Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

kciukiem

MUSZE SIE POCHWALIC!!!!!!

Polecane posty

za niecaLE 3TYG BEDZIE TRZECIA ROCZNICA MOJEGO MIESZKANIA Z Piotrusiem Moim Ukochanym!!!! zacznie sie 4 rok mieszkania znim!!! Szesnasty rok mojego zycia byl drugim z kolei najwazniejszym rocznikiem mojego zycia!! Najlepszy byl Piętnasty, gdy Go poznalam!!!!!!!!!!!!!!! 😍😍😍

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aleksandra szklanka
A ja musze się pochwalic że dostałam pierścionek zaręczynowy za 2600 zl :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
spadaj zoltodziobie ano i dziex ze gratulacje ktore przedstawiasz w postaci mojej ulubionej emotikonki:) dziex wam wszystkim!!!! alez ja go kcham!!! Choc spi biedniatko moje umeczone:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ano i wam kochane babki tez gratuluje i oswiadczyn i pierscionka:) hm,...................choc zle wyglada jak sie chwalisz cena..... chodzi o fakt

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ten kretyn dal znowu to badziestwo:) fakt licvza sie intencje a nie cena i dziwne ze powiedzial jej cene pierscionka:Pja bym nie chciala wieddziec wazne ze jest sliczny:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
eh nie ma to ja pivko za duzo:):) ale ja sie ciesze!!!! ale ja go kovham!!!! Marysia i Piotruś pieknie brzmi?? a synek bedzie Albert:) Albert syn Piotra i Marii:) :):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ej cieszcie sie moim szczesciem!!!!!! wlasnie zrobilam mu spuer fantazyjne kanapki;D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiele dziewczyn jednak uważa że pierścionek zaręczynowy powinien być porządny i z brylantem a nie ze szkiłkiem..... Sama noszę pierścionek z kilkoma brylantami.... Ale fakt faktem lepiej napisać że z brylantem niż podawac cene :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj tam niewazne z czym, wazny jest fakt (choc faktem tez jest ze zodpustu czy ze zwyklego sklepu z bizuteria te nie powinien byc) a cena?? hm dla nikogo nie powinna byc wazna a najbardziej dla pnny i pana mlodego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a do szczesliwa ona: imie planujemy, bo choc najpierw szkole zrobie, niekoniecznie studia az do magisterki, to chlopca i tylko wylacznie planujemy:) Albert Błażej syn Piotra i Marii:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i panuj a nie patrz na cene a do szcesliwej: chcemy konieczie chlopca i mamy nadzieje ze bedzie;) a jak sie trafi dziewczynka.... to i tak bedziemy ja kochac tak samo jak chlopca a jesli juz to bedie Urszula bądź Gabriela córka Piotra i Marii:):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Do każdego pierścionka Jubiler daje certyfikat!!! Zresztą brylant w sztucznym świetle czy po przemuciu rąk nawet wodą poprostu lśni niesamowicie. Cyrkonie nie dają takiego efektu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ej to moj topic! ludzi gratulujvcie mi!!! zadnych swiecacych kamlotow tu nie chce!! zawsze z kazdego tematu robi sie inny!! to wkurzajace!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
upside down heh upam upam choc pierwsze dwa slowe nie wiem co znacza... niemieckie korzonk:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość uuuuuuuuuuuuu
up góra side strona down dół hmmmm:P gratuluję :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość uuuuuuuuuuuuu
wiem do góry nogami to oznacza :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość uuuuuuuuuuuuu
trochę duża różnica wieku, nie boisz się, że to syndrom wieku średniego? druga młodość, nowe świeże mięsko?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
spadaj dejzi masz mi czego zazdroscic a do uuuuuu--> druga mlodosc ma ze mna hmm albo nie, bo on cale zycie takie duze dziecko jest;) a ,,swiezym mieskiem\'\' (nie cierpie tego okreslenia) jestem dla niego juz 4 rok:) a poza tym w tych czasach to juz tylko roznica powyzej 30lat by mogla dziwic:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×