Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
MONIA-MAMA

problem z zajściem w drugą ciążę

Polecane posty

Kochane kawka ...ledwo patrze na oczy do 2.00 robiłyśmy ogórki a jeszcze połowa została na dzisiaj ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie kochane ja za kawkę dzięki iza ale za to piję herbatkę wcześniej nie miałam kiedy bo się pakowałam bo dziś wyjeżdżamy na urlop już się nie mogę doczekać :-) 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny lecę walczyć dalej z ogórkami :P Kochane miłego wekendu ..........do wtorku :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczynki pozdrawiam morsko ❤️ u mnie ok 2 dni piekna pogoda siedzielismy na plaży panowie w miedzy czasie pływali :) dzisiaj szaro i buro ale nie pada :) kwaterka super :) mam 5m do zatoki 2m do sklepu :)z okien tez widzimy zatokę :) mozna powiedzieć że siedzimy na plazy :) dzisiaj na rowerkach zjechaliśmy cały hel i juz mi nogi w dupsko wchodzą :O buziolki dla was wszystkich ❤️👄❤️ uciekam na rybę👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i...... po wekendzie...w domu remonty na całego ...musze się dzisiaj zabrac za porządki :( Paulinka wczoraj została jutro jedziemy ją odwiedzić na razie zadowolona :) a ja tęsknie... KAWKA KOCHANE KAWKA :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i...... po wekendzie...w domu remonty na całego ...musze się dzisiaj zabrac za porządki :( Paulinka wczoraj została jutro jedziemy ją odwiedzić na razie zadowolona :) a ja tęsknie... KAWKA KOCHANE KAWKA :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny ja wczoraj wróciłam z urlopu było miło ale niestety wróciłam chora:-( aż się sama dziwię jak można się rozchorować w sierpniu:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kasiula zdrówka życzę :) Maam ale masz pogodę super :) u mnie tez słoneczko świeci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny może mi coś doradzicie. Dziś mam 23 dc. Okres powinnam dostać ok 26 lipca a cykle mam różne: 32,34,36 dni. Brzuch mnie zaczął pobolewać tak jak na okres a do okresu mam jeszcze z dwa tygodnie. Czy dopiero teraz mogę mieć owulację?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Iza ty nasz dzielny podtrzymywaczu topiku ;) Normalnie chyba każda zagoniona. U mnie jak zwykle w pośpiechu. Dońka oficjalnie dzisiaj ma 2 latka ;) Urodzinek nie było , ale dostała od babci pieniążki to kupiłam jej dzisiaj zestaw filiżanek talerzyków i łyżeczek. Jaka radość zabawka trafiona ;) Miesza wlewa karmi lale ;) Oczywiście nie obyło się bez zwad bo ta zabawka i synowi się spodobała. On jest szefem kuchni a małą ma zmywać ;) My jej kupiliśmy piłkę do skakania, i kurcze specjalnie kupiłam tą mniejszą i jeszcze za duża...ale frajda tez jest. Co do okien nic nowego , dopiero dostaliśmy pismo ze zgodą na zerwanie plomb.Materiał załatwimy taniej (te kable itp) , teraz szukamy rusztowania bo z drabiny nie da się tego robić, zresztą nawet drabiny takiej nie mamy, co ja mówię w ogóle nie mamy drabiny ;) W końcu na koniec lata pogoda ;) Pozdrawiam wszystkie cieplutko i zmykam spać bo padam na ryjek ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kasiula hmm mam nadzieję że dziewczyny Ci pomogą bo ja nie wiem :) Nuśka sto lat sto lat dla córy samych radosnych dni i wspaniałych przyjaciół do zabawy :) Kochane ja wczoraj byłam u Paulinki - dziecko sprzedane zachwycona obozem, tanczyła na treningu z trenerem bo jedyna zrobiła poprawnie jaieś kroki - zachwycona hmmm sama bym z nim zatańczyła :P z zawodowym tancerzem :) W sobote mają dyskotekę :) Kawka dla wszystkich - pisac bo sama nie bedę cały tydzień kawy piła :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
iza33 no planujemy na swieta poleciec do polski zobaczymy czy plany ojda do skutku :) mam nadziieje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam się z ogromnym bólem głowy :-( ledwo patrzę na oczy a tu jeszcze 3 godziny trzeba siedzieć :-( Jedyne co pociesza mnie fakt że jeszcze jutro i znowu dwa tygodnie laby...w sobotę z samego rana wyjeżdżac do dzieciakówi zostaję do końca wakacji! Nie ważna pogoda- ważne że razem spędzimy mnóstwo czasu na świeżym powietrzu! Nuśka 100 lat 100 lat dla pannicy! Oby uśmiech z jej twrzy nigdy nie znikał... Izuinu brawa dla córy - rośnie nam nowa gwiazda - najważniejsze że to lubi i sprawia jej to przyjemność a Was duma rozpiera.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
July super ... masz rację najważniejsze że będziecie razem ale zapowiadają do końca wakacji ładną pogodę to napewno skorzystacie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:-) nawet jak będzie pochmurno i chłodniej to pojedziemy na baseny termalne do Uniejowa a tam woda cieplutka jak w domu w łazience :) polecam wszystkim - dzieciaki mają niesamowitą radochę! Zażyłam proszek przeciw bólowy i czekam aż mi przejdzie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
July aż musiałam wejść i popatrzeć ale fajnie tam jest :D ja do dzis wspominam kąpiele w wodach termalnych w październiku ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
❤️👄❤️👄❤️👄:D👄👄🌼❤️👄🌼❤️:D❤️👄❤️👄❤️👄:D👄👄🌼❤️👄🌼❤️:D❤️👄❤️👄❤️👄:D👄👄🌼❤️👄🌼❤️:D❤️👄❤️👄❤️👄:D👄👄🌼❤️👄🌼❤️:D❤️👄❤️👄❤️👄:D👄👄🌼❤️👄🌼❤️:D❤️👄❤️👄❤️👄:D👄👄🌼❤️👄🌼❤️:D❤️👄❤️👄❤️👄:D👄👄🌼❤️👄🌼❤️:D❤️👄❤️👄❤️👄:D👄👄🌼❤️👄🌼❤️:DBUZIOLKI KOCHANE PRZESYŁAM :) U MNIE OK PATELA STRASZAN NIE DA SIĘ WYSIEDZIEĆ ANI NA PLAZY ANI W MORZU BO SŁONKO PALI A WIATRU BRAK :(UCIEKAM NA RYBKĘ ❤️👄❤️👄❤️👄:D👄👄🌼❤️👄🌼❤️:D❤️👄❤️👄❤️👄:D👄👄🌼❤️👄🌼❤️:D❤️👄❤️👄❤️👄:D👄👄🌼❤️👄🌼❤️:D❤️👄❤️👄❤️👄:D👄👄🌼❤️👄🌼❤️:D❤️👄❤️👄❤️👄:D👄👄🌼❤️👄🌼❤️:D❤️👄❤️👄❤️👄:D👄👄🌼❤️👄🌼❤️:D❤️👄❤️👄❤️👄:D👄👄🌼❤️👄🌼❤️:D❤️👄❤️👄❤️👄:D👄👄🌼❤️👄🌼❤️:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
KOCHANE KAWKA ............dzisiaj wyjątkowa bo dzisiaj moje 36 urodziny ...zapraszam :) podwójna 18 ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
iza sto lat sto lat sto lat :):):):):):):):):):):):):):):):):):):) spelnienia marzen kochana i wszystkiego naj naj 🌼 🌼🌼 🌼🌼 🌼🌼 🌼🌼 🌼🌼 🌼🌼 🌼🌼 🌼🌼 🌼🌼 🌼🌼 🌼🌼 🌼🌼 🌼🌼 🌼🌼 🌼🌼 🌼🌼 🌼🌼 🌼 36 kwiatuszkow dla ciebie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Iza 100 lat, spełnienia wszystkich marzeń - tych dużych i tych maleńkich, pociechy z rodzinki i czego sobie tylko życzysz!!! A za kawkę dziękuję bardzo! Wstawać śpiochy!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×