Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
MONIA-MAMA

problem z zajściem w drugą ciążę

Polecane posty

mAAm niedługo i Ty będziesz chodziła już z brzuszkiem zobaczysz. Także bierz się kochana do dzieła i działaj. Ja zauważyłam że z drugim dzieckiem brzuszek widać o wiele szybciej. Już teraz już mam spory brzuszek a co będzie dalej????????? W pierwszej ciąży do piątego miesiąca śmigałam sobie jak gdyby nigdy nic. A jak tak dalej pójdzie to w zimę będę wyglądała jak olbrzymia kula śniegowa. Kisa nie denerwuj się skoro w przedszkolu nic nie mówią to może skończy się tylko na strachu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ha to ja mogę klikac slubny zabrał listę i powiedział ze zrobi zkupki :) BETA- ja mam 2 więc to całe 32 zł :D hIHii KISA- mi się wydaje że skoro wogle wybuchło cos takiego w przedszkolu to chyba cos musieli widzieć ( nuczyciel ) bo to mozna zobaczyć w kupie:o sorki że tak dosłownie .Ale nie wydaje mi sie aby to tak mogło łatwo przejsc na inne dziecko więc spokojnie 👄 Tobie nerwy nie wskazane 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Beta rozmawiałam , ale mamy poczekac na informacje i byłam pewna ze bedzie dzisiaj rano a tu nic , wiec okej czekam po południu , jesli nie bedzie to jeszcze raz zagadam...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
EVIKA- to mnie pocieszyłaś :o:) u mnie to juz brzuch widać i sadło wisi :) a co to będzie jak zajdę w ciążę :o normalnie biorę sie za dietę :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Evika ja też zauważyłam, że teraz szybciej widać już było brzuszek niż w pierwszej ciąży. Maam pewnie, ze już niedługo my to wiemy:) Kisa to super, że odnalazłaś gościa, niech odpowiada za swoje czyny, a co tam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MaaM no uspokajam sie włąsnie i podobnie tak jak Ty mysle ze moze tak łatwo sie tym nie idzie zarazic, zwłaszcza ze kolezanka dzwoniła do cici pracujacej w Sanepicie i móiwłą ze tym trudno sie zarazic, no ale wiesz.... jak to my mamusie zawsze mysli i strach mamy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
WOW Maam gratulacje:) Ja pierwszy raz coś wygrałam hehhe przynajmniej się koszty zwróciły i dam młodemu na zdrapkę a co tam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mAAm za dietkę to weźmiesz się jak urodzisz dzidziusia. A tymczasem odżywiaj się zdrowo i niczego sobie nie żałuj! I do robotki kochana!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
KISA- a może poinniście podnies tak zawny bum z rodzicami , bo co to wkońcu jest do cholery że was tak zbywają :o wkońcu nie codzień pojawia się taki problem .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Beta wiesz to akurat babka mi wjechała cofajac , dobrze ze są kamery u nas na parkingu :D choc przynaje babka uczciwa poszła do portiera i przynała sie ze komus wjechała ale nie wie komu. I jak ja poszłam zapytac o kamery to pokaojarzyli fakty i tak doszlismy:D Dziewczyny gratuluje wygranych !!! Ja nawet nie pusciałam :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Maam dzisiaj jak nie bedzie info to cos ruszymy , bo tak w powietrzu nie moze to zostac Zobaczymy , na pewno Wam opowiem wszytsko:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Widzisz Kisa obca baba poszła do portiernii, a u mnie kolega w pracy wiedząc, że są kamery nie przyszedł i nie powiedział, że mi wjechał. Szkoda gadać. Ale już po temacie na szczęście.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiecie ja powinnam przejśc na dietę niskosodową :) Bo miałam zatrucie ciązowe w pierwszej ciaży :o i ta dieta jest naogól stosowana w moim przypadku :) A jesli chodzi o nadwagę to mam az cale 8.5 kG a dodam że mam 153 w kapeluszu to wiadomo jak wygladam :o Kisa- ja kiedys cos ogladałam na diskovery i co prawda były tam pokazane dieci w afryce które to miały ale one wszystko jadły brudnymi łapami i sikały i pily z tej samej rzeki więc u nas to jest nie mozliwe do zarazenia wiec spokojnie ale dyrekcję to bym pognębiła :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
BETA - ja mialam 2 - 3ki powiedziałm slubnemu niech puszcza dalej :D bo mówią że znalezione albo wygrane trzeba odrazu wydac bo szczęścia nie dają

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzięki Maam , Evika , Beta jesteście kochane. Tak mi miło ze jakos razem tu o wsyztskim mozemy pogadac i sie powspierac. Takie to fajne❤️ Ale mnie na sentymenty wzieło, ale wole to niz wisielczy humor :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Maam, ja też tak słyszałam, dam młodemu na zdrapki niech się cieszy chłopak:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny ja mam utrudnione klikanie bo muszę trzymać jaszczura w jednym ręku bo mi sie władował na dłon z ramienia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A teraz pytanie z innej beczki :) myślałyście już nad jakimś wózkiem dla dzidzi ?? macie jakieś typy ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Juz pozbyłam się jaszczura do terarium bo na ramieniu mu się znudziło siedziec i na dloń mi wlazl a potem na klawiaturę :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Maam Ja bede miała ten co wyjeżdziła moja córcia i głeboki i spacerówke , wogóle mam prawie wsyztsko po niej , raczej nie bede kupowała nic nowego , no moze fotelik do samochodu , bo to akurat było pozyczone przy pierwszej dzidzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mAAM ja myślałam już o wózeczku ale jeszcze nie wiem co zadecydujemy. Mam wózek po swojej córce, co prawda jest to już 7-letni wózek, ale był bardzo drogi i porządny na gumowych kołach. I w sumie byłam z niego bardzo zadowolona. Jednak chciałabym nowy wózeczek ale tak sobie przemyślałam że chyba na początek jeśli nie znajdziemy nic fajnego to zostaniemy przy starym wózku, a jak już dziecko zacznie siedzieć, to wtedy kupimy jakąś nową fajną lżejszą spacerówka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kisa ja też pewnie kupię tylko fotelik do samochodu, bo mam wszystko po swojej córci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale macie fajnie dziewczyny, ja niestety nic nie mam. Zostawiłam tylko jedne śpioszki na pamiątkę po swoim synku więc teraz będę musiała kupić wszystko od nowa:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Evika no mysle ze te pieniądze które mialbysmy wydac na te same rzeczy mozna przeznaczyc na cos innego :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Więc jak ja już ZSKOCZĘ :D to też ciuszki i fotelik mam wózek ma chico ale kupię nowy a tamten przewiozę sobie do domu na działkę :) JA juz jako nawiedzona staraczka przeleciałam ich trochę i pewnie kupię znów chico , choc sporo mojch kolezanek ma xlandery

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jedyne co to w przypadku gdyby urodził sie syn to bede musiała troche ciuchów dokupic , bo generalnie wsyztsko na dziewusie mam. A chłopcu rózowe to jakos tak nie teges załaozyc :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Beta - kupowanie nowych to tylko przyjemnosc :) Ale wiem że i wydatek niestety :o ja mam duzo rzeczy których mój synek nawet ani razu nie mial na sobie :) mój teść mieszka czesciowo za granicą i czesto nam kupowal ciuszki i inne rzeczy i niektóre były juz np. zamałe albo za duze i a jak dorosł to juz nie ta pora roku itd.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mAAm ja też mam chico i naprawdę bardzo go sobie chwaliłam. był super. Dziewczyny a kogo byście chciały urodzić? dziewczynki czy chłopaczków??? Mojej córce to się marzy młodsza siostrzyczka. W sumie byłoby fajnie i napewno ekonomicznie, bo wszystko mam po córce. Ale jeśli będzie chłopak to też będę się cieszyła, najważniejsze aby dzidziuś był zdrowy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×