Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
MONIA-MAMA

problem z zajściem w drugą ciążę

Polecane posty

Hej kochane :D Już jestem :) ale dzisiaj pogoda :O:O :O leje :O rany normalnie lenia mam :p Co do @ to na imprezie mnie nie nawiedziła :) i całe szczęście bo superrrrrrrrrrrrr było :D do domku o 4.00 dotarłam :) mieliśmy pokój dla vipów i był luzik , wódeczka ,winka, piwka , jedzonko i sami przyjaciele :) szkoda ze wy tak daleko bo tez byście wpadły :) co do prezentów to dostałam różne winka i porto i francuskie bo bardzo lubię ( to tak za miast kwiatków) dostałam 2 tuniki,kolczyki, kremy,afrykańskie misy,i masaż dla dwojga w czekoladzie:) Co do @ to dzisiaj powinna być więc spokojnie czekam bo i nie ma powodów dla których miało by jej nie być :) zresztą brzucho już pobolewa :) POLA- ja spóźnione ale szczere wszystkiego naj,naj spełnienia marzeń samych 6 fajnej dziewczyny i jeszcze fajniejszych kolegów dla młodego❤️ EVIKA- straszne z tym wypadkiem :( Ok kochane uciekam was doczytac bo tylko tak was szybciorkiem zerkłam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzien dobry:) mAAm-dzięki,super ze impra się udała:)gratuluję prezencików:) @ nie wywołuj,miejmy nadzieje ze nie przylezie zołza jedna. Bardzo bym się cieszyla,mimo ze zostałabym ostatnia.Co tam,pal licho z tą ciążą, mam dosc! tRzymam więc mAAm poslady za ciebie kochana:) A ten masaz to sami będziecie sobie robic w wannie czy do spa idziecie?:) nuska zaropiale oczka to bakteryjne juz jest,musisz leciec z nią do lekarza po kropelki z antybiotykiem. Moze na razie byc Sulfacetamid -w aptece jest bez recepty.Kup zaraz i jej zakraplaj ale po silniejszy lek bedziesz musiala pewnie sie udac do lekarza. Herbatą ani rumiankiem nie rób bo to nic nie daje a może nasilic infekcje. Iza-trzymam kciuki za Paulinkę:) july-witaj:) popraw sie popraw:) kropka:) Evika:) Ja dzis spałam do 10 30.Do 1 30 w nocy oglądałam usta-usta,mam 1 sezon i lecę od początku bo wczesniej w tv nie oglądałam.Niezłe to,rechotałam pól nocy;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiecie, u nas pogoda depresyjna,zimno,pochmurno,szaro,ciemno,normalnie nic sie nie chce:( myślę tylko o podusi i ciepłej kołderce;) I w dodatku brzuch mnie boli ze na nic nie mam chęci,ale to przez głupotę bo nażarlam sie winogron bez opamiętania..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pola - to byś się zgrała z moim M. On też od przedwczoraj ogląda od początku usta-usta i się śmieje w glos. ja niestety nie mam czasu, ktoś się musi dziećmi zajmować :-) oj, dziewczynki, strasznie długo nie było żadnego teściku na naszym forum..... strasznie, okropnie mi tego brakuje !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :-( :-( :-( :-( :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pola - u nas pogoda identyczna. strsznie ciemno, pada. JA CHCĘ DWOCH KRESECZEK!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! NIE DLA SIEBIE RZECZ JASNA :P :P :P :O :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kropka ... własnie nie podawać się dziewczyny- WALCZYĆ czekamy :D Usta-usta uwielbiam :) genialni są zwłaszcza Iza i Piotrek :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hihihih:) no ładnie :) A ja własnie skończyłam w necie usta- usta ogladac ten co we wtorek bedzie bo idziemy z moim do kina i przegapie :D ładnie się zgrałysmy :) co do @ to chyba właśnie nadchodzi :( bo brzucho boli jak chcolera :( POLA ja tam za ciebie poslady trzymam :D bo ja to juz co do mnie to jak do lutego sie nie uda to dupa odpuszczam ... KRIOPKA- jak to ?:) tobie tez II kreseczki by się przydały córcia do kompletu :) synkowie cudni to pomysl kochana ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wstawać babeczki kochane :D kawkę dzisiaj ja daję :D ("""")O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam :) dzięki ciotki za trzymanie kciuków- przydały sie - Paulinka wytańczyła I miejsce :D A dzisiaj jeszcze w biblotece odbiór nagród za konkurs plastyczny- hmmm wydawało mi się ze nie lubi rysować a tu proszę :) i na koniec msza i spotkanie organizacyjne i do domku o 20 :( Maam jak u Ciebie kochana sytuacja z @ .... Kropka ja chcesz to dam ci przepis na córcię :P i działaj :D Nuśka jak oczka u córci ? Pola jak domek ? July czekamy.... na aktywność :D Evika jak wczorajsze zdjęcia ? Kawkę stawiam- STAWAĆ

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to kawka z mlekiem na stole,wstawac śpiochy:) Ja dzis w pracy,koszmar z porannym wstawaniem.. no kochane usta usta na topie u wszystkich:) uważam ze to najlepszy polski wspołczesny serial;) genialny:) mAAm- nie wywołuj wilka z lasu.. jak samopoczucie? u mnie do @ jakies 10-12 dni.wiec spoko,mam czas;) Przesrane z tą menstruacją mamy laski,no nie? dlaczego natura tak niesprawiedliwa jest. Leje się z nas kilka dni co miesiąc, brzuchy nas bolą, na psyche to siada, przerąbane, wolałabym byc facetem! nuśka- odzyskałam pusy,jednak były u pani z korekcyjnych,ale ona juz nie potrzebuje,wyślę ci w poniedziałek Ja juz spakowana prawie. Wieczorem zawozimy koty do mojego brata,młodego do babci na wies i rano przed 8 lecimy na Stubai poszalec na nartach:) hura!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny wczoraj na wieczór dostałam lekkie plamienie więc pewnie dzisiaj już na całego się rozkręci więc POLA poślady za ciebie trzymam :D Jeszcze a propo tej cytryny :) o której wcześniej IZA pisała hiihi:) ja podobnie jak KROPKA do czego innego jej używam a mianowicie do wódki cytrynówki :D mniamniutka jest :) KROPKA- jak tam poszukiwania pracki masz już coś na oku ?bo nic nie piszesz. EVIKA- co tam dzisiaj nowego słychać ? jak sesja? NUSKA- jak dzisiaj Donia ?? Zdróweczka dla niej ogrom❤️ MAGDALENKA- co tam u pani słychać jak niunia??i wkońcu imię wybrane ? KIKI- no ja z niecierpliwością czekam na wieści kogo pod serduszkiem nosisz????pisz prędziutko?? IZA- jak Paulinka po występach ??? MULAN- synkowie cudni pisz co u ciebie ??? JULY- no kochana nadrabiaj, nadrabiaj i klikaj :) buziaki dla dzieciaczków👄 KOTECZEK- jak Majeczka ???bo dawno nie pisałaś?? MONIA MAMA- co u ciebie nasza prezesowo??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No proszę jak kawka na gicołki stawia hihi:D:D:D IZA- olbrzymie gratulacje dla naszej małej tancereczki :) buziaki od ciotki 👄 POLA- oj tak świeta racja :) brzuchy bola leje się i dupa :( faceci maja lepiej :( kurcze wieczorem luteiny nie brałam i teraz nie wiem czy brać czy nie bo wkładka czysta ale wiem że się poleje bo juz brzucho napindalaaaaaaaaaa:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Iza- gratulacje dla corci:) nie widzę które miejsce zajęła bo jakas reklama się wpierdziela i wszystko zasłania!:( wrrr domek chyba sie robi;) dawno tam nie byłam bo długo bawili sie ocieplaniem z zewnątrz ,nudy. Na zimę będą robic w środku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mAAm widzę ze wszystkie na baczność stawiasz;) brawo brawo:) leniuchy nic nie piszą.. hmm co do luteiny to nie wiem bo ja jak łykałam duphaston to przy cyklach moich 28 dniowych miałam brac do 25 dc. Cholera wie ,musiałabys zrobic test, wtedy jak dodatni to brac dalej a jak ujemny to odstawic. za długo brac nie można bo ci następną owulke może przyblokowac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie kochane! O jak miło Was tak rano poczytać:) Na kawkę oczywiście ja zawsze jestem chętna:) Iza - gratulacje dla córci :) Super, widzisz jaką masz zdolną panienkę!!! SUPER!!!!! Pola życzę Ci kochana udanego urlopiku:) Rzeczywiście mamy przerąbane z tymi @@@@@. U mnie sesja jeszcze nie skończona i zaraz znowu lecę na zdjęcia:) Mam do sfotografowania ponad 100 wielkich maszyn, każdą trzeba wprowadzić na tło, potem zabrać, tło jest bialutkie, wiec dodatkowo trzeba uważać, aby go nie pobrudzić. Potem z każdej strony trzeba obcykać maszynę, zabrać z tła itd itd, a o obróbce materiału już nie wspomnę. Nie wiem czy do wiosny ze wszystkim się wyrobię... Ale nie narzekam, to moja praca i moje ulubione zajęcie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
EVIKA- to może choc kierowca przystojny ( od wyprowadzania tych maszyn ) sie trafi ;) POLA- własnie wiem e nie biore bo brzucho juz napindala :( A nie pisałam Wam mój M od 3,5 tyg nie pali :D normalanie dumna z gada jestem :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam ;0 no normalnie ruch na topiku ;) Jak miło ;) do kawki i ja się dołączam ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pola ależ ci zazdroszcze wyjazdu :P ale ja nie narzekam w tym roku poszalałam :D Co do @ macie rację ale ja nie chiałabym być facetem :P Evika fajnie że robisz to co lubisz :) Maam no własnie też myslałm ostatnio o naszej żałożycielce- Monia całusy dla Ciebie kochana i odezwij się do nas :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Maam to go pilnuj bo szkoda żeby zaczął od nowa mój maż już 7 lat nie pali a cięzko było na początku -2 paczki dziennie już palił a smród beeeeeeeeeeeeeee - dobrze że zmądzrzał :) Nuśka jak już jest poprawa to super :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
July fajnie że nas odwiedziłaś. Pisz co u Ciebie.... Evika a co to za poważna sesja?? I jak jej rezultat końcowy? Kropka to weekend pełną parą. Dobrze że Twoje skarby zdrowe. Mój w mc donaldzie był tylko raz w życiu przy okazji szkolnej wycieczki. ;)I cieszę się że najbliższy jest dopiero w Bielsku. Po prostu reklama działa na dzieci,. Mój mały jak idziemy do sklepu to widzi np jogurt z cukierkami i on go chce(wyłącznie dla tych cukierków) oczywiście nie daję sie wmanewrować tylko tłumaczę że to taki sam jogurt jak bez cukierków tyle że kosztuje raz więcej.Wiele takich przykładów. A już najbardziej rozbrajają mnie artykuły świąteczne. Wczoraj to byłam w szoku wszędzie palety z czekoladowymi mikołajami , bańkami itp. Maam super że imprezka się udała i jesteś zadowolona. Mnie najbardziej nurtuje ten masaż dla dwojga w czekoladzie??? Pisz o szczegółach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pola odpuszczenie to tez metoda ;) Ja Wam z całego serca życzę tych dwóch krech.Tobie i Maam ;) Co do wyjazdu to obyś wypoczęła , urlopik jak najbardziej Ci się należy. Co do serialu to niestety nie jestem w temacie. Ja to tylko M jak miłość czasem oglądnę. Tak jak wczoraj he he. Umyłam się idę z kolacją na film, a tu Tomasz Lis po serialu , znowu mi jakoś czas umknął.... Pola dzięki nie będę jej nic przemywać tylko te krople.Ja mam Gentamicin WZF cztery razy dziennie. U nas tez ogólnie ponuro. Całe szczęście w ciągu dnia nie pada tylko zawsze w nocy ;) Iza gratulacje dla córy !!! Jakie tu talenty mamy ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O jaki dziś ruch aż miło :) Ja zaraz uciekam, ale mam nadzieję, że jak przyjdę na przerwę to będę miała co czytać:) Nuska - myślę, z tego co piszesz, , że małej przeszło i że kropelki pomagają:) Ale oczka mogą też łzawić od kataru. A zdjęcia? Ta sesja odbywa się w mojej pracy, wszystko to co produkujemy - robimy dobre zdjęcia, a potem porządny folder o każdej maszynie. Oczywiście wszystko sama mam zrobić, pewnie z rok mi to zajmie.... Ale cieszę się, bo lubię to robić :) Nuska - u nas w sklepach też już wszędzie świąteczne, ale jakoś marzę już o świętach, o tej długiej przerwie od pracy, lenistwie, prezentach... mAAm - to pilnuj pilnuj tego swego misia, co by znowu nie zaczął palić! Już tyle wytrzymał, super:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A co do ciotek nawiedzających. To moim zdaniem to jakaś pomyłka stwórcy. Ja późno dostałam pierwszy raz bo w wieku 15 lat , co nie zmienia faktu że to już prawie 15 lat czyli około 180 razy. A gdzie tam do końca????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie, iza - moje najszczersze gratulacje! ale masz bardzo zdolną córeczkę!! pola - oj, ale masz super! miłego wypoczynku i szusowania!! mAAm - strasznie mi przykro i szkoda, no aż brak mi słów.. jak Twoja @? i trzymam kciuki za męża, żeby dalej był taki wytrwały... Eviczko - to faktycznie masz zadanie! Super! Sesja na pewno będzie boska, jak Twoje wszystki fotki! nuska - to pewnie jutro drugie oczko też będzie już czyste, tego Ci życzę z całego serca. Co do reklam to mojemu też strasznie ciężko przetłumaczyć że to co w reklamie to niekoniecznie jest dobre... moja teścio wali wprost d niego "telewizja kłamie".. u mnie coraz smutniej, tato wczoraj pierwszy raz nie wstał wogó z łóżka, nie chce jeść bo ma problem potem z załatwieniem się, wkółko śpi lub leży. Znika w oczach :-( Nie pisałam Wam, jest na morfinie.. Tak mi smutno

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Taki tłok ze normalnie nie wszystko idzie doczytać. Maam dopinguj swojego M w niepaleniu. Evika już doczytałam co to za fotki. Całe szczęście że zajęcie masz jeszcze zgodne z tym co lubisz. Chodź pewnie wolałabyś fotografować bardziej przyziemne sprawy niż maszyny he he ;) Powodzenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kropeczko tak mi przykro. Trzymaj się kochana dzielnie. A tata mimo wszystko powinien jeść , może takie napoje dla ciężko chorych i po chorobie. Tam są wszystkie witaminy i składniki mineralne. To taka nie duża buteleczka.Lekarz powinien to wypisać tacie na recepcie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nuska - nie wiedziałam że coś takiego wogóle jest. tata ma b. słabe płytki w krwi, reszta jest w porządku (badań).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kopeczko - tak mi przykro:( Tulę Cię mocno i bardzo współczuję. Mimo wszystko trzeba mieć nadzieję. Trzeba wspierać tatę, rozmawiać z nim, jemu też napewno jest bardzo ciężko. Trzymaj się kochana!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×