Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość mama zaby malej

Zakladam klub wsparcia dla mam poltoraroczniakow

Polecane posty

Gość mama zaby malej

Czy tylko moje jest takie niedobre?:( Czy to juz bunt dwulatka? Od jakochs 4 dni ciagle sie drze. Chce wejsc na kanape a nie moze - drze sie, pomagam - drze sie, stawiam spowrotem na podlodze - drze sie:O Chce lalke - wrzask, jakby nie mogla podejsc i sobie wziac. Daje lalke - wrzask. Odkladam - wrzask. Zaraz szlag mnie trafi :O Dzisiaj drze sie od rana z nieustalonych przyczyn. Ciagle cos jej nie pasuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość speedygonzales
rozbij jej jajko na głowie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mama zaby malej
Jak ktoras mama ma dzieci mniej wiecej w tym wieku i chce pogadac, to zapraszam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taka sobie 3tka
jestem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taka sobie 3tka
przez cały czas musze jej pilnować bo robi b. głupie rzeczy.Kładzie sie w kuchni na kafelkach i lezy jak zolnierz w okopach.Bawi sie moimi butami ,co chwile je przynosi i mowi-mamunia oć/chociaz nigdzie nie wychodzimy/ wpada w panike jak ide do drugiego pokoju/dosłownie na chwile/ i zamykam drzwi aby nie weszła....dzis ja usypialam 1,5 godziny.Zaczelam krzyczec bo wyglupy tylko miala w glowie.Czuje sie podle...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mama zaby malej
Witaj taka sobie :) Mnie wkurza najbardziej chyba to, ze nie moge na chwile nawet usiasc napic sie kawy, bo jak siadam na kanapie, to przynosi mi ksiazeczki i kaze sobie czytac, jak siadam przy stole to wspina sie na krzesla obok i czesto laduje na glowie:( Byla gdzies ksazka "jezyk dwulatka" w werskji elektronicznej, moze ktos ma?;) Chcialabym ja zrozumiec... To moje pierwsze dziecko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mama zaby malej
Juz nie wiem, w co sie z nia bawic. Ona by najchetniej tylko czytala. Albo wysypywala zabawki z pudelka sobie na glowe. Macie jakies pomysly na zajecie dziecka w tym wieku?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pampers oczywiscie
Dziewczyny, dobrze wiedziec, ze ktos podobne katusze przechodzi. Nasz synek ostatnio jest nie do wytrzymania. Wszystko na nie. Czasami robi problem nawet, gdy chce zjesc posilek. Zabiera mnie ze soba, nie pozwala rozmawiac przez telefon itd....nie mam czasu teraz pisac, ale zapisuje sie koniecznie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mama zaby malej
Witaj pampers. Karmienie :O Boze, ostatnio to koszmar. Dzisiaj mloda darla sie bo jadla zupke i na lyzeczke nabieraly jej sie kluseczki i warzywa, a chciala samo rzadkie:O Ale sie darla i zloscila:O Olalam to, wyszlam na papieroska, chociaz normalnie nie pale :( Chyba, ze mam stresa:O Dodam, ze nie ma mozliwosci nakarmienia mojej corki, aby posilek zakonczyc szybciej i z sukcesem - ona MUSI JESC SAMA. Sprobujesz jej pomoc, to potrafi sie obrazic i juz wiecej nie tknac:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×