Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
MONIA-MAMA

problem z zajściem w drugą ciążę

Polecane posty

normalnie dziewczyny wkoncu sie lepiej czuje ta kolka nerkowa nie dala mi spac w nocy po sinych przeciwbolowcach wkoncu troche przeszlo mialam gorszy bol jak przy porodzie przy bolach partych ale , juz lepiej jest naszczescie ciagle cos juz czasem mysle ze sie sypie hehehehee

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lu dobrze że Ci przechodzi :) a nazwę szukam do swojego biura rachunkowego :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to jak izka na biuro rachunkowe to mysle ze to Na Plus brzmi najlepiej ale decyzja nalezy do ciebie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dla klijentow jest najwazniejsze prosta nazwa wpadajaca w ucho i latwa do zapamietania a najwazniejsze jest to ze beda zadowoleni z twojej pracy , wiec nazwa nie ma tak wielkiego znaczenia jak twoje uslugi:) :):):):):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lu - :) mojemu męzowi też się podoba na plus :) dzięki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak na pierwsze spojzalam wlasnie na to wpada latwo w ucho i naprawde fajnie brzmia pozatym prosto do zapamietania i ma mile skojazenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja szybciorkirm , klikne więcej wieczorkiem :D bo na basenik lecimy :D IZA- mi ta na PLUS tez się podoba :)bo łatwa do zapamietania luknij tylko w necie czy juz czegos o takiej nazwie nie ma by sie z czymś innym nie kojarzyło :) I kochana powiedz jak tam nad naszym morzem ceny w normie czy ździerstwo na każdym kroku :o👄 LU,MAGDALENKA,KISA,POLA,EVIKA,NUSKA,JULY,ANETKA,KASIULA❤️👄❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kochane kawka :) Lu jesteś niesamowita... aż trudno uwierzyć że są tacy bezinteresowni ludzie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
stawiam kawke kolejny dzien jestem w domu kolka nerkowa mnie nie oposzcza boli jak niewiem mam silne tabletki przeciwbolowe ale nie chce duzo brac wzielam w nocy i jak narazie pomagaja ale zaczyna znow bolec

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kochane mam dla was nowine zapomnialam napisac wiecie ze z bratem nie mam kontaktu pisalam wczesniej dlaczego ale mama mi powiedzialaze urodzi mu sie za 6 miesiecy dziecko zostanie ojcem wiecie i to troszke boli ze nie napisal nic ani nie dal znaku ale coz no to ja zostane ciocia po raz pierwszyod brata bo to jego 1 dziecko :) wsumie to sie bardzo ciesze i niewiem czy nie napisac do niego on wogole tego nie roi a ja mimo tego co zrobil mi i ojcu to nie potrafie sie tak poprostu odciac i juz wkoncu to moj jedyny brat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
LU usuneli temat- pisała tam dziewczyna że jej pomogłaś załatwiłaś pracę w Norwegii i kupiłaś bilet prawda to ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak to prawda ale kochane nie chce zeby to bylo naglasniane bo nie jestem taka co sie chwali podalam jej meila do mnie i kazalam napisac opisala mi swoja historie co sie u niej stalo i to byl taki tik kazalam jej podac dane wykupilam bilet zalatwilam prace w miescie z tego wzgledu ze wiem jak ciezko samemu podniesc sie z dolka mile to co zrobila ze dziekuje tutaj , ale wiecie znajda sie osoby co poprostu mnie zjada i dlatego nie lubie rozglosu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lu :D Co do brata to może warto nawiążać kontakt ? Jeżeli mu tata wybaczył ... to tym bardziej a teraz jeszcze dzieciątko - napewno czeka na gest z Twojej strony :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
iza ja probowalam wiele razy , ale zero odzewu od niegio i tym bardziej niewiem dlaczego bo nie bylo zadnej mojej winy pisalam wysylalam meile listy slalam i nigdy zadnej odpowiedzi nie otrzymalam i dlatego czuje sie dziwnie bo niewiem co mozna jeszcze zrobic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
iza tak bym musiala zrobic wiem ze wrocil z anglii i zamieszkal znow z rodzicami i swoja dziewczyna miedzy nimi jest dobrze z ojcem nadal nie rozmawia bardzo glupia sytuacja czasem mysle zeby poprostyu wsiasc w samolot poleciec i zmusic wszystkich do powaznej rozmowy i dojsc do porozumienia wkoncu jstesmy rodzina

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kochane musze zabrac sie troszke za obowiazki domowe tyle ile dam rade bo bol mam niesamowity

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość beatka186
Ja wariuje już od 4 mc tak pragn e mieć drugie dziecko że obłęd ,ale od 2 miesięcy gdy jest tak 8-9 dni do okresu mam plamienia krwiste nie wiem co to jest ale bóle tgrz są...-pomózcie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Beatka186 ja mam ten sam problem od 4 m-cy staramy się z mężem o drugą dzidzię a tu narazie nic. A z tymi twoimi plamieniami to nie mam pojęcia. Radziłabym iść do ginekologa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie kolka nerkowa juz odeszla a ja odsapnelam z ulga wkoncu juz myslalam ze nie dam rady beatka przejdz sie do twojego ginekologa na kontrole , nigdy nie wiadomo co sie dzieje a najlepiej sprawdzic i miec pewnosc:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kochane kawka :) Lu dobrze że lepiej się czujesz :) Dziewczyny nie można się podawać ... Moja prośba nadal aktualna :) jest już u nas biuro rachunkowe plus - na plus odpada :) nagrody przewidziane :D Jakoś ten poniedziałek mnie przygnebia- lato odchodzi...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej hej :) Poki jeszcze u mnie pracka sie budzi to sie witam !! Iza ja proponuję TAX :D ja na swieżo hamerykanskie słowa mam wiec mnie sie podoba TAX ❤️ Buzki dziewczyny!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×