Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
MONIA-MAMA

problem z zajściem w drugą ciążę

Polecane posty

POLA- ja was czytam miedzy klikaniem bo tyle napisałyscie ż enie wyrabiam hihi:D KOTEK ja serduszkiem ❤️ jestem z tobą :)👄 a jak sie robi te badanie z krwi czy jakos inaczej bo zielona jestem :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kisa jak nie chcesz farbować kup sobie jedwab w płynie albo w aptece albo w drogerii. Super sprawa!Zawsze jak szłam do fryzjera to one cos dawały na włosy ze się świeciły i ładnie pachniały teraz wiem że to dają jedwab. Koło 10 złotych kosztuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pola kochanie ja napisałam posta o tym ale mi wcieło a poźniej sie zajełam robotą kochana jestem całym sercem z Tobą jutro :) Bedzie dobrze !!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzieki Nuśka , kupie ten jedwab własnie i poszukam tego nabłyszczacza czy cos w tym rodzaju Wy to obcykane jestescie 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no nareszcie ktos mnie zauważył:D juz mi lżej:) mAAm-na stole rentgenowskim zakładają kulociąg na szyjke macicy i wpuszczają 3 x pod cisnieniem kontrast do macicy i jajowodów,podobno najgorszy jest pierwszy raz ale mam nadzieje ze przeżyję.Dostanę głupiego jasia:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczynki ja uciekam bo dosklepu po pikolo lece i po młodego do szkoły 👄 za 2h jestem 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O KURWA!!!! POLA- ja bym się chyba zesrała ze strachu :O normalnie bedę z toba o której masz badanie ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A teraz najlepsze.Pamiętacie moją historię z PIJAWĄ? Po ospie syna gdy nie chodził do zerówki wszystko ucichło. Po świetach chyba dzwoniła do mnie ale z innego numeru nie odbierałam. W drodze do szkoły szczęśliwie się z nią mijałam.A ona i tak dotegowała się do kogoś nowego bo teraz z takim ojcem jednej dziewczynki jeździ. Mi nawet cześć nie mówi. Ja jestem zadowolona. Wczoraj podeszła do mojego taka babka która jest sąsiadka PIJAWY i zaproponowała że będzie mi zawozic Dawida ba nawet pod dom chciał mi po niego podjeżdżać (dla mnie to juz za duzo dobrego bo nie dość że musiała by się specjalnie wracać) Mówię wam bezproblemowo super.Mój będzie odbierał znowu jej dzieciaka. A z PIJAWĄ ona miało styczność w zeszłym roku w przedszkolu i tez mówi stanowczo nie. Mina PIJAWY dzisiaj jedyna jak zobaczyła kto zawozi mojego do szkoły.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kisa-najlepiej chyba w salonie kupic profesjonalny,jest drozszy bo jak mAAm pisała koło 45 zł ale tego używa sie ciut by nie wyglądały tłusto i na bardzo długo starcza. A Matrix to tez w salonie bo w sklepach tego nie widziałam.Zapłaciłam 65 ale jest to duza pucha i tez daje ładny połysk,jest ekonomiczna a ja mam włosy do łopatek:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kisa sam jedwab ci wystarczy tylko tego daje sie troszeczkę na dłonie i rozsmarowywujesz dajesz albo zaraz po umyciu albo na gotowy fryz. Ja daje na gotowa fryzure.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nareszcie moje koleżanki zrozumiały co przeżywam:P wiecie,mam cichą nadzieje ze to badanie bedzie ok i mnie przedmuchają ..mam byc o 7 na izbie a badanie koło 10 jakos:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ta szamponetka co pisała maam to nadaje kolor i połysk chyba do 8 myc głowy.Fajne są z paleet.Na mokre włosy dajesz szamponetkę masujesz zostawiasz na pare min. i kolor odświezony.kolor wybierasz jaki ci sie podoba.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pola o 10.00 jutro normalnie wzrok w niebo i myslami z Toba , masz obiecane :) Dzieki jeszce raz dziewczyny. Cacy jestescie 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nuska- czyli pijawa sie odczepiła i przyczepiła sie nowa pijawa???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzięki dziewczynki:) ja tez będę myslami z wami kiedy wy bedziecie myslami ze mną:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pewnie chaotycznie napisałam. Pijawa odczepiła się i taka miła babka będzie mi syna zabierała a my jej dziecko odbierali.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a najlepszy numer nie mam jak obiadu gotować skończył mi się gaz i czekam aż mąż z pracy wróci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
odwołane:) ok,super nuska, zrozumiałam tylko nie zrozumiałam czy sie cieszysz czy nie:) a jednak nie odwołane,na razka:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pola- trzymam kciuki :) Normalnie nie nadążam Was czytać!!!!!! Kisa - ja też kupuję jedwab i nabłyszczacz i muszę Ci powiedzieć, że super sprawa, włoski błyszczą, wyglądają na bardzo zdrowe :) I są ładne:) A ja właśnie jestem "po słowie" ze Zbigniewem Wodeckim, będzie grał u nas na wielkiej firmowej imprezie :) W sumie nawet fajnie śpiewa :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Evika to może jakiś autograf uda Ci się załatwić ja do dzisiaj zakochana jestem w jego pszczółce.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nuska - ja też:) i mój Bartunio też:) Rok temu, Janusz Laskowski, w tym roku Zbigniew Wodecki, niedługo i ja sławna zostanę jak poznam więcej takich osobistości :D :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Evika to może już zacznij pisać nam autografy.Bo wiesz gdybyś zrobiła się wielką gwiazdą to mogłabyś o nas zapomnieć....ponoć gwiazdy maja swoje kaprysy he he. Uciekam do sprzątanka mała śpi a w domu normalnie syf i malaria.... Buziolencje przesyłam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam moje kwiatki ale zescie naklikaly czytalam i czytalam widze ze zaczął sie temat komunijny az sie boje bo moj maly wlasnie teraz bedzie mial dzis mamy braną miare na albe ale nie wyobrazam siobie bo mi sie nie podoba garniturek bedzie mu szyl krawiec chyba ze kupie jakis fajny jak wrocimy z kosciola to od razu zdejmie ją pola bedz\iemy myslec o tobie kochana :):) witam reszte dziewczynek 🖐️🖐️🖐️🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ojjj dziewczynki ale naklikałyście.... A ja znowu na chwilkę bo mój mały ciągle wymiotuje...lekarka stwierdziła, że to z zatok śluz mu ciąży na żołądku i przepisała antybiotyk który oczywiście został zwymiotowany :[. Teraz znalazłam w domu Scopolan i mu wsadzę w tyłek to może zacznie przyjmować leki, nawet przeciwgorączkowe wymiotuje....wrrrr.. Po_la_- lekarka wykluczyła rotawirus...może to i dobrze, a mój Adasiek ciągle choruje mi na gardło i zawsze z wymiotami..ponoć niektóre dzieci tak mają mAAm- mnie też bolały jajniki i czułam się jakby zaraz miała przyjść@ i zresztą nadal tak czuję, a tu proszę dwie kreseczki....więc trzymam kciuki. No to lecę do mojego bobasa czuwać.... Przesyłam buziaki dziewczynki....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny padam ale się napracowałam...jeszcze kwadrans i do domku :) Pola będziemy wszystkie z Tobą kochana :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×