Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
MONIA-MAMA

problem z zajściem w drugą ciążę

Polecane posty

Evika- my mamy Scrable plastikowe i są super.Mamy je juz parę lat,nic sie z nimi nie dzieje.Kosztowały wlasnie ok 80zł. Nie ma co wydawac 220 zl:( Te z plastiku są super wykonane, mają porządną planszę, szmaciany woreczek na literki ,są bardzo ładnie i przejrzyscie zrobione, będzie Paulinka zadowolona:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pola te scrable to dla nuśki :) Ja tez mam plastikowe i sa ok ..a klocki Nuśka super hmmm kupię bo widział już je i zapomniał - dobrze, ze mi pzrypomniałaś :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U nas w tych skrablach tez wszystkie literki jak nowe a byl czas kiedy codziennie gralismy:) mAAm- a orientowałas sie w cenach gitar?? na portalu gitarowym ludzie polecają takie za ok 1500 zł a moj chłop jest zdania ze za dobrą gitare plus dodatki-trzeba dac 5 tys, 5 tys toz to kupa fory

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
IZA- a właśnie że dla EVIKI :p :D bo NUSKA- o inna gre pytała hihihih:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
POLA - ja prześlę ci linka sklepu z gitarami który mam koło domu i tam gitare kupaował tacie oni tez prowadzą sprzedasz przez neta :) co do cen gitar to ja uważam że jak ktos w domu lub dla znajomych ma grac a nie na scenie z zespołem to taka za 1000 albo 500 zł starczy spokojnie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale tu fajnie dzis:) a gdzie nasza nowa pisaczka justinchan?:) Lecę na chwilę na obiadek,u nas w robocie faceci od rana szykują obiad na dole:) życ nie umierac:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak mowa o Scrable to dla mnie:D :D :D :D Kochane dziękuję, a może podacie mi link do tych Scrabli które macie, bo jest tyle wersji że sama nie wiem już które :( mAAm - ale gitary!!!!!!!!!!! Ekstra:) Pola moim zdaniem to rewelacyjny prezent!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczynki uciekam bo moje dziecie wróciło i całe mokre jest bo bitwe z dziewczynami na śnieżki zrobili :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mAAm- dzięki, widzę ze na poważnie młodemu chcesz kupic:) nie boisz sie ze z domu będziecie musieli uciekac jak młody da czadu;)? Evika- wydawało mi sie ze gwarancja jest na 2 lata

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u mnie nie łączy z allegro:( moze pozniej sprobuję. W każdym razie Evika- my mamy zielone pudelko ,w srodku zielone klocki z białymi literkami,to chyba klasyka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rany- na odwrot, klocki są białe a literki zielone,ale daltonistka ze mnie hahahaha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Evika-zdecydowanie jak mAAM- te klasyczne,zielone. Są bezkonkurencyjne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja smutna i głodna...z głodem to jakoś sobie poradzę bo jeszcze godzinka i do domu - oby tylko dzsiaj szybsza jazda była niż wczoraj. A smutek dotyczy taty - wczoraj wyszedł wcześniej z pracy bo zaczęła mu krew z nosa lecieć - ogólnie ma słabą krzepliwość ale z 15 minut i wszystko wraca do normy. A ten przyjechał do domu, potrzymał zimny kompres i tak 4 godziny....w końcu zasnął. Dzisiaj rano wstał i było ok. A potem zadzwoniła mama że znowu :-( Nie ma siły żeby poszedł do ośrodka bo jest po prostu słaby. Zresztą u nas i tak nie ma już pewnie numerków i go nie przyjmą. Powiedziałam mamie żeby zamówiła wizytę domową to okazało się że żeby mieć wizytę domową to tzreba raniutko się zapisać! Pogotowie zanim przyjedzie to kupa czasu bo mają mnóstwo wyjazdów do złamań i skręceń.... Jak wrócę z pracy i dalej będzie taka sytuacja to pakuję go w samochód i jedziemy na dyżur - tylko wiem że tam posiedzimy ze 4 godziny i odeślą nas do szpitala a tam kolejne parę godzin - przerabiałam podobną akcję ze służbą zdrowia w styczniu jak były takie śnieżyce i mama gorzej się poczuła ;-( ...i przepraszam że smęcę...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pola, mAAm - dziękuję, też wydaje mi się, że te klasyczne są bardzo fajne. Nie będę przepłacać. Dzięki Wam mocno:) Kochane jesteście:) Właśnie przed chwilką otrzymałam świeżą rybkę prosto z morza :) :) Wczoraj pomogłam koledze z pracy (który często jeździ nad morze na ryby) wybrać, kupić i pomóc w obsłudze lustrzanki z obiektywami i dziś w podziękowaniu przyniósł mi tę rybkę:) Jej, aż mi głupio się zrobiło:) Jej, jak mocno i ładnie pachnie:) Zapraszam dziś Was wszystkie na świeżutką rybkę:) Uciekam do domku:) Pa pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
July - kochana trzymaj się. Nie wiesz jaka może być tego przyczyna? Czy wcześniej też Twój tata miał takie dolegliwości? Trzymaj isę i daj znać nam koniecznie co powie lekarz...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pola smacznej rybki życzę i zazdraszczam - chętnie bym taką zjadła :-) Eviczko miał tak wcześniej ale nie tyle czasu.....szukałam, grzebałam i czytałam w necie - może to być objaw madciśnienia - tata ma dobre więc odpada, może być z powodu anemii - nie sądzę, może być po chorobie - - owszem tata ostatnio był przeziębiony i brał antybiotyk eiv może.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
july:) to Evika zaprasza na rybkę;) ja niestety nie mam rybki a tym bardziej prosto z morza a nie ukrywam,że tak i owszem chętnie bym taką zjadla i was zaprosiła oczywiscie:D july- najczęściej jest to krwawienie ze splotu naczyn krwionosnych plytko pod śluzówką nosa poloronych, wtedy drapanie w nosie albo przeziebienie z katarem moze odslonic splot i krwawienie gotowe.To najczęstsza przyczyna. Zimne oklady na podstawę nosa,na kark,ucisk skrzydełek nosa powinno pomoc. Aby uszczelnic naczynka- np rutinoscorbin 3 razy 2 tabl, moze tez wziąść cyklonaminę 2razy 1 ale to raczej na recepte. Jesli krwawienie nie ustaje to zalatw skierowanie na laryngologię, zalozą tamponadę. Jesli przyjmuje tata leki przeciwkrzepliwe (Warfaryna, Sintrom,Acenocumarol to należy tate przyjąć na oddział i oznaczyc wskazniki krzepnięcia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Laski,jestescie jeszcze?? mAAm-wysuszyłas młodego?:) A ja do 19 mam:( ale za to od dzis wieczor do niedzieli mam WOLNE:) po pracy lecę po świece i będziemy robic sobie andrzejkowe lanie wosku :)a co!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam kochane z gorącą kawką :D July jak tata....mam nadzieję że sytuacja opanowana. Pola co ci wyszło z wosku... rany jakos zapomniałam ze wczoraj andrzejki :( Evika dzisiaj w domku ależ ci dobrze :) Kropka jak tata ? Nuśka jakz zdrówku dzisiaj ? Justin pisz... Maam i jakie prezenty wybrałas ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
idę na siłwonie- szukam chętnych bo samej mi się nie chcę :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jestem i ja i popijam już gorącą kawusię! Z tatą troszkę lepiej - wczoraj mama w końcu zadzwoniła na pogotowie do pani jej powiedziała że jak mamy jak i czym dowieźć tatę do szpitala to tak będzie szybciej niż jak oni przyjadą. I tak też zrobiliśmy jak wrócił mój małż to poejchali, po czym na miejscu powiedzieli im że tu trzeba jechać od razu na laryngologię a oni takowej w szpitalu w chwili obecnej nie mają - znaczy się nie ma dyżuru. I mają jechać na drugi koniec miasta ale nie ma pewności że dzisiaj tatą się zajmą. Wrócili do domu i dzisiaj tata idzie prywatnie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej ;) Ja jak nowo narodzona , mogę śmiało oddychać , nie boli mnie w klatce piersiowej ;) Tylko dupsko po zastrzyku obolałe jeszcze. U nas zima na całego, mróz i jeszcze wiatr. Na górze przez okna nic nie widzę bo całe zamarznięte ;)Mam piękne kwiaty na szybie malowane ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Kochane :) Ja zdycham :O w nocy co chwilkę się budziłam :o tak się leje ze mnie jak nigdy prześcieradło zmieniać musiałam gacie normalnie w szoku jestem :(sorki ze o takich rzeczach wam piszę ale normalnie nie wyrabiam aż czuję jak m i leci :( martwi mnie to :( JULY- dobrze że załatwiliście lekarza tacie :) daj znać co zaradzi . Dziewczynki moje więc ja kładę się lulu bo padnięta jest :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×