Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
MONIA-MAMA

problem z zajściem w drugą ciążę

Polecane posty

witajcie, dziewczynki, jeseście przekochane, bardzo Wam dziękuję. Już teściowa moja wczoraj była w 3 sklepach a dzisiaj w koncu w 5-tym dostała tą czarną rzepę. Ale jest! Mama będzie robić tacie sok, już rozmawiałyśmy. Teraz tylko tata musi chcieć to pić... pola - wszysko zanotowałam, wysłłam bratu i będzi on rozmawiał z lekarzem taty. Tylko nie wiem czy tą opiekę paliatywną się załatwia przez lekarza czy samemu? Trzeba mieć jakieś skierowanie czy coś? Na razie jeszcze raz Ci dziękuję i życzę naprawdę miłego szusowania i wypoczynku! July - o widzisz, ta stronk to tak na zachętę żebyś częściej do nas wpadala :-) Co do obiadu to ja też właśni od razu pomyślałam o rosołku a n drugie albo schab pieczony ze śliwką,lub karczek pieczony z pieczarkami albo pulpety... iza - oj, strasznie współczuję... ja też czekam bo mój bratanek malutki który przebywa codziennie z moim malutkim ma okropny katar od czwartku więc pewnie nas nie ominie... na razie dzisiaj sobie zrobił przerwę w spaniu od 23 do 3. rano a że ja nie kladę się spać przed 23 ostatnio to poszłam spać po 3. Więc wyspana jestem że hej. nuska - super, e oczka córeczki już ok. rozumiem, że u synka z uszkami też już ok?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
IZA- zdrówka dla Norberta ❤️ NUSKA- podeslij tego słoneczka bo u mnie szaro i buro :( ciesze się ze z Donia juz lepiej :D miłego spacerku ❤️ KROPKA- super że rzepę znalazłaś :D z tego co pamiętam to jedyna wada ze sok troche śmierdzi :( ale po mimo tego z ena krwinki dobrze wpływa to i z toksyn oczyszcza organizm i na te włosy ( choc to najmiej potrzebne dobrze wpływa) i trzymam poslady by chłopaki przeziębienia nie złapali ❤️ JULY- ja zrazy robie tak miesko na zraziki udziec wołowy kroje w plastry rozbijam smaruje z jednej strony musztardą kłade na to bekonik( kupuje np. morliny juz w plasterkach) na to piórka cebuli i ogórasek kiszony ( można tez paprykę ) zawijam optaczam w mące i przysmarzam po tem do gara dodaję listek laurowy 2-3 ziela ( lekko je naciskam bo więcej smaku w tedy dają ) kilka ziarenek piepszu i na wolnym ogniu gotuje pod koniec wrzucam kromke albo 2 pokruszonego razowca bez skórki i na koniec troche koncentratu pomidorowego i łyzke masła podprawiam małąiloscią śmietany pieprze sole można natki dac i gotowe :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mAAm normalnie smaka takiego mi narobiłaś że szok - już nie mogę się doczekać jak cosik takiego upichcę. Powiedz mi tylko jako laikowi czemu dajesz ten chlebek? no i jakie jeszcze inne mięso może być jakby tego nie było? Małż dzisiaj po robocie idzie na zakupy więc jakby co to muszę napisać dwa rodzaje jakby nie było :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
JULY- ten chlebek to zagęszcza sosik i troszke smaku daje ( mąki juz nie trzeba dawać) czasem jak jest chudy rozbew wołowy ale lepsze z udzca są:) moja koleżanka z wieprzowiny robi ale ja wole tradycyjne zraziki wołowe ...mniam :D i do tego kaszka gryczana i ogórek kiszony :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Iza - życzę dużo zdrówka dla Norbercika, daj znać jak dziś czuje się mały. nuska - super, że Donia już lepiej:) kropeczko - i jak Twój tatuś? wypił ten sok? Mam nadzieję, że mu to jakoś pomoże... A jak Twoje dzieciaczki? Mam nadzieję, że się nie pozarażały.... mAAm - co u Ciebie słychać? Pola - życzę miłego i spokojnego wypoczynku:) A ja kochane chciałam Wam się dzisiaj pochwalić:) Otóż właśnie wróciłam z wernisażu fotograficznego, w którym brałam udział. Zdobyłam II i III miejsce w konkursie fotograficznym !!! Do konkursu razem zostało zgłoszonych 94 zdjęcia. Więc to chyba nieźle, bo zajęłam aż dwa miejsca:) ale się cieszę:) Do końca roku można oglądać zdjęcia w mojej miejscowości, więc zapraszam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jej wysyłałam wam dziś posta chyba z 6 razy i coś mi wcina za każdym razem.... Zaczynam się denerwować nie na żarty 😠 No nic zacznę od poczatku.... A ja kochane chciałam Wam się dzisiaj pochwalić Otóż właśnie wróciłam z wernisażu fotograficznego, w którym brałam udział. Zdobyłam II i III miejsce w konkursie fotograficznym !!! Do konkursu razem zostało zgłoszonych 94 zdjęcia. Więc to chyba nieźle, bo zajęłam aż dwa miejsca ale się cieszę Do końca roku można oglądać zdjęcia w mojej miejscowości, więc zapraszam Cieszę się ogromnie, bo wcześniej nigdy nie brałam udziału w żadnych konkursach, chyba teraz częściej będę się starała Pola życzę udanego, spokojnego weekendu i wypoczynku:) Kropeczko jak Twoje dzieciaczki? Mam nadzieję, że się nie pochorowały... Jak Twój tatuś? Wypił ten sok? Mam nadzieję, że już czuje się lepiej. mAAm - co u Ciebie? nuska - super, że z małą już lepiej:) Nic bardziej nie cieszy jak zdrowa rodzinka:) Iza - jak Norbercik się czuje? A wogóle co u nas tak pusto????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kochane ja po zajęciach.... Norbert już ok - został tylko katar- obyło się bez antybiotyku na szczęście :) EVIKA GRATULACJE....sama widzisz bez dwóch zdań - masz talent- rzuć na nk te zdjęcia chętnie zobaczymy :) July jak obiadek ? Nuśka jak oczka przeszło ? Maam jeżdzicie jeszcze na mazury- pogoda u mnie prześliczna :) Pola odpoczywaj kochana... Zmykam kończyć kolację - Paulinka zapaliła świeczki hmmm mam nadzieję na miły wieczór :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Iza - Super, że Norbercikowi już lepiej:) Dziękuję za gratulacje:) Mam nadzieję że wieczór w romantycznym nastroju się udał:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam i ja ;) Evika gratuluje !!!! Kobito Ty masz talent ;) Cieszę się razem z Tobą. Podeślij może na nk fotki wyróżnione? Po długim weekendzie czas wrócić do normalności. Chociaż u mnie to wcale taki długi nie był bo mój M nawet w czwartek był w pracy i w piątek i w sobotę. Dzieciakom przeszło ale dalej kuchlają. Doszłam do wniosku że może być jeszcze jedna przyczyna alergii. Mianowicie mamy dwa koty , które ja cały czas wyganiam z domu a babcia upierdliwie je wpuszcza i trzyma w pokoju do tego ma jeszcze psa. Być może maja alergie na sierść .Ja zresztą też często mam piekące i załzawione oczy. Małej badań nie zrobię ale synowi tak i zobaczymy. Dla mnie wiem ze to głupio brzmi ale było by na rękę bo miałabym argument do nie trzymania zwierząt w domu. A teraz to babcia to wpuszcza a ja wyrzucam i sprzątam. Powiem Wam że zawsze cieszyły mnie Świeta a w tym roku to jakoś nie. W ogóle nie wiem jak to zorganizować. Należę do osób pamiętliwych i nie jest mi łatwo zapomnieć że ktoś zrobił mi przykrość. I jak ja mam się opłatkiem dzielić? Najlepiej by było gdyby babcia po prostu na wigilie poszła do teściowej albo do swojego syna. W ogóle znowu jazdy w domu że piekę , że piorę , że światełko od pralki się świeci. Już normalnie szlak mnie trafia. Małej oczka nawet przeszły. Za to mały ma dalej problem z tymi uszami raz słyszy raz nie. Zobaczymy 24 co to będzie. U nas bajeczna pogoda . Normalnie róże kwitną w ogrodzie. Gdyby nie brak liści to wczoraj pogoda jak w lecie. Mój w podkoszulku chodził po ogrodzie. Ja się cieszę bo przynajmniej akumulatory podładowane na całego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam i ja ;) Evika gratuluje !!!! Kobito Ty masz talent ;) Cieszę się razem z Tobą. Podeślij może na nk fotki wyróżnione? Po długim weekendzie czas wrócić do normalności. Chociaż u mnie to wcale taki długi nie był bo mój M nawet w czwartek był w pracy i w piątek i w sobotę. Dzieciakom przeszło ale dalej kuchlają. Doszłam do wniosku że może być jeszcze jedna przyczyna alergii. Mianowicie mamy dwa koty , które ja cały czas wyganiam z domu a babcia upierdliwie je wpuszcza i trzyma w pokoju do tego ma jeszcze psa. Być może maja alergie na sierść .Ja zresztą też często mam piekące i załzawione oczy. Małej badań nie zrobię ale synowi tak i zobaczymy. Dla mnie wiem ze to głupio brzmi ale było by na rękę bo miałabym argument do nie trzymania zwierząt w domu. A teraz to babcia to wpuszcza a ja wyrzucam i sprzątam. Powiem Wam że zawsze cieszyły mnie Świeta a w tym roku to jakoś nie. W ogóle nie wiem jak to zorganizować. Należę do osób pamiętliwych i nie jest mi łatwo zapomnieć że ktoś zrobił mi przykrość. I jak ja mam się opłatkiem dzielić? Najlepiej by było gdyby babcia po prostu na wigilie poszła do teściowej albo do swojego syna. W ogóle znowu jazdy w domu że piekę , że piorę , że światełko od pralki się świeci. Już normalnie szlak mnie trafia. Małej oczka nawet przeszły. Za to mały ma dalej problem z tymi uszami raz słyszy raz nie. Zobaczymy 24 co to będzie. U nas bajeczna pogoda . Normalnie róże kwitną w ogrodzie. Gdyby nie brak liści to wczoraj pogoda jak w lecie. Mój w podkoszulku chodził po ogrodzie. Ja się cieszę bo przynajmniej akumulatory podładowane na całego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Własnie teraz kumpela oznajmiła mi ze ma wieści. Jest w trzecim miesiącu ciąży.To jej trzecie dziecko będzie. Do tego jej szwagierka tez tylko miesiąc niżej. Ona znowu długo nie mogła zajść miał zbyt wysoka prolaktynę po dwóch latach się udało.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej kochane :) Ja Was mazursko jeszcze pozdrawiam :D choć dzisiaj już do domku wracamy :( pogoda fajniutka :D słoneczko u nas świeci :) wekenndzik w samotności nie minął bo najazd siostry ciotecznej z chłopem i dzieciakami miałam wrrrrrrrrrr:o wiecie bardzo ja lubię ale czasem mnie to drażni że uciekamy z miasta by odpocząć a ona nam się zwala na głowę :o a ja należę do ludzi że jak ktoś się pyta czy może wpaść to nie odmówię :O wiecie czasem na urlop nam się zawla na kilka dni :O raz poprostu jej powiedziałam że jak chce wpasc to tylko na 3 dni bo my chcemy pobyc sami :o to i tak kombinowała czy dłużej nie zostać :o ale jak ona np. gdzies ma domek to za chiny ludowe cię nie zaprosi :O moja mama powiedziała byśmy tel wyłączali a jak będziemy chcieli dzwonić to przecież zawsze kom. można włączyc i chyba tak będe robić :) EVIKA- GRATULUJĘ :D gwiazdeczko nasza :D i czekam na foteczki :) wklej może te nagrodzone :) a może gdzieś w necie można zobaczyć te foteczki ?? NUSKA- faktycznie może to byc alergia :O ale może na zarodniki grzybów pleśniowych a nie koniecznie na sierść bo jak od małego Dawidek nie miała to może to być właśnie coś innego :o Co do tego że światełko się w pralce pali to już obłęd normalnie :o CO do świąt to my w tym roku jedziemy do teściów a potem do moich rodziców :) i w tym roku przemówiliśmy mamie że babcia już nie żyje i że z siostrą rodzona w pierwszy i drugi dzień świąt się spotka bo co roku moja mama miała 30 osób na wigili a tak tylko 7 nas będzie :) Bo wiadomo że jak zapraszała swoją siostre z męzem dzieciakami i ich męzami to i mojego taty rodzeństwo musiała a nie musze wam pisać ile to kasy kosztuje a ile siedzenia w kuchni :o więc dzięki Bogu przekonaliśmy ją z bratem i w tym roku mama sobie odpocznie a my zrobimy wigilie więc na fajne przepisiki czekam :D od Was i jeszcze kolorek na święta muszę wymyslęć ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć:) My juz w domu,wrocilismy wczesnym wieczorkiem wczoraj,bo o 17 juz bylismy w domu. Zaraz po sniadaniu wyjezdzalisy nie da sie pisac,reklama:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moze teraz... Więc- było cudnie:) Pierwszy raz byłam w takich wysokich Alpach wjezdzalismy kolejką na 3330 mnpm.Piękne szczyty,mnostwo sniegu,słoneczko.Bajka po prostu laski. Nie straszna mi juz żadna gora,smigam jak stara;) Ach,chcę juz jechac znow.. mAAm- to ty masz zawsze najwięcej przepisów pysznych więc dawaj cos fajnego na swieta:) Super ze mama w tym roku odpocznie od garów:) Ja muszę sporo zrobic w tym roku sama, juz trzeba zacząc cos myślec no nie? kropka- kolega pediatra z poz mówił ze w oddziale NFZ mozecie sie dowiedziec kto w rejonie taty ma paliatywną .A jak tata się czuje teraz? Evika:) gratulacje, zdolna jestes kobitka:) ja tez chcę zobaczyc nagrdzone fotki:) uciekam na chwile bo maly wrocil głodny...:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kochane ja tylko kawkę stawiam i uciekam- mam w pracy młyn ... Pola super że wyjazd się udał :) Kropka jak tata ? July jak impreza? Evika gdzie zdjęcia ? Nuśka - świeta są magiczne będzie cudnie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pola super ze jesteś zadowolona. Nie uwierzycie wczoraj przypadkiem natrafiłam na mapki przebiegu beskidzkiej drogi integracyjnej. i wariant najbardziej pewny to wariant który przebiega przez mój dom i ogród.!!!! Ja jestem w tak ciężkim szoku , nie wiem co to będzie. Może za dziesięć lat zburzą nasz dom. Ja wiem wypłacają odszkodowania itp, ale dla mnie to co z tego , tu mam tak rewelacyjne miejsce, mój ogród do bloku nie pójdę , budować nowy dom??? Mówię wam straszne bo w ogóle nie wiadomo jak dalej żyć teraz , czy to przejdzie czy nie. Co robic dalej czekać???? A syn znowu chory , goraczka , kaszel

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej kochane :D Ja dzisiaj mam lenia :p wyprawiłam młodego do szkoły chłopa do pracy i chyba walnę się na godzinkę bo patrzałki same się zamykają :O NUSKA- o raju ale się porobiło :o nie wiem co ci kliknąć bo to aż 10 lati do tego czasu to jeszcze z 1000 razy może się zmienić :o ZDRÓWECZKA DLA DAWIDA OGROM ŻYCZĘ ❤️ IZA- oj kawkę chwytam :D POLA- super że wyjaździk się udał :D mam nadzieję że owocnym się okaże :D trzymam poślady :p :D Buziaole kochane jestem za godzinkę 👄❤️👄 DLA WSZYSTKICH KOBITEK ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
WSTAWAĆĆĆĆĆĆĆĆ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przerwa na drugą kawkę ... Nuska a ja ci powiem że to super... dają duże odszkodowania i wybudujesz sobie kochana za nie - nowy, zdrowy dom i tylko twój :) Niektórzy specjalnie skupują działki i domy bo przy wywłaszczeniu można sporo zyskać - a z drugiej strony 10 lat to kawał czasu i wiele zmian- nie martw się kochana - bedzie dobrze:) zdrówka dla synka :) Maam ale bym pospała- Norbert kręcił się całą noc a rano grymasil...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
IZA- no z mojego spania d u p a :) bo kol zadzwoniła z którą się od 4 roku życia znam :) i przegadałyśmy półtorej H :) ma wpaśc do mnie bo w oklolicy będzie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie, dziewczynki ja na sekundę bo malutki się pochorował na całego, nie może spać itd. pola - dzięki, będziemy pytać, chociaż jest to dla nas ciężka decyzja, bo tata jest całkiem kumaty i przytomny i nie wiem jak on to odbierze? mówi, że sam sobie dawkuje leki, chyba teraz już wie ile wziąć żeby być przytomnym ale żeby tak bardzo nie bolało (wcześniej były problemy z komunikacją z tatą). ostatnio jakiś nerw mu uciska i ma duże problemy z chodzeniem :-( nuska - tak jak dziewczyny piszą, nie ma się co zamartwiać na zapas. dużo zdrówka! pola - dzięki za wszelkie rady. tato ma mieć jutro prześwietlenie kości. cieszę się bardzo, że wypad się udał! iza - jak Norbercik? Zdrowy już? mAAm - oj, mnioe na tej naszej wsi to ju ż nikt nie odwiedza... chociaż oczy mi się same zamykają to wolałabym żeby ktoś do mnie wpadł niż pójść spać ;-) ale że nikogo się nie spodziewam to idę troszkę odespać noc. pa!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Ja jestem do rana w pracy, wyjadę stąd o 7 jak dobrze pojdzie i moze zdąże pożegnac swych chłopów zanim pojdą do szkoły i pracy:)bo koło 8 zajadę do domku. A potem to pewnie do południa będę odsypiac..;) mAAm- tupecik ma ta twoja rodzinka ze tak sie na siłę wciska,tym bardziej ze sama nie zaprosi,przykre to.Najlepsze wyjscie rzeczywiscie,wyłączyc tel albo zmienic numer;) W Austrii to na bank nic nie zmajstrowaliśmy bo ja juz po swoich plodnych dniach bylam, tak ze spoko, za parę dni @ nuska- dobra wiadomosc zważywszy fakt ze to stary dom do remontu i macie z nim więcej kłopotów niż uciechy,zwłaszcza jesienią i zimą. Za odszkodowanie wybudujecie nowy,piękny z równie pięknym ogrodem:):) Tylko szkoda ze dopiero za 10 lat!!:) może da się wczesniej;):) kropka- ale opieka paliatywna to nie znaczy ze trzeba się żegnac ze światem , to pomoc dla ludzi chorych na raka mająca na celu jak najbardziej przedłużyć im życie i sprawic by czuli się w miarę konfortowo. Naprawdę warto.Jak tam chłopaki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie, pola - niby tak a z drugiej strony to wiadomo kiedy się taką opiekę załatwia... no nic, już się wszystkiego wywiedziałam, dzisiaj mój brat ma załatwić skierowanie i może mi się uda jeszcze dzisiaj podjechać do Hospicjum i załatwić. Chociaż mam utrudnione zadanie bo malutki nadal chory na całego, śpi po 10 minut, płacze, jęczy, stęka i co tylko. nawet po nurofenie nie śpi. ja sama już na rzęsach chodzę. i na 100% starszy też się zarazi, ech... dzisiaj rano odebrałam telefon od mojego brata żeby załatwiać wózek dla taty bo tatuś dzisiaj już wogóle nóg nie czuł rano, już nie chodzi wcale. dzisiaj tato miał badania w onkologicznym i nie wiem jak mój brat to zrobił że go tam dostarczył. dopiero później się dowiedzieliśmy że można wezwać pogotowie w takim przypadku. sorki, już Wam nie smęcę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Kochane❤️ U mnie dzisiaj do dupy :O wszystko mnie wnerwia , łepetynka napierdziela na całego i ryczeć się chce :o nienawidzę takich dni wrrrrrrrrr Mówię wam już mi się wczoraj sexu nie chciało nawet :owięc dupa ze staranek :o POLA- pewnie jeszcze spisz więc kolorowych snów ci zyczę u mnie też staranka o kant stołu :O wogle mi się nie chce i staram się nie myśleć no ale jak tu podczas seksu albo po nim nie mysleć :( ja chyba tak juz nie potrafię :O daje sobie czas do lutego jak nie zaskoczę to biorę tabletki anty i już.Bo poprostu już nie wyrabiam :o Ale za ciebie kochana poslady i wszystko możliwe zaciskam ❤️ KROPKA- ja życzę i tacie i małemu dużo , dużo zdrówka❤️ jak czytam co piszesz to przed oczami mam od razu mojego dziadka i aż łzy same się cisną .Tulę cię mocno kochana❤️ A gdzie reszta kobitek ??? EVIKA - halo , halo czekam na foteczki :D NUSKA- jak dzisiaj Dawidek ?? IZA- jak Norbrcik ??? MAGDALENKA- może choc słówko do koleżanek klikniesz co u was? KIKI- proszę mi tu szybciorkiem relacje zdawać kogo pod serduchem nosisz ??? KISA- ty wierz łobuzico :) PISAC , PISAĆ ,PISAĆ BABYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYY :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej. Kropeczko biednie masz z tatą. A je w końcu , czy dalej nie? I kropeczko nie smęcisz kochana. A dzieci lepiej. U mnie tez znowu syn chory. W poniedziałek jak wracaliśmy ze szkoły to mi mówił ze mu słabo. Myślę że zmęczony, w domu odzyskał wigor. We wtorek zbieramy się do szkoły i znowu ze mu słabo , i strasznie kaszłał. To zamiast do szkoły do lekarza , ma antybiotyk 7 dni potem dwa po w domu czyli zejdzie nam prawie dwa tygodnie. Do tego dostałam skierowanie do poradni alergol. I tam dopiero 1 grudnia zapisy na marzec. Z tym sexem to u mnie tez posucha ;( Jakoś tak nie mogę się z moim zgrać, jak on ma ochotę ja nie mam , jak ja to znowu on zmęczony ;( W ogóle jakieś cycry tez mam z cyklem bo jak miałam 33 35 dniowe od dwóch miesięcy mi się skraca w tym to już koszmar 26 . Co do domu. To powiem wam wcale to nie jest takie piękne. Wielu ludzi sądownie walczy o odszkodowania. W jakiejś wiosce rodzina za działkę i dom dostała 120 tyś. Przychodzi rzeczoznawca szacuje wartość domu minus koszty amortyzacji. Nasz dom jest bardzo stary i po wycenie wątpię aby starczyło na nowy. A w bloku nie chce mieszkać. Po drugie nie wyobrażam sobie innej lokalizacji, plusem było by brak tej sąsiadki ale reszta na minus. Są dwa warianty tej drogi jeden przebiega przez nasz dom a drugi takimi polami około 3 km dalej. I dowiedziałam się wczoraj ze na 99 procent pójdzie ten drugi. Chodź zostaje procent niepewności. Pola odespałaś w końcu??? Maam chyba dopadła cię chandra jesienna? Evika wrzucisz fotki z konkursu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kiki Wszystkiego Najlepszego Z Okazji Urodzin ;) S T O L A T !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Kochane :) Wczoraj to zdychałam na całego :o łepetyna mnie tak bolała że myślam że zejde z tego świata ibuprom max nie działała i aż manie mdliło i jajniki jeszcze czułam :O wogule wczoraj chyba miałam owu bo dzieweczyny miałam tyle śluzu przezroczystego że szok ciąngnoł sie na dobre 20cm ale ze staranek D U P A bo tak mnie łepetyna bolała że jak ktos mnie dotknął albo pies szczekała to kurwica mnie trafiała :O więc poślady za POLUNIĘ trzymajcie bo u mnie dupa będzie :O w tym miesiącu :O NUSKA- to skoro tak mało płacą to może lepiej że tym drugim warjantem poleci ta droga :) a domek sobie powolutku zrobicie :)Zdrówka dla Niunika dużo, dużo ❤️ co do chandry to ja czasem reaguję tak na zmianę pogody :o tyle że jeszcze w życiu mnie tak łep nie bolał :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
KIKI- 🌼 100 lat , 100 lat wszystkiego naj, naj zdróweczka ,szczęścia , spełnienia marzeń 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×