Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
MONIA-MAMA

problem z zajściem w drugą ciążę

Polecane posty

Witam kochane w ten słoneczny dzień :D Zacznę od tego że czytam , czytam i doczytać nie mogę :D cudnie na klikałyście : D choć nie mam jak klikać to cały czas myśle o was :)Ja slęcze nad projektem i sprawia mi to taka przyjemność jak nigdy :) zwłaszcza ż eto pokoik dla slicznej małej 2,5 letniej bladyneczki ( córki znajomych znajomych) rodzice są serferami więc bedzie to pokoik troche hawajski :) U mnie bez zmian podjęłam wczoraj z M decyzje że poczekam do wtorku do lekarki której ufam , bo zna juz dobrze moje ciało :) nie będe dzisiaj szła na samo usg a potem znów do lekarza...i nie chodzi tu o płacenie tylko same wiecie jak ja już się przejechałm na tych lekarzach.... NUSKA- rany jakich wasze dzieciaczki mają cudownych rodziców :D cały plac zabaw :D a z opon można cuda robić :D jak juz zrobicie to zgłaszam się do dawida na ten plac :)co do ogrodowych prac to mój M kupił w tesco takie mini korytka 30 cm jest ich 8 na duzej podstawce i stwierdził że na tarasie zasadzi w nich koperek natkę szczypior i ziółka :) to znaczy M kupił a młody będzie sadził źle mi sie napisało hih:D IZA- jak tam u lekarza byłas ? mam nadzieję że juz lepiej się czujesz? usta-usta mawiasz :) uwielbiam :D MAGDALENKA- rany boski .........brak słów....ja bym takiego gnoja za baki do góry powiesiła ............może przyczajcie się czy nie kreci sie gdzies koło domu szczaw jeden....a Kondzio nie ma możliwosci wracać razem z kolegami?? LU- brawo, brawo :) pełen podziw dla ciebie :)co do decyzji to musisz podjąć ją sama z mężem .... MAMA- az mi się łezka w oczach zakreciła ❤️ EVIKA- gdzie te nowe fotki ??????????????????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
KROPKA- ❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️dziękuję za troskę kochana jestes 👄 ANETKA0 u mnie to nie ciaża to pewne to zawirowania hormonków ....:O ciesze sie że juz ospa was opuściła :) JULY- jak zatoki?????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie:) A ja jestem troszkę smutna:( Właśnie dowiedziałam się że koleżanki synek ma silne zapalenie płuc, był leczony w domu i zero poprawy, wręcz jest gorzej, dziś koleżanka kładzie się z nim do szpitala. Jest roztrzęsiona a ja nie umiem jej pocieszyć:( Magdalenka - wcale nie dziwię się, ze tak emocjonalnie zareagowałaś na sytuację, w której znalazł się Twój synek, ja zachowałabym się dokładnie tak samo. Straszne są teraz te czasy.... nuska - będziesz miała rewelacyjny plac zabaw:) Mam nadzieję, że uda Ci się zrealizować wszystkie Twoje pomysły:) Wydaje mi się, że kolorowe opony będą przepięknie się prezentowały:) mAAm - więc czekamy na wieści do wtorku.:) Daj nam koniecznie znać co powie ginka. Pytasz gdzie są moje nowe zdjęcia ze wschodu? Oczywiście są na moim blogu:) Zapraszam do oglądania i komentowania:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
EVIKA- juz widziałam cudne są i ta mgła...ale zimno było co ?:) Zrobiłam koment .AA. to ja :p :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie kochane ale mam czytania zaraz odpowiadam na wszystkie pytania pokoleii

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to na poczatek tak ogolnie, dostalam wstepna umowe do zapoznania z tej nowej pracy...... caly dzien sie dzisiaj glowie no to od poczatku praca od pon do piatku od 8 do 16, czas pasuje akurat mala jest tak w przedszkolu, wiec ala reszte popoludnia mam dla niej kazdy weekend wolny od piatku od 14 ...tez super co do wyjazdow, czasem raz na miesiac czasem nawet raz na pol roku, zalezy skad klijent jest i czego oczekuje, czesto sie zdarza ze to klijenci dojezdzaja do firmy, wiec tez odpowiada... i teraz mamk dylemat jak nic ale rozmawialam z mezem i doszulismy do wniosku , ze przyjme te prace nie ze wzgledu na pieniadze bo nie brakuje im nam , ale maz mowi ze to spelnienie moich marzen zawsze chcialam byc aktywna w pracy wiec doszlismy do wniosku ze jesli bede miala wyjazd, to bede zabierac ich ze soba i meza i corcie wiec bedziemy razem, skoro wyjazdy nie sa takie czeste maz w pracy z wolnym nie bedzie mial problemu mama36 oj wspolczuje ci co przeszlas, ja tez tak bym nie chciala wiec postanowilisnmy tak jak napisalam wyzej... evika77 tez przeszlas sporo wspolczuje ale dobrze ze teraz wszystko jest juz dobrze4 i oby tak dalej co do szefa to ja nie moge narzekac znam tego czlowieka osobiscie i popytaklam troche pracownikow i wypowiadaja sie o nim jak o ojcu a nie o szefie, i to mnie przekonalo bardziej, ze jest czlowiekiem a nie tyranem wykorzystujacym innych dla wlasnych zyskow iza -super ze zdrowko sie poprawia mAAm , napewno twoja lekarka wszystko ci wyjasni i glowe bedziesz miala spokojniejsza i bez nerwow, trzymam poslady, zapewne wszystko dlatego , ze mala istotka zagniezdzila ci sie pod serduszkiem nuska musialas kochana zle trafic , ale z drugiej strony masz racje oni nie tyle co sa niegoscinni co ostrozni dla cudzoziemcow trzeba pracowac na ich zaufanie co do odwiedzin brata siostry rodziny to jest tak , ze kazdy z nich czuje sie u nich w domu tak jak czuje sie we wlasnym biale noce tak sa cudne juz nie moge sie doczekac kiedy nastapia ,, masz racje tu polacy handluja czym sie da a najgorsze jest to ze czasami kradna z firm gdzie pracuja i sprzedawaja na boku kombinuja jak moga, czasem ktos im przesyla paczki z polski z fajkami to tez sprzedaja tutaj po nie najnizszej cenie , porownuja sie do cen norweskich , ale wiadomo jak komus zalezy to nawet kupi o 10 koron tansze fajki sa takze specjalne sklepy w miescie i alkochol powyzej 60% mozna kupic tylko majac 25 lat , normalny 21lat i tylko w tych sklepach piwo mozna kupic normalnie od pon do pt do godziny 20 a w soboty do 18 godziny sklep tzw.Vinmonopol http://www.vinmonopolet.no/is-bin/INTERSHOP.enfinity/WFS/store-vmp-Site/no_NO/-/NOK/v_ViewApplication-Welcome podaje stronke dla zainteresowanych a tu np macie ceny alkoholi szok co oni wyprawiaja http://www.vinmonopolet.no/is-bin/INTERSHOP.enfinity/WFS/store-vmp-Site/no_NO/-/NOK/v_PerformSearch-Prod?query=vodka kochane dziekuje wam wszystkim za pomoc i wypowiedzi pomoglyscie mi , ja takze co do pracy mam kilka swoich podpunktow ktore chce zmienic jesli szef na to pojdzie prace zmienie jesli nie pozostane przy mojej dotychczasowej jutro sie okaze buziaczki dla was kochane

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam kochane wieczorowa pora, stawiam dobra kawusie i lampke czerwonego winka, poszalejemy troszke cos tu cicho, zapewne kazda z was obowiazki wieczorne ja juz coronie spac polozylam, mam czas dla siebie.............

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a teraz ja na sam koniec dnia :-) Lu - ja własnie jestem wtrakcie szukania pracy ale szukam właśnie takiej raczej spokojnej, nie chce się sprawdzać, szaleć. teraz interesuje mnie spokój :-) pewnien okres mam już za sobą :-D ja też uważam, że to jest tylko i wyłącznie Wasza decyzja (Twoja i męża) i mysle, że na pewno podejmiecie właściwą decyzję :-) Po prostu każdy w życiu chce czegoś innego. W każdym razie trzymam kciuki za jutrzejszą rozmowę i napisz co postanowiłaś! :-) acha, no i... myslałam, że białe noce są cały czas.... a tu a kuku :-) to przez jaki okres są? kiedy?? nie musisz się za każdym razem przyzwyczajac do nich?? nuska - normalnie Ci zazdoszczę tego hartu ducha, zaradności :-) i tego, że potrafisz się cieszyć z najdrobniejszych rzeczy :-) plac zabaw będzie na pewno fantastyczny! juz go widze oczyma wyobraźni! Eviczko - współczuje Twojej znajomej. w jakim wieku ma dziecko?? Szok, że nic nie pomaga, teraz się słyszy tyle nieszczęść. Wiesz, to dobrze, że ich wzięli do szpitala. Bedą pod opieką, pewnie dozylnie antybiotyk i na pewno będzie wszystko w porządku. trzymam kciuki a ty napisz jak będziesz miała jakieś wieści! mAAm - Ty tu nie czaruj ;-) :-D Łobuzico. Strasznie się ciesze, że masz zlecenia i widac, że praca przynosi Ci satysfakcję, w sposób w jaki się o niej wypowiadasz :-) magdalena - oj, tego sie strasznie boję. No ale mysle, że takie sytuacje w wieku chłopięcym są chyba raczej nieuniknione. Ja też uważam, że chłopak musi umieć się pokazać, musi być twardy, żeby nie był więcej zaczepiany. A z drugiej strony to zawsze będzie mój malutki synek... Sama nie wiem jakbym ja w takiej sytuacji zareagowała. Na razie go chronimy. Iza - byłaś u lekarza? Czy na samą myśl, że masz się wybrać Ci zaczęło przechodzić? ;-) :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Słodkich snów dziewczyny, jakieś przesilenie mnie dopadło czy coś, popołudnie z poduszką....czytam czytam ale padam znowu więc odpiszę jutro. Dziewczyny bardzo się cieszę że jesteście...pa pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie, skoro jestem pierwsza to częstuję was przepyszną kawką:) Ja już w pracy, pogodę dziś mamy mroźną, -18 stopni, szadź na drzewach, mróz, mgła ale słoneczko świeci przepięknie:))))) Kropeczko - Ja podobnie jak i Ty też cenię sobie spokój:) Jest to dla mnie w tej chwili najważniejsze bym mogła normalnie funkcjonować i w pracy i później w domu. Wiesz tej mojej koleżanki synek jest w wieku mojego Bartusia. Wiesz, może gdyby to był inny szpital, to koleżanka by tak nie przezywała:( Leży w tym szpitalu, w którym ja leżałam z synkiem gdy się urodził:( Może dlatego i ja to tak bardzo przezywam, bo przeżyłam tam najgorsze i najbardziej koszmarne chwile w swoim życiu. Ona też wie o tym ile wycierpiał się mój synek i moze dlatego jest jej ciężej:( Starałam się ją pocieszyć, że będzie dobrze itp. ale słabe to pocieszenie:( Lu - daj nam znać jaką podejmiesz decyzję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie, mama36 - czy przesilenie przeszło? odpoczęłaś? Eviczko - no bo normalnie bardzo brakowało na topiku Twoich porannych kawek. Pyszna! Co do koleżanki to ja tez bym była przerażona, gdyby leki nie działały. Tzn. ja byłam w takiej sytuacji i byłam strasznie przerażona. Oczywiście chodzi o mojego małego astmatyka. Dusił sie i nic nie pomagało. Nawet w szpitalu. No to sobie możecie wyobrazić... do tej pory pamiętam ten strach! dopiero jak dostał zastrzyk - końską dawkę mocnego leku, który natychmiast rozszerza oskrzela (pola na pewno będzie wiedziała, nie pamiętam teraz nazwy) to dopiero sie uspokoił i zasnął. My ulga a lekarz nam mówi, że lek podziała jkaieś max dwie godziny i wszystko może wrócić.... no i wróciło ale nie w takim stopniu jak było.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cze.... Co tak puściutko ??? Serwuje kawusie przy pięknych odgłosach młota pneumatycznego które sąsiad od wczoraj mi funduje a dzisiaj od 8 rano z przerwą pół godziną o 10. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lju zazdroszczę Ci tego czasu wieczornego dla siebie. W ciągu dnia ciężko mi przy małej coś zrobić. Wieczorem nadrabiam sprzątanie itp , tu kolacja i jeszcze mam wtedy czas dla syna. Także czasem koło 23 padam na ryjek i mam wszystkiego dość i marzę tylko o szybkich spaniu. Kropeczko ja tymi białymi nocami byłam tak zdziwiona (w lecie) że normalnie 2 w nocy my na polu impreza i normalnie szarówka nie wiem jak u nas w lecie o 21 a o 4 słonko wstaje ;) I co do mojego hartu ducha he he to dużo rzeczy bym chciała nie zawsze wychodzą ;) Ale pocieszam się że jak bardzo się czegoś pragnie to wczesniej czy później się to osiągnie ;) Plac zabaw to syn miał już dawno obiecany i jak tylko go uszczęśliwimi w tym Dońkę to i nam miło będzie. Specjalnie dla Was zrobię relację z fotkami ;) Maam dołączam do Kropki łobuzico jedna .... ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Iza ;) Pola;) Maam;) Mama;) Lju;) Evika) July;) Anetka;) Kropka;) Kogoś mi brak...?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Normalnie stronkę zgarnę . Wiem moja propozycja kawki w takim hałasie nie brzmi optymistycznie....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Idę obiadek postawić. Mam takiego nerwa , bo tłumaczyliśmy babci żeby nie trzymała kotów w domu bo to może być powodem alergii. A ona na upartego znowu ma burego w pokoju na grzejniku. Do tego chyba w nocy ma go tam cały czas.Syna znowu oczy drażnią , katar się dzisiaj pojawił.Dońka wczoraj raz zakaszlała. Nie wiem może jestem przewrażliwiona ale kurcze tak te dzieciaki się wychorowały i nie chce żeby znowu to wróciło. Na necie czytałam że alergia na sierść wywołuje katar , i nawet przeziębienia. Do tego nie ma możliwości wszystkiego wysprzątać od razu , bo ta ślina jak kot się myje długo się utrzymuje..... I to że wpuszcza je do pokoju to na nowo te alergeny są. Wiem że to brzmi jak bym szurnięta była (co mi kot przeszkadza , tym bardziej że ja lubie koty) ale zdrowie dzieciaków dal mnie najważniejsze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie! Więc tak wczoraj brak energii a dziś po prostu mnie rozpiera... nuska dziewczyno jakie ty masz fajowskie pomysły, u nas po budowie zostały stemple jakieś deski a synek również nie ma placu zabaw tylko huśtawkę, już dzwonię po opony a mąż musi pomyśleć jak zbudować domek z zjeżdżalnią jak powiem synkowi o tych planach to- już widzę jego uśmiech i podskoki-super!!!Proszę Cię o dalsze inspiracje...jesteś wielka Pisałaś o siatce czy chcecie się ogrodzić? My również nie mamy ogrodzenia tzn. kupiliśmy synkowi pieska-bokserka i cały czas nam gdzieś zwiewała więc mąż tył domu ogrodził siatką budowlaną kupiliśmy ją na allegro 50 metrów rolka ok120 zł do tego stemple budowlane całość za ogrodzenie wyniosła nas ok 350zł a ogrodzony dość duży teren. Montaż szybki bo siatkę przybija się do stempli i już.Obsadzę siatkę tujami i będzie super. Bezpieczniej dla dziecka bo teren ogrodzony i bezpańskie psy już nie grożą nam i naszej psince. magdalena28-pozdrawiam maam- również nie doczytałam jesteś projektantką wnętrz? cudnie-mój ulubiony program to "Dekoratornia" na 4 ale masz fajną pracę ja dusza artystki stłamszona na etapie wybierania szkoły średniej. evika- mam nadzieję że z tym chłopcem lepiej lu- pozdrawiam, pochwal się nam-decyzja podjęta? kropka-pozdrawiam i tak jak pisałam dziś dużo lepiej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mama36 to jestes trzecią posiadaczką boksera na topiku ;) Jedną ma Maam a ja mam drugą ale bez rodowodu. Co do siatki to słupki mamy , potem były sztachety z drewna ale masakra (stare , zgnite), reszta siatka tez bardzo stara. Patrzyłam na tą siatkę ale cena duzo większa. http://allegro.pl/siatka-budowlana-woliera-stabilizacyjna-1-2-x-50m-i1457425862.html I to jest plastikowe , chyba że chodziło ci o siatkę leśną? Jeden bok mamy koło 100 metrów. Fajnie że spodobał Ci się pomysł budowy placu zabaw. Jak tylko macie materiał to tylko działać. Co moge doradzić na palcu zabaw przeważnie wysypany jest piasek jako podłoże, ja uważam to za nie praktyczne, bo po deszczu który w naszym klimacie jest częsty nie mozna go uzywać, a w bez deszczowe dni znowu kurz. Są specjalne maty ale to bardzo drogie , ja zostanę przy zwykłym trawniku. Tylko w miejscu np hustawki wyścielam oponami. Piaskownica będzie zrobiona z opon miałą być z jednej dużej z Tira , ale bo przemyśleniach będzie za mała , zrobię prostokąt z opon cos tam wymyślę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeszcze jedna sprawa dla mnie bardzo bardzo ważna- nie mam zwywarki do naczyń tak wyszło, gdy byliśmy na etapie wyposażania kuchni tylko miejsce zostało zarezerwowane pod zmywarkę, mamy mnóstwo wydatków moja pensja taka marna ale muszę muszę mieć to urządzenie mam dość sterty nie umytych naczyń,ja chyba cały czas stoję przy zlewie. Pomóżcie mi wybrać, jeżeli korzystacie z tego dobrodziejstwa to jakiej firmy? ulga prorodzinna będzie przeznaczona na urządzenie które pozwoli Matce Polce więcej czasu spędzać z rodziną, jestem w szoku urząd skarbowy po 3 tygodniach przelał już nam pieniążki na konto

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mama36 ja jeszcze na Pita męża czekam. Ale z tego co mamy to nawet na jedno dziecko nie odpiszemy całej ulgi. Co do zmywarki to nie pomogę ja nawet zmywarki nigdy nie obsługiwałam he he;) Więc nie wiem na należy zwrócić uwagę przy zakupie. Ale wiem że podobno bardzo przydatna rzecz...;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nuska tak tak chodzi o siatkę leśną-nasza od dołu ma gęste oczka i dzięki temu żaden drobny zwierz nie przejdzie wys. siatki to 150cm, czasem są super okazje na używaną na allegro często ludzie po zakończeniu budowy sprzedają za małe pieniądze my kupowaliśmy nową na początku 2010r.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nuska co do zwywarki ja również do tej pory nie miałam, moja znajoma powiedziała mi, że wyrzuci wszystko z domu ale zmywarki nigdy!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
My mamy suczkę- Elzę też bez rodowodu, suczka bo chodziło na o drzewka i podobno dla dzieci łagodniejsze,właśnie dostała pierwszą cieczkę chyba wszystkie psy z okolicy są pod naszym domem, Elza jest trzymana w domu a dokładnie w wiatrołapie który dzięki niej jest do generalnego remontu ale psinka taka kochana no i spełniliśmy marzenie synka-alergika tu szok obecność Elzy nie przeszkadza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej kochane :D Ja ekspresem bo do domu wpadłam i musze młodemu cos upitrasic bo chłop w poznaniu jeszcze do piątku a rodzice dzisiaj na działkę pojechali a mnie łep tak napitala z tej zmiany pogodyże szok :O więc puki co tak szybciorem a więc ej klikne wieczorem 👄 Umnie bez zmaian jak było tak jest ....:o choc brzucho ćmi.....:O NUSKA- kochan jest nas 4 z bokserami :D bo ja Ty i Magdalenka mamy suki i no i Mama36 teraz dołaczyła :D MAMA36 - tak wszystko sie zgadza jestem dekoratorem :) praca fajna ....ale...jak zleceń nie ma co jest częste w okresie późno jesiennym i zimowym to lipnie z zarobkami :o ale satysfakcji z niej mam ogrom :D Kochane uciekam do garów ajlowiu was wszystkie❤️👄❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Maam a wiedziałam że nie wszystkie spamiętałam ;) Magdalenka ;) I jakoś mi umkło że też masz bokserke ;) Ale numer mamy 4 bokserki ;) Iza ratuj kochana ;) W końcu mam cały komplet Pitów i chce się rozliczyć jakimś programem z neta. I mam taki dylemat. M miał umowę do 23 stycznia 2010r. Dostał za to PIT z przychodem 2726 zł. Na wypłatę za styczeń dostał 812 zł. Chyba że wlicza się do tego wypłatę za grudzień 2009 wypłaconą w styczniu 2010? Bo za grudzień miał 1136 zł. Gdyby to z sumował to z tymi zaliczkami taka kwota 2726 by się zgadzała. A jak grudnia 2009 się nie wlicza to nie wiem skąd taki dochód? I jeszcze ja. Dostałam w pracy bony , i to że nie mam dochodu musiałam sobie sama zapłacić podatek w kasie. Mam kwit wpłaty i nie wiem czy to mam tez jakoś uwzględnić w rozliczeniu rocznym?Czy ten zapłacony podatek mam rozliczać? Mam Pita z pracy ale tam tylko mam wynagrodzenie za 1,5 miesiąca przed wychowawczym? Będę bardzo wdzięczna jak mi pomożesz ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam i ja:) Smutno mi ze nie było mnie troszkę..Brakuje mi czasu,zalatana jestem okropnie.Wybaczycie? Cieszę sie jednak ze tu taki ruch i tak zywo się zrobiło:D Tak się zastanawiałam ostatnio, ten topik w tym roku juz będzie mial 3 lata i rzadko się chyba zdarza by osoby-kobitki-nie widząc sie ani razu tak długo ze sobą byly. Bo Wy laski-mAAm, Evika, Iza, Kisa,Nuśka ,Magdalena, Kropka,Yuly potem Aneta (i sorki jesli ktorąś pominęłam) to sól tego topiku, jestescie tu juz bardzo długo ,nie wyobrazam sobie by ktorejs mogłoby tu nie być:) i mam nadzieję,ze Mama i Lu równie długo z nami wytrzymacie::) mAAm- super ze robota ruszyla:) i w dodatku robisz to co kochasz:) Zazdroszczę ci zmysłu artystycznego,szczerze:) Trzymam kciukasy z posladami by sprawa @ szybko sie rozwiązała. nuska- gratuluję postępow z lazienką i pomyslu na plac zabaw dla dzieciaków.Będzie super wyglądac:) Co do kotów w domu,jesli widzisz ze dzieci kaszlą i reagują na tego kota to bezwzględnie kota z domu wyprowadz,nie zważając na protesty babci. Niech sobie mowi i mysli co chce ale jesli dzieci mają alergię na kota to nie moze byc kota w domu i juz,a babcia powinna to zrozumiec.To moje zdanie i nie tylko moje. Evika-czy moglabys mi na meila przeslac adres twego bloga? Chcialabym popatrzec na te cudenka:) magdalena- widziałam fotki malutkiej:) słodka jest. Cała parka jest slodka:) A ten łobuz-no comments:( masz rację, odbierajcie go sami..bedzie bezpieczniej Kropka twoje chłopaki kropka w kropkę:) hihihih Lu- odważna jestes i przebojowa:) Okolicę masz sliczna.Norwegia piękny kraj:) Powodzenia w nowej pracy:):D Będzie dobrze,zawsze mozna się zwolnic jak będzie nie tak, jak zrobila Evika:))podobało mi sie-to bezrobocie z dnia na dzien;) hihihi, ) świat sie nie zawali:) mama36- ja używam od 6 lat zmywarkę Aristona, jest prosta,ma kilka programow z czego ja korzystam tylko z dwoch, teraz są nowsze modele ale ta firma mi sie sprawdziła,nigdy sie nie zepsula,jest nie do zdarcia:) polecam tą firme.Mam tez płytę elektr i piekarnik tej firmy i wszystko działa od 6 lat bez zarzutu. Ludzie tez chwalą sobie Elektroluxa i Simensa:) Teraz trochę co u nas. Mieszkanie prawie sprzedane,podpisana umowa przedwstępna:) mamy czas do konca czerwca by zwolnic lokum, musimy zdążyc z domem;) Cienko to widzę bo roboty jeszcze full. Ale najwyzej na niewykonczone sie wprowadzimy. Dzis po południu przyjechałam do karpacza na konferencje w swojej dzialce. Okolica piękna, jestem w hotelu spa i co z tego jak jestem tu , czuję sie samotna jak palec:( Chłopaki zostali w domu a ja juz mam wyrzuty ze ich zostawiłam i juz za nimi tęsknię:) Ten duży przyjedzie do mnie w piątek,spędzimy mily weekendzik razem:) Młody będzie z dziadkami. Moze by poprawic sobie humor wezmę jakis zabieg na gębę odmładzajacy;) Buziaki dla wszystkich👄❤️ Pozdrowionka z Karkonoszy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie, sorki, ze Wam nie poodpisuję, chciałam tylko Wam napisdać, ze mój starszy synek jest w szpitalu. Całe popołudnie nam wymiotował, jak tylko go z przedszkola odebrałam i za nic nie umielismy tego powstrzymać. w końcu spakowałam dziecko i męża, uspiłam młodszego i pojechalismy do szpitala. Podłączyli mu kroplówkę, dostał czopek, zastrzyki, pobrali krwę, moczu nie bo nic nie miał i zasnął a ja przyjechałam do domu. Jak nie urok...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie! Kawka podana:) Jak zwykle dla Was najpyszniejsza:) Oczywiście dzisiaj pączek do kawki obowiązkowo:)) Kropeczko -strasznie mi przykro:( Pewnie jakiś okropny wirus się przypałętał. Mam nadzieję, ze dzisiaj będzie już lepiej. Koniecznie nam napisz jak dzisiaj synuś będzie się czuł. Kropeczko pytałaś też o zdrowie synka mojej koleżanki - narazie bez zmian:( Pola - bardzo ładnie napisałaś:) tyle czasu już tu razem spędziłyśmy, to niespotykane:) I ja również jestem Wam wdzięczna za to, ze tyle lat już ze mną wytrzymujecie :D Pola - super, że już w czerwcu zamieszkacie w nowym domku, to będzie już latko, więc nawet jak nie do końca ze wszystkim zdążycie to latem nadrobicie:) Ależ się cieszę:) Chciałabym Ci wysłać adres bloga, ale nie mam Twojego maila. Mój adres mail jest na NK o moze prześlij mi jakaś krótką wiadomość, to odpowiem na Twojego maila i prześlę link ok? I nie przejmuj się konferencją, szybciutko minie a Ty znów będziesz miała obok siebie swoje szczęścia:) nuska - ja niestety nie umiem pomóc Ci w rozwiązaniu tych podatkowych zagadek:( mAAm - a moze jeszcze jeden teścik? jak myślisz? mama36 - ja również nie mam zmywarki, zawsze planowaliśmy kupić, zawsze była na nią kasa ale za każdym razem gdy już prawie dochodzilo do finalizacji zakupu okazywało się, że są pilniejsze potrzeby, czy nawet zaspokojenie naszych zainteresowań (ech, ta fotografia....) i tak zostaliśmy do dziś dnia bez zmywarki. Ale kiedyś ją w końcu kupimy:)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×