Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
MONIA-MAMA

problem z zajściem w drugą ciążę

Polecane posty

Hej:) Siedzę dziś do 19 w pracy.Muszę przyznac ze ciesze sie z tego powodu bo wreszcie po paru dniach mogę posiedziec i poleżec;) mAAm- gratulacje bratanicy:) sława wam w rodzinie rosnie:) ja w facebooku sie kompletnie nie orientuję:( Zostalam gdzies na etapie nk..hmm. Szkoda ze K się rozchorował,ale co zrobic,czasem tak bywa.Na następnym balu sobie odbije;) nuśka- a to wam babcia zalatwila robotę:( Ale wiesz co, nie ma sie co łamać i płakac nad rozlanym, mlekiem.To kompletnie nic nie da, nie spowoduje ze łazienka przestanie śmierdziec.Glowa do gory,pierś do przodu,zakasac rękawy i do roboty:);) Będzie dobrze:) kisa- no to cie polamalo solidnie.Te leki (moze masz myolastan) najlepiej na noc brac i to w miarę wczesnie,koło 19 bys na drugi dzien jak pijana nie chodziła. Szkoda ze 2-3 dni w dumu nie chcesz poleżec,wygrzac,odpocząć. kropka,Iza:) Ja nie mogę znalezc mojego modemu i boje sie ze zgubiłam. Teraz polączyłam sie z siecią pogotowia ale kurcze ,gdzie moj modem?:( Laski-miło ze sie cieszycie z naszego domku:) nie moge sie doczekac przeprowadzki. Mamy juz ogrzewanie podłogowe, jeszcze nie działa ale juz w przyszlym tyg będą posadzki wylane i wlączane po trochu ogrzewanie:) Kuchnia-jak mówiłam wczesniej, fronty część fornir brązowy ciemny w widocznymi slojami, część szafek biały lakier, blat drewniany ciemny.Ciekawa jestem jak to wyjdzie. moje dziecie pakuje sie dzis na ferie. Jedziemy w 3 laski, mamy 5 dzieci w tym 1 dziewczynkę,jedziemy w 3 samochody w konwoju;) nuśka- raczej do was nie dotrzemy,sorki,ale i tak cała w strachu jestem przed tą drogą, a za dnia do Bialki chcialybysmy jutro dotrzec.Po ciemku strasznie ciężko mi sie jedzie,nic nie widzę.. W ogóle chlop jak sie dowiedział ze mialabym sie gdzies oddzielac od reszty to mnie zbeształ,z blockiem zmieszał;( Następna kawka,zapraszam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie! Ech, cierpię na koszmarny brak wolnego czasu:( Dziś za oknem u nas przepiekna pogoda mróz -15 stopni, wszędzie szadź, piekne słońce i ryczeć mi się chce, bo ja zamiast w plenerze jakieś piękne foty cykać to muszę siedziec w pracy:( A jeszcze gorzej sie zapowiada bo mam dziś fotografować pracę jednej z maszyn... i tym bardziej będzie mi smutno, że pogoda piękna a ja w pracy:( Kisa - ubieraj się ciepło i kuruj:) Iza - łazienka napewno wygląda przepieknie:) mAAM - fajnie mieć taki talent w rodzinie:) Super:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej. Kisa widzisz dobrze że poszłaś.I tak dobrze że we wczesnym stadium bo ja z tego co wiem na korzonki to raczej ruszać się w ogóle nie można ani leżeć. Co do wczoraj to normalnie zabłyśliśmy oboje. Dalej wałkowanie tej nieszczęsnej wanny, ja ze tak nie moze być w domu ze ja się brzydzę itp. Między wierszami doszło sporo jeszcze innych tematów. I wyszła niezła awantura. Ja na końcu stwierdziłam że jak nie możemy dogadać się w istotnych kwestiach to to jest bezsensu i ze w takim razie ja się wyprowadzam.... A mój M to się wyprowadzaj. Na co ja uniosłam się honorem głupim: taki jesteś to ok. I zaczęłam się pakować. Między czasie jeszcze jakieś dogryzki. Ale w końcu gotowi , ubrani , rzeczy spakowane w aucie i mieliśmy jechać do mojej siostry. Ja tylko czekałam aż on ustąpi i powie nie jedź nie wygłupiaj się. Ale nie oboje uparci jak osły. W końcu już wychodząc wyszło opamiętanie. Co my robimy!!!! i rzucenie się w ramiona , płacz ......zgoda ;) Oczywiście to nie koniec tej historii. Bo mój m stwierdził że i tak by mnie nie zawiózł tylko wrócił by z miasta z nami do domu. i co najgorsze i za co mam największy wstyd że w tym wszystkim uczestniczył syn. On był zadowolony ze do cioci pójdzie. I musieliśmy mu tłumaczyć że rodzice tak głupio się pokłócili , jak dzieci., ale ze najważniejsze że juz wszystko ok. Że trzeba się godzić itp. Potem była kupa śmiechu jak to się daleko wyprowadziliśmy. No a potem trzeba było wszystko rozpakować..... Wstyd mi i tak głupio dorosła baba a jak dziecko dałam się ponieść emocją i chorym ambicją.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pola Twój ma racje samemu to nie ma co ryzykować. Na pewno będą jeszcze okazje, może będziecie w Krakowie .... Ja w każdym bądź razie zapraszam. My do Białki nie mamy szans dotrzeć ;) A wiesz że w twoim mieście ja mam rodzinę.? Wstyd ale kontaktu urwane. To rodzina mojej babci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja kochane zmykam do lekarza , te zatoki rozsadzą mi głowę. Miałam iść wczoraj na dyżur ale wiecie co wczoraj było.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nuska - u Was zawsze cos ciekawego sie dzieje, nie nudzicie się ;-) idź do lekarza, idź, ja też w końcu poszłam po antybiotyk na zatoki bo już miałam uszy zatkane i wogóle. wzięłam prawie 3 opakowania ale przeszło. iza - ja już Ci wcześniej odpisałam Słońce, że stosowałam 5x5 :-) oki, malutki zasnął, ja dzisiaj z rana byłam na badaniach i teraz też się położę na chwilkę. mAAm - ja nie dostałam tej książki od Ciebie jeszcze :-( papa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Iza mój m to bardzo spokojny człowiek i ciężko go z równowagi wyprowadzić. I całe szczęście bo gdyby w domu dwa takie oszołomy były to strasznie rzeczy mogły by się dziać ;) Ja właśnie wróciłam. Normalnie w ostatniej chwili u tego lekarza. Bo rzuciło mi się już na oko , całe opuchnięte i w ogóle ból straszny. Ja jestem genialna.. Kise do lekarza wysyłam , a sama miałam problem cztery litery swoje zmobilizować. Mam zrobić rtg zatok plus coś mi pobąkiwał o astmie/ W sumie od października cały czas coś mam z gardłem. Teraz znowu kuruje się antybiotykiem....ale inaczej podobno sie nie dało.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nuśka- no to niezłą zadymę zrobiliście;);) Dobrze,że wszystko dobrze się skonczyło. Lecz sie lecz kobieto, co twoje gardło ma wspolnego z astmą ?(bo nie za bardzo zrozumiałam;). Iza-a jaką łazienkę zrobilas? Umówiliśmy sie na 23 02 do dra Żuka w Artmedzie w Poznaniu-to tak apropos tematu wątku;).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
właśnie mam nalot teściowej i babcia tak ładnie jej relacjonuje wczorajszy dzień...;(I nie tylko.Po prostu dwa tygodnie z naszego życia. co zrobiłam , co powiedziałam.... super się czuje nie wiem czy one nie mają świadomości że ja to wszystko na górze słyszę...;( Pola chodzi o to ze mnie kaszle bardzo często. Od października gdzieś. a co do astmy to bardzo możliwe ze od tych pleśni....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kropka :D nie zauważyłam pzrepraszam albo miałam nadzieję że napiszesz 1 na 1 :P Pola kończymy górę naszego domu i tam robiłam łazienke :) No własnie gadu gadu...a ja ciągle czekam na dwie kreski Twoje kochana i Maam oczywiście :D Nuska najważniejsze że Wy się pogodziliscie a babcia to przykre pewno ale nic nie poradzisz :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie dostałam nic na maila :-( Iza co kupujemy na poniedziałek do żarełka? Nuśka nie źle z tym chłopem :-) dobrze że już się wszystko wyklarowało i jest git.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja szybciorem bo młody kompa okupuje , jutro mam gosci w niedziele tesciów :O więc wielkie sprzątanie i zakupy i gotowanie no i moja suka chyba dostaje cieczkę bo cycki większe dostała i mi mocz popuszcza od trzech dni i ma jakąs cipke napuchniętą :O jak to z sukami ???piszta bo ja zawsze miałam samce :O i zielona jestem :O KROPKA- to tej małej bratanicy którą widziałas w fb siostra starsza z innego taty :) a Xfactor to program coś jak idol ale na zasadach bardziej jak mam talent :) POLA- sniegu, śniegu , sniegu wam życze :D NUSKA- no to ładnie hihi:) ale dobrze że godzenie było ok :)i ż eDawidowi wyjaśniliście wszystko JULY- wysłam jeszcze raz wczoraj na m....... 7878. książka jest w załączniku.Może podałas inny adresnk i dla tego go nie masz prosiłam byś napisała na FB mi adres.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Iza:) wiem ze łazienkę na górze robiliście, może żle sprecyzowałam pytanie,ale chodziło mi jakie płytki, styl i w ogole wygląd;) Dziewczyny trzymam kciuki za waszą dietkę:) Ja sie wczoraj ważyłam 57 kg, moje dziecie 38kg;) Myślę ze nie jest zle. nuśka- babciami bym się nie przejmowala, co one mialyby z tego życia gsdyby nie mogły sobie poplotkowac?;) Zalącz głośną muzę i miej to w tylku kochana;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mAAm- współczuję nalotu ;) tylko za długo w tych garach nie siedz:) Moje dziecię od 2 godzin ma ferie:) mAAm-dzięki za zyczenia ,tam ponad metr śniegu, życz nam kochana raczej szerokiej drogi bo tego się obawiam najbardziej;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
POLA- jutro mamy chrzestną ciężarna i z 1,5 roczna córa i mezem mojego syncia na obiadku wiec może się zapatrze hihih;) a w niedziele tesciów bo mój męzuś ma imieninki :Djak na razie wymyślam menu :) bo ma być rybne bo kochają morze zreszta moż jest kapitanem pogori i szkołę pod żaglami prowadza itd :) deserek mam , będzie i łosos grilowany z warzywami i dzikim ryżem ale weny na przystawkę brak:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
IZA-JULY- wysłałam wam jeszcze raz ducana jest w załączniku KROPKA- kotek prześlij mi adres na fb to ci wyśle bo w nk nie ma :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mAAm- zapatrz się zapatrz ;) a na przystawkę moze krewetki królewskie zasmażane ,polane masełkiem ze szpinakiem?;) Laseczki- rano skoro swit wyjezdżamy,jak będę miała sieć to się odezwę.Tym czasem się trzymajcie zdrowo:)papapapa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
POLA- miałam robić krewetki po karaibsku ale okazało się że facecik :) ma uczulenie na krewetki :O i muszę coś innego kombinować :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pola - udanego wypoczynku. bo wiesz, wracasz, robisz fotki domku i wklejasz na Nk. Nie mówiąc o wizycie, która mam ogromną nadzieję, że nie będzie potrzebna...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
iza - nic nie szkodzi. niestety, 5x5, chociaż nie powiem, też mnie korciło 1x1. wiesz, ja uważam, że skoro dopuszczalne 1x1 a lepiej byłoby mi ją tak zastosować, to ja bym sie nie zastanawiała... nuska - współczuję sytuacji. ale jest wyjście jak pisała pola: radio na full i nie słyszeć. człowiek zdrowszy jest.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny :) U nas ok choć coraz ciężej.....spojenie boli i brzuch juz ciągnie ale juz niedługo do terminu jeszcze 1 miesiac i 19 dni :) ale bedzie cesarka wiec licze ze szybciej mnie weźmie :) nuska - Hahahaha sie usmiałam :) Myśmy tez mieli takie akcje :) ze sie wyprowadzałam.....A kiedys wyszłam w zdomu naserio....ale poszłam na spacer a M mnie szukał...taki był wydygany ze szok...jak mnie znalazł 800 metór od domu to najpierw mnie tak okrzyczał ze masakra a potem przytulanek nie było konca....zaczoł mnie szukac po godzinie od wyjscia....znalacł prawie 3 :) w sumie to czekałam na niego bo wiedziałam ze przyjedzie nad staw gdzie mi sie oswiadczył :) oczywiscie natki nie było jeszcze wtedy :) pola - udanego odpoczynku :) mAAm - jak tam bez luteiny ?? udanego obiadku :) i gratuluje zdolnej kuzynki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tak szybciorkiem witam was i wybaczcie ale nie mam jak usiąść i pisać poprostu czasu brak mamy kolke mam nie przespane noce juz od 3 dni mala strasznie płacze dzisiaj w dzien jakoś juz lepiej wczoraj m kupił mi dla niej espumisan w kroplach mam nadzieje z e pomoze caluje was mocno i uciekam spać bo toska zasneła:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie kochane! Ale nie chciało się dzisiaj rano wstawać:( Czemu ten weekend jest taki krótki??????? W sobotę rano byłam w plenerze na zdjątkach:) Potem troszkę sprzątanka i dłuuugi spacer z rodzinką:) Niedziela też bardzo pracowicie minęła - najpierw wypad z córcią nad jezioro i do lasku - na zdjęcia - córcia chyba ma hobby po mamusi:) Tylko bez przerwy by z aparatem latała, małemu w domu to już żyć nie daje... :) Po południu było lodowisko i łyżwy, a później wypad na zlot morsów i kąpiel w zimnej do połowy zamarzniętej rzece :) Oczywiście a się nie kąpałam, stałam tylko z boku i się przyglądałam zapaleńcom:) Magdalenko - współczuję kolek, ech kochana musisz to po prostu przeżyć, przeczekać, minął wkrótce. Musisz być dzielna:) kikiki - jeszcze troszkę i będziesz miała swoją kruszynkę obok siebie:) Wytrzymaj:) Pola - udanego wypoczynku:) Nuska - współczuję tej całej sytuacji:( mAAm - jak tam po niedzielnym spotkaniu rodzinki? to ja też poproszę na maila ducana, dietę czas zacząć:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Evika ja chętnie kawkę :D ale czarną ... Kiki - już niedługo .... Magdalenka- podobno delikatny masaż też pomaga :) Maam jak impreza ? Pola wypoczywaj kochana :) Kropka jeszcze się zastanawiam ale chyba efekty lepsze daję 5x5 ...zobaczymy czy wytrwam na razie 1 faze - coś ostanio słaby mam charakterek i wygrywa łakomstwo :P Kisa :) Evika jak weekend ? Kochane ja w sobotę zakończyłam moje 4 miesięczne szkolenie i mam wkońcu wolne soboty :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Izus - troszkę wyżej opisałam jak udał sie weekend:) Fajnie było, tylko trochę za krótko:) Gratuluję ukończenia szkolenia:) Izuś Ty i tak wytrwała jesteś w tej dietce, bo ja zaczynam zaczynam i jakoś zaczać nie mogę, nie mam silnej woli, po prostu....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Evika to miało być Nuśka :P widzisz kochana jak myślę o Tobie :) Mi też teraz brak silnej woli- kiedyś kopehanską przechodziłam z marszu a teraz 3 dni i już nie wytrzymuje :( No nic walcze dalej - zieloną herbatką czestuje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×