Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
MONIA-MAMA

problem z zajściem w drugą ciążę

Polecane posty

Hej hej , jestem, jestem:) kawkę chętnie z wami wypiję;) Wczoraj od rana myłam okna i balkon, po obiedzie padłam spac i spałam do 17 30. Na wychodzenie z domu przy tym upale nie miałam ochoty. Mały na zielonej szkole więc nie było powodu by wychodZic;) july- u nas burza była wczoraj w nocy, byla tak głosna ze budziłam sie parę razy z walącym ze strachu serduchem,,generalnie lubię burze,ale ta była okropna,brrr. A jak u was z wczorajszą burzą? iZA - powodzenia dla Paulinki na występie:) własnie przypomnialas mi o dniu ojca;) musimy z mlodym cos wymyslec dla taty;) a wy macie jakies pomysły? mAAm-jak kreacja?? no i dzis kolejna @ :(, ech, nawet nie chce mi sie o tym pisac jak mi sie uda to pokazę wam postępy z budowy domku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mAAm jak Twoja kreacja? Kupiona? July - dziękuję Bartusio ma się dobrze, wczoraj rozpoczęliśmy lekcję wychowania:) Otóż mój mały za żadne skarby świata nie poleży spokojnie, zmiana pampersa graniczy z cudem, więc wczoraj gdy znowu zaczął uciekać mi po całym domu z gołą pupą, to krzyknęłam na niego i powiedziałam że tak nie można. Patrzył na mnie jak wryty, że mama potrafi krzyczeć. Położył się grzecznie i czekał w ciszy aż zmienię mu pampersa. Patrzył na mnie poważnie tymi swoimi wielkimi niebieskimi oczkami i obserwował mnie pilnie. Tak bardzo szkoda mi się go zrobiło, bo tak naprawdę to pierwszy raz głośniej do niego powiedziałam i Bartuś był bardzo zdziwiony, ale poskutkowało. Dziś rano też gdy zmieniałam mu pampersa, leżał spokojnie i patrzył uważnie na mnie. Ech, tak jakoś m go szkoda, ech, ten mój mały rozrabiaka:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Evika- o rany, odważna jestes, ja bym chyba do domu z powrotem zwiala;) ach,chciałabym dzis tu ulewę, siedzę w pracy, upał juz ,brzuch napierdziela - ulewa dobrze by mi zrobiła;) dmuchnij te wasze chmury w moją stronę!:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no nie! w biegu się pieluchę zmienia a co! proszę nam tu na Bartunia nie krzyczec;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Taaaa skąd ja to znam - zmienianie pieluchy uciekającemu szkrabowi - u nas jest tragedia! Ja mam zawsze pod ręką mnóstwo zabawek które na parę minut unieruchamiają Zosie i które dadzą się wpechać do buzi oczywiście - bo przecież co da się schwytać w rączki musi od razu znaleźć się w paszczy ;) Jeszcze siusiu to luzik - gorzej jak pielucha jest z inną zawartością - wtedy ścigam się z czasem... A widok spokojnie leżącego Bartsusia - bezcenny... Pola u nas jako tako wczoraj burzy nie było - tylko lekko popadało i tyle. A dziś jak tylko wsiadłam do samochodu (godzina 6.40) to termometr pokazał 28 stopni! A to dopiero początek dnia. Mimo iż siedzę akurat pod samym wywietrznikiem klimatyzacji (nie będę tu się rozpisywać o stanie swoich zatok z tego powodu) - cieszę się że ją mamy. Współczuję @ - mam nadzieję że to już ostatnia w tym roku i wakacje będą owocne!! ..a no i zapomniałam dodać - suknia dla młodej damy wybrana :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Evika lepiej niech Ola zostanie w domu, wiem co czujesz jakoś tez nie lubię podnościć głosu na dzieciaczki ale Norbert też reaguje ja mówię nie wolno. Pola dawaj zdjecia domku :) July fajnie, że Zosia kreację już ma :) A dzień ojca ...no właśnie coś trzeba wymyslić, zwłaszcza, że 24 mamy 10 rocznicę ślubu- chcę Konradowi srebne spinki kupić - widziałam ładne ale czy bedzie nosił hmmmmmmmm :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cze. U nas lato afrykańskie. Dopijam kawkę i zmykam odrobić się a potem bycze się w basenie. Mały wczoraj chyba już 6 razy pływał. Dońka tez się ciapała ale w małym. July , Evika witajcie w klubie mam uciekających bobasów przy zmianie pieluchy. Mi już pomysłów brakuje i rzeczywiście siku to pikuś gorzej jak cięższy arsenał w gaciach.Trzeba być zwinnym he he.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Evika współczuje tych nawałnic, a na sobotę zapowiadają jeszcze gorzej. Ja to panicznie boje się burzy itp. Na razie u nas spokój. Tylko mamy atak komarów( potrafi 5 na raz kąsać) i ślimaków (co posadzisz to ci zjedzą) Maam pewnie dalej kreacje wybiera he he ;)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Naszą mAAm pewnie w galerii na noc zamknęli, tak wybierała swoją kreację :) Bo coś nie pisze do nas..... :D A u nas chmury przeszły i wyszło piękne słoneczko, niebo bezchmurne i już jest 28 stopni. Szok, co się dzieje z tą pogodą. Więc córcia chciał czy nie chciał idzie dziś do szkoły, ma na 11.45. Acha no i dzisiaj wypłatka i muszę wa powiedzieć, że spodziewałam się większej nagrody za swoją pracę w miesiącu maju. Ale jestem pazerna co??/ Ale szczerze mówiąc napracowałam się bardzo i poświęciłam wiele godzin, nawet dodatkowych żeby wszystko grało. A nagroda? Jest ale myślałam że będzie większa. No nic, za to dziś postanowiłam sobie odebrać w pracy swoją nagrodę osobiście i nic nie robię i o !!!!! Jutro biorę sobie wolne i koniec!!!! Nuska - u nas też zatrzęsienie komarów, szok, normalnie plaga jakaś. Ja też mam problem gdy w gaciach u małego znajduje się grubszy arsenał, ucieka mi jak rakieta, czasem jest nieciekawie.... :D Nauczyłam się już, że najpierw na łóżko zakładam prześcieradełko, a potem biorę się za przebieranie małego, takim sposobem, jeśli nawet nie zdążę to mam czyste łóżko, jedynie prześcieradło do prania. July - u nas nawet zabawki nie skutkuję, przy unieruchomieniu malucha, jedynie tylko krem dany do rączki i to musi być otwarty coby Bartuśka zainteresował. Ale cieszę się bardzo , że Zosieńka taka ruchliwa i sprytna:) Iza - pomysł ze spinkami świetny!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nuśka posuń się troszkę też przynajmniej nóżki bym pomoczyła w wodzie :D Ja Norberta przebieram z grubszej roboty w łazience- myje mu od razu pupę pod kranem- przyzwyczaił się i nawet nie ma problemu póki co :P Evika ja mam obiecaną nagrodę kwartalna hmmm tylko w I kwartale nie było bo nie zrealizowany budżet a w II no ciekawa jestem bardzo bo wynik powinien być..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale gorąco! A ja w pracy:( też chcę do basenu!;) A mnie pożarły meszki i mam wielkie ropiejące bomble wokół kostek,szok! skąd tego tyle, w srodku miasta mi to zrobiły Dziewczyny ja tez swojemu podobnie jak Iza myłam pupę od razu pod kranem, to wygodne, żadnego brudzenia czegokolwiek dokola.Polecam;) Iza- pomysł fajny ze spinkami. Moj garnitur zakłada raz na 2 lata wiec musze cos innego wymyślec. Evika- gratuluję nagrody:) resztę sobie sama odbierz- własnie-pobycz się,wolne wez;) Fotki chaty na nk wrzucę;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Maam daj znać to Ciebie odbijemy z galerii :P Pola u nas komary latają stadami :O Norbertowi głowe pogryzły- coś musze kupić dla misiaczków to nas komary żywcem pogryzą wrrrrrrrrr Evika miałaś odpoczywać to gdzie jesteś kochana ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jestem jestem kochane:) Obrabiam zdjęcia swoich dzieciaczków :) Byczę się ile wlezie, a co, wszak jutro i tak już jestem na urlopie:) A dzisiaj po pracy idę na zakupy :) mAAm - Ty jeszcze nie wyszłaś z tej galerii???????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pola kochana! Widziałam!!! Widziałam!!! Widziałam!!! Widziałam!!! Domek prześliczny!!! Przepiękny!!! I jaki już duży!!! A okolica przecudna:) Jej jak ślicznie, będzie Wam się super przyjemnie mieszkało:) Acha no i oboje wyglądacie przecudnie:) A z Ciebie to naprawdę kochana niezła laseczka:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pola - działeczka superrrrr - a dom rośnie w oczach :) Ale ładna para- ślicznie wyglądacie razem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Pięknotki moje kochane :) U mnie jak u Was upałłłłlłłłłlłłłłł nie ma czym oddychać :Onie maiłam jak się do kompa dostac bo dzisiaj dziecie miało wolne i mąż tez dziecie bo coś robili w szkole ,a męzuś by leczyć kaca po wczorajszym kawalerskim mojego brata ( o 5 rano chłopina mi dotarł ) a co najfajniejsze co chwilke dryndał do mnie :) i zdawał relacje co i jak :) ja wczoraj buszowałam , buszowałm aż wkońcu znalazłam :D:D:D:D kupiłam turkusową tunikę w duży dekold w kształcie litery V pod cyckami odcieta i z tyłu wiażana z kimonowymi rękawami :D a co wkońcu polsko japońskie wesele hihih:D mam w domu w identycznym kol kolczyki z H&M i jutro jade jeszcze kupic sobie 12 cm szpilki z odkrytymi palcami w takim samym kol w zarze i w H&M baletki z odkrytymi paluchami na zmiane co by moje gicolki obcasów nie wytrzymały :D:D:D nie mam siły już latać za kieckami więc bedą spodnie i wygodnie :Dkochane uciekam do wanienki bo rozpływm się już :( poczytam was jutro i klikne po zakupkach :) KOCHAM WAS WSZYSTKIE NIESAMOWITKI MOJE ❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej lasencje:D Kawka zaparzona,zapraszam:D No u mnie musi być bo umieram z niewyspania, zasnęłam koło 1 a budzenie 5 30:( Dzis ostatni dzien w pracy i do wtorku wolne:D Dziołchy- jeessssuuuu,tyle komplementów od rana! szok,dzięki:) fajnie,że dom wam sie podoba,mam nadzieję,że na wiosnę się wprowadzimy a latem będziecie podziwiac go na żywo;), a na zdjęciu to po prostu fajnie wyszło bo ja tak naprawdę jestem do bólu niefotogeniczna i bardzo bardzo rzadko daję się fotografowac,przeważnie robię innym fotki . To jedyne foto jakie przywieżliśmy, oprocz filmu w którym przegraliśmy meczyk;);) porażka,ale co tam..najważniejsza zabawa:) mAAm- wreszcie jest kreacja!! fala! no to będziesz wystrzałowa dżaga na weselichu:D rękawy a la Japan to super traf! dawaj jakies fotki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cze. Kto jeszcze chętny na kawkę. /??? Rozpływam się ..... Uff jak gorąco ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Maam w końcu wyszłaś z tej galerii he he . Pola na tym foto jak nastolatki , romanciuchy z Was. Posyłam wam słodkie czereśnie 9włąsnie dojrzewają na drzewku, juz konsumowałam ;0

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To i ja się przywitam przy kubku kawy :-) mAAm super że zakupiłaś tunikę - kolor piękny no i modny tego lata. A jeszcze jak wyskoczysz w takich szpilach to szok! Uwielbiam buty, mogłabym codziennie kupować nową parę :) Pola ja nie mam zdjęć :-(.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
july- jak to nie masz? a czemu? na nk są nuśka- ty to masz fajnie latem, ten ogród.. basen..mmm, czereśnie,pozazdrościc;) A powiedz kochana, bo ja też chciałabym drzewka z jakimis owocami, jak sobie radzisz z ptakami ,które się na te czereśnie ślinią?;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam kochane :) Pola komplementy w pełni szczere :) Maam kiedy to wesele macie jutro ? Fajnie, że kreacja zakupiona a spodnie jakiego koloru ? Nuśka uwiewlbiam czereśnie ;) mam nadzieję że my wszystkie do basenu się zmieścimy :P July :) Ja dzisiaj rano juz złożyłam wniosek paszportowy dla misia :) niestety od lutego wydawane sa paszporty tylko na rok. A wczorak kochane akademia śliczna, ciągle się wzruszałam... a jeszcze Paulinka dostała nagrody za piekne czytanie i pisanie ale była dumna - my też bardzo :) ale powiem Wam, ze lepiej czytają chłopcy niż dziewczynki a z pisaniem odwrotnie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej kochane :) Pewnie Wy tak jak ja gotujecie się :O faktycznie powiem wam że cieszę się że wkońcu coś znalazłam bo już mi bokiem te galerie wychodziły :O i mam w dupsku to że grubo wyglądam bo wkońcu na wesele ide dla brata a nie lansowac sie jak gwiazda :D no i warjant spodnie tak jak pisałam bo i końcówka @ będzie więc w spodniach to bym tylko stresa miała :p POLA- domeczek miodzio :D bardzo mi się podoba :D i juz parapetowy doczekać sie nie mogę :D tylko gdzie pokoik dla drugiej dzidzi :( JULY- moja ty bratnia duszo :D:D:D ja dokładnie tak jak ty buty i torebki mogę kupowac 24h :D bo KOCHAM!!!!!!!:D co do kolorku to mam tylko nadzieję ż esame turkusowe panie nie będą :D NUSKA- łobuzico ale mi smaka tymi czereśniami zrobiłaś :) u mnie jeszcze drogie cholery ale może sobie kupię dzisiaj troszkę :) EVIKA- ja czuje nie dosyt zdjęć Bartunia i chcę więcej :D wręcz się domagam :) MAGDALENKA- ❤️❤️ KOTECZEK- co tam u was bo jakos ostatnio was nie ma :( KIKI- serduchem jestem z tobą ❤️ KISA-❤️❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No pięknie to ja tu się użalam że nie mam zdjęć Poli a okazuje się że ja nie mam Ciebie na nk :-( Ale już się poprawiłam i zaproszenie wysłałam :-) więc szybciutko proszę mnie przyjąć do znajomych..... A odnośnie paszportu i wyjazdów - wczoraj mój M zaproponował nam żeby zamiast nad nasze polskie morze pojechać gdzieś dalej - typu Tunezja czy Egipt, Grecja. I teraz sama nie wiem. Bardzo bym chciała bo tam jak wiadomo pogoda gwarantowana ale.... no właśnie - ale ja się boję lecieć. Dawno dawno temu byliśmy w egipcie ale wtedy nie było dzieci, człowiek był młody i nie miał takiego stracha jak teraz. No i nie wiem co robić :-( No i jakby co to właśnie muszę wyrobić paszporty dla naszej trójeczki..i nie wiem jak się do tego zabrać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
IZA- wesele 25.06 więc już tuż , tuż :) a spodenki mam czarne eleganckie z wysokim stanem takim marynarskim jak to nazywam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
JULY- leć, leć,leć :) bo nad naszym możem choc pieknie gwarancji pogody nie ma ,a jak jest to takie prądy że morze zimne :O wiec jak mąz chce to leć :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
July...paszport dla dzieciaczków w 3 tygodnie załatwisz - rób zdjęcia, składaj wniosek (akt urodzenia, 2 zdjęcia i 30 zł ) moze nawet wcześniej - ja mam mieć za tydzień a dla was jak pojedziecie do Grecji paszportów nie trzeba :) ja też bym poleciała do Grecji ale za rok :) taką mam nadzieję :) Maam masz rację - wygodnie i elegancko :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny ale ja się paniczne boję lecieć... :-( mieliśmy już takie plany dwa lata temu i też nie polecieliśmy nigdzie właśnie przez ten strach...chociaż wiem że to głupie bo teraz tyle ludzi lata i z dzieciakami i sami...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
July.. nie głupie ale może się przełamiesz... słoneczko, plaże cudo :) dziewczyny ja potrzebuje namiarów na Chorwację - macie jakieś fajne miejsce ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×