Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
MONIA-MAMA

problem z zajściem w drugą ciążę

Polecane posty

No nic no :( , pogadałam sobie :( , biorę się ostro do pracy, a potem kurs, no i do domku no i lulu :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczynki ja jakas padnieta jestem wczoraj o 23.20 padłam spac jak kłoda :O wstałam o 7.00 zrobiłam młodemu śniadanie wyprawiłam do szkoły i spac wstałam 20 minut temu :( aż wstyt się przyznać :( dzisiaj 22dc :) jak na razie @ nie ma ale juz lekko jajniczek czuje więc pewnie jutro bedzie i kolejny cykl 23dc :) Jutro imprezka mojego syna i ja już jestem przerazona .....jak to bedzie CZEKAM NA WASZE POMYSŁY jak zabawic te dzieciaki jak tańcować nie bedą chcialei :O oki uciekam Was czytać bo gnacie jak szalone :D co mnie osobiście bardzo cieszy :D:D:D:D👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A imprezka na pewno wypadnie bosko! A pomysły ?..... proszęCię , przeciez zadna z nas nie dorówna pomysłom Twoim. Ty Mistrzyni jestes...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
KISA- witaj 👄 oj kotek ja sama nie wiem bo mój młody planuje tańce zrobilismy razem pley lite z you tube teledysków beda żutnikiem na ścianie puszczane ale jak nie beda chcieli tańczyc ...to co robic w tedy ...jakies konkursy czy co ...normalnie brak pomysłów...mamy jeszcze karaoke z mikrofonem to może ...ale to 10latki to czy ich to bawi normalnie srać po gaciach zaczynam hihihi:D co do @ to kotek bedzie bo już tak sie czuje jak by miała byc no i ja te cykle mam 21-23 dc wiec spokojnie ale w przyszłym miesiącu staje na żęsach by były II krechy bo 6 lutego mam rocznice slubu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj zycze Ci z całego serca II kresek :) I cichcem wierze ze to juz teraz :) A dzieciakom bedzie sie podobac. Najwyzej zrób im Mam Talent domowe. Kolezanka tak zrobiła w domu- tyle ze to 8miolatki :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Maam moja umie zaspiewac to na pamiec - zreszta to jej ulubiona piaosenka. I ze jeszce sie pochwale , ona zna wszytskie jej piosenki z płyt któe ma. Zdolna bestia z niej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
HIIHIHI:D KISA oj zdolna zdolna :) Mój oczywiscie mówił że to to kicha no ale koleżanki z klasy jej słuchają no to....wiadomo :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
k\olega od Kingi w przedszkolu móiw Hannah Montuje zamiast Hannah Montana , takze rozumiem jakies zdanie maja faceci młodzi na ten temat , no ale dziewczynki ja lubią :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
05.02 ma bal w przedszkolu , nie trudno zgadnąć w co chce sie przebrać :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to ja jestem:) troszku popracowałam:) Czesc mAAm:) śpioch z ciebie ze az miło:) my tu juz od 4 rano klikamy;) @ nie ma i nie bedzie! jaki tam luty kochana! i nie krakac mi tu proszę:) Pomysłowa to ja niestety nie jestem i juz wiem ze jak bede za rok 10 lat robic małemu to animatora do zabawiania zgrai na 2 godz wezmę:PAle karaoke to fajny pomysł. U nas na sylwka było i moj syn z moją siostrzenicą 12 lat mikrofon sobie wyrywali,tak ze moze sie udac mAAm:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
KISA- mój to raczej hip-hop preferuje :)A co do balu to mój ma tak jutro on robi impre w sobote ma bal a w niedziele kupel robi urodziny więc wekendzik ma imprezowy :) NIKE_M- mój dostał od chrzestnej 1000zł a od chrzestnego 500 plus bezprzewodowe pady.w sumie uzbierał 5,5 tysia i kupił sobie kamere, jaszczurke z terarjum,jakąs gere a reszte wwalił sobie na konto i lezy sobie na procecie oczywiscie jak cos by chciał to zawsze moge mu wyjąc :) Od nas dostał laptopa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
|Dziewoje ze tak zapytam z innej beczki czym odzywiacie kolor na włosach? oczywiscie pytanie do tych co farbują. Po jakims czasie od farby robią sie matowe wlosy, przynajmniej u mnie. Macie jakies pomysły? Doradzcie mi . Bede na imprezke szła a jeszce nie chce na nowo farbowac , bo za krótki czas.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
POLA- my mielismy karaoke z netu ale kupilismy wczoraj w empiku z mikrofonem i do kazdej piosenki jest teledysk i jury które ocenia wystep hihi:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
KISA- to ja bym szmponetke walneła bo tak włosów nie niszczy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a przepraszam szamponetka to jakies kolory ma tak czy to cos neutralnego jest? bosz.. jaka ja tepa sory ze tak dopytuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chodzi mi o to ze tez ma palete barw ? czy to jest cos takiego ze odzywia kazdy kolor?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja robie odrosty co 3-4 mies by ich za bardzo nie wysuszac a na co dzien uzywam maski Matrix -wygładza i ona sie ładnie swiecą a moja siorka ma jeszcze jedwab do włosów i mowi ze rewelka bo błyszczą sie ładnie i są lejące.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
KISA- ma kolorek :) normalnie jak farba czy szmpon tyle ż ekupujesz ją w malutkich saszetkach i spłukuje sie z kazdym myciem chyba na 6 myć kolor trzyma

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ooo Pola cos takiego wlasnie mi chodzi zeby juz nie nakładac kolejnej farby tylko cos co wygładza i nadaje połysk Jedwab dobra mysl....ze mi sie nie wspomniało

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Maam bo wiesz ja mam te pasemka teraz i nie chciałabym tego zniszczyc bo odrostów jeszce nie mam ale straciły połysk

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
KISA- możesz tez kupic sobie nabłyszczacz u fryzjera to około 45 zł ale i w hipermarketach sa loreal, nive około 25-27zł włoski sie tez super błyszcza jak bys od fryska wyszła :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jutro o 7 rano mam HSG o czym juz pisałam,będę cierpiec katusze poł dnia i ZADNA POZA NIKE_M MNIE NIE POCIESZA !!!!!!!!!! :O:O:O:O:O:O:O:O:O:O:O:O:O:O:O:O to niesprawiedliwe!! prosze mnie tu pocieszac szybciorkiem!:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
maska Matrix tego nie znam POla , al eposzukam No oki dzi,eki dziwczyny:) Kurcze ale znowu sypie snieg .....znowu trzeba bedzie odsniezac bryke :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×