Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
MONIA-MAMA

problem z zajściem w drugą ciążę

Polecane posty

JUŻ JESTEM :D POLA- może być i dżinik :) NUSKA- to może herbatke z prądem ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NUSKA- migająca herbatka pod migające żarówki i disco gotowe :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A z tego wszystkiego zapomniałam Wam napisać że 2 h temu dostałam @ i jakos mam ją w dupie :D:D:D:D:D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zmykam na pół godzinki , muszę racuchy usmażyć mojemu bo za chwile wróci z pracy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nuska- herbatka??? jak to tak? mAAm- dżinik proszę bardzo no to siup za Antosie i mamusie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mAAm- podła @:( , ja mam jutro dostac, w kazdym razie w ciągu najbliższych dni wrrr. Też mam w du.......e nuśa- nie widziałam wpisu z propozycją spotkania ale jak najbardziej jestem na tak :):) ! a ile jest od ciebie do Białki ( lub z Białki do ciebie;)??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NUSKA- ano tak wyszło :) Ja mam jednak nadzieje że wyluzuje na maxa w tym miesiacu i juz mi da spokój na jakies 9 miesiecy tak samo jak POLI :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
POLA- ja tak jak pisałam odstawiam luteine i nie biore nic zrobie sobie badanka i zobaczę co mi powychodzi bo w tej głowie strasznie mi sie kreci po luteinie jak bym cos z błednikiem miała :( no chyba że to od czegos innego :o NUSKA- racuchy mniam, mniam :) smaka mi narobiłaś :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nuśka -raczej klasyczną niż nowoczesną bym chcialA, tradycyjne są bardzo ladne ale najbardziej podobają mi się duże tradycyjne kuchnie a nasza będzie miec 10,5 m2. więc balabym się o efekt koncowy .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
POLA- fajne są takie które wyglądaja jak by kuchnia była w kredęsie :) troszke może pod prowansalską podchodzi ale ładne są :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mAAm- 2 lata na luteinie to chyba wystarczy,dobrze że odstawiasz. Masz rację,trzeba wyluzować:) Ja coraz mniej przezywam,coraz mniej czekam.Jestem spokojniejsza dzięki temu lepiej śpię:);) Zawsze przed @ tak przeżywałam ze nie mogłam zasnąć,cale noce nie spałam. Teraz śpię.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O i znów stronka moja :D POLA- u mnie w sierpniu było by jak ją biore 2 lata :O ale serio zauważyłam że jak ja biore to od 3 miesięcy jak zaczęłam zwracać uwagę źle się czuję własnie przez te zawroty głowy :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W sumie to się pogodziłam że mam tylko młodego i już o tym nie myślę choć tak w głębi jakaś nadzieja jest :) w sumie to mam nerwa ze było ze mną ok tylko progesteron za niski a skończyło się na tym że mam przestymulowane troche jajniki bo za miast około 3 cykli to 5 brałam clo i przez błędnie wydawkowana lutkę owu mi przyblokowała :( wiec juz mam dość słuchania i łykania :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mAAm- ladna kuchnia:) ale taka kuchnia bylby rewolucją w naszym życiu;) myślę o kuchni z drewnianym blatem ,szafki częśc w kolorze blatu a częśc w białym, nie wiem czy bedzie dobrze,jestem beztalencie. Na pewno będę miała wizualki ze studia kuchennego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale Wam zazdroszcze planów tych kuchnii mniam mniam , ja to sobie poki co moge poptrzec :D Ale ładne są

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
KISA- kotek ja jak na razie to w łazience siedzę a potem w pokojach :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
KISA- a gadałaś może z siostrą o tym co mówiłyśmy??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
POLA- już patrzę czy coś jeszcze z klasyki mam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Maam , gadałam z nią krótko ale pytałam pytałam. Mówiła ze ok. 175 dolców by kosztowało , ale ale tak przedyskutowąłysmy ze jak to wysle to faktycznie za cło sie zabuli nie wiem ile ale zeby nie wyszło tyle ile tu w PL kosztuje i słuchaj ja lece do stanów maju i tak wymysliłam ze moge Ci to przywieźć , tylko pytanie brzmi : czy Twoje dziecię tyle wytrzyma?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×