Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
MONIA-MAMA

problem z zajściem w drugą ciążę

Polecane posty

kropka- po to tu jesteśmy, aby się wspierać więc jeżeli masz problemy i potrzebujesz się uzewnętrznić to wal śmiało. Każda ma swoje sprawy i rozterki, ale dlatego też tu jesteśmy aby poczuć się z nimi lepiej, a po za tym ktoś z zewnątrz może spojrzeć na nasze problemy z dystansu i poradzić coś konstruktywnego :) Tak czy inaczej, życzę Ci i trzymam mocno kciuki, aby Twoje problemy szybko się skończyły :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nareszczcie kawka na mnie czeka :P Evika dziękuje :) Maam ale masz ciacha w domu :D super chłopaki :) Mama pisz pisz.... Kropka kochana znajdziesz inną pracę najważniejsze że wyszłaś z domu i pracujesz :) a problemy.... po burzy przychodzi słońce.... Pola kochana czekamy... Nike masz rację nasze maleństwa najważnieszjsze :) Dziewczyny ale miała wczoraj dzień wrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrr poszłam na 12 na msze dzieciecą i była nasza skarbnik z trójki i pytam jej grzecznie czy kwiatki zamówiał w tamtym roku kupiłysmy dzieciaką małe rózyczki dla wychowawczyni i pani miała śliczny bukiet i kazde dziecko jej dało kwiatka - sympatycznie było a ona z buzią na mnie .......... że nie zasługuje na kwiaty i wszystkim tylko nie jej...dobrze że ksiądz do nas wyszedł bo miski miały próbę ustawienia i po próbię zostały inne mamy i tez mówią ze chcą różyczki a ona znowu z buzią i jej teściowa tez ... no nic... poszłyśmy do domu .. i zaraz po 14 miałam od niej telefon ze jestem obłudna i fałszywa ...i zmieniam zdanie jak chorągiewka ... 10 minut wrzeczszała ...tak mnie zaskoczyła ....a wszystko przez to że jej syn nie dostał nagrody za czytanie i piasanie a Paulina dostała :P powiem Wam szczerze że nie mogłam zasnąć - mąz miał rację nie waro się angażować ale ja jestem taki społecznik i już :P A najbardziej mnie zabolało jak o 12 komunie wszyscy przyjmowali a o 14 chciała mnie zjeść :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No ładnie............ Halooooooooooooooo Kawke drugą stawiam :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
HEj kochane :D Już jestem :D Kiwtki na koniec roku załatwiałm i musiałm część odebrac dzisiaj i dzieciaki juz dały kilku nauczycielom :) i lało od rana że jak zmokła kura wyglądałm :( IZA- no to baba ma tupet ...:O szkoda nerwów kochana na taką nawiedzoną :o na pocieszenie ci tylko napisze z ew każdej klasie sie trafia tak mamuska co jest zakłą dla wszystkich :) ja uważma że z rózyczkami to bardzo fajny pomysł :)i jestem za :D EVIKA- jak Bartuś ? długo wczoraj dokazywał jeszcze hihi:) MAMA- jak się czujesz dzisiaj nasza mamusiu kochana jeszcze raz GRATULUJĘ :D:D:D POLA skrobnij choć słówko :) NUSKA- co tam u ciebie nowego ? Jak dzieciaczki ? napisze ci na FB mój numer tel . :) ja jak mi net kiepsko chodził nie mogłam wogóle odpalic NK tylko mi się wyswietliło ż emam wiadomosć od ciebie dzieki za troske kochana 👄 MAGDALENKA- halo , halo :) KROPKA- juz ci napisałm na FB i nie smutkuj kochana ❤️ A u mnie w sumie po staremu :o zawirowań z @ ciąg dalszy bo po odstawieniu lutki nie miałm @ jak pamietacie 60 dni i sie pojawiła po tem miałam 28 dni więc ksiażkowo wszystko w normie tylko progesteron troche niski :o nastepne 3 cykle po 22 dzni wiec myślłam ż esię unormowało a tu dupa :( dzisiaj 27dc a ja @ nie mam :( i siedze jak na szpilkach :( ale spokojnie ciazy na 100% nie ma bo ja mam chyba problem z owu :( po odstawieniu lutki więc czeka mnie monitoring:( w ( dc miałm usg dowcipne i mam w prawym 6 pęcherzyków i najwiekszy miał 12mm , a w lewym 5 pecherzyków i najwiekszy 7 mm . lekarz powiedział że jak na ten dzień cyklu jest wszystko ok ....:oGinka dała mi jeszcze na hormonki -TSH,DHEAS,ANDROSTENDION,TESTOSTERON I TESTOSTERON WOLNY,SHBG i zobaczymy co mi wyjdzie :( powiedział mi ze wszystko jedno w którym dniu cyklu zrobie ale nie wiem czy teraz jest sens jak @ na razie nie ma :( wogóle wam powiem że o drugiej dzidzi wogle już nie myśle nie liczę jak dla mnie ważne jest tylko by mieć regularną @ :) za to mój mąż dostał niesamowitego ciśnienia na drugie dziecko i w kółko mi o tym gada i atakuje w nocy ;)hihihi :D u niego w firmie rodzi sie teraz dużo małych dzieci :) więc on złapał bakcyla :p no wi własciwie tyle :) u mnie nic ciekawego :D A naroznik jest boski i wspaniale się spisuje :D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ANETAK - sorki 👄 myslłam o tobie i mi umknełas :O napisz jak mała tuptusia :) pewnie biegasz za nia wszędzie hii:) KIKI- pod tym nikiem mam pisac czy pod tym co wkleiłaś ? Bartunio jest cudny a jego usmiech ...to normalnie zniewalająca słodycz :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
maam dobrze że wróciłaś :) nie podawaj się -starania są fajne :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
IZUŚ- fajne , fajne a na wet bardzo fajen no ale mi juz serio jakos cisnienie mineło :) No tak ja tu czekam a Was nie ma małpiatki jedne ...........:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No nie, zaglądam tutaj pełna zapału do czytania a tu cisza......... Normalnie jak tak dalej będzie to jutro rano nie postawię Wam kawki:) Proszę o pisanie, pisanie i czynny udział :)Bo zacznę wywoływać do tablicy!!!!!! mAAm - dobrze, że już jesteś:))) a Bartuś wczoraj połozył się spać po 23.00 leżał ze mną gadał i gadał aż w końcu usnął. On uwielbia połozyć się przy mnie i przytulać się:) To taki misio do przytulania:) Iza - no to baba ma niezły tupet, szok po prostu.... Wstawiłam przed chwilą na NK moje ulubione zdjęcie Bartuśka. Jest inne, niż wszystkie.... nie ma słodkich uśmiechów, żadnych kolorków itp. Z resztą co ja będę pisać, same zobaczycie, to jest jedne z moich ulubionych mrocznych zdjęć:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kochane kruszynka jest serduszko jest ale mam również obok krwiaka, dostałam luteine 3x na dobę, Ogromny stres następna wizyta za tydzień, obok kruszynki jest drugi pusty pęcherzyk lekarz twierdzi że zanosiło się na dwie kruszynki Dziewczyny czy mi starczy odwagi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MAMA- kochan zaciskam poslady mocno i PROSZĘ MI LEZEĆ NIE DENERWOWAĆ SIĘ I BRAC LUTEINKĘ :) zobaczysz wszystko bedzie ok moja przyjaciółka tak miała i ma teraz niunie która w lipcu kończy 3 latka :D EVIKA- bombastyczne foto :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie:) Kawkę podaję:) Ze śmietanką, pachnącą, prosto z ekspresu:) ZAPRASZAM:) mama - trzymaj się cieplutko, nie przejmuj się wszystko będzie dobrze. U mojej siostry też podczas drugiej ciązy wykryto dużego krwiaka, na szczęście wchłonał się, często tak się dzieje, więc głowa do góry:) Wszystko będzie dobrze:) mAAm - dziękuję:) No wstawać śpiochy!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A myślałam że pierwsza kawkę podam ;) To podaje drugą. Jak wrócę ze szkoły to do Was skrobnę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Evika brakowało mi Twojej kawki :D Mama rany...dacie rade jeszcze bliżniaków nie było :) Kochana bez stresu, wszystko bedzie dobrze- odpoczywaj i dbaj o siebie ...człowiek duzo wytrzyma dacie rade :) Nuśka i koniec szkoły ..ale szybko zleciało - Tobie też ? Jutro pewnie jakieś nagrody bedą :) A ja wczoraj zaliczyłam pożegnanie 6 klas - Paulinka jest w trójce klasowej i musiała być a ja przyszłam po nia a uroczystośc trwała i trwała :P ale fajnie aż mi łzy się zakręciły - mała ta nasza szkoła ale wszyscy się znają :D Maam jak w klasie przyjeli sesję Twojego syna ? i napisz skąd Twoje chłopaki się wzieli 9 lat temu na sesji ? Dziewczyny niedługo dzień taty- dawać pomysły... Pola kochana ..........czekamy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie:) No to ostro dziś rozpoczynamy, jest godz. 7.40 a tutaj dwie kawki:) No nieźle:) nuska - skrobnij co u was czekamy:) Iza - dziękuję:) Twoja córcia napewno cudnie się prezentowała. Jutro i nasze dzieci będą miały już koniec roku. Całe szczęście, bo widzę, ze moja córcia już jest zmęczona szkoła. Dzieciakom nalezy się odpoczynek:))) No własnie mAAm opowiedz nam trochę o tej sesji:) Jak to się stało i w ogóle:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Evika powiem Ci ze ja tez jestem zmęczona szkoła i jeszcze komunia ... pracowity był ten rok szkolny. Już marzę o wakacjach....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej. Mama na początku gratuluje ;) Tak nowina , dbaj o siebie , wszystko będzie dobrze. Moje dziecko ma dzisiaj skrócone lekcje. I tak nie dawno wróciłam, a o 10 idę znowu. Całe szczęście że już ostatni dzień. U mnie powolutku, jakieś ogólne zmęczenie odczuwam życiem. Cały czas w biegu. Powoli robimy z tymi drzwiami. Jeszcze taki pech nas spotkał , pożyczyłam opalarkę od siostry i po 10 min. opalania normalnie szlag ja trafił. To musieliśmy kupić nową.A z tą siostry tez prawie nową poszłam na rynek do faceta który pierwsze udawał że nie kupiona u niego a potem że osobiście szwagier musi przyjść to czekam do piątku, bo tak to 50 w plecy. Oczywiście siorze zrobiłam wykład o niekupowaniu takich rzeczy na targu. Wczoraj byłam też w lesie na spacerku i normalnie borówki już są. Jak znajdę nianie to może uda mi się na rowerku podjechać i trochu nazbierać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pola.hop hop ;) Maam fajnie że wróciłaś do nas łobuzico. Niestety nie zakupiłam tej gazety, więc nie oglądałam, ale podskoczę do czytelni jak będę w mieście to zobaczę. Iza ale mamura. Czasem jedna osoba potrafi zamieszanie zrobić. Pomijając fakt że miała jeszcze tupet dzwonić do ciebie. W ogóle nie rozumiem dlaczego ktoś zazdrości komuś np. lepszych stopni , skoro miał takie same możliwości na ich uzyskanie. Najgorsze jest to że to nie dzieci stwarzają problemy i zazdroszczą tylko dorośli. Dziewczyny w 2014 nie będzie 1 komunii. Od 2015 do komunii pójdą 3 klasiści. Wiekowo normalnie. Tylko zerówka jest rok wcześniej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nuśka ale bym zjadła gofra z borówkami i bitą śmietaną :D i masz rację co tanie to drogie ...szkoda 50 zł..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nuśka słyszałam o komuni- dopiero w 3 klasie ale wiekowo to bedą 9 latki :D W tym roku ostatni rok Paulinka sypię kwiatki w Boże Ciało...szybko te nasze misie rosną za szybko :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Iza jak ty mi takie smaki robisz to ja musem do tego lasu pojadę po borówy ;) Mi się marzą pierogi z borówkami. Mój M moze w sumie małą wieczorem zająć a ja na borówki ;) Może kleszcze mnie nie zjedzą ;0

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Po ile u was sprzedają truskawki? U nas 6.50 , 6,00 zł. Nie robiłam kompotów ani dżemów tylko zamroziłam.Mam już kilka paczuszek.Maliny też obficie się zapowiadają.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nuśka u nas już truskawki po 7 ale i po 9 widziałm - najtaniej było w tamtym tygodniu po 5. Mi jakoś truskawki szybko się psują - mam dużo malin za ogrodzeniem w byłych ogródkach- wypalaja trawy i maliny są nowe zrobię soki z malin za darmo :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pyszny soczek malinowy. Ja Iza maliny tez mrożę.Potem na zimę jak znalazł do placka itp. aha nie pisałam Wam o rzeczniku. Wystąpił z pismem o przysłanie zapisu rozmowy. Przysłali, nie które fragmenty są takie ................ Czyli nie byli w stanie odtworzyć całej rozmowy z powodu hałasu. Rzecznik odpisał że zastosowano praktyki coś w stylu nachalności , że konsument nie był zainteresowany. Oczywiście powołał się na odpowiednie ustawy. Dodatkowo stwierdził ze nie można wywnioskować jednoznacznie że mój m zgodził się na te dodatkowe opcje. Po trzecie ze na drugi dzień podczas drugiej rozmowy tel. nie wyraził zgody i prosił o natychmiastowe usunięcie usługi. Czekamy na odpowiedź.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej kochane :) Ja juz po dostawach następnych bukietów do szkoły :) z tego wszystkiego mam odciska na małym paluchu wrrrrrrrr:o bo włozyłam tramki i takie krótkie skarpetki i szew z sakrpetki zbiekł sie z szwem trampek i cholerstwo gotowe :O Pytacie jaka reakcja na foto młodego - wiec wszyscy znajomi dzwonili gratulowali z efajnie itd . NUSKA- fotkę wkleiłam na FB na mojej tablicy więc mozesz sobie zobaczyc artykułu niestety nie ale tam jest kilka zadań mojego starego :)tylko ;) A więc mój mąż pracował kiedyś w GW jako grafik i jeszcze wcześniej w administracjizaczął zaraz po maturze .i często był na fotach w różnych pisamach jako fotomodel. I 9 lat temu była robiona sesja na dzień dziecka i stylistka odrazu wzieła moich chłopaków .A ta sesja to sa ci sami panowie i te same dzieci tylko 9 lat później :D no i w sumie tyle :)mieli jeszcze w innych ciuchach no ale wybrali akuracik to foto gdzie młody smieje się z męża że jak farmer wyglada hihihi:D wszystkie pozostałe foty dostane na płytce to powklejam wam to sobie zobaczycie :) NUSKA- ale mi smaka borówkami narobiłas :) u mnie nie ma jeszcze , a truskawki to po 7zł dzisiaj a wczoraj były po 9zł mój ukochany bób po 10 zł juz jest bo tydzień temu to po 14 zł był .te ceny są straszne pamietam jak w tamtym roku po 4 zł truskawy były a teraz....tez pomroziłam troche :)Dobrze ze z tym od TV się ruszyło jak moim zdaniem jestescie wygrani w tej sprawie :) IZA0 fajnie jak tak w szkole wszyscy sie znaja :) u nas jest 980 uczniów i starsze klasy sie znaja ale tak by znać juz młodsze to nie mam jak :o MAMA- jak się dzisiaj czujesz ??mam nadzieje ż edzielnie odpoczywasz :) LU- halo, halo ??cóż to sie dzieje że cie nie ma ?czy ja o czyms nie wiem ? jak mnie nie było tyle :o EVIKA- ja osobiscie uwielbiam czarno-białe foty :) KROPKA- tule mocno ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej kochane :) Ja juz po dostawach następnych bukietów do szkoły :) z tego wszystkiego mam odciska na małym paluchu wrrrrrrrr:o bo włozyłam tramki i takie krótkie skarpetki i szew z sakrpetki zbiekł sie z szwem trampek i cholerstwo gotowe :O Pytacie jaka reakcja na foto młodego - wiec wszyscy znajomi dzwonili gratulowali z efajnie itd . NUSKA- fotkę wkleiłam na FB na mojej tablicy więc mozesz sobie zobaczyc artykułu niestety nie ale tam jest kilka zadań mojego starego :)tylko ;) A więc mój mąż pracował kiedyś w GW jako grafik i jeszcze wcześniej w administracjizaczął zaraz po maturze .i często był na fotach w różnych pisamach jako fotomodel. I 9 lat temu była robiona sesja na dzień dziecka i stylistka odrazu wzieła moich chłopaków .A ta sesja to sa ci sami panowie i te same dzieci tylko 9 lat później :D no i w sumie tyle :)mieli jeszcze w innych ciuchach no ale wybrali akuracik to foto gdzie młody smieje się z męża że jak farmer wyglada hihihi:D wszystkie pozostałe foty dostane na płytce to powklejam wam to sobie zobaczycie :) NUSKA- ale mi smaka borówkami narobiłas :) u mnie nie ma jeszcze , a truskawki to po 7zł dzisiaj a wczoraj były po 9zł mój ukochany bób po 10 zł juz jest bo tydzień temu to po 14 zł był .te ceny są straszne pamietam jak w tamtym roku po 4 zł truskawy były a teraz....tez pomroziłam troche :)Dobrze ze z tym od TV się ruszyło jak moim zdaniem jestescie wygrani w tej sprawie :) IZA0 fajnie jak tak w szkole wszyscy sie znaja :) u nas jest 980 uczniów i starsze klasy sie znaja ale tak by znać juz młodsze to nie mam jak :o MAMA- jak się dzisiaj czujesz ??mam nadzieje ż edzielnie odpoczywasz :) LU- halo, halo ??cóż to sie dzieje że cie nie ma ?czy ja o czyms nie wiem ? jak mnie nie było tyle :o EVIKA- ja osobiscie uwielbiam czarno-białe foty :) KROPKA- tule mocno ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie kochane na samym poczatku przepraszam za milczenie siadl nam internet a w pracy taki nawal ze nie bylao jak nawet czesc napisac bylam caly czas poza biurem mam nadzieje ze mi wybaczycie zaraz wszystkim pokoleji odpowiadam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×