Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość fruktoza787

Marzenia się spełniają! 32 kg mniej w ciągu 8 miesięcy! Moja historia!!!

Polecane posty

Gość fdsfrefes
heheheeh nie masz bardziej rozmazanego?? bynajmniej... :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość buhahahheheehhahahah
daj normalne foto sprzed i po ,bo zaraz napiszą ,ze to nie twoje zdjecia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fruktoza787
Dziękuje za wsparcie wszystkim życzliwym osobą!!! To naprawdę dla mnie ważne! A jeżeli chodzi o chleb,to do tej pory go nie jem ;) Szczerze? Dlaczego? Bo muszę przyznać,że trochę się boję,ale mam zamiar po woli stopniowo wprowadzić go do mojej diety. A co jadłam na początku odchudzania? Wymienię teraz bardzo ogólnikowo a jadłospis podam dziś wieczorkiem ;) Otóż tak: *Gotowane mięso (głównie drób-bez skóry, indyk i inne mięsko w miarę chude) * gotowane oraz surowe warzywa np. właśnie do mięsa. * owoce różne (prócz bananów,winogron i arbuza teraz już wiem,że prócz tego ,iż są bardzo słodkie mają również wysoki IG ;( ) * parówki(może nie są zbyt dietetyczne ale właśnie je jadłam (drobiowe i z indyka) ogólnie mięso z indyka jest chude i zdrowe!! Wiec wędliny z indyka także polecam! * Ogólnie na początku jak już mówiłam jadłam rzeczy mało urozmaicone (ze względu na brak wiedzy ;( ) * sery białe! Twarożki,serki wiejskie,jogurty owocowe i naturalne! Jak na razie to tyle ale obiecuję,że będę pisała i napiszę czego się wystrzegałam i co jeszcze jadłam. Ale to wieczorkiem ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dziwne.....
tyle schudałas i nigdzie nie masz obwisłej skóry?nawet na brzuchu? stosowałaś pewnie ful kremów jak mozesz podaj jakie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fruktoza787
A co do zdjęć. Wcale nie zależy mi by ktoś wierzył w to czy te zdjęcia są moje czy też nie. Napisałam moją historię po to,by pomóc tym,którzy mają problemy (tak jak ja ze schudnięciem ) a nie po to by mogli oceniać moje zdjęcia czy to ja czy to nie ja... Zrobiłam to ze szczerego serca i chęci pomocy... Liczę się także ze słowami krytyki i ze złośliwością... To normalne,że znajdą się osoby niemiłe i nieuprzejme.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fruktoza787
Możliwe ,że mi nie uwierzycie ale nie stosowałam ŻADNYCH kremów. Bardzo dużo ćwiczyłam (szczególnie brzuszki ) bo zależało mi na jędrnym brzuchu. A zdjęcia nie oddadzą dokładnego obrazu. Nie mam idealnego brzucha ale jestem z niego bardzo zadowolona!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość max2121
frukotoza,jestes piekna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość minka1111
przeciez wcale nie schudlas 30 kg , tylko z 10 . nawet nadwagi nie mialas

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość IZKA.......
przed tem co też masz tą sukienkę ile ważyłas łądnie wygladałąś tam juz nie byłaś gruba tez ci było tak ładnie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewa 85rf
ja sobie wyobrazalam ciebie przed odchudzaniem wielką grubą babe, a ty faktycznie nadwagi nawet nie mialas

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 23422
teraz wygladasz jak anorektyczka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość max2121
kurwa ale sie czepiacie,a dziewczyna wygląda przeslicznie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasia3222
no przciez to nie mozliwe ze mialas 30 kg nadwagi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fruktoza787
Ja napisałam,że schudłam 30 kg a nie, że miałam 30 kg nadwagi ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fruktoza787
Napisałam,że schudłam 30 kg a nie ,że miałam 30 kg nadwagi ;) Nadwagi miałam ok 20 paru kg ;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fruktoza787
Dziękuje bardzo! I dziękuje tym co wierzą w to co napisałam ;* Może i nie mam profesjonalnych zdjęć z każdą częścią sfotografowanego mojego ciała przed i po ale dodaje te zdjęcia po których widać jak wygląda cała ta sytuacja ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do wieczora autorko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość eliiiiiddddd
co wy sie czepiacie dziewczyny daje dobre rady bo jak sie czyta te durne topiki typu CZY JAK BEDE JADLA TYDZIEN SAME JOGURTY NATURALNE TO SCHUDNE 10 KG? CZY UDA MI SIE DO WESELA KUZYNKI W DWA TYGODNIE SCHUDNAC 20 KG? itp to szlag czlowieka trafia a ja osobiscie tez podobnie sie odzywialam i polecam skaknie na skakance, duzo daje i w 3 miesiace zgubilam 11 kg tyle ze ja mam dwojke dzieci i jestem po 30 stce i tez tragedi ze skora nie mam a mloda dziewczyna napewno jest ok poza rozstepami o to jesty mozliwe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
twarz masz piekna!! Niesamowite jest to czego dokonalas! Wygladasz super!! Myslalam ze ta dziewczyna na zdj wazy 50kg ale pewnie jestes wysoka! gratuluje!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
HEJ! JA TEZ GRATULUJE- TO SUPER ZE JUZ NIE JESTES TAKA GRUBA. TERAZ WYGLADASZ SUPER. ZAZDROSZCZE CI.MIALAS NADWAGE I DOBRZE ZE SCHUDŁAS , TEZ TAK ZROBIE. NIE LUBIE TAKICH ŻYCZLIWYCH CO MOWIA ZE SIE DOBRZE WYGLĄDA A W RZECZYWISTOSCI WYGLADA SIE JAK SŁOŃ. MI TEZ KOLEZANKI MOWIA ZE WCALE NIE JESTEM GRUBA A JAK PYTAM NP MAMĘ TO MOWI : "JASNE A JA JESTEM TOP MODELKA". I JUZ WIEM ZE TO SA WLASNIE TAK ZWANE ZYCZLIWE OSOBY KTORE WCALE DLA NAS NIE CHCA DOBRZE.... POZDRAWIAM

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ania.s
Gratulacje! też mam podobny problem ale juz zaczęłam walczyc i jakoś idzie! jeszcze raz gratuluje ;) ale już więcej nie chudnij!! ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gratuluję, naprawdę dużo osiągnęłaś dzięki swojej ciężkiej pracy...jestem pełna podziwu i popieram twój sposób na zrzucanie tych zbędnych kg, nie jakieś głupie głodówki a mądre myślenie o tym co się je w jakich ilościach i kiedy...skorzystam napewno, bo ostatnio trochę pofolgowałam...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kaaasienka
fruktoza787 z całego serca ci gratuluje , wygladasz slicznie.Jestem juz drugi miesiac na diecie tez ograniczam jedzenie ale nie wykluczyłam pieczywa , ziemniakow i ryzu z mojej dietki ale od dwoch miesiecy nie miałam nic słodkiego w ustach i sama sie sobie dziwie ze daje rade. Jestem o 9 kg lżejsza. Pozdrawiam :0

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fruktoza787
Dziękuje Wam wszystkim za e miłe słowa!!! Naprawdę to bardzo miło słyszeć takie coś od całkiem obcych mi osób :) Jeśli macie jakieś pytania lub wątpliwości piszcie :) Pomogę jak tylko będę mogła! A typowe dania będą już dziś wieczorkiem! Trzymam za Was wszystkich kciuki!!! Uwierzcie w siebie,bo naprawdę warto!!! Teraz to wiem!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×