Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
MONIA-MAMA

problem z zajściem w drugą ciążę

Polecane posty

Hej. Witam się z wami dziś jako pełnoprawna trzydziestka ;) Maam śliczne życzenia dziękuje ;) Evika tobie również. Posyłam wirtualną kawkę urodzinową. Mój M złożył mi życzonka jako pierwszy o 24.01 ;) Co do okien to musieliśmy wezwać znajomego murarza do konsultacji. I na razie lipa.Musimy zrobić nowe nadproża tzn mój musi wmurować nad oknem z każdej strony metalowa belkę 2,5 metrowa żeby nam ściana nie runęła. Do tego musimy od razu dokupić nowe parapety na zewnątrz ( w środku kiedyś tam) Dlatego odwlecze się nam trochu ale wprawione przed zimą będą ;) Kurcze myślałam że pojedziemy sobie gdzieś z dzieciakami dzisiaj na piknik do lasu albo nad Międzybrodzie a tu pada i pada i nici.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Evika Bartusiem to tylko cieszyć się i cieszyć. Całusy od nas dla niego;) Moja mówi ale powolutku. Jak syn przytula się do mnie to ona szybko leci i mówi mu idź, za włosy go ciągnie , moja mama woła. ;) Z nocnikiem nici woła boje się i jak ściągnę pampersa a ona w majtusiach to gonie za nią albo z nocnikiem albo ze szmatą. A tak to chyba tancerka zostanie bo jak tylko słyszy muzykę to tańczy tak super , muszę ja nagrać. Syn miał w pokoju drzwi takie zasuwane to mała tak jej rozpracowała że zostały w 4 częściach.M pociął je i zrobił bramkę zamykana także małą teraz tam nie wejdzie a syn ma spokój o swoje rzeczy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesć dziewojki ! Wpadłam złozyc serdeczne zyczenia Nusce !!! Duzo zdróweczka , pociechy z maluchów i męza , duzo radości i miłosci w zyciu!!! Evika witaj , przekochane te maluszki , pozdrówki dla Bartusia od mojej Tuski - dzisija ma imieniny :) A foty na bloguuuu niesamowite mniam mniam. Pożniej wpadne tam dopisac tam komentarze :) My dziewczyny juz prawie bez pieluch , no tak awaryjnie zakąłdamy bo wiadomo sie zdarzyc moze , ale Tuska woła generalnie kupke i siku :) No i gadamy jak najęte :D Pozdrawiam Was wsyztskie i lece dalej pracowac ....fffff

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie! No w końcu jakiś ruch na naszym topiku:) Nuska - do zimy zostało jeszcze troszkę czasu czyli wszystko spokojnie:)) Współczuję tej pogody, u nas niby nie pada ale pochmurnie i brzydko:( My chyba będziemy malowali ściany w pokojach, bo już patrzeć na nie nie mogę i mam problem, bo nie wiem na jakie kolory malować?????? Podobają mi się żywe kontrasty z dwóch barw ale w małych pokoikach to chyba niezbyt dobry pomysł prawda? No i nie wiem sama, nie mogę się zdecydować.... A jakie Wy macie kolorki ścian? Może któraś coś fajnego podpowie.... kisa - no kochana to dla Tusi wszystkie co najlepsze, żeby zawsze miała uśmiech na buźce, dużo zdrówka, zabawek, miłości :))))))) kochana ja już dziękuję za komentarze na blogu, bardzo mi one są potrzebne, bo ten, kto ogląda mego bloga - potencjalny klient to musi kurczę widzieć że innych choć trochę moje zdjęcia przypadają do gustu:)))) Muszę jakoś rozkręcić tego bloga no:)))))) Dzięki kochana:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej kochane:D Wpadam bo to czas szczegolny. Kilka dni temu nasza mAAm miała urodzinki i z tego powodu moc życzeń i buziakow dla Ciebie maleńka👄🌻❤️❤️ Spełnienia wszystkich marzeń:) Szczere choć spoznione;) ❤️ Nuśka- 100 lat, pięknego,wspanialego życia po 30-stce:D I powiem Ci-bo wiem co mowię- teraz to dopiero zacznie się prawdziwe,szczęśliwe życie,zobaczysz👄❤️🌻🌻 To co napisala Ci mAAm w nocy- bajka,cudo:D:) mAAm- jesteś the best hihihi U nas ok, mieszkamy w nowym domu i jest cudownie,poranne widoki jak wstaję do pracy po 5 rano- bezcenne,:D Planujemy w sierpniu kolejny transfer dwoch zarodkow. Będzie na moim naturalnym cyklu. Powiem wam ze nie chce mi się juz tam jezdzic, odwlekam to jak tylko mogę, tak mi dobrze jak jest,wczoraj musialam policzyc ktory mam dc bo po raz pierwszy od 3 lat tego nie liczylam. Nie przeżywam,nie liczę,nie czytam neta,odpuscilam i dobrze się z tym czuję. A jedziemy bo chcemy te nasze male życia z lodowki zabrac do domku:) Trzymajcie kciuki:) mama- gratuluję mamo blizniakowa:D❤️ Buzi dla wszystkich👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
halo halo halo dziewojki moje witam was ja jak zawsze nie mam czasu STO LAT STO LAT STO LAT STO LAT NUSKA misiu wszystkiego naj spełnienia marzen pociechy z meza i dzieciaczków no wogole wszystkiego naj 👄 👄👄 👄👄 👄👄 👄👄 👄👄 👄👄 👄👄 👄👄 👄👄 👄👄 👄👄 👄👄 👄👄 👄👄 👄👄 👄 u nas oki jestesmy na etapie ząbków ale narazie nic nie widac a mala marudna wczoraj przez chwile siedziala sama i dzisiaj tez ale juz duzej zrobilam zdjecia wiec wam wrzuce na nk pola 👄jestem z tobą ❤️ buziaki dla reszty dziewczynek👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej kochane ;) Witam się w kolejny deszczowy poniedziałek. Jak widziałyście na nk normalnie spotkała mnie mega niespodzianka. Ale po kolei. Jak pisałam wcześniej odwołałam swoje rodzinki gdyż tu znajomi nad morzem a i koszta takiej zabawy spore. Za to w piątek wzięliśmy dzieciaki na lody , a w sobotę zaplanowaliśmy wyjazd do pobliskiego parku gdzie dla syna jest taki mini tor przeszkód który bardzo lubi. A wieczorek miał być dla nas. Jakie moje zdziwienie kiedy znajoma w piątek zadzwoniła , ze ona przyjeżdża do mnie na kawę w sobotę i mam być po 18 w domu. Tłumaczę jej że chcemy z dzieciakami jechać a potem pobyć sobie sami. Ta dalej że jej to nie obchodzi mam być. Ja normalnie aż wkurzyłam się że ona mi mówi co mam robić i jeszcze stwierdziłam że jakaś dziwna jest. Stanęło na tym że jeszcze ewentualnie tel. się dogadamy. W sobotę rano poszłam do miasta na ciucheksy z tą kumpelą. A ta mi cały czas po co pojadę z dzieciakami , ze pogoda do kitu że może padać, ze jeszcze ciepło będzie. Ja w końcu zgłupiałąm bo normalnie cos nie tak , zresztą mój tez jakiś tajemniczy od rana był. Pytam szykujesz cos dla mnie?? M nic . Pytam mam się jakoś ubrać ? M nic. Mamy mieć gości , mam coś przygotować ? M nic. W końcu wpadłam że pewnie wymyślił że ta znajoma przyjdzie do naszych dzieciaków a ja z moim M wyjdziemy na randkę niespodziankę. Po 18 pytam go i co z ta niespodzianką.? On nic nie mówi. Ostatecznie to wręcz miałam żal do niego że cały dzień mnie wkręca w coś i bawi się moim kosztem. On wtedy ze musi do sklepu jechać. Ja mu że jak ma po róże jechać na przeprosiny to ja tak nie chce. Poszłam robić ciasto na rogale. Mój M a po co to robisz. Mówię zrobię i możemy skoczyć do miasta zrobimy sobie sałatkę. To ok., nagle mój odbiera tel. i leci do piwnicy. Kurcze coś nie tak.. Kukam z okna patrzę brama otwarta to myślę o rety to mamy jednak ta randkę. A tu patrze auto wjeżdża , znajomi co mieli być nad morzem wysiadają. Mnie wmurowało za chwile wszyscy do domu z tortem na rękach z łańcuchami hawajskimi i śpiewają mi sto lat. Ja się poryczałam z wrażenia i szczęścia. Jeszcze nigdy takiej pięknej niespodzianki nie miałam. W domu nic nie miałam na przyjęcie. Dziewczyny przyniosły wino i tort. Ja miałam rogale w trakcie robienie i na szybko zrobiłam babkę. M pojechał do sklepu po napoje , miał kupić trochu wędliny na kanapki , czego zapomniał. Na szczęście mięliśmy kiełbasę i zrobiliśmy pieczoną . Impreza zupełnie spontaniczna organizacja poczęstunku również. Ale impreza była super. Bawiliśmy się do 1 w nocy. Dostałam tez piękny obraz z wizerunkiem moich dzieci ;) Brat koleżanki maluje ze zdjęcia. Moja 30 niezapomniana będzie ;) Normalnie człowiek czasem nie ma pojęcia ze otaczają go tacy fantastycznie ludzie i przyjaciele. Wam również jeszcze raz dziękuje za życzenia.;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Maam nie pozalewało Was??/ Pola jak się cieszę że u Ciebie wszystko ok ;) Najważniejsze że z domu jesteś zadowolona. Ja poślady ściskam dalej ;) Iza? Kropka? Mama36? Anetka? Magdalenka? Evika?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczynki :) NUSKA- super niespodzianka :D!!!!!!a widzisz jak człowiek jest dobry to otaczają go dobrzy ludzie :) no i domyślam się że DJ DONIA muzę tez puszczała ;) co do zalania to nas nie zalało ale byliśmy na rowerach w lesie i zaczęło grzmieć więc pędem do domu i pod sama klatka tak nas zmoczyło że wyglądaliśmy jak byśmy ubraniach z basenu dopiero co wyszli :O POLA-jak super że się odezwałaś ❤️ zaciskam poślady❤️ podeślij parę fotek jak wasm się mieszka :) I BARDZO DZIĘKUJE ZA ŻYCZENIA❤️👄❤️ EVIKA- foteczki jak zwykle piękne moja ty mistrzyni fotografi :D MAGDALENKA- i jak zębolki już widać u Tosi? KISA-no a jak wesele ????????????????ja na foty czekam nadal :p IZA- już po urlopie?????? A u mniedziewczynki po staremu :) troszkie mi alergia dokucza :( a poza tym to sledze pogodę jak głupia na sierpień :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nuska spóźnione ale jak najbardziej szczere życzonka, dużo zdrówka i uśmiechu na co dzień. Pociechy z dzieciaczków i z małża! A niespodzianka super. Ja też do końca życia zapamietam swoje 30-te urodziny a mój mąż jeszcze bardziej ;) My wczoraj wieczorem wracaliśmy od dzieciaczków i po drodze (200 km do wawy mamy) cały czas lało, mijaliśmy wioski i patrzyliśmy na ogrom zniszczeń jakie burza i deszcze pozostawiły. W pewnej chwili nawet myślałam że nie przejdziemy bo szosa była tak zalana że woda prawie pod maskę wchodziła....:-( a dzisiaj już śliczne słonko w wawie - po pracy śmigam na rower - muszę wykorzystać moment że szkodników w domu nie ma :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny, czytam wasz topik od kilku dni. Czy zechciałybyście przyjąć mnie do swojego grona? Mam 29 lat, mam półtoraroczną córeczkę od 4 miesięcy staramy się z mężem o drugiego dzidziusia i nic, a w pierwszą ciążę zaszłam bardzo szybko i bez problemów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
KASIULA- witaj :) zapraszamy nas staraczek to można na palcach 1 ręki policzyć ale my nadal nadziei nie tracimy więc zapraszam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aneta 310
witam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam się i ja po długej nieobecności. Podczytuje was codziennie ale zadużo informacji Nuska,Maam najlepszego A teraz co unas mała biega jak szalona wszędzie jej pełno teraz jest troche marudna bo wychodza jej czwórki Od jakiś paru miesięcy ma skoki temperatury od 36,6 do 38 temperatura potrafi sie zmienić w ciągu pół godziny robiliśmy badania moczu posiew moczu i krew wszystko jest ok sama już nie wiem co o tym myśleć Wczoraj zaczełą boleć mnie pierś a że jeszcze karmie to oczywiście wdało się zapalenie dzwoniłam rano do gina ale unas rejestruje we wtorki na cały tydzień no i niestety kazała mi iść do lekarza pierwszego kontaktu . Dzwonie do ośrodka i pytam czy moge sie umówić na godzine to powiedziała że już jest komplet ale od 15.00 będzie pani doktor która przyjmuje bez wczesnego zarejestrowania M pracuje do 16.00 więdz po 15.00 małą zostawiłam z młodym i jadę okazuje się że przyjmuje tylko jedna pani doktor a ludzi tłum byłam 14 odczekałam dwóch pacjentów każdy siedział po 15 minut i poszłam do rejestracji żeby przełozyc wizyte na jutro na konkretną godzine i mówie ze jeszcze karmie i chyba mam zapalenie piersi i prosze o przełozenie wizyty bo dlamnie to zadługo czekać a pani w rejestracji powiedziała że absolutnie w takiej sytuacji nie ma mowy o przełożeniu że mam wez do zabiegowego i poczekać ona zaraz poprosi panią doktor byłam w szoku ale fajnie ze sie udało nasmarowała mnie maścią i rozsmarowała tą pierś zapisała antybiotyk ale narazie nie kazała kupować tylko jagby sie nie polepszyło a teraz chodze z kapustą w staniku podobno ma pomóc zobaczymy małej przekułam uszy dziś jest 2 tyg. było to moje drugie podejście bo za 5 razem zrezygnowałam miałam mieszane uczucia sama nie wiedziałam tyle sie naczytałam na forum ale powiem wam że żałuje że tak późno mała wcale nie zwraca uwagi ze je ma nie dotyka nie ciagnie jest jeszcze nie świadoma wiedz juz pewnie nie pamięta wiekszość uważa że powinno się przekówać wtedy kiedy dziecko samo chce ale ja pamiętam siebie jak miałam przekuta w wieku 8 lat i mama chodziłą zemną pare razy bo zawsze rezygnowałam ze strachu a jagby mi przekułą jak byłąm mała to bym nie pamiętała Miałam jeszcze napisac ze karbie jeszcze nie dlatego ze chce tylko dlatego że musze małą nie pije żadnego mleka z butelki próbowałam już wszystkiego pluje i ksztusi się a najgorsze jest to ze zasypia tylko przy piersi w dzien i w nocy a dlamnie jest to juz uciażliwe i nie wiem jak ją odzywaje to było by na tyle postaram sie pisać częsciej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny i co tam słychać ja dopiero piję kawę bo wcześniej nawet nie miałam kiedy. Dzień mam dziś zakręcony lecę za jakąś chwilę na zakupy bo mam dziś gości.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kochane to dzisiaj ja kawkę podaję :D Nuśka spóźnione ale szczere życzenia :) Pola ...może ... my czekamy.. pamiętam pierwsze chwilę z naszego domu - masz rację te chwilę sa bezcenne :) Kasiula witam :) Kisa :) Evika :) Norbert załapał"sztukę " sikania jeszcze czasem zdarzają się awarię ale nawet szybko poszło :) Wakacje przecudne wróciłam naładowana :) Zwiedziliśmy Malbork, Szynwałd- dom do góry nogami polecam :P i Gdańsk ale najważniejsze że pogoda dopisała i plazowaliśmy- dzieciaki przeszczęsliwe - my też :D A u mnie w pracy zmiany...zmiany ...zobaczymy do czego to doprowadzi.... I koniecznie musze się pochwalić dziewczyny...... zdobyłam certyfikat na prowadzenie biura rachunkowego ale jestem szczęsliwa :D startuję z własną działanością - tylko nie mam fajnej nazwy chętnie czekam na Wasze propozycję :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
stawiam kawke kochane przepraszam ze nie pisalam ale caly czas bylam zalatana bo rodzice byli wczoraj odlecieli i co mnie zaskoczylo oboje byli na kursie niemieckiego calkiem niezle im poszlo nawet sie nie przyznali na poczatku zrobili nam ogromna niespodzianke bardzo dobrze im idzie i z mala gawedzili w nieskonczonosc pozatym dzisiaj siedze w domu bo o 4 rano naadla mnie kolka nerkowa bolnie z tej ziemi dostalam zastrzyki i juz lepiej ale dzisiaj mam zostac w domu ,bo niewolno mi autem jezdzic zaraz bedeodpisywackazdej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Izka to przecudownie
ale wzruszające te wakacje i biuro a czy już płakałaś ze wzruszenia? Jeśli nie to jakieś przeogromne przeoczenie hahahahahhaha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mAAm najszczersze gratulacje wszystkiego naj naj najlepszego spoznioneale szczere nuska z tymi oknami to naprawde ci sie udalo teraz wszystko drogie , z tego co rodzice mowia to ceny w gore ida ciagle a wyplaty stoja w miejscu iza jak wakacjesie udaly?? evika twoj bartus dzielny chlopak , a zpytaniami to wiemcos heheh nasza zadaje coraz trudniejsze pytania i nawet niewiem skad ona je bierze gratulacje takiego synusia madrego, pewnie dumna jestes na calego :) a zdjecia masz przepiekne naprawde , sa supertylko pozazdroscic talentu nuska takze najszczersze gratulacje spoznione alenajszczersze prosto z serducha kisa super z tymi pieluchami , gratulacje:) pola gratulacje nowego miejsca zamieszkania trzymam kciuki by sie powiodlo:) a powiedzie sie napewno z zarodkami magdalena28 witaj kochana takze :) nuska pieknaniespodziankowa impreza :) kasiula19822 witaj w gronie staraczek heheh aneta 310 witaj ponownie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczynki ja ekspresem bo lecę z młodym na basenik i z koleznaka i jej gadziankami :) słoneczko juz tak daje że zal w domku siedzieć :) u mnie po staremu troche mi alergia dokucza ale puki co w normie :) IZA- super że wakacje się udały :) no i że pogoda dopisała :D mam nadzieję że i mnie nie zawiedzie ;)co do nazwy to pomyślimy :DNo i moje GRATULACJE KOCHANA :D LU-no to rodzice Was zaskoczyli :D super :D A jak czuje się twój tata ? KASIULA- no u mnie to już trwa............około 3 lata............w sumie to juz się wyleczyłam z drugiej dzidzi........no ale ....iskierka w sercu gdzies tam czeka. Kochane wieczorkiem kliknę 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzisiaj mój mężulek postanowił przygotować dla nas romantyczną kolacyjkę winko filmik no i bara bara:-) ciąg dalszy naszych starań może kiedyś w końcu się uda i nie przyjdzie ta cholerna@@@@@@@@ a tak bardzo pragniemy tego dzidziusia więc pewnie dlatego nic nie wychodzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mAAm tato dobrze , hmm jesli mozna tak powiedziec maklopoty z chodzeniem przejdzie kilometr a moze nawet i nie i juz wysiada musi odpoczac bo nie daje rady pojezdzilismy troche po okolicy ,rejs lodka, bardzo im sie podobalo, uczestniczyli w projekcie byli bardzo dumni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja też chętnie na akwę się ząłpię :D Dziewczyny pomóżcie ...którą nawę wybrać TAX NA PLUS TORA JUNA a może inaczej....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×