźć się nawet gdy siedziałam obok koleżanki..... mAAm - jak dzisiaj się czujesz? Jak uczulenie? Pewnie już nie ma ani śladu:) Całuje Was wszystkie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Niunieczki :) U mnie tak jak i u was UPAŁ ......dziecko dzisiaj dzwoniło i wymyslilo że go pieta boli bo babcia chciała by na rowerku jechał z nia do szczytana a to 6 km ,ale przez las i na skuśke to mniej wychodzi L:) więc stwierdzam że pomysłowy jest :DAle przyznam się Wam że jak byliśmy z nim nad morzem teraz to nam dziecko powiedziałao że żadna majorka, Egipt nie zastąpią mu wakacji z nami :D normalnie moja duma urosła hihihi:DJeszcze dostałam od niego zielone szkiełko w kształacie serduszka które znalazł w morzu :) Co do zmiany wyreczka to mi się do sklepu jechać nie chciało bo upał :O burza wisiała w powietrzu i niccccccccccccccccc:O Co do uczulenia to faktycznie juz prawie go nie ma , a alergie mam na zarodniki grzybow plesniowych, trawy,pyłki brzozy , topoli,orzechy włoskie :) i własnie obiawia się na dłoniach poza orzechami oczywiscie :) teraz to i tak jest nicbo jak byłam dzieckiem 5-6 lat to puchłam cała od góry do dołu tyle że mnie to nie swedziało ale robiło się niebezpiecznie jak puchła mi szyja brałam w tedy lek zagraniczny zadiden po którym alergia ustała i zostało mi tylko na te kilka rzeczy wiec i tyak jest ok :) co prawda po tym leku mam juz tedencje do tycia no ale cos za cos :) jak mówią odrobina ciałka jeszcze nikomu nie zaszkodziła :D KROPKA- jeśli chodzi o TABLICĘ to możesz tam pisać to co chcesz wklejac filmy , cytaty czy jak gra się w jakąś grę to mozna tam wklejac różne info .możesz np. wejśc w profil np mój i tam tez masz napisy tablica , informacje, zdjecia itd. i tam jak klikniesz cos na tablicy to widzą wszyscy nasi znajomi i ja w informacjach możesz przeczytac rózne rzeczy o mnie date urodzenia itd,zdjecia juz umiesz ogladać :Dw lewym górnym rogu gdzie masz taką kule ziemska zawsze masz powiadomienia jesli ktos napisze coś na twojej tablicy albo skomentuje foteczkę :) obok jest jak by komputer na fotelu ( nie wiem jak to okreslić tam zwasze masz wiadomości ( maile )możesz z tamtat tez wysyłac do innych .nastepnie takie jak by dwie głowy ,tam dostajesz info o zaproszeniach do graona znajomych , albo możesz sama wysyłac tak jak na nK ;)jak po lewej stronie wyswietalaja ( bardziej na dole) ci się osoby np,z zielona kropeczką to możesz z nimi gadac na czacie jak na GG podobne bradzo.i właściwie to wszystko o FB cała filozofia :) mi tez na poczatku wydawał się skomplikowany a teraz wole go niż NK jest lepszy choc by pod tym wzgledem że nikt twoich zdjec z FB nie może kopiowac tak jak z NK tez mozna blokowac osoby ,mozna zastrzec sobie wszystkie dane wchodzi sie w tedy w swój profil i edytuje go :) i to własciwie tyle trzeba sie troche pobawić :) ja naogowo gram tam w 3 gry :0 w slynego juz farmera gdzie sadzę zbieram choduje hihih:) zresztą podobnie jak Magdalenka :)wytarczy raz na pare godzin kliknąć :) EVIKA- no ładnie Bratus jest boski :) Moja siostra cioteczna kiedys miała taką przygode :) było to w jakims 86 roku jada z ciocią autobusem i był slaban więc autobus stanoł a nad nimi stał murzy czarny jak hebana:) a moja 4 letnia kuzynaka patrzy sie na niego z marszczonym czołem :) ciocia spytała się jej cicho Agatko czemu tak patrzysz na pana to nie ładnie a moja kuzynka na cały głos mamo a dlaczego ten pan jest taki brudny...cicocia zamarła a cały autobus z murzynem na czele ryknoł smiechem :Dwięc z Brtusiem nie jest tak źle :)Ja poprosze o pare zdjatek z tej sesi na meilika bo jutro nie mam juz konta na NK no chyba że lewe tylko dla was założę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Eviczko - ale się uśmiałam! jaki Twój synek jest cudny i mądry! mAAm - dzięki za pomoc, muszę się trochę obyć z tym portalem. jakby co to wiem kogo pytać :-) ja tak jak Ty, też od jutra już nie będę mieć konta na NK. Cieszę się że alergia już schodzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×