Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
MONIA-MAMA

problem z zajściem w drugą ciążę

Polecane posty

Kisa,Evika- uważam,ze zmniejszenie kalorii przez wyeliminowanie cukrów złożonych(cukier,slodycze), potraw mącznych,białego pieczywa, tlustego mięsa- jak najbardziej. Należy zachowac odpowiednie proporcje żywieniowe, owoce,warzywa, twaróg, oliwa z oliwek, chude mięso, ryby,woda mineralna niegazowana, blonnik (platki owsiane).I dużo ruchu.Odchudzanie zdrowo i z głową:) Powodzenia.:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej kochane :D Czytam , czytam i doczytać Was nie moge :D ale super naklikałyście :) jak zapomnę o czymś to wybaczcie :) POLA- domeczek cudny bardzo mi się podoba też wpadły mi w oko te dzwi u Bartka :) i beleczki u góry które uwielbiam :D juz nie mogę się doczekać jak foteczki gotowego nam wkleisz :D SUPER!!!!!!!!!!!!!!jak dla mnie :D NUSKA- wklejam ci ten przepis co ciocia robiła tylko tu jest podane z dwóch cukrów a ciocia robi tylko z białego ale wklejam ci ten bo to to samo co ciocia robi i z jakich kwiatów a krok po kroku tu widać :) i odpisałm na nk :) http://pinkcake.blox.pl/2009/06/Sok-z-platkow-dzikiej-rozy.html . co do prezętu to w tym roku nic konkretnego nie dostanie bo kupiłam mu 3 koszule w H&M bo chciał i perfumy azaro armaniego i nic więcej:) LU- olejmy pomarańczówke :) EVIKA- cieszę się że dzieciaczki juz lepiej :) kliknij co z tym konkursem bo nic nie pisałaś ? jak wynik ? IZA- super że wszystko się udało może jakąs foteczke dasz jak Paulinka pięknie wygladała :) A ja kochane dzisiaj trochę zalatana bo jutro impra więc sklep muszę nawiedzić niestety sama bo mój dzisiaj w delegacji więc późno w nocy będzie :(więc mam troche roboty bo i mięska pomarynować na noc itdmam nadzieję że wszystko się uda :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mAAm- wszystkiego najwspanialszego dla mężusia::D Co sobie tylko wymyśli,bo wiekszosc już ma;) wspaniala żonka,wspanialy synuś,wspanialy domek, wspaniale życie:D no to wspanialego zdrówka nigdy się nie kończącego i innych wspanialości 🌻 :) Udanej imprezki:) A prezenciki,rzeczywiscie "skromniutko";) hihi Ferrari byś mężusiowi kupila żonko, no nie;)? Oj dziewczynki- to nie są drzwi do B pokoju!! chyba nie myślicie ze takie skosne mozna by komus zafundowac? To do garderoby i zastanawiam sie co z nimi zrobic.. Lecę do miasta,mam kilka spraw. Do napisania:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nuska-zapomnialam pogratulowac :) zdolniacha z mlodego! super:)Oby tak dalej:) pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moja kol własnie dzwoniła że ma pułpaśca i że jej dotykac nie można a na grilu ma być i że to nie zaraźliwe już tak jej lekarz powiedzial :( a ja na wet ospy nie miałam :( jak to jest ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
POLA- czekam z niecierpliwością na tą odp.co do pułpaśca :O a za życzonka męża dziękuję 👄 oczywiście przekarzę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NUSKA- ale super , kolorowo :) sama bym tam wskoczyła i się pobawiła :D bardzo mi się podoba :D a na ostatnim zdjęciu widze super drzewo na domek pirata :D ale maja szczęscie wasze dzieciaczki że maja takich zdolnych fajnych rodziców :) aż strach mysleć co wy wymyslać będziecie jak dziatkami zostaniecie hihihi:D bo wiadomo że dziadką jeszcze więcej się chce hihi:D a jak tam wasza domowa nażyczona ?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ups. POLA półpaśca miało być :o z tych nerwów juz mnie wszystko swędzi :o doczytałm że jak ma krochy to juz nie zaraża tylko dotykac jej nie mozna :O jak to jest bbo ja z zakaźnych to tylko świnkę miałam :O:O:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pola ja już wcześniej pisałam , podziwiam wszystkie osoby budujące dom od podstaw. Wszystko jest takie drogie. A remonty to zwłaszcza. Ten wasz fachman to prawidłowo upomina się jeszcze o pieniądze czy chce was naciągnąć? Bo jak my nie mieliśmy tej wody z powodu budowy sąsiada i jak upominaliśmy się o szybka naprawę to on nam cały czas tłumaczył że ma określony budżet na wykonanie domu i nie może sobie z tej puli zabrać na co innego. Że wszystko ma wyliczone. W ogóle to ona chyba ta naprawę pokrył z własnej kieszeni. Co do M ja na swojego jak ma doły to prawie komplementy. Coś mu się nie udaje , to mówię a tam, popatrz jak to super zrobiłeś. Trochu komplementów i faceci są łasi na to. Takie duże dzieci. I pomysł z wypadem super pomysł. Albo zorganizuj coś ekstra w domu , chata wolna ;) Masaże czekoladowe..;) Evika super ze choróbstwo minęło ;) Jak tam konkurs? Jaka różnica głosów.? Iza ja Ci zazdroszczę tych kilogramów. Mi wczoraj moja była kierowniczka z praktyki komplement strzeliła. Ale ty chuda jesteś jak anorektyczka. Chciałam sobie kupić biustonosz. I normalnie załamka.5 sklepów i wszystko za duże. Być może jak bym poszła do typowo bieliźnianego to bym cos dobrała , ale szkoda mi dawać na cycnik ponad 40zł. Ale z tych za 10 zeta zawsze coś wybrałam a teraz wszystko odstaje. Wybrałam jeden mega push up .Bo tylko ten dolegał. Tylko nie wiem czy założę bo nie komfortowo będę się czuła w takim biuście powiększonym. Jeszcze była kiedyś u mnie dawna sąsiadka bez zapowiedzi , ja bez cycnika a ta do mnie; Co ci się stało z piersiami ?Takie fajne dołeczki zawsze miałaś. Takie ładne piersi. No właśnie kiedyś miałam ;) Maam dzięki za przepis ;) I z tego co się orientuje to półpasiec jest zaraźliwy. To podobno ten sam wirus, co ospy . Przenosi się drogą kropelkową. Czyli jak nie miałaś ospy to możesz się zarazić. Tzn pierwsze ospa potem półpasiec. Nie złapiesz półpaśca tylko ospę. Najlepiej Pola wytłumaczy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Maam i domku kiedyś pomyślimy na drzewie. Co do bycia babcią to w najgorszym wypadku mogę nią już być za 9/10 lat ;) A piaskownica to bardziej cieszy syna niż córę. Myślałam, że nie będzie chciał się w niej bawić. A wczoraj musiałam kupić drugi zestaw do piasku, bo on chciał mieć swój własny. Właśnie dziewczyny jak któraś jest na kupnie grabek i łopatek do piasku. To w zabawkowych Wader ma promocje za 14,90 wiaderko , grabki , łopatka, sitko, 3 foremki, konewka, autko i statek. Na fotce widać to. Bardzo fajne gatunkowo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NUSKA- ponoc jak sa krochy a wczesniej kontaktu nie miałysmy to już mnie nie zarazi tylko jej dotykac nie mogę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Maam tam piszę że przenosi się droga kropelkową. Ja nie wiem , nie dotykać , ale jak impreza to na pewno będziecie dotykać czy jedzenia itp. Przy tym jest gorączka , a potem podobno boli ciało. Ja nie wiem kochana , nie miałam nigdy. Na pewno jak Pola wróci to odpisze. Zmykam obiad robić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nuśka reeeeeeeeeewelacja :D Podoba mi się bardzo piaskownica - takei śliczne kolorowe :) Maam lepiej jak by w domu została znajoma - tylko kto jej to powie :( Ale mam lenia na maksa... chyba nerwy puszczają :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie! Iza Przeżywacie piękne chwile i fajny ten tancerz w kościele. Pola Oczywiście proszę o zdjęcia na: slonce1207@o2.pl Kochana my też mieliśmy problemy finansowe, nasz bank wstrzymał nam wypłatę trzeciej transzy oni wyliczyli stan wykonanej inwestycji na 65% a wymagane było ponad 70%- szok! mieliśmy już umówioną ekipę do założenia ogrzewania zamówiony piec ile my straciliśmy nerw oczywiście zapożyczyliśmy się u rodziny i dostaliśmy zwrot VAT i jakoś się udało a miało być tak pięknie mówili w naszym kochanym banku, a jeszcze straciliśmy 8tys bo frank szwajcarski poszedł w górę, wierzę że i wy poradzicie sobie z tym problemem my budowaliśmy systemem gospodarczym więc nie wiem jak wyglądają umowy z wykonawcą ale na pewno macie umowę więc trzymajcie się tego i nie dajcie sobie wmówić dodatkowych kosztów i wzrostu cen. Lu Zazdroszczę tych zabaw na plaży i "olej pomarańczową" Nuska Ty moja zdolniacho, piękny macie ten plac i namiocik już rozłożony ja oczywiście ściągam z ciebie wszystkie pomysły, gratuluję tak zdolnego synka ja się martwię bo mój młody po pięciu minutach pisania literek mówi że już nie może bo boli go ręka a co to będzie w szkole, tak dla żartu- moja babcia mi mówiła żebym jadła kromki od chleba to mi urośnie biust, ile ja sie tych kromek najadłam....ha ha a mam tylko 75B. Evika Dużo zdrówka! Maam Wszystkiego najlepszego dla męża!!! Pułpasiec miała teściowa mojej siostry i przez dwa tygodnie był zakaz kontaktu z babcią, ja również uważam ze lepiej niech znajoma zostanie w domu tym bardziej że powinna trzymać to w cieple a nocki chłodne jeszcze, życzę wam dobrej pogody bo zapowiadają deszcz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mAAm- zmiany skorne w polpasccu są zakazne w razie bezposredniego kontaktu. W przypadku zachowania przez kolezankę zasad higieny,(nie dotykanie zmian,mycie rak) nic wam nie grozi. A gdzie ma tego pólpascca? Pewnie juz poczytalas i wszystko wiesz, ja dopiero siadłam do kompa. nuska- wiesz, to co piszesz by chwalic jest super,nie pomyslalam o tym. Dzis jak wroci z pracy bede go chwalic cały wieczor;) Masaz tez będzie:) Wykonawca to nasz znajomy.Uczciwy człowiek ,dom mamy dobrze zrobiony, super cieplutki,z dobrych materialów. Ale cena nas przerosla, wiadomo,kazdy chce zbic jak najbardziej się da.. Więc bedziemy zbijac. Troche to pokręcone bo emek jakos tak po znajomosci sie poumawial i teraz po znajomosci trzeba bulić;) Plac zabaw boski, opony pomalowane pięknie- mnostwo czasu musiało wam to zajać-chylę czola. Namiocik-ekstra i frajda dla dzieci;) Brawo!!:) Nuska- jak przytyjesz to i biust ci urosnie. U mnie tez tak jest-jak waga spada -biust tez spada. ;) mama- fotki ci wyślę;) Oj z tą budową i bankiem:( Nie dosc ze pol roku kredyt zalatwialismy i mamy duży to jeszcze na wszystkim bank tak zdziera,kazdy papier kosztuje, kazda zmiana terminu kosztuje, za kazde zapytanie do nich niemalże trzeba im placic. Banki-wszystkie siebie warte.Jedne się po prostu skuteczniej reklamują niz inne.Ale wszystkie tak samo zdzierają:( Co zrobic.. Trza placic..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
już wiem,nie zrozumialam;) te drzwi co wzięłyscie za drzwi wejsciowe Bartka to drzwi na balkonik;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
POLA- dzięki kochana właśnie tak poczytałam :D ale nie byłam pewna :D jej lekarak powiedział by nie dotykać jej i bedzie ok :) ja z racji że z zakaźnych to tylko swinkę miałm to pekam troszkę ale uspokoiłas mnie kochana :) ona ma 4 krostki na łopatce :)A drzwi bardzo mi sie podobają :) i nie ważne że tylko balkonowe :)miłego komplementowania ;) mężusia :) A ja kochane mięcho juz marynuję :) i wódeczkę chłodzę i arbuza podlałam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kochane zapraszam na kawkę i ostatni kawałek ciasta komunijnego :D Właśnie ogladam zdjęcia... tak szybko wszystko minęło... ale za tydzień jedziemy na pielgrzymkę z dzieci do Kalwarii Pacławskiej .. na mszę dzieciaki ubieraja stroje komunijne - myślę że to piękne zakończenie ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nuśka to pewnie popołudniu i u nas zacznię padać... zimna zośka w niedzielę zawsze pogorszenie pogody. Maam wszystkiego naj..... dla mężusia i przyznaj co zakupiłaś na prezent ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Iza pyszny kawałek ciasta. Rzeczywiście ładnie to macie wszystko zorganizowane. Iza wróć stronę tam Maam napisała co kupuje swojemu M. A dzisiaj piątek 13 ;) Pola zadziałały komplementy? M ma lepszy humor?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny ten namiocik to już trzeci rok z rzędu łatam. Teraz to wejścia za bardzo nie da się zamknąć bo jak zszywałam to musiałam ubrać materiału, ale do zabawy jeszcze może służyć. Dzieciaki lubią tam siedzieć. A co do malowania przez dzieci , to po próbie z synem malowaliśmy sami. Pomalował kilka i dość. Zostawiliśmy mu potem ciapki , bo to mniej męczące. To jednak brudna i klejąca robota. Miał przyjść do pomocy kolega i koleżanka syna.Ale ze względu na małą można było tylko malować wieczorem jak już spała.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nuśka :P ale mnie załatwiłaś .... :D Maam doczytałam ... ale mi wybaczysz :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam dziewczynki🖐️ w łodzi pogoda okropna pada;( u nas oki Tosia skonczyła dzisiaj 4 miesiące a więc tak bylismy z m u ksiedza załatwić chrzciny chcielismy na 29 ale są komunie wiec odpada wiec zalatwilismy na 28 maja o godzinie 19.00 troche pozno ale przed chrztem udzieli nam slubu koscielnego (mamy cywilny) wiec kochane szykuje sie weselicho hihihihiii:) pola zdjecia są super:)a te prysznice boskie my mielismy taki wejscie z podłogi ale u nas nie zdawał sprawy i moj m załozył kabine mamy tez małą łazienke pewnie dlatego u nas sie nie sprawdził ciesze sie ze tak pozytywnie myslisz i sie nie załamujesz trzeba wierzyc ja tez bardzo wierzyłam ze w koncu mi sie uda:) nuska plac jest cudny naprwde :) iza tak to jest tyle przygotowan i tak minął szybko czas my teraz 22 maja mamy rocznice buziaki dla dzieciaczków lu mi sie marzy taka plaża zazdroszczę tych spacerów :)wszystko bedzie dobrze kochana czas leczy rany wiem bo to samo przechodziłam :)buziaki dla ciebie evika jak tam konkurs maam wszystkiego naj dla męża i miłej zabawy szkoda ze mnie nie bedzie jak z tym przyjazdem do łodzi daj znać co do nocy to nie ma problemy bo mozesz u mnie przenocować :)pewnie całą noc i tak przegadmy:) mama :) kikiki jak tam bartuś :) kropka :) całuski dla was

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Magdalenka to my chętne na wesele :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Magdalenka a Tosia ma już kreację ? a Ty kochana co ubierasz ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej kochane :) A u mnie pada, słońce , pada , słońce wrrrrrrrrrrrrrrrrri jak przystało na piatek 13 juz z starym się popsztykałam :O mam nadzieję że padac nie będzie niby od południa ma się wypogodzić:O MAGDALENKA- 🌼 100 lat,100lat dla TOSIEŃKI ❤️🌼 no i super że ślub załatwiliście :) dawaj kochana jaka kreacja pisz nam szybciorkiem co i jak :) z moim przyjazdem to nie wiem bo tak jak ci mówiłam moj z prezesem jedzie bo te targi mają i nie wiem jak w tedy z młodym ale M weźmie rzeczy dla ciebie to jakos dryndnie jak się coś zmieni to dam ci oczywiscie znać :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×