Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
MONIA-MAMA

problem z zajściem w drugą ciążę

Polecane posty

oj oj pomyłka;) kisy córcia będzie avatarem;) sorki;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej kobietki ja dzisiaj zarobiona jestem bo tule się do żelazka :p no ale jak się lepiej czuje to muszę to wykorzystać :) no i po woli pakowanko młodego juz sama nie wiem co mu szykowac czy 1 pare butów zimowych czy 2 bo i buciory na deche tyle tego że szok normalnie :O co do @ to jeszcze nie ma ale brzucho czuje po woli :Dponoc po luteinie tak jest że się ustawia od nowa ja zawsze miałam co 30dc a po lutce 22dc więc może mi się zmieni :) jak by coś to tescior zakupiony ale kochane ciazy na bank nie ma :) POLA- ty kochana do roboty sie bierz bo maż wyposzczony :p :D IZA-to gdzie ty tak pracujesz że takie kompiele boskie masz :) co do strojów balowych to mój w 4 klasie powiedział że to obciach i skonczyło sie przebieranie :D NUSKA- trzymam poślady za wodę daj znać co ci powiedzieli .Co do babki to myślę że dobrze zrobiłas dając jej rady z podpachami i rzeczami bo zobaczyła że jest wam potrzebna i że dbacie o nia myśle że to co zrobniłas będzie tylko owocować :)jeszcze się okarze że babka waszym sprzymierzecem w walce z tesciówa będzie hihi:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Maam witaj :) No moja mała jest w pierwszej klasie wiec to jeszcze nie obciach hehehhehe Pola 🌼 tak tak ogon tez jest , jak znajde link to pokaze Wam jak ten strój wyglada :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Maam ? A poprasujesz mi tez ? Mam caaaałą gorę :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kisa ale słodkie :D Pola super że postępy na budowie są - teraz najlepsze :) meblowanie :D Maam a my nadzieję mamy :D ale mi się marzą dwie kreseczki dla was :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pisałam i mi zjadło u nas ospa nacałego mała od soboty ja od wczoraj mała dzis cała noc niespała dzis m wysłałam do lekarza po recepte na kropelki bo sie chyba wykoncze wysypana jest cała ja narazie mam mało ale zobaczymy juz mam dosc teraz ja uspiłam pewnie tylko na 15 minut jak znajde chwile to was poczytam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ło rany roboty dzis mam bez liku;)! kisa- wszystko piknie ale gdzie są uszy? mAAm- moze jednak @ nie nadejdzie.. moj wyposzczony tak i owszem ,ale dopiero z okropnej grypy się wygrzebał, zaatakowala go jak nas nie bylo,biedak ,jak go w sobote zobaczylam -żalosnie jeszcze wyglądał a do wieczorka w niedzielę juz postawilam go na nogi;)ja jakos nie mam weny ostatnio na zaloty..Może dzis bo jutro śpimy dlugo, plodne juz minęły , ja 10dc wyjechalam wiec ten miesiąc luz. Od wczoraj mnie juz @ pobolewa a dzis 22 dc. Aneta- to się macie,istny szpital w domu! szybkiego powrotu do zdrowka dla was:) mAAm- 2 pary butow czasem się przydają;) w razie jakby zgubil jedną albo cos by sie urwało...;) ale to mało prawdopodobne. W razie w zawsze moze wrócic w tych od snowbordu:) A jak jedzie autokarem to ciężko mu będzie z tą ilością bagażu. Ja bym nie dawała 2 par.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mAAm-masakra z tymi rzeczami zimowymi no nie? same duże gabaryty, bo i spodnie ,kask,gogle,rękawice- właśnie zamiast 2 par butow daj mu 2 pary rękawic ,moj sporo szorował rękawicami po śniegu i po 2-3 godz byly przemoczone. Poza tym ja wzięłam mu 1 polar, 1 dżinsy(oprocz tych w ktorych jechał,, kolesony 2 pary, kilka bluz z długim rękawem, podkoszulki,bieliznę,2 pary skarpet narciarskich i tyle .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie, sorki że nie poodpisuję ale czytam nie wiem za co się zabrać ostatnio a jeszcze szukam pracy pomału więc czasu prawie zero no ale staram się Was chociaż czytać iza - ty te surimi jakoś przyrządzasz czy tak na surowo jesz? ja schudłam ponad 18kg. miałam takie dni że nawet i po 2 tygodnie waga stała ale potem było np. 5 na minusie. nawet jeśli teraz waga stoi to procentuje, mówię Ci. dzisiaj robiłam porządki na cmentarzu, ponad godzinę. buziaczki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kochane mam wodę!!!! Wróciłam z miasta i kran już mokry ;) Co za radość!!!! Już wojna o łazienkę kto pierwszy się kąpie ;) Biorę się za mycie garów jak człowiek ;) Ale radość!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nuska - super! oby wszystko się dalej tak układało, z całego serca Ci życzę!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kawka :) Evika kochana brakuje mi Twojej porannej kawki :D nuśka super :) Kropka ja je piekłam w piekarniku - 15 minut mi bardzo smakują :) właśnie dzisiaj musze po nie jechac do lidla a jutro w końcu sałata. A najważniejsze strój dla Paulinki- wczoraj sprzątaliśmy po remoncie łazienki- mówię Wam koszmar wszedzie kurz brrr a za chwilę to samo bo pokoje zaczynamy - ale ja lubię remonty a właściwie efekty po remontach :P Maam jak dzisiaj się czujesz ? a może jednak... Pola - fajnie że odpoczęłaś :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Jeszcze do niedawna tez syarałam sie o drugie dziecko.Z pierwszym udało sie za pierwszym razem a o drugie staralismy sie ok 3lat. Mawet w klinice juz bylismy. Zrobilismy wszystkie badania i po obejrzeniu wyników lekarz stwierdził ze niema szans i zaproponował inwitro.Wyniki meza fatalne. Załamka totalna.Potem rok brania witamin djetka meza i starania no i nic, ciagle nic.Wkoncu sie poddalismy.A dzis w wózeczku obok mnie lezy mój drugi synio.Wiec dziewczyny do góry głowa a wszustko sie uda. Powodzenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To ja sie witam i niebawem zmykam bo pakowanko mam a tyle tego jak pisała POLA że juz mi bokiem wyłazi :o jeszcze z młodym do fryzjera musze leciec bo włosy ma z ramiona że cho cho więc trzeba obciąć .Co do mnie to bez zmian czekam dalej jak do niedzieli sie nie pojawi to do lekarza smigne i pewnie 5 dni cholerna luteine będe brac wrrrrrrrrrrrr:O Ok kochane uciekam bo zarobiona jestem 👄👄 Aaaaaaaaaaaaa co do paluszków to kochane dukanki jaja na twardo kroicie , albo surowe albo przysmarzone na oliwie z czosnkiem i jajkiem , korniszonki i jogurt naturalny dużo pieprzu i macie genialną białkową sałatke :D POLECAM!!!!:D i trzymam za was poślady :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
że jak mAAm??!!! jeszcze raz, na spokojnie tym razem ten przepis poproszę :-) A ja siedzę od rana w ofertach pracy, strach zaczął mnie obłazić bo nic nie znajduję. Jestem krótko mówiąc załamana. Jak już coś jest to nie pytajcie lepiej o stawkę. Bo na nianię by nie starczyło, a gdzie reszta? No załamka. Już na dzisiaj koniec, nawet chęci mi odeszły. Może jutro odzyskam humor i chęci. Zero optymizmu, widoków :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kropeczko ja tak z gruszki ni z pietruszki się zapytam - a gdzie Ty mieszkasz? W jakim regionie szukasz pracy? Pozdrófki dla wsiech Was ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam umnie tragedia mała w nocy dała popalic mysle ze dzis bedzie lepiej bo ju mi siły brakuje co do mnie to przez noc tak mnie wysypało ze mozna sie mnie przestraszyc najwiecej mam na twarzy szyi i dekolcie swedzi jal cholera pola mam pytanie u lekarza niebyłam bo chyba niemusze tylko niewiem słyszałam ze w starszym wieku powinno sie brac niewiem czy dobrze napisze hewiran ale ja jeszcze karmie to i tak pewnie bym niemogła napisze jeszcze ze niczym niesmaruje bo dzieciaków lekarz terz mówił ze niema koniecznosci a mam do smarowania pudrodrem i puder z anesteryna ale sama niewiem co do kompania to jedni mówia ze codziennie krutkie mycie a niektórzy ze wcale juz sama niewiem mAAm ja mam nadzieje ze dwie krechy beda

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
miałam napisac ze nawet mam w gardle o jedzeniu wcale niemówie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie! ZAPRASZAM NA KAWKĘ:) Iza- łazienka napewno wygląda przepięknie:( mAAm -jak dietka? są juz efekty? kropeczko - tulę Cię mocno, moze jeszcze coś znajdziesz... Wiem, nawet jeśli to za taką kasę, że nawet opiekunki nie opłaca się brać:( Wiem coś o tym:( Trzymam kciuki abyś coś znalazła. ANetko - dużo zdrówka życzę Twojej rodzince:( Szok, jaka ta ospa potrafi być dokuczliwa:( Nuska - no w końcu masz wodę:) To i tak nie do pomyślenia, że tyle dni wytrzymałaś bez wody... Korzystaj kochana do woli:) Pola - witaj:) Kisa - co u Ciebie słychać? Jak dziewczynki? U mnie też niezaciekawie:( Póki co dzieciaki zdrowe, ale pewnie już niedługo.... bo ja jestem chora:( Mam mega katar, boli mi gardło, głowa i czuję się jakby przejechał po mnie czołg:( Głos mam jak zarzynany słowik i w ogóle samopoczucie do d.... A jakby tego było mało to pękł mi ząb - siódemka, na pół centralnie. Oczywiście do wyrwania. Wyrywał mi go chirurg - po prostu szok! Ząb nie chciał za żadne skarby wyjść, lekarz sam był w szoku, naruszył mi cała szczękę, ból jest potworny już trzeci dzień. Wyrywał, dłutował, wszystko po kawałku bo inaczej się nie dało. Korzeń zęba był zakończony jakimś dużym zrostem i dlatego nie chciał wyjść:( Co się namęczyłam an tym fotelu to mówię Wam, jeszcze nigdy tak nie miałam. W pewnym momencie tak zaczeło mi się kręcić w głowie i myślałam, że mdleję:( No horror przezyłam:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Evika :) koszmar z tym Twoim zębem :( Anetka zdrówka dla Was wszystkich :) Maam jak dzisiaj się czujesz ? wszystkie trzymamy kciuki :) Kisa jak fryzura i makijaż udały się ? A PAulinka jednak wybrała Hanne Montane - chyba etap księżniczek zakończony - bo mierzyła śliczną sukienkę ale Hanna zwycięzyła :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie, a ja się dowiedziałam, że u nas w przedszkolu będzie jeszcze jeden bal... chyba się nudzą. I trzeba znów jakiś strój obmyslać. iza - oj, tak szybko rosną te nasze dzieciaczki! Jesli chodzi o ubiór to u nas z tym na razie nie ma problemu. Co mu dam to założy. No ale to też chłopak. Ale jeśli chodzi o inne rzeczy, to ma już swoje zdanie i koniec. Eviczko - spędza mi ta praca sen z powiek, załamka normalnie. Im więcej szukam tym bardziej jestem zalamana. july - mieszkam na Śląsku. I niby u nas sytuacja nie jest taka beznadziejna, a jednak jak sie nie ma znajomości... anetka - współczuję Ci najbardziej tego chorowania razem. Jak dzieci chorują a człowiek jest zdrowy to co innego. Ale jak wszyscy chorują, to przechlapane. Ja się wczoraj dowiedziałam, że w przedszkolu panuje szkarlatyna.... czekamy. Malutki chyba wszystkie choroby poprzechodzi od razu z bratem. Ospa to ospa ale tej szkarlatyny to sie jednak boję troszkę. Ja w każdym razie szkarlatynę też przechodziłam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Eviczko - współczuję tego zęba. Ja mam 2 do usunięcia i zwlekam jak mogę, strasznie się boję... A ja dzisiaj dostałam @ i zdycham. Strasznie ją przechodzę. mAAm - mam nadzieję że jestem jedyna na topiku z @!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kropka dobrze ze mają swoje charakterki- chociaż moja Paulinka już dokazuje ... Dziewczyny byłam taka niedobra dla swojego m ... i w ramach pzreprosin postanowiłam sprawić mu przyjemnoiść i sobie też na walentyki... Załatwiłam pokój na wekend i jedziemy sami - dzieciaczki pod opieką babci- wprawdzie to jedna noc ale powinno być słodko :P Wprawdzie córa się obraził i były łzy bo ona z nami chcę jechać... ale w walentyki zabierzemy misie gdzieś to myślę ze będą zadowolone :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc Zyje...ale jest ciężko....dorobiłam sie jakies dziwnej infekcji i musze brac jakis antybiotyk w czopku ;/ do tego szyjka juz bardzo skrocona...wiec biore ochydny fenoterol bo mam skurcze....a dzidzia jeszcze ciut za mała...cesarka sie szykuje 10 marca :) Jem własnie obiad-spagetti :) i czekam az M wróci z pracy a Natka z kółka tanecznego :) eeee co tam jeszcze....ogólnie czuje sie do dupy....po fenoterolu mnie trzepie i poty mnie przechodza.... iza -super pomysł z wyjazdem :) m sie pewno ucieszył :) nuska - skóra ci nie zeszla z kąpieli :) Evika zdrówka :) maam - i jak tam @ przyszła ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
iza - ooooooo!!!! szalejecie, tak trzymać!!!! mam nadzieję, że powód do zazdrości minął :-) kikikiki - oj, jak ja bardzo Ci współczuję tej końcówki ciąży! jeszcze mam świeżo w pamięci. mnie też bolało spojenie, ale pewnie mniej. co do Fenoterolu to tylko na początku tak jest, potem mija i łyka sie jak witaminki ;-) a nie da się terminu przesunąć na 8.? Miałabyś ładny prezent ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej:) ja sie witam i zmykam bo nad urządzaniem domku pracuję a jest ro bić. Pozdrawiam wszystkie chorowitki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej robaczki :) U mnie pada i dupowato :o młody wczoraj wyjechał w góry z teściówką więc zostaliśmy sami...........oczywiście teściówa nie omieszkała nas opierdzielić bo zapomnieliśmy dac legiotymacji i książeczki zdrowia a wszystko przez to że w ostatniej chwili go przepakowywaliśmy i zapomnielismy schować ponownie :owięc powiedzielismy niech da adres sms i jej poleconym wyślemy ;) oj mówie wam w kurwia mnie nie ziemsko :Odzisiaj dietowanie wzięło w łeb bo na śniadanko zjadłam 2 naleśniory z serem białym i śmietaną :D ale miałm straszliwą ochotę bo tak na mnie patrzyły z lodówki i mówiły zjedz mnie , zjedz :D co do @ to nie ma ale będzie bo test robiłam i I KRECHA a brzucho już boli :O więc wydaje mi się że cykle będą jak kiedyś :)A co u was ??Jak po balach , kompielach w pianie ,jak dietowanie i dzieciaczki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×