Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
MONIA-MAMA

problem z zajściem w drugą ciążę

Polecane posty

Witam kochane :) I już po urlopie :( ale niedługo długi weekend :) Pola - Paulinka dostała rolki w tamtym roku ale niebardzo jej idzie boi się ;) może tez powinnam sobie kupić i razem się uczyć dobry pomysł :) July jak film ? Evika już po imprezach ? Nuśka u nas dalej pada :( maam i kreację już masz :) Kropka pewnie dalej odpoczywacie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cze ;)) Witam po niedzieli. Maam bluzeczka śliczna , ale najlepiej jakbyś dała foto w całej okazałości razem ze spodniami i butami, czyli na Tobie. Jeżeli w spodniach czujesz się lepiej to dlaczego nie, teraz jest taki wybór że nie raz spodnie są bardziej eleganckie od sukienki.:)) Cieszę się że piesek szkód nie robi , nasz to widocznie diabełek wcielony ;)) Kropka udanego wypoczynku. Syn na pewno dojdzie do sił ;)) Iza nic się nie przejmuj tym samochodem , nie Ty pierwsza i nie Ty ostatnia każdemu się zdarzyć może. I dzięki za życzenia słoneczka ale u nas też już chmury się zbierają i będzie padać. Pola gdyby tylko tak się dało. I udanych wypraw rolkowych życzę ;))Tylko kolan nie poobijajcie. ;)) A u mnie Wczoraj fajnie od stresowałam się z dala od domu. Zrobiliśmy małemu wypad na dzień dziecka. Wróciliśmy z gorączką 38 i całą noc pilnowanie. Nie wziął przez dwa dni alertecu i pewnie dla tego. Jutro pójdę do lekarza niech mi da skierowanie na badania pod kątem tych pleśni , bo co innego by to było. Teraz temperatura ok. , nic mu nie ma. Dzisiaj mamy dzień mamy w szkle popołudniu , tańczy krakowiaka i wiersze. Mój M cały czerwiec będzie pracował po 10 godz. ale za to piątki wolne, ja bym tam wolała normalnie , zanim wróci to 11 godz. po za domem. Mała to już w ogóle taty nie będzie widzieć , a ja sama to kręćka dostane , oby chociaż słonko świeciło ;))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam i na truskaweczki zapraszam,mniam:D \ a póżniej gołąbeczki;) u nas pada i pada ale od srody słonce i to w calej Polsce:), super

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nuska u dzieci 38 st to nie ma sie co martwic, może po tym wysiłku na swiezym powietrzu,tym bardziej ze nie piszesz by sie cos dzis działo...napisz co doktor powiedział(a)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie kochane! Ja tylko na chwilkę bo jestem mocno zabiegana. obiecuję, że jutro się odezwę. Jestem już po wszystkich imprezach. Imprezy udały się wyśmienicie, każdy był zachwycony:) Mam nadzieję, że mój Prezes to doceni.......:) Dziś moja córcia kończy 9 lat!!!!! Jej jak ten czas przeleciał. NO i na urodzinki dostała od nas..... rolki wraz z kaskiem i ochraniaczami. Córcia jest przeszczęśliwa:) U mnie znowu rozpoczyna się kolejny tydzień imprez - tym razem prywatnych imprez:) Dziś urodziny córci, za trzy dni pierwszy roczek Bartusia no i nasza 10-ta rocznica ślubu. Ech, będziemy szaleć... :) Całuję Was wszystkie, odezwę się jutro, pa pa :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam :) Evika ja chętnie kawę poproszę :) Dla Oli wszystkiego co naj.................., wspaniałych wakacji i samych 6 w szkole :) Evika kupujesz coś swojemu małżonkowi na rocznice slubu ? Nuśka gorączka spadła synkowi ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"Kiedy Cię smutne życie do ziemi pochyla, Kiedy złością dokoła zieje caly świat. Aby się rozpromienić spójrz na motyla Albo ptaka posłuchaj lub powąchaj kwiat. A jeśli masz dziecko,najszczęśliwszy z ludzi, Które jako motyl i ptaszek i kwiat.. Spójrz w oczy swego dziecka, W sercu Ci się wzbudzi radość, Której nie zaćmi najsmutniejszy świat...." "Uśmiech dziecka" Julian Ejsmond W Dniu Dziecka mnostwa uśmiechu i szczęścia dla wszystkich naszych Dzieci i dla nas- Mam- abyśmy jak najdłużej czuly w sobie dziecięce lata:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wszystkiego najlepszego dla Oli z okazji wczorajszych urodzin🌻;D Evika-super ze imprezki się udaly, teraz czekamy na uznanie prezia:D A mi w Dniu Dziecka dyżur wypadł..:( Młody w kinie do 13 a potem biedak będzie sam w domu siedzial,ech

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej kochane ja Was ściskam mocno👄❤️👄 i uciekam się pakowac bo dzisiaj na mazurki jedziemy :D i we wtorek wracam :) jak mi net bedzie chodził to klikne a jak nie to może kafejke internetową namierzę :) A ogółem wekennd dzieciowy miałm bo siostra z męzem i dzieciakami ( z moim tez ) byli na wyjeździe i moja siostrunia cioteczna fotke na motorze chciała sobie zrobic i....wystroiła sie w strój crosowy wsiadła na motor i rympcła :( łękotka złamana, przednie wiązadła krzyrzowe poszły i żepka ukruszona :O więc szwagier z nią do szpitala , a mój M po dzieciaki :o więc nie bardzo miałam jak klikać Co do wesela to chyba jestem skazana na tą tunikę co wam wklejałam bo byłam w 3galeriach i kiecek chyba z 150 mierzyłam i żadna mi nie podpasowała :O wogle w sumie to te kiecki bardziej letnie niż weselne jak juz była typowo weselna to 1800zł to sory ,ale wole tę kaske na wekenndzik gdzieś przeznaczyć niż na parę godz kiecke za tyle kupować :o Dzisiaj mam tez o 15.oo wizyte u ginki pewnie mnie zbada i może USG zrobi to będe cos wiedział co i jak z moją owu czy juz do łask wróciła :o postaram sie wm jeszcze kliknąc co i jak przed wyjazdem :) POLA- ja tez z moim smigam na roleczkach :D:D:D:D zresztą nim żona zostałam to i na rózne zawody rolkalskie jeździłam tyle że w tedy to juz głównie skoki na rampach były :) ale milunio wspominam ten czas :D EVIKA- ciesze się że imprezki się udały :D wszystkiego naj naj dla OLI I BARTUNIA ❤️🌼❤️ i dla WAS wielu wielu lat w miłości 👄❤️👄 NUSKA- szkoda ze tak chłopa cały dzień nie masz :( ale przynajmiej kaska na wakacje wpadnie ;) mam nadzieje ze babcia juz jest mniej upierdliwa :) Donia jest cudna i te jej oczka i rzęsiorki jak malowane :D CUDO!!! zdrówka dla Dawidka ❤️ ,a robiłaś mu testy na alergie ?? wiem że też są takie z krwi tylko chyba trzeba mieć na nie specjalne skierowanie od alergologa , bo tak to sa te takie co kuja po parenaście razy :O moja kol robniła córce i tak mi tłumaczyła :) MAGDALENKA- jeszcze raz wszystkiego naj , naj 🌼❤️🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry! Dziękuję kochane za zyczenia w imieniu Oli:) Dziś znowu kawką częstuję:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam kochane - Evika ja kawkę poproszę ......... Maam ależ Ci zazdroszcze tych Mazur :) Chociaż ja ostatnio robię się domatorem hmmmmmm może to starość ;) Wczorajszy dzień suuuuuuuuuuper :) zabrałam dzieciaczki do macdonalda i fikolandu- Norbert miał oczka kwadratowe ja siedział w basenie z piłeczkami aż nie mógł zasnąc później z wrażeń :) Maam daj znac jak u lekarza ? A u was jak dziewczyny ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie skończy się ta strona .............................................

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cze.;)) Na kawkę pisze się i ja. Maam niestety ta praca za te same pieniądze bo za piątki wolne, zresztą taka bieda jeszcze miesiąc bo na razie okres próbny i śmiesznie niska stawka. Dawida znowu złapała biegunka , małą też, dzisiaj już fajnie ale po lekach dopiero , na pewno woda nam zaszkodziła bo i mnie po brzuchu wierci. A mała to taka rozrabiaka , teraz to już wszędzie jej pełno. Jak byłam na występach syna z okazji dnia mamy to musiałam zabrać ją i ona najgłośniej tam śpiewała he he. W poniedziałek do szkoły kursuje trzy razy: zaprowadzić - wrócić odebrać- wrócić zebranie w szkole- wrócić Załamka, i jeszcze teściowa dopiero da mi odpowiedź w niedziele czy przypilnuje dzieciaków czy nie, i nie wiem jak ona to sobie wyobraża jeśli mi odmówi to gdzie ja kogoś znajdę dzień wcześniej.Na szczęście znajoma z radością zajmie się moimi pociechami bez łaski. A odnośnie teściowej to stwierdzam ze chyba uznaje tylko tamte wnuki , bo jak wytłumaczyć fakt ignorancji moich dzieci. A to spotkanie to nie moja fanaberia że wychodzę na kawkę , tylko spotkanie ze szkoły.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nuśka to przykre, ze teściowa tylko pomaga jednemu dziecku a Wam nie. Ja ci powiem, ze ja wolę dzieciaki zabierać ze sobą jak mogę a nie prosić kogoś o pomoc, Norberta wozę na tańcę i nawet grzecznie siedzi jak Paulinka tańczy :) Dzisiaj mam zebranie trójek klasowych w szkole i tak mi się nie chce iść ale pewnie pójdę. Już bym poszła ----oby do 15 :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A odnośnie lekarza to pójdę w piątek , bo przez deszcze zostałam uziemiona na cacy w domciu. A babcia jak się złości to się nie myje i brzydko pachnie w całym domu...;(( Wąty robi o zakupy jak jej mąż kupi coś nie tak , jaj jej powiedział że ją weźmie do sklepu żeby sobie sama zrobiła to stwierdziła , że sąsiadów poprosi. Teściowa zjawia się raz na dwa tygodnie. Jeszcze toczę z nią wojnę o palenie , mówimy że jest zakaz palenia w domu , że może palić na polu to nie przegadasz, ta mi że sobie wywietrze ....załamka. Wczoraj mały narysował zakazy i będziemy kartki przyklejać może zadziała. Ale jej się będzie dzisiaj czkało he he

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nuśka... jak dziecko prosi to by mogła nie palić wrrrrrrrrrrrrrrrrrr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Evika ....dla Bartusia z okazji pierwszych urodzin samych uśmiechów, przyjaciół stu, tysiąca przygód, bajecznych snów, worka prezentów, uciech bez liku, słonecznych dni, lodów na patyku i mnóstwa, mnóstwa słodyczy... a dla Was kochani z okazji 10 rocznicy ślubu Abyście dalej szli przez życie Trzymając się mocno za ręce. Zawsze uśmiechnięci, zawsze razem, Zawsze pewni swoich uczuć. Niechaj los Wam sprzyja, Niosąc powodzenie...a miłość nigdy się nie skończy....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziękuję Izuś, dziękuję że pamiętałaś:) Dziękuję w imieniu Bartusia za prześliczne życzenia:) Dzisiaj mój Bartuś kończy roczek:)))) ❤️ 🌼 ❤️ Jej, niedawno się urodził, a teraz już rok jest z nami:) My już jesteśmy po urodzinowym torciku i świętujemy:) A Bartuś pełen wrażeń własnie zasnął. No i dziś z mężem obchodzimy naszą dziesiątą rocznicę ślubu:))))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O widzę że wszyscy wypoczywają ;) Evika jak się udały imprezy rodzinne ? Kochane u nas...pada...pada i mam już dość tej pogody- Paulinka została wczoraj u dziadków na wsi- zjechali się wszyscy kuzyni i szaleją -niech się pobawią :) ale w domu tak cicho bez niej. ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Evika- serdeczne zyczonka dla Bartusia i dla Was z okazji waszych świąt:) niech Bartunio rośnie zdrowo otoczony waszą wieczną miłością:) 🌻 A my od wczoraj urzędujemy w Niechorzu i od wczoraj mamy bezchmurne niebo- wysyłam słoneczko tam do was gdzie go nie ma:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam. ja również nie mogłam zajść w druga ciążę dość długo ale w końcu udało się. Mam córkę która ma 15 lat, zdecydowaliśmy sie na drugie dziecko i nie wychodziło. Trwało to ok 10 miesięcy. W końcu kupiłam sobie testy owulacyjne i wyszło że nie mam owulacji. Mój gin przepisał mi leki wspomagakące zajście w ciążę. I po jednym miesiącu brania tych leków, oczywiść z testem owulacyjnym i braku sexu do dnia aż test wykaże owulacje ruszyliśmy do dzieła i udało się mamy ślicznego synka. Mam wspaniałego ginekologa i on bardzo nam pomógł. Życze wam aby sie udało Powodzenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie kochane! Jak mija weekend? U nas wspaniale, słonecznie, ciepło i pełne lenistwo:) Przesyłam Wam ogromne, gorące buziaki od mAAm, która o Was pamięta i tęskni ogromnie:) Miłej niedzielki życze kochane:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczynki :) Ale dawno mnie tu nei było................ale nie ma zabardzo kiedy :( do tego powódź nas niestety nie oszczędziła :( I teraz jestem tylko na chwile i na szybko ale obiecuje ze sie zmobilizuje i bede czesciej zaglądac.... U mnie jak narazie dalej posucha w ciąży nie jestem i chyba narazie sie nie zapowiada...ale tak jak pisałam odstawiam wszystko i niech sie dzieje wola nieba.....dzis bądz jutro dostane okres i przechodze na dietke :) Miłej i słonecznej niedzieli :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj kikiki! Przykro mi z powodu powodzi:( Ech, może w końcu i u Was przestanie padać:( Tego Ci zycze z całego serca. A @ nie przejmuj się, kto wie, może uda się w najmniej oczekiwanym momencie..... Życzę powodzenia:) No i specjalnie dla Was wstawiłam nowe zdjątka Bartusia na NK, co by Wam pozytywne fluidki wysyłał kiedy tylko zechcecie:) Pozdrawiam serdecznie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień doby! Chyba rozmawiam sama z sobą, sama wieczorem się żegnam i sama rano się witam :( Szkoda:) No nic, kawką częstuję, jak zwykle:) Miłego dnia:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam :) Ja chętnie kawki się napije z Tobą Evika :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Evika- ja sie na kawke piszę:) ale ciezko do pracy wracac.. Wczoraj wrocilismy z nad morza, było bosko..ach czemu tak szybko minęło? A dzis moj syncio o 9 wyrusza na zieloną szkołę do soboty:) juz wczoraj musiałam go wycałowac bo dzis od 7 jestem w pracy i odprowadza go tatuś:) Pogodę będzie miał cudowną,cieszę się:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pola to macie chate wolną ;) ... Mi też nie chciało wracać do pracy brrrrrrrrr a urlop dopiero w lipcu :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×