Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
MONIA-MAMA

problem z zajściem w drugą ciążę

Polecane posty

Czesc dziewczyny:) Ja dzisiaj humoru nie mam , bo mnie scieła z nóg wiadomosc paskudna:( Jest podejrzenie ze jedno dziecko w przedszkolu ma gliste ludzką . Mam nadzieje ze moja mała sie nie zaraziła tym g*****m. Oczywiscie jestem cala zestresowana i złe mysli kłebią mi sie w głowie. Pozdrawiam Was , musiałam sie podzielic tym , bo moze mi lepiej bedzie. Musze sie zebrac w sobie ale to trudne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cze pozdrowienia dla wszystkich.Zaczynam dzisiaj kurs języka niemieckiego.Trzymajcie za mnie.A dopisuje się do NK moje pierwsze literki A.W

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Miło was zobaczyć teraz będzie trzeba studiować która jest która ...hi hi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam dziewczynki:) Kisa nie zamartwiaj się na zapas, wiem, że to trudne ale napewno będzie dobrze, trzymam kciuki za Was. Evika bidulko tak Ci współczuje, ale pewnie to już ostatnie podrygi tych mdłosci trzeba w to wierzyć. Maam cieszę się, że z juniorem już dobrze i dziękuje za kakao, wczoraj skusiłam się na małą czarną ale dzisiaj pas. Nuska27 oczywiście trzymam za Ciebie, udanej nauki. A ja jakoś dzisiaj nie mogę się pozbierać tyle miałam rzeczy zaplanowanych, a tu chyba nici z tego. Mam Lenia:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NUSKA- witam już cię wpusciłam na NK :D👄 Z młodym lepiej ale musimy zrobic jeszcze badania u laryngologa i okulisy takie uroki jak ma zatoki chore :o niby czuje się dobrze bo goraczki , kaszlu nic takiego nie ma ale jest taki osłabiony apetytu nie ma i mowi że jest spiacy :o :(Po badaniach będzie wiadomo dopiero czy to nie z alergi te zatoki :( wczoraj lekarka powiedziała że najbardziej uczuleniowy jest imbir, i cynamon ze mogą sie u dzieci nawet krostki nie pojawiac a moze być wstrząs afilaktyczny :O EVIKA- bidulko :o mam nadzieje że juz sie skoncza twoje bliskie spotkania z miseczką :o ja zaklinam te wymiotki &&&&&&Ja przy młodym nie wymiotowałam tylko mnie mdliło od zapachu wanili :Owrrwrwrrwrrwr... i to mi sostało do dzisiaj zresztą synkowi też :) więc wszystkie odswiezacze powietrza , samochodowe odpadają :) A swoja drogą ciekawa jestem jak to bedzie w kolejnej ciązy :o o ile zaskoczę 👄 KISa- ściełaś mnie n gicołek tą wiadomoscią.............rany w cywilizowanym miescie u dziecka ....... wiem że często występuje w afryce ale wiadomo jak tam jest ale u nas...i to u dziecka...a jak się o tym dowiedziałaś ????I kochana nie stresuj sie PAMIĘTAJ 👄 A gdzie ANIA_B❤️ WODNISIA❤️i cała reszta???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O BETA- buziolki 👄👄👄👄👄 Ja zmykam , ide do mlodego moze cos z nim poczytam to przysnie . Buziaki dla was :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie dziewczyyny. Kisa trzymaj się, kurczę to poważna sprawa. Mam jednak nadzieję że wszystko będzie dobrze i Twoja córeczka jest zdrowa. Nuśka fajnie że się dopisałaś do nas :) Beta32 zazdroszczę Ci tego że możesz pić kawę. Ja od zawsze byłam kawoszem i uwielbiałam kawę. A teraz w ciąży już tak okropnie śmierdzi mi kawa że normalnie szok. Sam zapach przyprawia mnie o mdłości.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Maam wiesz w przedszkolu była wiadomosc ze trzeba przyniesc zaswaidczenie ze dziecko zdrowe . Ja zapomniałam dlatego musiałam to uzupełnic. Pytzałam dzisija w przedszkolu o co chodzi z ta cała akcja itd. Poiwedziały ze jest podejrzenie ze jakies dziecko ma( tego pasozyta- bo tak to chyba nalezy nazwac) i dzisija bedzie informacja czy jest cos czy nie i czy nalezy przeprowadzic badania. Nie wiem które to dziecko czy jakies nowe czy któres co juz chodizło, nie wiem tego. Pewnie dowiedzieli sie jak zrobiło badania bo to po badaniu kału wyjdzie ponoc. Ech szkoda gadac. Beta staram sie nie panikowac ale jakos człowiek zaraz mysli ze wszystko ma co najgorsze bleee.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kurcze wiem Kisa ja też panikowałam jak u mojego synka w przedszkolu były różne akcie z chorobami łącznie z wirusowym zapaleniem opon mózgowych, ale dzięki Bogu skończyło się na strachu i wszystko było dobrze, u Ciebie też będzie zobaczysz. Evika ja dopiero teraz mogę wypić kawkę bo wcześniej nie było mowy o tym odrzucało mnie od wszystkiego co gorące mogłam pić tylko herbatę owocową na którą teraz patrzeć niemogę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kisa będzie dobrze zobaczysz, w przedszkolu to wszystkich chorób pełno, zrób szybciutko wyniki dla małej żebyś nie denerwowała się za długo. Będzie dobrze zobaczysz. Beta32 ja piję tylko wodę niegazowaną, bo odrzuca mnie od kawy, herbat, soków i całej reszty. Tylko woda :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mój skarbek kochany urodził się z sześcioma palcami u prawej ręki.Jest to wada genetyczna gdyż siostra mojego teścia też taka rękę ma i jej syn.Dawidkowi to operowali zaraz po urodzeniu teraz ma tylko taka nie dużą narośl.Mam obawy przy drugim dziecku czy to się nie powtórzy.Ta wada w rodzinie męża istnieje od kilku pokoleń ale powoli zanika.Dawno temu urodziły się nawet dzieci bez rączek. Z kolei brat męża ma syna bez tej wady.Dodatkowo powiem wam ze teściowie moi są kuzynami.Są dziećmi dwóch sióstr tylko miały one innego ojca.I takie to pogmatwane.Jak zaskocze to pewnie będę się martwić wtedy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nuśka27 to rzeczywiście skomplikowane. Ale nie przejmuj się, bądź po prostu dobrej myśli bo to jest najważniejsze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzięki dziewczyny za wsparcie. Co ja bym bez Was zrobiła:) Evika dzisiaj tez mnie tak mdłosci cos naszły , ale jakos siedze i trwam, jem cos co chwile i dizisiaj nawet wypiłam sok. Jestem w szoku Beta tez zazdroszce Ci tej kawy. Ja piłam po 2 czasem 3 filizanki. A teraz taki odrzut:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A na temat przedszkola to nie da się podobno uniknąć pewnych chorób.I mówią że lepiej jak dziecko wychoruje się w przedszkolu niż w szkole.Ja mojemu (nie chodzi do przedszkola) jak zaczyna się jesień daje vibovit i dwa razy w tygodniu łyżeczkę wapna.Odpukać nie choruje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczynki moje kochane uciekam na zakupy, jak wróce to się odezwę. I głowa do góry wszystko będzie dobrze, tylko mi się nie zamartwiać i nie przyciągać czarnych chmur nad głowę, grunt to pozytywne myślenie a będzie dobrze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczynki - od razu na samym początku napiszę że to ja - czyli JOFIKA :-) Mam dwa konta na kafeterii ale w końcu postanowiłam już pisać na jednym (jakiś czas temu zostałam prawie zaatakowana na innym topiku że pisze w dwóch nickach) - więc zostawiam JULY...mam nadzieję że przyjmiecie mnie znowu do swojego grona - wiem wiem - dawno się nie odzywałam ale cały czas podczytywałam. I nie mogę od Was odejść :-) Widzę że założyłyście konto na n-k - mogę dołączyć? A co poza tym u mnie? Byłam tydzień temu u gina i miałam usg - i był sam pęcherzyk - gin powiedział że prawdopodobnie jest za wcześnie i mam się zgłosić za dwa tygodnie - a ja już mam stracha czy wszystko jest w porządku :-( Jestem też na topiku czerwcówek i tam właśnie dwie dziewczyny napisały że płód przestał się rozwijać :-( Same rozumiecie jaki strach mnie ogarnął... :-(l

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj july, a już się zastanawiałyśmy gdzie jesteś????? Oczywiście że bardzo chętnie przyjmiemy Cię do naszej klasy. July nie przejmuj się maleństwem napewno wszystko jest ok. Po prostu naczytałaś się różnych rzeczy i to dlatego masz teraz różne myśli. Wszystko napewno jest w porządku, nawet nie myśl inaczej. Wszystko jest ok. Powiedz jak się czujesz??? Na kiedy wyliczyłaś sobie termin porodu? I oczywiście dopisz się do naszej tabelki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczynki 🌻 Nie mam ostatnio nastroju.. mam \"ciche dni\" z moim mężem.. ze staranek oczywiście nici.. więc ten cykl zmarnowany! Ten mój jest tak uparty, i w dodatku chętnie zamyka się w sobie.. Mam tylko nadzieję, że do następnych dni płodnych się pogodzimy.. :) Pozdrawiam wszystkie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Uff ulżyło mi :-) Dzięki Evika :-) A co u mnie, jak się czuje...w miarę ok. Raz jest lepiej raz gorzej - mam mdłości ale na szczęście na samych mdłościach się kończy. Poza tym nie mam apetytu - wmuszam w siebie śniadania, z obiadem jest troszkę lepiej. Nie wiem już sama co mam pić bo nic mi nie smakuje :-( Teraz akurat siedzę w domu na zwolnieniu z synkiem ale to wcale nie znaczy że odpoczywam ;-) przy takim szkrabie jest masa roboty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wodnisia następny miesiąc będzie Twój zobaczysz!!!! July ja do tej pory też nie mogę nic przełknąć, muszę coś jeść, bo jak jestem głodna to od razu mnie mdli. A co do picia - to tylko woda niegazowana. Na resztę mnie po prostu odrzuca.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
July fajnie ze znowu jesteś :) I nie przejmuj sie! Za dwa tygodnie zobaczysz swoje maleństwo na USG i wszytsko bedzie dobrze! Wodnisia zyczę Ci rychłego zażegnania sporu z męzem i szybkiego zdziałania dwóch kresek. Trzymaj sie ciepło, wszytsko sie ułozy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Evika dla mnie to większy szok bo w pierwszej ciąży nic takiego nie miałam...zero mdłości, apetyt za dwóch a teraz - wszystko jest zupełnie inne...Oby tylko na usg wszystko było dobrze... p.s. jak Ciebie znaleźć w tym profilu na n-k? Zapisałam się tam właśnie jako gość i czekam grzecznie :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja w pierwszej ciązy wymiotowałam na potęgę do 6-stego miesiąca ciąży a o mdłościach to już nie wspomnę. Teraz i tak jest o wiele lepiej - wymiotowałam tylko dwa razy ale wszelkie zapachy - to tragedia. Już nawet kupiłam sobie balsam do ciała - bezzapachowy, krem do twarzy - bezzapachowy, balsam - bezzapachowy. Nawet za bezzapachowym proszkiem do prania się oglądam. Szok :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
July zaakceptowałam Cię w naszej klasie i już jesteś zapisana do naszej paczki :) Witaj kochana!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A czemu jako gosc sie wpisałas July? Wpisz sie tak jak my zebysmy razem na liscie były :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Młody spi a ja szukam laryngologa i okulisty blisko domu zalezy mi na czasie więc prywatny wchodzi w grę :o KISA- bo mamy zastrzezony profil i dla tego July czekała jako gośc , bo jak ktoraś ja wpuści to jet juz tak samo jak my uczniakiem :) JULY - witaj fajnie że się odezwałas :) bo juz zachodziłysmy w głowe co sie z toba dzieje :) WODNISIA- a ty łobuzico kiedy się dopiszesz do NK???????? Dziewczynki uciekam w szukanie lekarzy :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Juz zdązyłam załapac zanim napisałas mAAM :P hehehehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hmm no właśnie - tylko jak teraz mam się do Was dostać jako uczeń? :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×