Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
MONIA-MAMA

problem z zajściem w drugą ciążę

Polecane posty

izka nie dziwie ci sie moj od przyszlego piatku od 8 urlop cale 4 tygodnie hurrrrrrrrraaaaaaaaaa a 21 lipca mama z tata przylatuja kurcze juz sie nie moge doczekac i beda 10 dni superasnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To i ja z deszczowni dzisiaj witam :O leje i leje :o jedyny plus to taki że oddychac jest czym :)lenia mam dzisiaj ogromniastego :O i spała bym i spała :oale czeka mnie jeszcze dzisiaj wizyta u znajomych więc muszę łepetynę farbnąć bo juz odrosty sa :O a tak mi sie nie chce:p NUSKA- to u mnie pewnie tak jak wczoraj u ciebie :) IZA- no to miałas pracowity ;) tydzień :) LU- trzymam poślady za wyniki :) a jak twoje zajęcia z dzieciakami bo nic ostatnio nie piszesz ? PZOSTAŁE KOBITKI PISAĆ !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość PLAC ZABAW NIVEA
http://www.100latnivea.pl/glosowanie/plac/80 Bardzo proszę o oddawanie głosów na GUBIN ul. Bolesława Chrobrego Wystarczy się zalogować i codziennie kliknąć To nic nie kosztuje a sprawi wiele radości dzieciakom W pobliżu nie ma miejsca w którym okoliczne dzieci mogłyby się bawić... Taki plac to dla nas wielka atrakcja! Bardzo proszę o głosy! Kochane mamusie POMÓŻCIE!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej ;) Ale pogoda u mnie ciąg dalszy kiepskiej pogody, zimno cała noc padało teraz dalej. Najlepsze w tym wszystkim jest to że ja byłam przekonana że wczoraj był wtorek , nie wiem jak umkły mi dwa dni....? Myślałam że mój mnie wkręca , wiedziałam że 30 dzień miesiąca ale miał być wtorek a nie czwartek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nuśka ja wczoraj miałam wrażenie że jest piątek :P jak wytrzymać do 15... ja chce do domkuuuuuuuuuuuuuuuu :D No nic ide się kąpac - kochane polecam borowine :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kochane zajecia z dzieciaczkamisupermajataki ubawi rekreacje , ze sa wymeczonena sam koniec jaki my chyba w ten weekend jedziemy do oceanarium z cala grupa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bosko......... powiem Wam że zawwsze mi sie marzył własny salon kosmetyczny i fryzjerski..... mogłabym siedzieć godzinami :P człowiek do luksusu łatwo się przyzwyczaja :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lu napewno bedzie super - jestes niesamowita :D Nuśka mi też drzwi się bardzo, bardzo podobają - szkoda byłoby się ich pozbywać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lju byłam kiedyś w oceanarium boskie wrażenia. Iza co do drzwi to ratujemy jak możemy, przy renowacji odkryliśmy ze na górze mamy dwu centymetrowa szczelinę , będziemy to jakoś łatać. Może ten ganek uda nam się tez docieplić , bo nie ma tam grzejnika a został nam stary z łazienki to może uda się nam go tam podłączyć bo w zimie to tam buźnica. Co do okien to tez nam się udało wujek m jeździ na hurtownie tam często i nam kiedyś po drodze przywiezie. Co do rzecznika to tv odpisała że oni wszystko dobrze przeprowadzili , ale wychodząc na przeciw oczekiwania klientów i w pełni ich zadowolenia anulują te pakiety i faktury rozliczą. Czyli czasem warto walczyć o swoje.;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NUSKA- super że się udalo z ta tv :D o tak na serio jak ktos swojego nie dopilnuje to cholerka człowieka w lolo robią na kazdym kroku :o cwaniaki :o u mnie tez dalej pada i pada i pada :(i końca nie wiedać ;( IZA- to może jakies porady maseczki na gębule albo coś nam tu polecisz:) LU- oj to ja juz widze uchahcane ze szczęścia buziolki tych dzieciaczków jesteście wielcy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie kochane, melduję się, żyję. powiem Wam szczerze, że nie mam czasu na kompa. mAAm - byliśmy z malutkim u chirurga wtedy, wymacał go palcami ale nic nie zauważył i postraszył nas szpitalem (żeby badania zrobić). Mieliśmy małego poobserwowac i się zgłosić po tygodniu. Ja odpuściłam, szczególnie że nic sie nie dzieje. Obserwuję cały czas i stwierdziłam, że jak się jeszcze raz zdarzy to wtedy faktycznie poproszę o skierowanie do szpitala, a tak to nie będę dziecka narażać. Co do starszego to jeździmy na zabiegi znów po 30km w jedna stronę co drugi dzień i płacimy 50zł/zabieg. Ciekawe czy pomoże. Jak nie to czeka go operacja na uszy. No i tak sie zycie toczy. w pracy - koelżanka idzie od pn na urlop, my przerażone bo jak jestesmy w trzy to nie wiemy w co ręce włożyć a teraz jak jej nie będzie to szok. A tu mi się malutki przeziębił i nie wiem czy nie zostać z nim w domu... ech. Do tego ta pogoda :-o Martwię się o polę. Odzywała sie do którejś z Was?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej.... Pogoda dołuje mnie ... i jeszcze poniedziałek w tym tygodniu mamy najazd Zarządu wrrrrrr oby do piątku :) Maam ja korzystam z zabiegów - kąpieli borowinowych albo z siarki - twarzy nie smaruję - chociaż lubie maseczki z glinki :D Kropka masz rację z tą pogodą ... a Ty kiedy na urlop ? Pola czekamy na parapetówkę i ..... :) dziewczyny pisać jak po weekendzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie! Weekend do bani.... Pogoda nawaliła. U nas w mieście miało miejsce dość sporo fantastycznych atrakcji w ten weekend, tylko pogoda nawaliła:( Lało dwa dni i końca nie widać, dziś z resztą też pada:( Ech, chyba lata w tym roku nie będzie..... Pola - gdzie jesteś, zaczynam się martwić:(((( Iza - współczuję trudnego rozpoczęcia tygodnia.... kropeczko - zaglądaj cześciej) Nuska - fantastycznie, że tę sprawę z rzecznikiem udało się tak szybko i pozytywnie zakończyć, choć ja od razu czułam, że wygracie:) Lu - jak weekend w oceanarium? Na blogu zamieściłam najnowsze zdjęcia:) Zapraszam do oglądania oraz komentowania właśnie na blogu:))) Muszę go jakoś urozmaicić, rozwinąć:)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Umnie tez leje,leje,leje,leje i końca nie widać :o Ja własnie w kuchni zaczynam działać i torta piec bo dzisiaj moje dziecie 12 lat kończy i z wakacji wraca :) juz się go doczekać nie moge bo strasznie się stęskniłam za nim :) ....a i jak to bywa mąż mnie w kurwił dosłownie bzdetem od rana więc już dym był wrrrrrrrrrrrr normalnie mu jaja urwę:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mAAm nie denerwuj sie tak szkoda czasu na nerwy u nas po oceanarium super , jeszcze dzieciaczkow tak zainteresowanych nie widzialam mi jakos do szczescia i usmiech nie bylo, choc staralamsie nie pokazywac nic ,i usmiechacsie na pokaz w sumie by dzieciaczki niczego nie odczuly mezus widzial co sie dzieje wiec staral sie mi tak czas zajac bymnie myslala a te cholerne wyniki jeszczenie przyszly juz zaczynam sie naprawde niepokoic....... u nas pogoda nawet nawet male sloneczko ale na szczescie nie pada dzis do pracy na 10 dopiero i do 17 mala zmiana hehehe ale tylko dzisiaj buziaczki kochane

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lu kochana będzie dobrze... Maam pomysl jak bedzie się słodko przepraszać :P . sto lat sto lat dla syna...wszystkiego co najlepsze... rany to już prawdziwy kawaler i przystojny :D Evika pfu pfu lato musi być 18.07 mam zamiar byczyć się nad bałtykiem :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej ;) U nas także cały czas pada, teraz z przerwą ;( Wczoraj w południe 12 stopni , paliliśmy na dom bo tak zimno. Wczoraj nasza kruszyna bardzo nas zaskoczyła. Skończyły się wygody. Gotowaliśmy obiad ona bawiła się w łóżeczku na dole i w pewnym momencie woła brata.My hi hi jak to za nim jest zaraz patrzymy a ona w kuchni. Po prostu smyk wyszedł sam z łóżeczka. Noga na górę i się podciągała. Potem spanie na górze (zawsze ją kładliśmy i sama zasypiała) teraz to samo wspina sie wychodzi. To dla jej bezpieczeństwa łóżeczko złożone i na strych (nie dam rady szczebelków wyciągnąć)Na szczęście znajomi pozbywali się kiedyś fotela rozkładanego i go wzięliśmy i jak znalazł. Tylko ona po prostu ma teraz raj , co ja położymy to tup tup i znowu u nas. Wczoraj 2,5 godziny odnoszenia do pokoju leżenia głaskania. Ale z tego wszystkiego spała do 9 ;) Zobaczymy jak dzisiaj będzie. Maam fochy miną. Kropeczko ;) Iza pogody to z całego serducha na urlop ci życzę. Evika u nas tak samo ;9

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
maam wlasnie sto lat dla syna no to juz niedlugo dziewczyny bedzie przyprowadzal hihihih wszystkiego najlepszego dla niego duzo zdrowka i prezenciorow heheh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny w sobotę to Pan Bóg wyjątkowo czuwał nad nami. Szliśmy popołudniu(ja z dzieciakami) spacerkiem do mojej siostry ( mój m robi im tam z wodą) Droga zupełnie poboczna w pewnym momencie syn mama patrz poziomki, to mówię trzymaj wózek mocno bo z górki ja wejdę na skarpę i pozbieram. Zbieram i słyszę jak bardzo szybko auto jedzie krzyczę : na bok bo jakiś idiota jedzie i nagle wielki huk. 15 metrów poniżej auto leży w rowie. Okazało się że policja robiła pościg nie wyrobili na zakręcie facet z kobietą i wpadli do rowu , oboje pijani. Normalnie w pierwszym odruchu to temu facetowi chciałam nadać od idiotów , ale normalnie tak strach mnie sparaliżował że mi języka w gębie brakło i nogi jak z waty. Gdyby nie wpadł do tej fosy mógł wjechać w moje dzieci!!! I normalnie potem ich jeszcze skuwali i w głowie mi się to nie mieści gdzie tacy nie odpowiedzialni ludzie dwoje na cyku. Straszne mam nadzieje że już nigdy więcej samochodu prowadzić nie będą. A ja dalej w modlitwie dziękuje Bogu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nuska o kurde slow brak dobrze ze wam sie nic nie stalo co za debile no ja bym chyba takiego zaraz natrzaskala po pysku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziękuję KOCHANE w imieniu młodego :D Torcik juz się zsiada i taki prosty serniczek z serków topionych i galaretek też:D męzus kupił mu takie śmieszne małe akwarium i jakies kolumny i anfory greckie i różne krewetki niebieskie ,białe w czerwone paski, zielone :) bo młody ostatnio powiedział z echce takie chodować :) więc będzie miał niespodzianke bo na prawdziwy prezęcik musi jeszcze poczekac bo z usa idzie ( nowa deska do montyibordingu) ale myslę z ebędzie zadowolony :D IZA - 18.07 to ja mam urodziny :D a gdzie nad morze śmigasz????? NUSKA- o rany !!!!!!!!! brak słów ja to bym takich za łepetyne do zderzaka przyczepiła i niech zebami po asfalcie jedzie :O dobrze że wam nic się nie satało :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Maam - wypiję Twoje zdrowie :D jedziemy do Jantaru - mam nadzieję że się naładuje na cały rok :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
IZA- my to kuźnicaalbo jastarnia bo młody chce na widserfingu smigac :) chcieliśmy na dominikane ale wole pojechac tam np. w październiku :) ja moż ejuz w lipcu będe bo tak to urlopik męzuś dopiero w sierpniu ma od 13 więc pogodę tez zamawiam :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A i przed chwila mój M wpadł z tym akwarium i rózyczką dla mnie :D więc juz sie fochac nie będę :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×